Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 1100 zł łatwej premii za Konto Santander w Santander Bank Polska.

Aż 800 zł łatwej premii za Konto Santander w Santander Bank Polska!

Publikacja:
Aż 800 zł łatwej premii za Konto Santander w Santander Bank Polska!
Popularność promocji
Czas trwania
Cel (zysk) Do 800 zł: 400 zł premii gotówkowej + karta podarunkowa o wartości 100 zł (lub 4 bilety do kina) za otwarcie konta z polecenia + do 300 zł zwrotu za rachunki. Ponadto studenci mogą otrzymać kod na kurs języka angielskiego.
Uczestnik Osoba, która nie posiadała konta osobistego w Santander Bank Polska od 1 września 2022 r. i od 1 kwietnia 2019 r. nie otworzyła rachunku w promocji tego banku.
Po drodze Wpływy, transakcje kartą i Blikiem
Santander Bank Polska proponuje na wrzesień pakiet promocji. W wyniku kumulacji do zgarnięcia jest w sumie nawet 800 zł! Zdobycie każdej z premii jest możliwe po spełnieniu prostych warunków.

Promocja "Konto z bonusem 400 zł" edycja 2

Organizatorem akcji "Konto z bonusem 400 zł" i pozostałych promocji konta osobistego jest Santander Bank Polska. 

Dodatkowo bank uruchomił promocję dla studentów "Ucz się angielskiego z Santander".

Do kiedy możesz skorzystać?

Z propozycji banku możesz skorzystać do 30 września 2023 r.

Co możesz zyskać?

Santander Bank Polska znany jest z hojnego nagradzania swoich klientów, zarówno na początku współpracy, jak i później. Przekonuje o tym pakiet aktualnie dostępnych promocji:

 1. W akcji "Konto z bonusem do 400 zł" do zgarnięcia jest 300 zł za aktywne korzystanie z rachunku w trzech okresach oraz dodatkowe 100 zł za spełnienie wszystkich wymagań regulaminu. Promocja trwa do 30 września 2023 r.
 2. W programie poleceń bank oferuje nowym i obecnym klientom nagrodę do wyboru: 100 zł w formie karty podarunkowej (do Biedronki, Decathlonu, RTV EURO AGD lub Zalando) albo 4 bilety do kina Cinema City.
 3. Jako posiadacz Konta Santander będziesz mógł odzyskać nawet 300 zł w ciągu roku, regulując domowe rachunki ze swojego nowego konta.
 4. Jeśli jesteś studentem, możesz dodatkowo otrzymać kod promocyjny na kurs eTutor angielski do wykorzystania na platformie eTutor. Pula nagród ograniczona jest do 2000.

Łączna kwota nagród jest więc niebagatelna i wynosi 800 zł (nie licząc kosztów kursu języka angielskiego)!

Czy możesz skorzystać?

Organizator stawia uczestnikom kilka warunków. Po pierwsze, muszą to być osoby pełnoletnie posiadające ważny dowód osobisty, polskie obywatelstwo i miejsce zamieszkania na terytorium Polski oraz pełną zdolność do czynności prawnych.

Po drugie, wykluczone są osoby, które w okresie od 1 września 2022 r. posiadały w Santanderze konto osobiste (również jako współwłaściciele) oraz te, które po 1 kwietnia 2019 r. założyły w dowolnej promocji Konto Jakie Chcę (także w wersji dla Młodych) albo Konto Select.

Jeżeli natomiast posiadasz jakiś inny produkt Santandera (np. konto firmowe lub kartę kredytową), to bez problemu możesz wziąć udział w promocji.

Aby móc ubiegać się o kurs języka angielskiego, musisz mieć status studenta i być w wieku 18-26 lat.

Co musisz zrobić?

Droga do 800 zł w Santander Bank Polska
 • Krok 1. Do 30 września 2023 r. złóż wniosek o wybrany rachunek: Konto Santander lub Konto Santander dla studenta

  Do 30 września 2023 r. złóż internetowy wniosek o wybrany rachunek:

  • Konto Santander
  • Konto Santander dla studenta

  z kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej, pamiętając o podaniu adresu e-mail oraz numeru telefonu.

  Jeśli studiujesz, zaznacz pole „Tak, jestem studentem”, oświadczając tym samym, że posiadasz taki status.

  Musisz przy tym wyrazić zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, kontakty ze strony banku, w tym w celach marketingowych drogą telefoniczną i elektroniczną oraz na przesyłanie korespondencji w formie elektronicznej (EKK, czyli elektroniczny kanał kontaktu).

  Miejsce, w którym musisz zaznaczyć wymagane zgody marketingowe, wygląda tak:

  Promocja Santander, wniosek o konto, zgody marketingowe.
 • Dodatkowy bonus. Zyskaj dodatkowe 100 zł w programie poleceń

  Jeśli chcesz zgarnąć dodatkowy bonus w programie poleceń, to po otwarciu konta wpisz kod polecenia w rubryce związanej z programem poleceń. Jeśli nie posiadasz takiego kodu, możesz skorzystać z naszego: QPCX4E

  Pamiętaj o spełnieniu warunków aktywności dotyczących tej oferty!

 • Krok 2. Do 10 października 2023 r. zawrzyj umowę o wybrany rachunek

  Do 10 października 2023 r. zawrzyj umowę o rachunek z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej. Możesz to zrobić podczas spotkania z kurierem lub metodą "na selfie".

 • Krok 3. Zrealizuj warunki aktywności w październiku (100 zł)

  W październiku 2023 r. zapłać kartą lub Blikiem w punkcie stacjonarnym lub sklepie internetowym na łączną kwotę min. 300 zł (jeśli skończyłeś już 26 lat) lub choć jeden raz (będąc w wieku 18-25 lat).

  Co musisz wiedzieć o transakcjach bezgotówkowych kartą? Liczą się zarówno te wykonane w sklepach stacjonarnych, jak i w Internecie. Co ważne, pod uwagę brana jest data rozliczenia (zaksięgowania) transakcji na rachunku. Zatem jeśli wykonasz je w ostatnich dniach miesiąca, bank najpewniej zaksięguje je na rachunku dopiero na początku kolejnego miesiąca.

  Do transakcji Blikiem nie są wliczane przelewy na telefon.

  Pamiętaj, że do otrzymania każdej kolejnej premii cząstkowej w promocji niezbędne jest spełnienie warunków uprawniających do uzyskania poprzedniej. Dla przykładu, jeśli nie spełnisz warunków w październiku, pozbawisz się szansy na bonusy w kolejnych etapach akcji.

 • Premia. Odbierz 100 zł premii za otwarcie konta i aktywność w październiku

  100 zł premii za otwarcie rachunku i aktywność w październiku otrzymasz na ROR w Santander Bank Polska do 30 listopada 2023 r.

  Nagrodę (także i pozostałe) otrzymasz tylko wtedy, gdy w dniu ich przekazania Twój ROR będzie aktywny i nie odwołałeś wcześniej udzielonych zgód marketingowych.

 • Dodatkowy bonus. Zdobądź kod na kurs języka angielskiego

  Jeśli jesteś studentem, między 1 a 30 listopada co najmniej raz zaloguj się do aplikacji Santander mobile zainstalowanej na urządzeniu mobilnym (np. smartfonie).

  Kod na kurs języka angielskiego otrzymasz do 31 grudnia 2023 r. SMS-em lub w Poczcie w Santander internet / mobile.

 • Krok 4. Zrealizuj warunki aktywności w listopadzie i grudniu 2023 r. (100 zł)

  W listopadzie i grudniu 2023 r. (w każdym z tych miesięcy):

  • zapewnij wpływ na konto na łączną kwotę min. 300 zł (będąc w wieku 18-25 lat) lub 1000 zł (jeśli skończyłeś już 26 lat)
  • zapłać kartą lub Blikiem w punkcie stacjonarnym lub sklepie internetowym na łączną kwotę min. 300 zł (jeśli skończyłeś już 26 lat) lub przynajmniej jeden raz (będąc w wieku 18-25 lat).

  Warunek dotyczący wpływów nie został opisany w regulaminie zbyt szczegółowo – poniekąd to dobra informacja, gdyż można z tego wyciągnąć wniosek, że bank uzna każdy wpływ na konto, niezależnie od źródła. Przypominamy też, że wpływ nie musi być jednorazowy; ważne, by suma uznań na rachunku w danym miesiącu wyniosła min. 300/1000 zł, zależnie od wieku posiadacza konta.

 • Premia. Odbierz drugą część premii (100 zł)

  Przelew z drugą częścią premii gotówkowej (100 zł) zasili Twoje Konto Santander do 31 stycznia 2024 r.

 • Krok 5. Aktywnie korzystaj z konta w styczniu i lutym 2024 r. (100 zł)

  W każdym z dwóch następnych miesięcy – w styczniu i lutym 2024 r. – ponownie spełnij znane Ci już warunki:

  • zapewnij wpływ na konto na łączną kwotę min. 300 zł (będąc w wieku 18-25 lat) lub 1000 zł (jeśli skończyłeś już 26 lat)
  • zapłać kartą lub Blikiem w punkcie stacjonarnym lub sklepie internetowym na łączną kwotę min. 300 zł (jeśli skończyłeś już 26 lat) lub minimum jeden raz (będąc w wieku 18-25 lat).
 • Premia. Odbierz premię za aktywność w styczniu i lutym 2024 r. oraz bonus za sumienność (2 × 100 zł)

  100 zł wpłynie na Twoje Konto Santander do 31 marca 2024 r.

  Jeśli wykonasz wszystkie powyższe zadania, to bank nagrodzi Cię dodatkowym bonusem w wysokości 100 zł. Otrzymasz go wraz z premią za aktywność w styczniu i lutym.

 • Dodatkowy bonus. Zyskaj zwrot za rachunki (do 300 zł w ciągu roku)

  Opłacając domowe rachunki z konta osobistego w Santander Bank Polska, możesz otrzymać do 300 zł zwrotu w ciągu roku.

Mission complete!

Premie zwolnione są z opodatkowania, nie musisz się więc przejmować rozliczeniami z fiskusem.

Konto Santander w Santander Bank Polska

 • Konto
  0 zł / 6 zł

 • Karta
  0 zł / 9 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 3 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł

Unikalne cechy: darmowe przelewy natychmiastowe, zwrot 1% kwoty rachunków za gaz, prąd, TV, telefon i Internet.

Wyróżnikiem konta są bezpłatne przelewy natychmiastowe, bez limitów. Początkowo wydają się miłym dodatkiem, ale w praktyce często się z nich korzysta. Sprawdzone!

Konto Santander w wersji dla studenta adresowane jest do osób pełnoletnich, które nie ukończyły jeszcze 26 r.ż. Jego posiadacze mają do zrealizowania nieco inne zadania niż starsi, by uniknąć podstawowych opłat.

Przydatne dokumenty

 • Regulamin promocji "Konto z bonusem do 400 zł" edycja 2
 • Regulamin promocji "Ucz się angielskiego z Santander"

Aldona Derdziak

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos