16 000 punktów (200 zł) w Bezcennych Chwilach z kartą płatniczą Banku BPS

Publikacja:
16 000 punktów (200 zł) w Bezcennych Chwilach z kartą płatniczą Banku BPS
Czas trwania
Cel (zysk) 16 000 punktów w programie Bezcenne Chwile.
Uczestnik Posiadacz karty płatniczej Mastercard wydanej przez Bank BPS.
Po drodze Transakcje kartą.
Szybka, prosta i na dodatek z atrakcyjną nagrodą - to najkrótsza ocena najnowszej promocji dla klientów Banku BPS i podmiotów zrzeszonych w Grupie BPS. Wystarczy wydać kartą zarejestrowaną w programie lojalnościowym Mastercard Bezcenne Chwile 1000 zł, by otrzymać 16 000 punktów, czyli równowartość 200 zł. Przygotowano tylko 1500 premii.

Promocja „Jeszcze więcej korzyści w Black Week z kartą Mastercard”

Akcję przygotowała organizacja płatnicza Mastercard, Bank BPS ma status jej partnera.

Do kiedy możesz skorzystać?

Promocja trwa do 30 listopada 2023 r. lub wyczerpania puli 1500 nagród.

Co możesz zyskać?

Do zdobycia jest 16 000 punktów (równowartość 200 zł) w programie lojalnościowym Mastercard Bezcenne Chwile.

Czy możesz skorzystać?

Do udziału w akcji uprawnione są osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych posiadające kartę płatniczą Mastercard wydaną przez Bank BPS lub jeden z banków zrzeszonych w Grupie BPS.

Co musisz zrobić?

Droga do 16 000 punktów w Bezcennych Chwilach
 • Krok 1. Do 30 listopada 2023 r. sięgnij po kartę płatniczą Banku BPS

  Do 30 listopada 2023 r. sięgnij po kartę płatniczą (debetową lub kredytową) Banku BPS lub jednego z banków zrzeszonych w Grupie BPS.

  Jeśli jesteś już jej posiadaczem, od razu przechodzisz do kolejnego kroku.

 • Krok 2. Także do 30 listopada 2023 r. przystąp do Bezcennych Chwil i zarejestruj w nich kartę

  30 listopada 2023 r. to także ostateczna data przystąpienia do programu lojalnościowego Mastercard Bezcenne Chwile i zarejestrowania w nim karty płatniczej Banku BPS.

  Zrobiłeś to już wcześniej? Tak więc i ten krok pomijasz.

 • Krok 3. W czasie trwania promocji zapłać kartą Banku BPS min. 1000 zł

  W okresie promocji (czyli do 30 listopada 2023 r.) zapłać kartą jednego z banków biorących udział w akcji min. 1000 zł. Kwota pojedynczej transakcji nie ma znaczenia, liczy się ich suma.

  Można płacić w placówkach stacjonarnych oraz sklepach internetowych. Zakazane są płatności wykonane w punktach oznaczonych kodami MCC wymienionymi w regulaminie. Chodzi m.in. o transakcje związane z grami hazardowymi, przekazy pieniężne i doładowania portfeli elektronicznych, kart podarunkowych itp.

 • Premia. Odbierz nagrodę

  Bonusowe 16 000 punktów zostanie dopisane do Twojego konta w Bezcennych Chwilach w ciągu 30 dni roboczych od daty spełnienia wszystkich warunków promocji. Punkty będą ważne 1 miesiąc od dnia ich przyznania. W tym czasie musisz je wymieniać na jedną z nagród z katalogu programu Bezcenne Chwile, np. na voucher zakupowy o wartości 50 zł, który "kosztuje" 4000 punktów.

  Nagroda jest zwolniona z opodatkowania, nie trzeba się z niej rozliczać z urzędem skarbowym w rocznym zeznaniu podatkowym.

Mission complete!

Oferta Banku BPS

Najbardziej wszechstronnym rachunkiem osobistym z oferty Banku BPS jest wygodneKonto, które łączy w sobie zalety konta internetowego z obsługą w oddziale, dzięki czemu masz swobodę wyboru sposobu korzystania z ROR-u. Warunkiem uniknięcia wynoszącej 11 zł/miesiąc opłaty za ten rachunek jest zasilenie go w poprzednim miesiącu kwotą min. 5000 zł.

Inna możliwość to skorzystanie z iKonta, czyli typowego rachunku internetowego. Jego prowadzenie kosztuje 7 zł/miesiąc. Z opłaty zwalnia zapewnienie wpływu w wysokości min. 1000 zł. Nie muszą go spełniać osoby w wieku poniżej 26 lat.

Przydatne dokumenty

 • Regulamin promocji „Jeszcze więcej korzyści w Black Week z kartą Mastercard”

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos