HIT: 500 zł premii z kontem Millennium 360° + 6,25% do 100 000 zł na koncie oszczędnościowym

Publikacja:
HIT: 500 zł premii z kontem Millennium 360° + 6,25% do 100 000 zł na koncie oszczędnościowym
Popularność promocji
Czas trwania
Cel (zysk) 500 zł w formie przelewu + 6,25% dla oszczędności.
Uczestnik Osoba, która po 1 stycznia 2020 r. nie posiadała w Banku Millennium rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego.
Po drodze Logowanie do aplikacji mobilnej, wpływy (w tym wynagrodzenia), transakcje bezgotówkowe.
Bank Millennium po raz kolejny zachęca do założenia konta Millennium 360°. Od dłuższego czasu bank promuje ten rachunek według sprawdzonych reguł: premia przekazywana w dwóch ratach i proste warunki aktywności. Nagroda może wynieść aż 500 zł, w całości w formie przelewu na konto! Możesz też skorzystać z promocyjnego oprocentowania oszczędności na Koncie Profit.

"500 zł w zimowej promocji konta Millennium 360°"

Organizatorem promocji jest Bank Millennium.

Do kiedy możesz skorzystać?

Akcja trwa do 31 stycznia 2024 r., o ile wcześniej nie zostanie wyczerpany limit 12 000 rachunków otwartych w ramach promocji.

Co możesz zyskać?

Premią w promocji jest 500 zł w formie przelewu na konto.

Czy możesz skorzystać?

W promocji może wziąć udział osoba fizyczna, która ukończyła 18 lat, posiada pełną zdolność do czynności prawnych oraz numer telefonu zarejestrowany u polskiego operatora telekomunikacyjnego, o ile nie była posiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku Millennium po 1 stycznia 2020 r. Wymagane też jest posiadanie polskiego obywatelstwa i dowodu osobistego oraz numeru PESEL.

Z regulaminu jednoznacznie wynika, że korzystanie z innych produktów w Millennium nie jest przeszkodą, by starać się o premię. Zaznaczono też, że z udziału nie wyklucza posiadanie konta technicznego, gdyż nie jest ono rachunkiem oszczędnościowo-rozliczeniowym.

Co musisz zrobić?

Droga do 500 zł premii w Banku Millennium
 • Krok 1. Do 31 stycznia 2024 r. złóż wniosek o konto Millennium 360° na stronie promocji

  Do 31 stycznia 2024 r. złóż wniosek o konto Millennium 360° wraz z kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej na stronie promocji, akceptując przy tym jej regulamin, po czym zawrzyj z bankiem umowę o wspomniane produkty.

  Pamiętaj, że składając wniosek o konto, musisz wyrazić zgody na otrzymywanie elektronicznie i telefonicznie od Banku Millennium informacji handlowych lub marketingowych na temat jego produktów oraz oferty podmiotów z nim współpracujących.

  Ponadto wyraź zgodę na świadczenie przez Millennium Goodie we współpracy z Bankiem Millennium usługi Zwroty za zakupy i nie odwołaj jej do końca promocji.

  Przed wypłatą bonusów nie możesz rozwiązać, wypowiedzieć czy odstąpić od umowy o konto oraz odwołać udzielonych zgód marketingowych.

 • Krok 2. Spełnij warunki otrzymania pierwszej części premii (100 zł)

  Spełnij warunki otrzymania 100 zł premii:

  • w ciągu 14 dni od otwarcia konta zasil rachunek kwotą min. 1000 zł,
  • do końca kolejnego miesiąca po podpisaniu umowy zaloguj się przynajmniej raz do aplikacji mobilnej oraz wykonaj co najmniej 5 transakcji kartą lub Blikiem na łączną kwotę min. 360 zł.

  Zasilenie rachunku: bank uzna wszelkie wpływy na konto z wyjątkiem przelewów z innych rachunków uczestnika w Banku Millennium. Wynika z tego, że wpływy z kont w innych bankach zostaną zaliczone.

  Transakcje: bank nie będzie uwzględniał wypłat gotówki, transakcji niebędących zapłatą za towary czy usługi (w tym przelewów Blik na telefon) i związanych z uczestnictwem w grach hazardowych oraz kwot transakcji zwróconych na konto przed nabyciem prawa do premii.

 • Premia. Odbierz pierwszą część premii (100 zł)

  Pierwszą część premii (100 zł) otrzymasz w formie przelewu na nowo otwarte konto do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków.

 • Krok 3. Spełnij warunki otrzymania drugiej części premii (200 zł lub 400 zł)

  W drugim, trzecim i czwartym miesiącu po otwarciu rachunku:

  • zasil konto kwotą co najmniej 1000 zł (może to być kilka wpływów);
  • wykonaj przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub Blikiem na łączną kwotę min. 360 zł;
  • przynajmniej raz zaloguj się do aplikacji mobilnej.

  Spełnienie tych wymagań da Ci prawo do nagrody w wysokości 200 zł. Może ona zostać podwojona, jeśli w każdym z miesięcy zasilenie konta nastąpi z tytułu wpływu wynagrodzenia w jednorazowej wysokości minimum 1 000 złotych.

  Także i tym razem warunek zasilenia konta zostanie spełniony, jeśli wpływy nie będą pochodziły z innych Twoich rachunków prowadzonych przez Bank Millennium. Odnośnie wynagrodzenia bank dodatkowo zaznaczył, że nie mogą to być wpłaty własne w jego placówkach lub wpłatomatach, przelewy od osób fizycznych.

  Zasady uznawania transakcji są identyczne jak te opisane w Kroku 2.

  Otrzymanie drugiej premii nie jest zależne od uzyskania pierwszej.

 • Krok 4. Potwierdź swoją tożsamość w oddziale banku

  Jeśli otworzysz konto online za pomocą logowania do innego banku lub metodą na selfie z wykorzystaniem zdalnej weryfikacji, musisz potwierdzić prawidłowo swoją tożsamość, tj. złożyć wzór podpisu i udostępnić bankowi do wglądu swój dokument tożsamości w dowolnej placówce.

  Masz na to czas do końca kwietnia 2024 r. (jeśli konto otworzysz w grudniu 2023 r.) lub do końca maja 2024 r. (gdy do otwarcia rachunku dojdzie w styczniu 2024 r.).

  Jeśli otwierałeś rachunek w inny sposób, nie musisz spełniać tego wymogu.

 • Premia. Odbierz drugą część premii (200 lub 400 zł)

  Kolejny bonus – 200 lub 400 zł – trafi na Twój ROR w Banku Millennium do końca miesiąca następującego po tym, w którym zakończy się okres wymaganej aktywności.

 • Dodatkowy bonus. Skorzystaj z promocyjnego oprocentowania oszczędności i innych bonusów

  Skorzystaj z promocyjnego oprocentowania na Koncie Oszczędnościowym Profit.

  Jako klient Banku Millennium będziesz mógł też aktywnie polecać jego rachunki i zgarniać bonusy w programie poleceń.

Mission complete!

Przykład: otworzyłeś Konto Millennium 360° w grudniu 2023 r. Wówczas warunki otrzymania pierwszej części premii (100 zł) musisz wykonać do końca stycznia 2024 r., zaś bonus otrzymasz otrzymasz w lutym. Kolejnymi miesiącami Twojej wymaganej aktywności (w celu zdobycia drugiej części premii) będą luty, marzec oraz kwiecień 2024 r., po czym w maju 2024 r. dostaniesz drugi bonus. Gdybyś otworzył ROR w styczniu, to wszystkie powyższe terminy przesuną się o miesiąc.

Nagrody, które otrzymasz, zwolnione są z podatku dochodowego od osób fizycznych, nie musisz się z nich rozliczać przed urzędem skarbowym.

Konta, których dotyczy promocja

 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł / 5 zł / 11 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 5 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Unikalne cechy: brak prowizji za przewalutowanie transakcji w walucie obcej do równowartości 1000 zł/mies.
 • Oprocentowanie
  6%

 • Okres obowiązywania
  90 dni
 • Zakres kwot
  do 100 tys. zł
 • Konto osobiste
  TAK

Oferta na nowe środki.

Michał Radzimiński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
4.2
(10 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(4)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
K
Kamil
Gość

Czy ta promocja łączy się z ofertą "Lubię to polecam"?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Kamil

Niestety te promocje nie łączą się.

Odpowiedz

J
Jaro
Gość

Odnośnie wynagrodzenia są jeszcze jakieś specjalne wymagania? Kiedyś był chyba zapis o firmach z CEiDG.

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Jaro

Faktycznie, wcześniej w regulaminie promocji był zapis mówiący, że wynagrodzenie musi być wypłacone przez podmiot znajdujący się w rejestrach publicznych. Obecnie regulamin promocji nie zawiera takiego zapisu.

Odpowiedz