Oferta została wycofana ponieważ Getin Online zakończył działalność na polskim rynku.

Konto Tanie Zakupy w Getin Online - Recenzja

Analiza produktowa

Oferta przeanalizowana przez analityka Moneteo na podstawie własnego doświadczenia, testów oraz informacji udostępnionych przez instytucję finansową. Analiza powstała oparciu o obiektywne kryteria wspólne dla wszystkich produktów w danej kategorii, dzięki czemu masz gwarancję rzetelnego porównania tej oferty względem konkurencji.

Pokaż więcej

Moneteo jest serwisem afiliacyjnym, czyli zarabiającym na pośrednictwie między Tobą a instytucją finansową. Współpraca (lub jej brak) z instytucją finansową nie wpływa na ocenę produktu.

Opracowane przez:
Aldona Derdziak
Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
Aldona Derdziak
Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych

146 publikacji 4489 komentarzy

Na Moneteo.com zajmuje się tematami oszczędnościowymi i walutowymi, skupiając się na kontach oszczędnościowych i walutowych oraz lokatach terminowych. Obserwuje rynek, dbając przy tym o aktualność danych. Do jej zawodowych zadań należy także kontakt z Czytelnikami.

Konto Tanie Zakupy to obecnie jeden z najlepszych rachunków osobistych z premią moneyback. Aktualnie większość banków niechętnie zwraca klientom część wydatków na zakupy, dlatego Konto Tanie Zakupy w Getin Online przedstawia się na tym tle naprawdę atrakcyjnie. 10% zwrot za zakupy to zdecydowanie kusząca propozycja, a warunki uzyskania zwrotu nie są wcale trudne do spełnienia.

Spis treści

W naszym artykule przedstawimy najważniejsze parametry Konta Tanie Zakupy – podstawowe opłaty i prowizje oraz dodatkowe funkcjonalności rachunku. Przyjrzymy się też bliżej promocji, w ramach której możesz zyskać zwrot 10% Twoich wydatków na zakupy.

Podstawowe parametry

Wybór rachunku osobistego nie jest prostą i szybką decyzją – trzeba bowiem wziąć pod uwagę nie tylko przyciągające uwagę materiały marketingowe, ale także przyjrzeć się realnym kosztom prowadzenia konta, obsługi karty debetowej czy wypłat z bankomatów. Poniżej prezentujemy najbardziej istotne parametry Konta Tanie Zakupy w Getin Online:

Konto
0 zł
Karta
0 zł / 6,99 zł
Miesięczna opłata za kartę

0 zł / 6,99 zł


opłaty unikniesz, jeśli co miesiąc wykonasz transakcje kartą na min. 300 zł

Bankomaty
0 zł / 3,5%, min. 5 zł
Bankomaty 0 zł / 3,5%, min. 5 zł

  • 0 zł - bankomaty Euronet i Planet Cash
  • 3,5%, min. 5 zł - pozostałe bankomaty

jeśli na konto wpłynie min. 1000 zł z innego banku oraz zostaną wykonane transakcje kartą na min. 300 zł, wszystkie bankomaty w kraju będą bezpłatne

Przelew internetowy
0 zł
Konto
Przeznaczenie konta

konto uniwersalne dla osób powyżej 18. roku życia

Oprocentowanie rachunku

0%

Opłata za otwarcie konta

0 zł

Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku

0 zł

Karta
Typy kart płatniczych

Mastercard PayPass

Opłata za wydanie karty

0 zł

Miesięczna opłata za kartę

0 zł / 6,99 zł

Możliwość uniknięcia opłaty za kartę

opłaty unikniesz, jeśli co miesiąc wykonasz transakcje kartą na min. 300 zł

Bankomaty i operacje gotówkowe
Wypłata z bankomatów w Polsce
  • 0 zł - bankomaty Euronet i Planet Cash
  • 3,5%, min. 5 zł - pozostałe bankomaty

jeśli na konto wpłynie min. 1000 zł z innego banku oraz zostaną wykonane transakcje kartą na min. 300 zł, wszystkie bankomaty w kraju będą bezpłatne

Wypłata z bankomatów za granicą

4,5%, min. 10 zł

Przelewy
Zwykły przelew internetowy

0 zł

Przelew natychmiastowy

niedostępne

Zlecenie stałe

0 zł

Polecenie zapłaty

0 zł

Koszt przelewu SEPA

niedostępne

Koszt przelewu (zagranicznego) SWIFT

niedostępne

10% moneybacku dla posiadaczy Konta Tanie Zakupy

Getin Online oferuje nowym klientom najwyższy – 10% – moneyback na rynku. Miesięczny limit zwrotu to 40 zł (czyli musisz zapłacić kartą lub aplikacją iKASA na kwotę co najmniej 400 zł) i przysługuje on przez kolejne 12 miesięcy z zastrzeżeniem, że w ciągu roku kalendarzowego moneyback może wynosić maksymalnie 300 zł.

W celu skorzystania z premii należy założyć Konto Tanie Zakupy wraz z kartą debetową w ramach promocji, która trwa do odwołania (oferta jest skierowana wyłącznie do osób, które nie posiadały konta osobistego w banku) oraz w tym czasie zgłosić udział w promocji. Warunki uzyskania moneybacku to również:

  • zapewnienie miesięcznych wpływów na konto w kwocie min. 1000 zł;
  • dokonywanie comiesięcznych transakcji kartą na min. 300 zł;
  • utrzymanie konta przez min. 24 miesiące.

Zwrotem objęte są transakcje kartą debetową oraz aplikacją iKASA dokonane we wszystkich punktach handlowo-usługowych w Polsce z kilkoma wyjątkami (np. usługi transportowe, instytucje finansowe).

Dodatkowe usługi dla posiadaczy konta osobistego w Getin Online

Konto Tanie Zakupy oferuje swoim użytkownikom kilka atrakcyjnych usług dodatkowych. Są to m.in.:

  • Aplikacja mobilna – umożliwia realizowanie przelewów, zakładanie lokat czy też spłatę karty kredytowej.
  • Lokaty terminowe – bank posiada bogatą ofertę lokat, których oprocentowanie osiąga nawet 3,5% w skali roku w zależności od wybranego wariantu.
  • Konto oszczędnościowe – bezpłatnie prowadzony rachunek z oprocentowaniem od 1,2% do 1,4%.

Konto Tanie Zakupy okiem redakcji

Rachunek osobisty w Getin Online jest jednym z nielicznych kont, które proponują klientowi zwrot wydatków na zakupy. Procentowa wartość premii moneyback jest imponująca – 10% – jednak miesięczny limit zwrotu to jedynie 40 zł (niektóre konkurencyjne banki oferują limit 50 zł, jednak dla innego typu transakcji).

Z punktu widzenia kosztów konto prezentuje się całkiem atrakcyjnie – rachunek prowadzony jest bezpłatnie, a opłaty za kartę można uniknąć przy transakcjach na min. 300 zł. Jeśli zdecydujemy się do tego systematycznie zasilać konto, będziemy mogli skorzystać z omówionego już zwrotu wydatków.

Konto Tanie Zakupy to idealne rozwiązanie dla tych osób, które posiadają stałe dochody i aktywnie korzystają z karty debetowej. Tej grupie klientów bank oferuje 10% moneyback oraz zwolnienie z opłaty za plastik. Jeśli chciałbyś zarabiać na płatnościach za zakupy lub otwierać wysoko oprocentowane lokaty, ten rachunek z pewnością może Ci przynieść wymierne korzyści.

Komentarze i opinie

(0)
Dodaj swój komentarz...
Nie ma jeszcze komentarzy
Skomentuj jako pierwszy