200 zł w postaci multivouchera dla nastolatków z Kontem Jakże Osobistym dla młodych w Alior Banku

Publikacja:
200 zł w postaci multivouchera dla nastolatków z Kontem Jakże Osobistym dla młodych w Alior Banku
Czas trwania
Cel (zysk) Multivoucher o wartości 200 zł.
Uczestnik Rodzic dziecka w wieku 13-17 lat, które w ciągu ostatnich 2 lat nie miało rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Alior Banku.
Po drodze Zasilenie rachunku, transakcje bezgotówkowe kartą, logowanie do aplikacji mobilnej
Alior Bank przygotował promocję Konta Jakże Osobistego dla nastolatków, którzy skończyli 13 r.ż., ale nie świętowali jeszcze 18. urodzin. Tym razem nagrodą za założenie wspomnianego rachunku oraz spełnienie prostych warunków aktywności jest multivoucher o wartości 200 zł.

Promocja „Młodość ma swoje prawa – VII edycja”

Organizatorem akcji jest Alior Bank.

Do kiedy możesz skorzystać?

Promocja trwa do 30 kwietnia 2024 r.

Co możesz zyskać?

Do zdobycia jest multivoucher o wartości 200 zł.

Czy możesz skorzystać?

Promocja trwa do 30 kwietnia 2024 r. Oferta skierowana jest do rodziców, których dziecko w wieku 13-17 lat w ostatnich dwóch latach przed dniem złożenia wniosku o konto w ramach tej akcji nie posiadało rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Alior Banku.

Wyjaśnijmy przy okazji, że rodzic reprezentuje dziecko w procesie otwierania Konta Jakże Osobistego, ale to nastolatek jest stroną umowy o rachunek i wydawanej do niego karty debetowej.

Być może zadajesz sobie pytanie, czy warto zakładać dziecku konto, lub obawiasz się, czy jest ono już gotowe do zarządzania swoimi finansami. Naszym zdaniem przyzwyczajanie dziecka do korzystania z nowoczesnej bankowości należy zacząć jak najwcześniej. Będzie to korzystne zarówno dla pociechy, jak i dla Ciebie. Pisaliśmy o tym w tekście: „5 powodów, by założyć dziecku konto w banku”.

Jeśli jesteś nastolatkiem, który chce korzystać z rachunku bankowego, ale Twoi rodzice są temu przeciwni, to proponujemy, byś zajrzał do tekstu „Jak namówić rodziców na rachunek w banku?” Znajdziesz w nim argumenty do rozmowy z dorosłymi.

Co musisz zrobić?

Podpowiedź Bankonautów: Jeśli nie jesteś jeszcze klientem Alior Banku, a chciałbyś usprawnić proces zakładania rachunku dla nastolatka, to zacznij od otwarcia Konta Jakże Osobistego dla Ciebie w promocji powitalnej z atrakcyjną premią.

Droga do multivouchera o wartości 200 zł w Alior Banku
 • Krok 1. Do 30 kwietnia 2024 r. złóż wniosek o Konto Jakże Osobiste dla młodych

  Do 30 kwietnia 2024 r. złóż wniosek o otwarcie Twojemu dziecku, które skończyło 13 r.ż., ale nie ma jeszcze 18 lat, Konta Jakże Osobistego wraz z kartą debetową i doprowadź do zawarcia umowy o te produkty.

  Pamiętaj o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i otrzymywanie tego typu informacji.

  Rachunek dla nastolatka możesz otworzyć w Alior Banku na 3 sposoby:

  • w bankowości internetowej Alior Online lub mobilnej Alior Mobile, logując się do systemu transakcyjnego i potwierdzając zawarcie umowy podczas spotkania z kurierem;
  • w aplikacji mobilnej Alior Mobile, z wykorzystaniem VideoSelfie, w całości online. Wybierając tę metodę, dziecko musi być przy Tobie, gdyż konieczne jest nagranie jego głosu i twarzy;
  • w placówce bankowej, do której musisz pójść wraz z pociechą. Jeśli dziecko posiada dowód osobisty i jesteś w nim wpisany jako rodzic, to wystarczy tylko ten dokument. W innym przypadku, oprócz dokumentu dziecka ze zdjęciem (np. legitymacja, paszport) musicie zabrać ze sobą dokument potwierdzający, kto jest jego opiekunem (np. akt urodzenia, decyzja sądu).

  Dwie pierwsze możliwości dostępne są tylko wtedy, gdy nastolatek posiada dowód osobisty.

 • Krok 2. Doplinuj, by zostały zrealizowane warunki aktywności

  Dopilnuj, by w ciągu 40 dni od założenia Konta Jakże Osobistego dla młodych spełnione zostały poniższe warunki:

  • nastolatek choć raz zalogował się do aplikacji mobilnej Alior Banku;
  • nowo założone konto zostało zasilone jednorazowo kwotą min. 500 zł;
  • nastolatek wykonał min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą debetową na dowolną kwotę.

  Jeśli chodzi o płatności bezgotówkowe, to warunki promocji spełni zapłata za towary i usługi przy wykorzystaniu karty w sklepach stacjonarnych i internetowych. Niedozwolone są płatności w punktach o określonych kodach MCC wskazanych w regulaminie, np. sklepach sprzedających narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne, a także w salonach gier hazardowych i u brokerów ubezpieczeniowych. W wykazie jest też kod 4111 dotyczący usług transportowych.

  W Alior Banku istnieje możliwość sprawdzenia, czy dana transakcja spełnia wymogi regulaminu. Wystarczy wejść w szczegóły płatności po zalogowaniu się do bankowości elektronicznej i tam jest widoczny kod MCC miejsca operacji.

  Umowa o ROR i kartę nie może być wypowiedziana do chwili otrzymania nagrody.

 • Premia. Odbierzcie multivoucher

  Nagroda zostanie przekazana na numer telefonu nastolatka podany przy otwieraniu rachunku w ciągu 60 dni od daty spełnienia ostatniego z warunków aktywności.

  Otrzymany e-kod należy wymienić na voucher do wybranego sklepu współpracującego z serwisem multivoucher.pl.

  Premia jest zwolniona z opodatkowania, więc ani Ty, ani Twoja pociecha nie musicie się z niej rozliczać przed fiskusem.

Mission complete!

Konto, którego dotyczy promocja

 • Konto
  0 zł / 10 zł

 • Karta
  0 zł / 5 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 2,50 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Unikalne cechy: usługi i opłaty związane z kontem można swobodnie konfigurować w ramach tzw. korzyści, np. ustanawiać darmowe przelewy natychmiastowe i brak opłat za przewalutowanie (2 korzyści są darmowe).

Przydatne dokumenty

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
4.4
(8 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos