Wróć

Nawet 20 000 punktów (250 zł) za przystąpienie do programu Mastercard Bezcenne Chwile z kartą płatniczą Alior Banku

95 komentarzy / opinii
Nawet 20 000 punktów (250 zł) za przystąpienie do programu Mastercard Bezcenne Chwile z kartą płatniczą Alior Banku
Czas trwania
Cel (zysk) 12 000 punktów (150 zł) dla posiadaczy kart debetowych lub 20 000 punktów (250 zł) dla korzystających z kart kredytowych Alior Banku.
Uczestnik Posiadacz karty płatniczej Mastercard wydanej przez Alior Bank, który nie uczestniczy jeszcze w Bezcennych Chwilach.
Po drodze Po zarejestrowaniu karty w Bezcennych Chwilach trzeba nią w ciągu 30 dni wykonać transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 100 zł (w przypadku "debetówek") lub 150 zł (w przypadku "kredytówek".
Klienci Alior Banku po raz kolejny otrzymują solidny argument, by przystąpić do programu Mastercard Bezcenne Chwile. Ci, którzy zdecydują się zapisać do programu kartę debetową, mogą w sumie zyskać 12 000 punktów, czyli równowartość 150 zł. Na posiadaczy kart kredytowych czeka aż 20 000 punktów, czyli 250 zł. Warunki aktywności są przy tym niezwykle łatwe do realizacji!

Program lojalnościowy Mastercard Bezcenne Chwile polega na zbieraniu punktów podczas codziennych zakupów. Stosując standardowy „przelicznik”, uzbieranie odpowiedniej ich liczby, by móc je wymienić na atrakcyjną nagrodę, jest dość trudne. Stąd różnorodne akcje umożliwiające zdobycie bonusów, np. za zakupy u partnerów programu lub za zarejestrowanie karty w Bezcennych Chwilach.

Okres obowiązywania oferty i jej uczestnicy

Tym razem okazją do zdobycia punktów powitalnych jest promocja „Nagroda na start w Programie Mastercard dla kart Alior Banku” skierowana tylko do klientów Alior Banku. W nowej wersji regulaminu, która zacznie obowiązywać od 1 stycznia 2023 r. termin jej zakończenia wyznaczono na 28 lutego 2023 r. Możliwe, że choć pula nagród została powiększona, to promocja zakończy się wcześniej. Zgodnie z nowymi regułami bonusy może otrzymać 22 000 tysięcy posiadaczy kart debetowych oraz 3638 osób korzystających z "kredytówek" Aliora.

W promocji mogą uczestniczyć osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych, które w czasie trwania oferty przystąpią do programu Bezcenne Chwile i zarejestrują w nim „plastik” od Aliora. Kluczowe, byś nigdy nie uczestniczył w Bezcennych Chwilach z kartą Alior Banku.

Zacznij od konta osobistego lub „kredytówki”

Jeśli nie uczestniczysz jeszcze w Bezcennych Chwilach i na dodatek nie jesteś klientem Alior Banku, to masz szansę na zgarnięcie kilku bonusów! Aktualnie trwają ciekawe promocje, które pozwolą Ci zdobyć nagrody powitalne i otworzą drogę do zdobycia punktów w programie Mastercarda.

Warunki promocji

Zasady akcji można streścić w zdaniu: wydaj odpowiednią kwotę kartą, a otrzymasz punkty w Bezcennych Chwilach. Oto szczegóły:

Start
 • Krok 1

  Jak najszybciej załóż Konto Jakże Osobiste w promocji (do zdobycia 400 zł w gotówce + 240 zł w postaci zwrotu części wydatków) albo sięgnij po kartę kredytową Mastercard OK! lub Mastercard TU i TAM.

 • Krok 2

  Do 28 lutego 2023 r. przystąp do programu Mastercard Bezcenne Chwile i zarejestruj w nim swoją kartę płatniczą wydaną przez Alior Bank. Możesz to zrobić poprzez aplikację mobilną Alior Mobile lub bankowość internetową.

 • Krok 3

  W ciągu 30 dni od chwili przystąpienia do Bezcennych Chwil (Twój profil w programie zostanie uruchomiony w ciągu 14 dni od momentu zawarcia umowy) i zarejestrowania w programie "plastiku" z logo Mastercard wydanego przez Aliora zapłać nim przynajmniej 100 zł (jeśli korzystasz z karty debetowej) lub 150 zł (jeśli jesteś posiadaczem karty kredytowej).

 • Premia

  Bonusowe punkty zdobyte w ramach akcji dostępnej tylko dla klientów Alior Banku otrzymasz na swoje konto w Bezcennych Chwilach w ciągu 14 dni roboczych od chwili spełnienia warunków regulaminu i będą one ważne tylko przez 1 miesiąc od zasilenia Twojego rachunku w programie.

  Po upływie terminu ważności punkty bezpowrotnie przepadają.

Mission complete!

Ważne informacje

Niezależnie od tego, ile kart Aliora zarejestrujesz w Bezcennych Chwilach, możesz otrzymać tylko jeden bonus.

Pamiętaj, że punkty nie są przyznawane za transakcje zwrócone i anulowane, a także te wykonane w miejscach o określonych kodach MCC, których wykaz znajduje się w regulaminie promocji. Chodzi m.in. kasyna, zakup losów, przekazy pieniężne, a także doładowania portfeli cyfrowych (w tym SkyCash) oraz o zakup bonów/kart podarunkowych. Nie będziesz miał problemów z ustaleniem, czy transakcja zostanie zakwalifikowana do limitu, gdyż w bankowości elektronicznej, w szczegółach operacji, Alior Bank podaje kod MCC miejsca jej dokonania.

Zdobyta przez Ciebie premia nie podlega opodatkowaniu, nie musisz się z niej rozliczać w zeznaniu rocznym.

Mała rzecz, a cieszy

Jak widzisz, niewiele musisz zrobić, by zdobyć bonus. Przystąpienie do Bezcennych Chwil do niczego Cię nie zobowiązuje. Perspektywa zdobycia nagród może za to mobilizować do śledzenia ofert promocyjnych i zdobywania punktów w szybszy sposób, by jak najszybciej zgromadzić pokaźną ich ilość i wymienić je na atrakcyjne nagrody. Tylko od Ciebie zależy, kiedy i ile punktów zdobędziesz i jaki zrobisz z nich użytek. Pamiętaj tylko o krótkim terminie ich ważności. Po pojawieniu się punktów na Twoim koncie w Bezcennych Chwilach, jak najszybciej wymień je na nagrody z katalogu, np. na vouchery do wybranych sklepów o wartości 50 zł, z których każdy "kosztuje" 4000 punktów.

Udanych zakupów!

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(95)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
M
Marek
Gość

wielka ściema , punkty których nie ma

Odpowiedz

N
Nika
Gość

Czy ta promocja jest jeszcze ważna? Nie mogę znaleźć info, że nie została wyczerpana pula.

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Nika

Promocja faktycznie zniknęła ze strony banku, choć wcześniej nie było komunikatu, że zbliża się moment wyczerpania puli nagród. Spróbujemy ustalić z bankiem, jak wygląda sytuacja.

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Nika

Mam oficjalne potwierdzenie z banku, że akcja została zakończona z powodu wyczerpania puli nagród.

Odpowiedz

K
Kaworski
Gość

Nie otrzymałem punktów na start. Minęło grubo ponad 14 dni roboczych. Reklamacja złożona. Jak to jest z wyrażeniem zgód marketingowych na kontakt telefoniczny i/lub mailowy? Trzeba to zrobić aby otrzymać punkty w ramach tej promocji? W regulaminie ani na tej stronie nie znalazłem o tym informacji.

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Kaworski

Obowiązek zaznaczenia zgody na jedną z form kontaktu marketingowego- telefonicznie lub mailowo wynika z ogólnych zasad programu Bezcenne Chwile, o których pisaliśmy w osobnym tekście: https://www.najlepszekonto.pl/mastercard-bezcenne-chwile

Jeśli widzisz swoje konto w Bezcennych Chwilach i zapisywane są na nim punkty, to raczej uczestniczysz w programie. Brak jakiejkolwiek zgody jest bowiem traktowany jako brak chęci do korzystania z programu.

Ciekaw jestem jaki będzie wynik złożonej przez Ciebie reklamacji.

Odpowiedz

K
Kaworski
Gość
@Krzysztof Duliński

Czytałem regulamin zarówno BC jak i samej promocji. Nie mam go w tej chwili przed oczami ale z tego co pamiętam było tam napisane o wymaganych/niezbędnych zgodach. Podczas dołączania do BC wymagane były dwa pola: potwierdzenie przeczytania regulaminu oraz zgoda na ujawnienie danych osobowych przez instytucję finansową. Natomiast wyrażenie zgody na wiadomości marketingowe było opcjonalne. Konto funkcjonuje, punkty za zakupy kartą są naliczane, pojawiły się przyspieszenia na koncie i jedyne czego brakuje to tych punktów bonusowych z tej promocji. Wciąż czekam na rozpatrzenie reklamacji lub na jakąkolwiek odpowiedź od BC bo na chwilę obecną cisza.

Odpowiedz

M
Mac
Gość

Długo czekaliście na te bonusowe punkty? Niby jest napisane że w przeciągu 14 dni roboczych zostaną dodane ale czekam już 10 dni i zaczynam się martwić :(

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Mac

Punkty mogą wpłynąć nawet ostatniego dnia. Pamiętaj też, że chodzi o dni robocze, więc weekendy się nie liczą.

Odpowiedz

M
Mac
Gość
@Aldona Derdziak

Co do dni roboczych to wiem ale dziękuję za przypomnienie. Nie jestem tylko pewny czy liczyć od dnia dokonania płatności kartą czy od dnia zaksięgowania tej płatności na koncie? Bo chyba nie chodzi o dzień w którym zostały dodane "zwykłe"(nie bonusowe) punkty w Bezcennych Chwilach za te transakcje?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Mac

Regulamin mówi tylko o dokonaniu płatności kartą, więc powinno to być liczone od tego dnia.

Odpowiedz

D
Damian
Gość

Dzień dobry dostałem aż 500 pk za zakupy za 73 zł to jest bardzo dużo, zakupy w Carrefour, podpisane są tak, "oferta MasterCard z Carrefour ,oferta przyspieszająca". Czy jest jeszcze jakaś możliwość że wydam jeszcze raz za około 74 zł i dostanę tyle punktów? Skąd taka promocja że za zwykłe zakupy dają tyle pkt .? Bo te 500 to jest mało do 10 monet allegro brak jeszcze 300... Więc muszę trochę jeszcze zdobyć. W google nic nie mogę znaleźć. Pozdrawiam serdecznie.

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Damian

Oferty przyspieszające możesz znaleźć po zalogowaniu na konto w Bezcennych Chwilach. Są one dostępne dla różnych sklepów i pozwalają właśnie na szybsze zdobywanie punktów.

Odpowiedz

I
Iga
Gość
@Damian

Mi też parokrotnie zdarzyło się, że dostałam 400 pkt. za zakupy w Carrefourze (oferta przyspieszająca), nie znam tylko klucza ich przyznawania, bo nie spotkałam tego w zakładce "Przyspiesz".

Odpowiedz

A
Ania
Gość

Na stronie banku widzę, że jest mowa tylko o 150zł na paliwo. Jak można dostać ten bonus na coś innego?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Ania

W tej promocji otrzymujesz punkty w programie Bezcenne Chwile, które możesz wymienić na różne nagrody, paliwo to tylko przykład.

Odpowiedz

A
Awa
Gość

Nie da się zarejestrować karty aliora w b.chwilach. W Listopadzie czekałam trzy tygodnie i nie dało się więc zastrzegłam karte. Zamówiłam nową w zeszły poniedziałek włączyłam b.chwile w bankowosci internetowej aliora i znowu do dziś niezarejestrowana. Kontakt ani z bankiem ani z bezcennymi chwilami nic nie daje. Problem nie do rozwiązania.

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Awa

Dotąd nie spotkałem się z sytuacją, by rejestracja karty w Bezcennych Chwilach (niezależnie od tego, czy dokonywana w bankowości - jeśli jest to możliwe, czy na stronie programu) wiązała się z kłopotami. Na ogół nie trzeba nawet czekać 14 dni na utworzenie profilu uczestnika.

Jaką informację uzyskujesz w obsłudze programu Bezcenne Chwile, jakie jest ich wytłumaczenie dla opisywanej przez Ciebie sytuacji?

Odpowiedz

A
Awa
Gość
@Krzysztof Duliński

Odsyłają do banku, a bank do nich i koło się zamyka.

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Awa

Cóż, nie mam pojęcia co może być przyczyną. Proponuję złożenie formalnej reklamacji (nawet w obu podmiotach), do której będziesz musiała otrzymać oficjalną odpowiedź z wyjaśnieniami.

Odpowiedz

D
Daniel
Gość

Witam czy jeżeli miałem kartę debetową allior banku zarejestrowaną już w programie ale zrezygnowałem z niej 6 mies. temu i już nie widnieje w programie mogę teraz zarejestrować kartę debetowa lub kredytowa aby otrzymać punkty promocyjne??

Odpowiedz

B
bankowicz
Gość
@Daniel

Raczej nie, bo nie mogłeś mieć wcześniej nigdy żadnej karty Aliora w programie.

Odpowiedz

M
Michał
Gość

Zarejestrowałem kartę w Alior online. Z tego co widziałem nie muszę jej dodatkowo rejestrować na stronie BCh, jednak jak ma się do tego informacja, że konto zostanie do 14 dni aktywowane? Przyjdzie mi jakąś informacja na maila, że jest aktywne czy jak?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Michał

Te 14 dni w zasadzie odnosi się do sytuacji, gdy trzeba się rejestrować na stronie Bezcennych Chwil. Przystępując do programu przez bank, dzieje się to dużo szybciej. Umieszczamy jednak ten zapis, by być w zgodzie z regulaminem. Najwyraźniej Mastercard daje sobie ten czas na wypadek zaistnienia nieprzewidzianych okoliczności. Jeśli możesz się zalogować na swój profil na stronie Bezcennych Chwil i widzisz podpiętą do niego kartę, może nawet już jakieś punkty, to wszystko jest OK.

Odpowiedz

M
Michał
Gość
@Krzysztof Duliński

Tylko jak mam się zalogować na bezcenne chwile skoro nie mam tam konta? Kartę zarejestrowałem tylko w aplikacji.

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Michał

Spróbuj zalogować się numerem karty i datą urodzenia.

Odpowiedz

M
Michał
Gość
@Aldona Derdziak

Próbowałem nie działa.

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Michał

Pojawia się jakiś komunikat?

Odpowiedz

M
Michał
Gość
@Aldona Derdziak

Pojawia się taki


Przepraszamy wystąpił błąd.


Prosimy o kontakt z infolinią programu Mastercard® Bezcenne® Chwile

Z telefonów stacjonarnych: (+48) 801 055 990

Z telefonów komórkowych: (+48) 616 646 010

Czynna: od poniedziałku do soboty w godz. 8:00-22:00.

Koszt połączenia lokalnego zgodnie z taryfą operatora

Może tutaj też trzeba poczekać 14 dni? Tylko Pani kolega Krzysztof pisał, że ten termin obowiązuje jak się zakłada konto na stronie bezcennych chwil. W sumie trochę to też bezsensu, bo po co pisać o zakładaniu konta przez stronę skoro w regulaminie promocji jest napisane, że rejestracja w BCh ma odbyć się przez aplikację lub stronę banku?
Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Michał

Może konto nie było jeszcze aktywne... Próbowałeś ponownie innego dnia?

Odpowiedz

M
Michał
Gość
@Aldona Derdziak

Próbuję któryś dzień z kolei i nadal nic.

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Michał

W takim razie zostaje kontakt z infolinią Bezcennych Chwil...

Odpowiedz

M
Michał
Gość
@Aldona Derdziak

Na infolinii mówią żeby kontaktować się bankiem. Podstawowe pytanie brzmi czy po zarejestrowaniu karty w aplikacji Alior banku mam czekać do 14 dni aż konto się aktywuje czy sam mam rejestrować kartę bezpośrednio na stronie bezcennych chwil?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Michał

Zarejestrowanie karty w bankowości Alior Banku jest jak najbardziej prawidłowe, prowadzi do powstania konta danego użytkownika. Tyle tylko, że dzieje się to niejako niezależnie od strony Bezcennych Chwil. Dlatego należy na niej skorzystać z opcji Zarejestruj, by do danej karty przypisać dane do logowania. Po tej swoistej aktywacji dostępu nie powinno już być kłopotu z zajrzeniem na swój profil w Bezcennych Chwilach.

Odpowiedz

M
Michał
Gość
@Krzysztof Duliński

Dziękuję za konkretną odpowiedź.

Odpowiedz

K
Klaudia
Gość

Założyłam konto w Alior 2 września 2022r. i zarejestrowałam kartę w bezcennych chwilach. Dostałam już 8000 pkt, czy ta promocja 20000 pkt. też mnie obowiązuje czy nie?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Klaudia

Niestety nie. Ta akcja adresowana jest do osób, które w trakcie jej trwania przystąpią do Bezcennych Chwil, a Ty już uczestniczysz w tym programie.

Odpowiedz

P
Paweł
Gość

Reasumując jeśli miałem kiedyś zarejestrowana kartę kredytową Santander w bezcenne chwilę nadal mogę otrzymać bonus. Czy jest informacja kiedy można zrezygnować po otrzymaniu bonusu?

Odpowiedz

Justyna Kalicińska
Analityk produktów finansowych
@Paweł

Możesz otrzymać bonus; karty z innych banków, zarejestrowane kiedyś w BCh, nie mają znaczenia w tej promocji.

Nie ma żadnych obostrzeń co do rezygnacji po otrzymaniu promocyjnych punktów.

Odpowiedz

M
Mac
Gość

Ja mam pytanie w sumie odwrotne do pytania Roberta:

Czy można zarejestrować kartę bezpośrednio na stronie bezcennechwile czy trzeba to zrobić przez bankowość elektroniczną/aplikację banku? Czy ma to znaczenie z punktu widzenia tej promocji?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Mac

W tej konkretnej akcji z Alior Bankiem trzeba zarejestrować się w Bezcennych Chwilach poprzez bankowość Aliora.

Odpowiedz

M
Mac
Gość
@Aldona Derdziak

Bardzo dziękuję za odpowiedź.

Mam jeszcze powiązane pytanie: jest szansa(bazując na wiedzy/doświadczeniu z przeszłości) że będzie w najbliższym czasie jeszcze promocja bezpośrednio z Bezcennych Chwil? Coś takiego jak ostatnio, że było dodatkowo 8000 punktów za dołączenie? Zastanawiam się czy już dołączyć z kartą Aliora czy może poczekać...

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Mac

Widzę pewną szansę na pojawienie się nowej, ogólnej akcji Mastercard. Wynika to z faktu, że w ostatnich miesiącach operator Bezcennych Chwil organizuje takie akcje regularnie. Najpierw w grudniu 2021 r. ruszyła promocja "Paliwo na zimę", później (marzec 2022 r.) akcja "Wiosenne przyspieszenie", a w lipcu wystartowała wspomniana przez Ciebie promocja "8000 punktów na start"....

Zobaczymy co przyniosą najbliższe tygodnie ?

Odpowiedz

M
Mac
Gość
@Krzysztof Duliński

Dziękuję za odpowiedź.

Czy Alior informuje o tym że kończy się pula nagród? Nie wiem jak to było w poprzednich tego typu promocjach i nie chciałbym stracić tych punktów z Aliora czekając na te potencjalne punkty z Mastercard :)

Odpowiedz

K
Krzysztof
Gość
@Aldona Derdziak

Jak to trzeba? Nic takiego nie jest napisane, ze jest to obowiazkowe. To jak dodalem jedynie karte na stronie bezcennych chwil jako ktoras z kolei to juz nic sie nie da zrobic raczej?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Krzysztof

Regulamin tej promocji wyraźnie określa zadanie dla jej uczestników:

w Czasie trwania Promocji dokonają Przystąpienia do Programu za pośrednictwem Partnera

i wspomnieliśmy o tym w Kroku 2. Dodanie karty na stronie Bezcennych Chwil może się więc okazać nieskuteczne i nie otrzymasz nagrody.

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Mac

W regulaminie jest zapis, iż na 7 dni przed szacowanym dniem wyczerpania puli nagród (na podstawie tempa ich dotychczasowego wydawania) bank opublikuje na swojej stronie internetowej stosowną informację. Po rozdaniu wszystkich nagród powinna się pojawić kolejna wiadomość; tym razem mówiąca o wyczerpaniu puli bonusów i zakończeniu promocji.

Odpowiedz

K
Krzysztof
Gość
@Krzysztof Duliński

"Możesz to zrobić poprzez aplikację mobilną Alior Mobile lub bankowość internetową."

Zwykle pisaliscie "musisz" albo "jest konieczne" "pamietaj" "bez tego nie dostaniesz". Ale pytalem na infolini banku jakos pokretnie wytlumaczyli ale niby jest dobrze raczej.

Odpowiedz

M
mar
Gość
@Krzysztof Duliński

Dodam informację dotyczącą zamykania konta: po zamknięciu konta w Alior zamknięte zostało konto karty w Bezcennych Chwilach ('zniknęło' oczywiście z punktami na tymże koncie) bez mojego udziału - regulamin BCh posiada zapis o powiadomieniu przy zamykaniu konta. Po reklamacji przyznano mi punkty jako rekompensatę, dopisane do innej karty wskazanej przeze mnie.

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@mar

Faktycznie powiadomienie z Bezcennych Chwil o konieczności wykorzystania punktów w ciągu 30 dni od daty otrzymania informacji bardzo szwankują. Sam tego doświadczyłem po zamknięciu konta w Getin Banku, a gdy się zorientowałem nie było już możliwości odzyskania punktów.

O różnych sytuacjach szczególnych pisaliśmy w tekście poświęconym Bezcennym Chwilom https://www.najlepszekonto.pl/mastercard-bezcenne-chwile

Odpowiedz

R
Robert
Gość

1.Czy liczą się opłaty za rachunki/usługi typu internet, telewizja?

2.Czy trzeba po aktywacji w AliorOnline albo apce na telefonie rejestrować się dodatkowo tutaj: https://bezcennechwile.mastercard.pl/ ?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Robert

Najważniejszym kryterium przy naliczaniu punktów w programie Bezcenne Chwile jest wykonanie transakcji kartą płatniczą. Jeśli operacja zostanie dokonana w punkcie o innym kodzie MCC niż te wymienione w regulaminie promocji i spełnia ogólne zasady programu, to punkty zostaną naliczone. To, jak została zaklasyfikowana dana płatność można łatwość sprawdzić w bankowości elektronicznej, w szczegółach transakcji, gdzie widoczny jest kod MCC miejsca dokonania płatności.

Po przystąpieniu do Bezcennych Chwil w bankowości Aliora nie trzeba już rejestrować się na wspomnianej przez Ciebie stronie. W tej sytuacji służy ona jedynie do sprawdzania liczby posiadanych punktów i wymiany ich na nagrody z katalogu programu.

Odpowiedz

S
Sylwia
Gość

Jeszcze jedno pytanie. W maju czy czerwcu tego roku przystępowałam do bezcennych chwil z karta debetową Santandera. Czy teraz moge tez wziac udzial w tej promocji z karta , ale kredytowa Aliora?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Sylwia

Promocja, którą komentujesz, dotyczy kart Alior Banku. Jeśli wcześniej korzystałaś z podobnej promocji z kartą Santandera, nie stanowi to przeszkody.

Odpowiedz

S
Sylwia
Gość

Jeśli będę miala karte debetowa w bezcennych chwilach to dostaje 12 tys punktow, ktore moge wymienic tylko na paliwo w circle?? Na nic innego? A jak kredytowa to juz te 20 tys punktow na bony 5x50zł np do biedronki czy innego sklepu?

Warunkiem otrzymania 400 zl za zalozenie konta w Aliorze jest wybranie karty debetowej czy mozna wlasnie ta kredytowa? Bo w zasadach czytałam , ze zalozenie konta na stronie promocji z karta debetowa...

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Sylwia

Punkty możesz wymienić na nagrody dostępne w katalogu programu (zobaczysz je po zalogowaniu do konta w Bezcennych Chwilach). W promocji z premią za Konto Jakże Osobiste trzeba zamówić kartę debetową.

Odpowiedz

Z
Zyz
Gość

Należy zapłacić 100 zl debetową kartą np kupując na allegro czy konkretnych sklepach ? poproszę listę tych sklepów jeśli jest.

Odpowiedz

D
Damian
Gość
@Zyz

Allegro odpada bo zaliczy ci jako płatność PayU nie kartą. Tam wyżej masz regulamin i w nim są kody MMC i opis gdzie nie można płacić. Unikaj sklep internetowy,alkoholowy klubów nocnych, dyskoteki, drogie (nie wszystkie, kod MMC z Hebe jest okej sam płaciłem a to drogeria) apteki. Najlepiej wydaj w markecie, sklepie spożywczym, budowlanym, zalej paliwo na stacji obojętnie jakiej.... I tam jest też taki myk że jest alkohol... więc tam możesz kupić piwko to nie monopolowy tak samo w markecie...

Odpowiedz

P
Piotrek
Gość
@Damian

Na Allegro można przecież wybrać płatność kartą debetową i punkty się naliczą. Sprawdzałem.

Odpowiedz

D
Damian
Gość
@Piotrek

Niech się tutaj eksperci wypowiedzą bo ja tutaj od nich zawsze słyszałem że to zalicza jako płatność PayU... I że nie będzie zaliczać do spełnienia warunków... Dlatego zawsze tej płatności unikam wolę pewne markety, stację paliw... Pozdrawiam

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Piotrek

A jak w historii transakcji masz opisaną taką operację? Jako płatność kartą?

Odpowiedz

M
Marcin
Gość

Zmienili warunki w trakcie trwania promocji, serio? Jeszcze kilka dni temu było 250 zł za kartę debetową i 350 zł za kartę kredytową.

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Marcin

Nie zmienili warunków. Po prostu zakończyła się ogólna akcja dla klientów wszystkich banków uczestniczących w Bezcennych Chwilach, w której do zdobycia było 8000 punktów.

Odpowiedz

P
Paweł
Gość

Dzień dobry,

jeżeli miałem zarejestrowaną kartę getina w obecnej promocji i jużdostałem 20k punktów, to czy mogę zarejestrować kartę aliora, żeby dostac kolejne punkty?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Paweł

Niestety nie. Opisywana wyżej akcja przeznaczona jest dla nowych uczestników programu Bezcenne Chwile.

Odpowiedz

J
Jano
Gość
@Paweł

Jeśli do tej pory nie miałeś nigdy zarejestrowanej w Bezcennych Chwilach jakiejkolwiek karty Aliora (debetowej czy też kredytowej), to możesz zdobyć punkty po zarejestrowaniu posiadanej karty Aliora i spełnieniu warunków promocji.

Odpowiedz

B
BOŻENNA RÓŻYCKA
Gość

Dzień Dobry.

Dotyczy promocji zarejestrowania karty debetowej w Programie Mastercard Bezcenne Chwile.

Czy konto w promocji w tym przypadku trzeba założyć online? czy można też w oddziale?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@BOŻENNA RÓŻYCKA

Sposób założenia konta nie ma znaczenia, w przypadku promocji z punktami dla klientów Alior Banku kartę trzeba dodać do Bezcennych Chwil za pośrednictwem banku.

Odpowiedz

M
Mariusz
Gość

Super - tydzień temu zarejestrowałem kredytówkę dla 'samych' 8k ;) Czyli 250 zł przeleciało koło ucha

Odpowiedz

J
Jano
Gość
@Mariusz

Mam dokładnie taką samą sytuację... A niech to....;)

Odpowiedz

J
Jarosław
Gość

Dobrze rozumiem że jeżeli mam już zarejestrowana kartę debetową Aliora w bezcennych chwilach to jak zarejestruje kredytowke to nic nie dostanę patrząc na paragraf 3, punkt 2 regulaminu?

Odpowiedz

Justyna Kalicińska
Analityk produktów finansowych
@Jarosław

Niestety, masz rację; w regulaminie wspomniano, że wykluczenie dotyczy każdej karty wydanej przez Alior Bank, nie ma zatem znaczenia, czy była to debetówka, czy kredytówka.

Odpowiedz

D
Damian
Gość

Super czyli muszę wydać 300 zł my wszyscy bo mamy 3 konta Alior. Już się zarejestrowałem w bezcenne chwilę na ich stronie i mogę się logować i wybrałem już cel, i wszystko widzę chodzi okej. To czyli już konto w bezcenne chwilę mam aktywne? Już mogę wydawać 100 zł?

Biorę udział w 2 promocjach czyli można zgarnąć 8000 do 9.10 i 20.000 do końca roku..... razem 28000 ? Mam debetową.

Mam jeszcze konta mBank i Santander bez kart to nie zdążą przyjść pocztą do 9 .10 . Ale po 9 będzie znowu promocja nowa to czytałem że z innych banków też jest akceptowana karta... Nie rejestrowałem się jeszcze nigdy w bezcenne chwilę, więc z każdego banku można skorzystać.... I jeśli oni tak zezwalają wszystko jest na legalu to muszę za każdym razem podawać inny Emeil do rejestracji? Chyba nie bo nawet w bezcennych chwilach widzę mogę dodać nową kartę. Nawet nie muszę nowego konta rejestrować.

A co np jeśli otworzyłem konta dzis w bezcenne chwilę i jutro jest informacja że pula się wyczerpała, a ja już zarejestrowałem Karty w b.ch. ... To czy po 9 .10 będę mógł brać w razie co udział w jakiejś nowej promocji bezcenne chwilę czy już będę spalony?

Pozdrawiam serdecznie i jak warto jest was śledzić a nie byłem tu z 3 miesiące.

Odpowiedz

D
Damian
Gość
@Damian

A i teraz pewnie zmienią się zasady i nie będę mógł zamknąć kartę do 31.12...? Aż do końca trwania promocji... chyba że wcześniej dostanę punkty 20000 tyś łącznie było pisane przez Pana wcześniej i wydam je na nagrody... To jak już będę miał np monety allegro na swoim koncie zaksięgowane to już mi nic nie zrobią więc konto i kartę mogę zamykać nawet w październiku.... Kupon do Carrefour też nie anulują jeśli nie zdążę jeszcze wydać... Prawda. Pozdrawiam.

Odpowiedz

D
Damian
Gość
@Damian

A i jeśli jeszcze można dopytać to czy tankowanie paliwa na stacji np circel wyklucza z brania udziału w konkursie? Bo tam tankowałem i płaciłem jedną i drugiej osoby kartą też.... Najłatwiej jest szybko w ten sposób stówkę nabić. Niby wyżej nic nie pisze że jest wykluczona stacja paliw. Pozdrawiam serdecznie.

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Damian

Jeśli możesz się logować i wybrać cel, to znaczy, że konto w Bezcennych Chwilach funkcjonuje. Spokojnie możesz realizować warunki aktywności.

Jako posiadacz karty debetowej - tak jak napisałeś - możesz wziąć udział w 2 akcjach, ale Twoja zdobycz punktowa z debetówką wyniesie 8000 + 12 000 punktów, czyli równowartość 100 zł + 150 zł (28 000 pkt to max premia dla posiadaczy kart kredytowych).

Jeśli regulamin akcji dopuszcza udział osób, które uczestniczą już w Bezcennych Chwilach, ale z kartą innego banku, to nie trzeba nic kombinować: logujesz się na swoje konto w programie, dodajesz kolejną kartę i załatwione. Kombinacja z z innym e-mailem bywa stosowana, by uchodzić za nowego uczestnika programu. Według Czytelników działa, sam nie próbowałem.

Trudno powiedzieć, czy po 9 października uruchomi kolejną własną akcję. W ostatnim roku takie promocje pojawiały się regularnie, ale na ogół z drobną przerwą między sobą.

W przypadku, gdy blisko jest do wyczerpania puli nagród, Mastercard zamieszcza o tym informację na stronie programie, zgodnie z regulaminem robi to 7 dni przed szacowaną datą wyczerpania się bonusów. Jak dotąd nie ma takiego komunikatu, więc wygląda na to, że promocja dotrwa do ostatniego dnia.

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Damian

Tak, pobrane nagrody nie są anulowane. Pamiętaj tylko, że punkty z każdej promocji przyznawane są w innym okresie i mają różny okres ważności.

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Damian

Stacje Circle K nie są wykluczone. Tankowanie na nich to dodatkowa korzyść, gdyż są one partnerem programu i tam punkty "standardowe" zbiera się szybciej ?

Odpowiedz

D
Damian
Gość
@Krzysztof Duliński

Dzięki wielkie wszystko zrozumiałe i przejrzyste. Circle k mówisz okej. A Orlen? Bo tam też tankowane z 2 karty ? bo tak napisałeś przyjacielu że się boję trochę to bym poszedł gdzieś indziej. Bo tak to już czekam tylko na punkty. Pozdrawiam serdecznie ciebie i całą ekipę. ?

Odpowiedz

D
Damian
Gość
@Krzysztof Duliński

Ehhh widzę że kupowałem w Hebe też a to raczej drogeria tak? Ale kod jest inny niż ten co wy napisaliście że są zakazane 5912 drogerie i apteki. Mój Hebe ma taki 5977 Sklepy kosmetyczne – drogerie..... To zaliczą mi czy nie, kurde sporo dyszek tam wydałem 3 kartą lepiej żeby zaliczyli. ? Męczymy trochę państwa tutaj ale nikt nie ma gdzie się dopytać. Pozdrawiam. ?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Damian

Jeśli jest inny kod niż ten "zakazany" to zaliczą ?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Damian

Orlen nie jest partnerem Bezcennych Chwil, więc tam punkty są naliczane standardowo.

Wykaz partnerów programu znajdziesz na tej stronie: https://bezcennechwile.mastercard.pl/partnerzy. Kliknięcie w logo powoduje pokazanie się informacji o zasadach naliczania punktów obowiązujących w danej firmie.

Odpowiedz

D
Damian
Gość
@Krzysztof Duliński

Fakt kod jest inny to zaliczą...a Hebe to drogeria przecież... OMG. Pozdrawiam serdecznie.

Odpowiedz

D
Damian
Gość
@Krzysztof Duliński

Chciałem bardzo podziękować Krzysztof Duliński z jednej karty już nagrodę dostałem 20.000 na debetową! Dzięki za każde informacje. Mam pytanie monety allegro już dodałem do swojego konta i też mam 3 bony do Carrefour. Nie wydałem jeszcze nic wczoraj dopiero wpłynęły punkty. Czy mogę już zamknąć kartę Alior Bank jeśli już dostałem punkty i wydałem je na nagrody,ale jeszcze nie wykorzystałem nagród? Nie mogą chyba już mi ich zabrać prawda? Bo bony i monety są ważne rok mam czas na wydanie. Pozdrawiam serdecznie.

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Damian

Zapisy regulaminów promocji mówią o konieczności posiadania danego produktu (karty/konta) do chwili przekazania ostatniej nagrody. Po jej otrzymaniu uczestnik promocji ma swobodę w decydowaniu czy chce dalej korzystać z tego produktu, czy też jest zdecydowany, by go zamknąć. Zapisy o weryfikacji prawa do nagrody wskazują, że musi się to odbyć przed jej przekazaniem. Organizator nie może odebrać przekazanej nagrody.

Decydując się na wypowiedzenie umowy trzeba pamiętać, że okres wypowiedzenia trwa na ogół 30 dni i w tym okresie należy wypełnić obowiązki (jeśli takowe występują), które warunkują, że bank nie pobierze prowizji za dany produkt.

PS. Trochę namieszam Ci w postanowieniach o zamykaniu karty ?. Mastercard akurat rozsyła do uczestników Bezcennych Chwil informację o możliwości zdobycia 1000 punktów za 2 płatności na kwotę min. 50 zł na Allegro. Być może już ją dostałeś, może stanie się to wkrótce, a może wcale... Do tej akcji nie ma regulaminu, nie wiadomo, kogo Mastercard wybrał, by go poinformować o tej promocji. Pewne jest, że zakupów na Allegro trzeba dokonać do 26.10.2022 r.

Odpowiedz

D
Damian
Gość
@Krzysztof Duliński

Wiem zamykanie konta trwa 30 dni już nie jedno zamykałem ? już z nie jednej promocji skorzystałem ?. Ale kartę zamykają od razu to nie zapłacimy już ostatniego dnia 5 zł. Tylko zastanawia mnie taki jeden warunek assistance medyczne jakoś tak bo tam jest pula chyba 2000 zł na wizyty prywatne u lekarza...a to fajna sprawa bo NFZ to dramat, nie wiadomo kiedy by się mogło przydać tylko muszę dokładnie doczytać regulamin jakie są konkretne warunki. Bo konto darmowe bez problemu bym utrzymał.

Bank nic mi nie wysłał. Ale 1000 punktów to już trochę mało, i też ja teraz to mam 600 zł w monetach i bonach do allegro szeryfie ? ja gotówki na allegro przez miesiące nie będę używał, te karty podarunkowe to wysłali mi SMS i piszę że są bezterminowa na końcu, ... Zapytałem teraz w Emeil bezcenne chwilę jak sytuacja czy mają jakiś termin, czekam na odpowiedź. Monety są na rok. A płatność kartą kiedyś pisało w Banku że to jest PayU...i nie zaliczało zawsze, widzę że się coś zmieniło. Ale ja i tak nabiłem wszystko w markecie i stacje paliw dla pewności. Pozdrawiam szeryfa serdecznie i fajnie że taka stronka jest wszystkie promocje w jednym miejscu. ?

Odpowiedz

D
Damian
Gość
@Krzysztof Duliński

Nas tutaj trochę było i tak 2 karty już full nagrody są...a trzecia nawet jednej tylko punkty i transakcje 90 zł circel i było 15 zł , i 7 zł w sklepach spożywczych takich osiedlowych z kodami MMC 5499,,5411 . Patrzyłem na poprzedniej waszej stronie jest opis kodów MMC i tam tych moich nie ma. Czyli powinny być akceptowalne.... A ta osoba wydała już 2.10 miała wszystkie warunki do brania udziału, było to 105 zł , piszę w Alior Bank 5499 sklep spożywczy.... I circel. Circle stoi cały czas że wydane 2,10 a te pozostałe są razem 22 zł i piszę obok nich nie nazwa sklepu jednego i drugiego tak jak wyżej w stacji paliw tylko "pozostałe" i ciągle się przesuwa data 15 pisało że wydane 15. Wczoraj 16. Dziś sprawdza piszę 17.... Na jedną nagrodę czeka się do 45 dni okej, ale ta druga do 14 dni a 2.10 plus 14 to już termin minął i nic. Chyba się skończyły nagrody, albo coś jest nie tak, brak tych 10 zł, ale nie wiem czemu kod MMC akceptowany. Tamte karty już dawno nagrody wypłacone a płatności były później niż 2.10.... nie wiem czy jeszcze trzeba czekać? I czemu się ciągle przesuwa ta rubryka pozostałe z tymi 22 zł....

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Damian

Co do kodów MCC - generalna zasada jest taka, że pokazują one branżę w jakiej działa dany podmiot, np. sklep spożywczy, transport. Wielkie sieci handlowe albo stacje paliw mają swoje indywidualne kody.

Odnośnie daty - bywa, że między datą wykonania transakcji a datą jej zaksięgowania na rachunku jest kilka dni różnicy, na ogół max 2-3. Trudno powiedzieć, czemu tu jest większe opóźnienie.

Uczestnik promocji ma prawo napisać reklamację i poprosić o wyjaśnienie czemu nie otrzymał punktów. Choć wszystko jest rejestrowane elektronicznie i nie powinno być kłopotów z rejestrowaniem transakcji, to jednak błędy czasem się zdarzają i warto walczyć o swoje. Sam ostatnio upominałem się o 1000 punktów z wiosennej promocji dotyczącej płatności na stacjach Circle K. Nie wyjaśnili z czego wynikały kłopoty, ale punkty przypisali ?

Odpowiedz

D
Damian
Gość
@Krzysztof Duliński

Doczytałem że chyba raczej mają czas 14 dni ale roboczych.... czyli jak w piątek rano nie będzie punktów piszę reklamacje. Kod MMC jest okej co może być lepsze niż zwykły sklep spożywczy? Jak nie tu zakupy kartą robić to gdzie...? Prawda.... Bo kasyna, apteki, monopolowy są zakazane okej.... ale spozywczak osiedlowy muszą zaliczyć.


Mam pytanie czy na Emeil [email protected] trzeba pisać po angielsku? Bo końcówka widzę też eu... Ja miałem kilka dni temu sprawę i nic, a to przecież nie jest mała firma chyba mają grupę ludzi na odpisywanie meili. Czasami jak gdzieś się piszę to i po 30 minutach odpiszą. A max 24h. Pozdrawiam.

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Damian

Myślę, że możesz napisać maila po polsku, adres zaczyna się od "pl", więc powinno być w porządku.

Odpowiedz

D
Damian
Gość
@Krzysztof Duliński


Chcemy napisać reklamację, w regulaminie bezcenne chwilę jest taki zapis i mamy się kierować pod ten adres email? Już wysłaliśmy tam pytanie czy dobrze...


Priceless specials Polska regulamin.


Punkt 22.


22. Kontakt pytania zawiadomienia i reklamację.


Taki zapis....


‌"Dane adresowe na potrzeby kontaktu zapytań zawiadomień i reklamacji" nie ma tam nic takiego na stronie bezcenne chwilę w zakładce kontakt, jest tylko telefon i Emeil ale mam rozumieć że to jest to samo ten Emeil itd tylko nie jest napisane że ten email do reklamacji służy....

[email protected]

ale pisać pod ten prawda? Już wcześniej pisałem nic nie odpisuje ciekawe ile zajmie czasu im odpisać na reklamację... Ostatecznie zadzwonię i zapłacę za minuty. Nie chcą wypłacić z 2 kart już dawno dostali inni. pozdrawiam

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Damian

Wiążące dane do składania reklamacji zawsze są zawarte w regulaminie promocji. To o tyle ważne, że aktualnie Bezcenne Chwile są obsługiwane przez 2 firmy.

Z tej, której adres przytoczyłeś na ogół przychodzi po jakimś czasie potwierdzenie, że reklamacja została przyjęta i jest rozpatrywana. Na odpowiedź mają 30 dni.

Odpowiedz

J
Justyna
Gość

Czy jak kiedyś miałam zajerestrowana kartę z aliora w programie bezcennechwile(konto zamknęłam już rok temu. To teraz jak bym otwarła nowe konto i się zajestrowala to czy należy mi się premia?

Odpowiedz

M
Marek
Gość
@Justyna

Nie.

Odpowiedz

Justyna Kalicińska
Analityk produktów finansowych
@Justyna

Marek ma rację, w regulaminie zaznaczono, że uczestnik akcji nie mógł być kiedykolwiek uczestnikiem Bezcennych Chwil z jakąkolwiek kartą Alior Banku.

Odpowiedz