Gra planszowa poświęcona finansom za otwarcie dziecku Konta dla Ciebie Junior w Credit Agricole

Publikacja:
Gra planszowa poświęcona finansom za otwarcie dziecku Konta dla Ciebie Junior w Credit Agricole
Czas trwania
Cel (zysk) Gra planszowa "Misja Kasa" o wartości 109 zł.
Uczestnik Osoba posiadająca ROR w Credit Agricole.
Po drodze Transakcje kartą.
Bank Credit Agricole zachęca swoich dorosłych klientów do otwarcia dziecku Konta dla Ciebie Junior. W nagrodę oferuje grę "Misja Kasa", dzięki której cała rodzina będzie mogła przeżyć finansową przygodę.

Promocja "Misja Kasa dla Juniora"

Organizatorem akcji jest bank Credit Agricole.

Do kiedy możesz skorzystać?

Promocja trwa do 30 czerwca 2024 r.

Co możesz zyskać?

Do zdobycia jest rodzinna gra planszowa "Misja Kasa" o wartości 109 zł.

Czy możesz skorzystać?

W promocji mogą wziąć udział osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych, które posiadają dowolny rachunek osobisty w Credit Agricole, a ich dzieci są w wieku 7-13 lat.

Co musisz zrobić?

Podpowiedź Bankonautów: Zainteresował Cię pomysł zdobycia gry dla swojej pociechy, ale nie jesteś jeszcze klientem Credit Agricole? Nic straconego! Sprawdź promocje powitalne dla dorosłych, a później postaraj się o nagrodę dla dziecka.
Droga do zdobycia gry planszowej "Misja Kasa"
 • Krok 1. Do 30 czerwca 2024 r. otwórz Konto dla Ciebie Junior

  Do 30 czerwca 2024 r. otwórz dla swojego dziecka, które skończyło już 7 lat, ale nie świętowało jeszcze 13. urodzin, Konto dla Ciebie Junior wraz z kartą debetową Mastercard Junior.

  Możesz to zrobić w placówce Credit Agricole lub podczas wydarzeń specjalnych organizowanych przez ten bank. Dziecko nie musi być obecne podczas otwierania konta. Wystarczy, że będziesz posiadał jego dokument tożsamości (np. dowód osobisty, paszport, legitymację szkolną) lub akt urodzenia.

  Pamiętaj o wyrażeniu zgody na otrzymywanie od Credit Agricole ofert marketingowych, elektronicznie oraz telefonicznie.

 • Krok 2. Zasil rachunek dziecka i wykonaj z nim transakcje kartą

  Jak najszybciej przelej na Konto dla Ciebie Junior dowolną kwotę i do 31 lipca 2024 r. wykonaj z dzieckiem min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą.

  W promocji nie będą uwzględnione płatności Blikiem (w tym przelewy na telefon) ani te wykonane w miejscach posiadających jeden z kodów MCC wymienionych w regulaminie. Chodzi m.in. o miejsca związane z hazardem, ubezpieczeniami i przekazami pieniężnymi.

  Niedozwolone są również operacje przelewu lub doładowania innych portfeli cyfrowych lub rachunków płatniczych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych takich jak np. Revolut, SkyCash czy PayPal oraz wypłaty z bankomatów.

 • Premia. Odbierz rodzinną grę planszową

  Do 31 sierpnia 2024 r. bank zaprosi Cię do placówki, w której otworzyłeś konto dla dziecka, po odbiór nagrody. Będzie ona tam na Was czekała do 30 września 2024 r.

  Zaproszenie po nagrodę otrzymasz w wiadomości na podany numer telefonu komórkowego.

  Do chwili odbioru gry nie możesz wycofać zgód marketingowych oraz zamknąć Konta dla Ciebie Junior ani wydanej do niego karty debetowej.

  Nagroda nie podlega opodatkowaniu.

Mission complete!

Konto objęte promocją

 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł
 • Bankomaty
  0 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Unikalne cechy: karta płatnicza z korzystnymi przewalutowaniami dostępna jest dla dzieci od 1. roku życia.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
4
(1 ocena)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(1)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
P
Paulina
Gość

Zrobiłam pobieżny research i mam podejrzenia, że tej gry nigdzie nie da się kupić. Wygląda to na planszówkę stworzoną tylko jako premia dla klientów CA we współpracy z Mastercardem, co sugeruje też jej okładka (loga). A zatem wartość nagrody bank też sobie sam ustalił według własnego uznania, sprytnie.... :D

Odpowiedz