Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 300 zł moneyback za konto osobiste z oferty PKO BP.

100 zł na Allegro za PKO Konto Dziecka w banku PKO BP

Publikacja:
100 zł na Allegro za PKO Konto Dziecka w banku PKO BP
Czas trwania
Cel (zysk) Voucher o wartości 100 zł do wykorzystania w serwisie Allegro.
Uczestnik Opiekun dziecka, które nie skończyło 13 r.ż. i między 1 stycznia 2022 a 22 lutego 2023 r. r. nie posiadało rachunku lub karty PKO Junior w PKO BP.
Po drodze Po założeniu rachunku wystarczy, by dziecko wykonało 2 transakcje bezgotówkowe kartą.
Bank PKO BP przygotował kolejną promocję swojego rachunku dla dzieci, które nie ukończyły 13 roku życia. Za otwarcie PKO Konta Dziecka ponownie można zdobyć 100 zł na Allegro. Wystarczy, by Twoja pociecha wykonała 2 transakcje bezgotówkowe kartą, a premia znajdzie się w Twoich rękach.

Wielu rodziców zadaje sobie pytanie, czy warto oswajać dziecko z finansami, a jeśli tak, to kiedy zacząć to robić. Naszym zdaniem odpowiedź na pierwsze pytanie jest oczywista – trzeba to robić. Każdy moment jest dobry, byle tylko metody i środki działań edukacyjnych dostosować do percepcji pociechy. O tym, dlaczego warto wprowadzać najmłodszych w tajniki nowoczesnej bankowości, pisaliśmy w tekście 5 powodów, by założyć dziecku konto w banku. Na wypadek, gdyby ten opis czytał nastolatek, dodajmy, że w artykule Jak namówić rodziców na konto w banku? zawarliśmy podpowiedzi dla przedstawicieli grupy wiekowej 13-17 lat, których rodzice nie są przekonani do tego kroku.

100 zł na zakupy

Dodatkowych argumentów dla rodziców i dzieci dostarcza teraz bank PKO BP, oferując premię w wysokości 100 zł do wykorzystania na Allegro za założenie rachunku dla małoletniego.

Co prawda bank określił datę zakończenia promocji "Finanse dziecinnie proste" na 31 marca 2023 r., ale zaznaczył też, że przygotował tylko 700 nagród, które będą przyznawane według kolejności wywiązania się ze wszystkich wymagań regulaminu.

Uczestnicy promocji

Uczestnikiem promocji formalnie jest przedstawiciel ustawowy dziecka, które nie ukończyło 13 lat, posiadający pełną zdolność do czynności prawnych, adres zamieszkania na terenie Polski oraz rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w PKO BP z dostępem do iPKO.

Ważne, by dziecko nie posiadało rachunku osobistego i/lub karty w PKO BP w okresie od 1 stycznia 2022 r. do 22 lutego 2023 r.

Sprawdź, czy nie trwa akurat akcja dla dorosłych, w której i Ty możesz zgarnąć premię za otwarcie rachunku w PKO BP, i jakie inne bonusy bank przygotował dla swoich klientów.

Łatwa premia

Działania na drodze po 100 zł na Allegro nie są wcale skomplikowane. Zresztą, przeczytaj sam:

Start
 • Krok 1

  Jak najszybciej załóż rachunek osobisty PKO Konto za Zero, by móc wziąć udział w tej promocji i otworzyć konto dla swojego dziecka.

  Jeśli już współpracujesz z PKO BP, to od razu przechodzisz do kolejnego kroku.

 • Krok 2

  Do 31 marca 2023 r. (pamiętaj o ograniczonej puli nagród) złóż wniosek i zawrzyj umowę o PKO Konto Dziecka oraz (odrębnie) o kartę PKO Junior Visa.

  Możesz to zrobić w placówce, jak i w bankowości internetowej iPKO lub aplikacji mobilnej IKO.

 • Krok 3

  Także do 31 marca 2023 r.

  • wyraź zgodę przynajmniej na otrzymanie od banku informacji marketingowych za pomocą urządzeń elektronicznych. Jeśli nie masz pewności, czy masz wyrażoną taką zgodę, przeczytaj, jak to sprawdzić;
  • zgłoś chęć udziału w promocji, wypełniając formularz na stronie internetowej.
  Formularz przystąpienia do promocji "Bogatsi o wiedzę" w PKO BP
 • Krok 4

  Do 21 kwietnia 2023 r. Twoje dziecko musi wykonać otrzymaną kartą przynajmniej 2 transakcje bezgotówkowe na dowolną kwotę.

 • Premia

  W celu odebrania nagrody zaloguj się do serwisu iPKO i otwórz skrzynkę pocztową (lub sekcję Powiadomienia w aplikacji mobilnej IKO). Premie zostaną przekazane w formie kodów elektronicznych

  • do 31 marca 2023 r. dla osób, które spełnią wymagania regulaminu do 17 marca 2023 r.;
  • do 12 maja 2023 r. dla pozostałych.
Mission complete!

  Ważne szczegóły

  Definicja transakcji bezgotówkowej zawarta w regulaminie promocji mówi, że jest nią każda płatność w sklepie stacjonarnym (tradycyjnie lub zbliżeniowo) lub internetowym, z wyjątkiem przelewów z karty.

  Z regulaminu wynika, że uczestnik promocji może otrzymać jedną nagrodę dla każdego swojego dziecka.

  Przed przekazaniem premii bank zweryfikuje, czy konto i karta dziecka są nadal aktywne, czy zgoda marketingowa nie została cofnięta.

  Nagroda ma postać kodu elektronicznego z terminem ważności do 30 września 2023 r. i można z niej korzystać wielokrotnie do chwili wyczerpania wszystkich środków. Zasady korzystania z eKodów w serwisie Allegro opisaliśmy w tekście "Bony, vouchery, kupony Allegro – atrakcyjna nagroda w promocjach bankowych".

  Premia jest zwolniona z opodatkowania.

  PKO Konto Dziecka – przydatne informacje

  Ten bezwarunkowo bezpłatny rachunek przeznaczony jest dla dzieci, które nie skończyły 13 r.ż. Jako jeden z nielicznych oferuje oprocentowanie zgromadzonych na nim środków:

  • Konto
   0 zł
  • Karta
   0 zł
  • Bankomaty
   0 zł / 5 zł

  • Przelew internetowy
   0 zł

  Więcej informacji znajdziesz w analizie PKO Konta Dziecka.

  W tym miejscu należy przyjrzeć się również karcie dla dziecka, PKO Junior, wymaganej w promocji. Wydanie i odnowienie "plastiku" to koszt 15 zł, którego nie da się uniknąć.

  Karta PKO Junior

  PKO BP
  • Typ karty
   Visa / Mastercard

  • Wydanie karty
   15 zł
  • Użytkowanie karty
   0 zł
  • Bankomaty
   0 zł / 5 zł

  Na pewno warto skorzystać

  Jak wspomnieliśmy na wstępie, każdy moment jest dobry, by zacząć oswajać dziecko z nowoczesną bankowością. Niezbędne działania nie są wcale trudne, zwłaszcza że przygotowaliśmy poradnik Jak założyć konto małemu dziecku ? Rachunki bankowe do 13 lat, w którym opisaliśmy całą procedurę krok po kroku.

  Realizacja warunków opisywanej promocji też nie powinna nikomu sprawić kłopotów, wszak poza założeniem konta wystarczy wykonać 2 transakcje bezgotówkowe na dowolną kwotę. Nieco problemów może się pojawić przy uzgadnianiu w rodzinnym gronie, na co zostanie przeznaczona nagroda 😀

  Po raz kolejny mamy zastrzeżenia do PKO BP, że o przydziale nagród nie decyduje kolejność przystąpienia do promocji lecz szybkość spełniania warunków aktywności. Może się więc zdarzyć, że nie załapiesz się – a w zasadzie Twoja pociecha – do grona laureatów. Pozostanie wtedy dylemat, czy nie wypłacić dziecku premii z własnych zasobów...

  Krzysztof Duliński

  Autor tekstu o promocji
  Oceń promocję
  0
  (0 ocen)
  Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
  Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos