100 zł do Biedronki za podpisanie aneksu do umowy karty kredytowej z Credit Agricole. Tylko dla zaproszonych

Publikacja:
100 zł do Biedronki za podpisanie aneksu do umowy karty kredytowej z Credit Agricole. Tylko dla zaproszonych
Czas trwania
Cel (zysk) 100 zł do Biedronki.
Uczestnik Zaproszony przez Credit Agricole posiadacz karty kredytowej tego banku.
Po drodze Podpisanie aneksu do umowy karty kredytowej, transakcja kartą.
Credit Agricole po raz kolejny proponuje zaproszonym przez siebie posiadaczom jego kart kredytowych ciekawy bonus - 100 zł do Biedronki. Warunkiem jego otrzymania jest podpisanie aneksu do umowy "kredytówki", który zmienia sposób liczenia oprocentowania na zasady oparte o stopę referencyjną. Największym kłopotem jest znalezienie się w gronie klientów, którzy są zaproszeni przez bank do udziału w tej akcji.

Promocja "Bon za aneks"

Organizatorem akcji jest bank Credit Agricole.

Co możesz zyskać?

Promocja trwa do 30 września 2023 r.

Czy możesz skorzystać?

Na nagrodę mogą liczyć posiadacze kart kredytowych wydanych przez Credit Agricole przed 26 kwietnia 2016 r., którzy otrzymali zaproszenie od banku. Jeśli posiadasz jedną z kart objętych promocją, czyli: Visa/Mastercard Standard, Silver i Gold lub którąś z kart partnerskich: Carrefour (Visa) i Decathlon (Mastercard) albo "kredytówkę" Visa DOM lub Maxima, sprawdź, czy nie otrzymałeś powiadomienia push lub sms-a z zaproszeniem.

Nie możesz na nie liczyć, gdy Twoja karta kredytowa jest w okresie wypowiedzenia lub masz zaległości w spłacie zadłużenia.

Co musisz zrobić?

Droga po 100 zł do Biedronki w Credit Agricole
 • Krok 1. Sprawdź, czy bank zaprosił Cię do udziału w tej promocji

  Sprawdź, czy bank zaprosił Cię do udziału w tej promocji. Jeśli tak, to wykonaj poniższe działania, by zasłużyć na bon o wartości 100 zł do Biedronki.

 • Krok 2. Podpisz aneks do umowy o kartę kredytową i wykonaj nią transakcję

  Do 30 września 2023 r.

  • w placówce Credit Agricole, w aplikacji mobilnej CA24 Mobile lub w serwisie internetowym CA24 eBank podpisz aneks do umowy karty kredytowej, który zmienia sposób liczenia oprocentowania na zasady oparte o stopę referencyjną i nie odstępuj od niego do chwili otrzymania nagrody;
  • wykonaj choć 1 transakcję bezgotówkową na dowolną kwotę.

  W regulaminie tej akcji nie wskazano transakcji, które nie zostaną uwzględnione przy ocenie spełnienia warunków aktywności, nie podano też "zakazanych" kodów MCC.

 • Premia. Odbierz bon do Biedronki (100 zł)

  Bon o wartości 100 zł do Biedronki otrzymasz w ciągu 30 dni od zakończenia promocji (czyli 30 września 2023 r.)

  Credit Agricole nie określił w regulaminie promocji sposobu przekazania nagrody. Zapewne stanie się to poprzez SMS na numer telefonu, na który otrzymujesz kody autoryzacyjne i/lub w wiadomości w bankowości elektronicznej.

  Voucher do Biedronki to ciąg cyfr, który nie ma określonego terminu ważności i możesz go wykorzystać w dowolnym sklepie stacjonarnym tej sieci. Wystarczy, że podyktujesz otrzymany e-kod kasjerowi lub wpiszesz go samodzielnie na kasie samoobsługowej.

  Otrzymany bonus podlega opodatkowaniu, bank zobowiązał się w regulaminie do dopełnienia wszelkich związanych z tym formalności.

Mission complete!

Karta kredytowa Silver w Credit Agricole

Karta kredytowa Silver

Credit Agricole
 • Karta
  0 zł / 10 zł

 • Bankomaty
  5%, min. 12,90 zł

 • Oprocentowanie
  18,5%
 • Okres bezodsetkowy
  54 dni

Przydatne dokumenty

 • Regulamin promocji "Bon za aneks"

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos