Wróć

Od 50 do 250 zł premii za otwarcie konta osobistego i nawet 4000 zł dla polecającego od PKO BP

12 komentarzy / opinii
Od 50 do 250 zł premii za otwarcie konta osobistego i nawet 4000 zł dla polecającego od PKO BP
Czas trwania
Cel (zysk) Od 50 do 250 zł za otwarcie konta z polecenia. 50 lub 100 lub 200 zł za każdą skuteczną rekomendację (maks. 40000 zł) dla polecającego.
Uczestnik Nowy klient, czyli osoba, która przez ostatnie 36 miesięcy nie posiadała konta osobistego w PKO BP.
Po drodze Wystarczy wykonać wskazaną liczbę transakcji kartą oraz Blikiem na dowolną kwotę lub dowolną liczbę transakcji bezgotówkowych kartą/Blikiem na wskazaną kwotę, zależnie od typu otwartego rachunku.
PKO Bank Polski po raz kolejny postanowił powalczyć o nowych klientów, wykorzystując w tym celu program rekomendacyjny. Osoby polecone po spełnieniu niezbyt trudnych warunków mogą zarobić od 50 do 250 zł, zależnie od tego, który rachunek wybiorą. Z kolei obecni klienci banku mają szansę na zdobycie nawet 4000 zł za skuteczne rekomendacje kont objętych programem poleceń. I to praktycznie bez żadnego wysiłku!

Do najnowszego programu poleceń PKO BP przyciąga nie tylko atrakcyjna premia, ale i niezwykle proste zasady akcji. Nowy klient banku po spełnieniu łatwych warunków może zyskać:

 • 50 zł za PKO Konto Dziecka (musi być otwarte z kartą PKO Junior przy równoczesnym podpisaniu umowy o dowolne konto dla rodzica);
 • 50 zł dla otwarcie PKO Konta dla Młodych;
 • 100 zł za założenie PKO Konta za Zero;
 • 150 zł za otwarcie PKO Konta bez Granic;
 • 200 zł za Konto Aurum;
 • 250 zł za założenie Konta Platinium II.

Od razu zaznaczmy, że za dwa ostatnie z wymienionych rachunków premie przysługują tylko wtedy, gdy zarówno polecający, jak i polecony są jego klientami Bankowości Osobistej.

Podobna zasada dotyczy PKO Konta Dziecka. W jego przypadku polecającym musi być rodzic, którego pociecha korzysta z tego typu konta, a polecony musi otworzyć rachunek dla siebie (dowolny) oraz PKO Konto Dziecka z kartą PKO Junior dla swojego syna/córki.

Obecni klienci PKO BP, którzy dokonają skutecznych rekomendacji jego produktów, otrzymają 50 zł za polecenie PKO Konta dla Młodych oraz po 100 zł za PKO Konto za Zero i PKO Konto bez Granic. Obowiązuje limit 10 rekomendacji w każdej z grup, tak więc maksymalna premia dla rekomendującego może wynieść 500 zł + 1000 zł, czyli w sumie 1500 zł.

W przypadku polecającego korzystającego z Bankowości Osobistej też obowiązuje limit 10 skutecznych rekomendacji w każdej z grup rachunków, a maksymalny bonus nie może przekroczyć 3500 zł (500 zł za rachunki z premią po 50 zł + 1000 zł za konta z bonusem w kwocie 100 zł + 2000 zł za ROR-y z oferty Bankowości Osobistej z premią po 200 zł).

Osobna pula dotyczy rekomendacji, których efektem będzie otwarcie także PKO Konta Dziecka. W ich przypadku można zdobyć maksymalnie 500 zł (10 x 50 zł).

Z tej oferty możesz skorzystać do 30 czerwca 2023 r.

Uczestnicy programu poleceń

Jeśli chcesz rekomendować konta znajomym i rodzinie, powinieneś od minimum 90 dni (liczonych wstecz od daty startu obecnej edycji, czyli od 6 kwietnia 2023 r.) posiadać konto indywidualne lub wspólne w PKO BP. Możesz być także posiadaczem konta firmowego PKO, pod warunkiem, że należy ono do osoby fizycznej prowadzącej jednoosobową działalność gospodarczą lub do wspólnika spółki cywilnej.

Natomiast jako nowy klient masz prawo skorzystać z programu poleceń PKO BP tylko wtedy, jeśli w ciągu 36 miesięcy poprzedzających start obecnej edycji (6 kwietnia 2023 r.) nie posiadałeś PKO Konta za Zero, PKO Konta dla Młodych, PKO Konta bez Granic, Konta Aurum ani Konta Platinium II, ani nie jest rozpatrywany Twój wniosek o te produkty.

Ważne – regulamin akcji nie wyklucza posiadaczy kont Inteligo. Jeśli więc posiadasz ROR w tym banku (który de facto jest częścią PKO Banku Polskiego), śmiało możesz wziąć udział w najnowszej promocji.

I jeszcze jedno – zarówno polecający, jak i polecony muszą mieć ukończone 18 lat.

Bonus dla osoby poleconej – od 50 do 250 zł

Bank stara się pozyskać nowych klientów nie tylko premią „na start”, ale i bardzo prostymi zasadami jej zdobycia. Premia trafi na Twoje konto, jeżeli wykonasz poniższe kroki:

Start
 • Krok 1

  Do 30 czerwca 2023 r. złóż wniosek o

  i podpisz umowę z bankiem.

  Konto Aurum lub Konto Platinium II możesz założyć pod warunkiem, że Twój znajomy jest klientem Bankowości Osobistej i Ty też kwalifikujesz się do tego segmentu.

  Z kolei PKO Konto Dziecka z Kartą PKO Junior (w ramach promocji jest ona obowiązkowa) można założyć tylko przy jednoczesnym wnioskowaniu o wybrany rachunek dla siebie.

  Pamiętaj, że premię otrzymasz tylko wtedy, gdy we wniosku wpiszesz kod polecenia otrzymany od klienta PKO BP.

  Jeśli go nie posiadasz, napisz do nas, a udostępnimy Ci swój kod, który spełnia warunki promocji dotyczące kont z oferty standardowej (nie zdobędziesz z nim nagrody za konto z oferty Bankowości Osobistej ani za PKO Konto Dziecka).

 • Informacja

  We wniosku o konto wyraź zgodę na otrzymywanie od PKO BP informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) oraz zaakceptuj regulamin programu rekomendacyjnego.

 • Krok 2

  W ciągu 30 dni od momentu otwarcia rachunku wykonaj:

  • min. 3 transakcje bezgotówkowe otrzymaną kartą debetową ORAZ
  • min. 3 transakcje przy użyciu aplikacji mobilnej IKO z wykorzystaniem kodu lub czeku Blik.

  LUB

  • dowolną liczbę transakcji bezgotówkowych kartą i/lub płatności przy użyciu aplikacji mobilnej IKO z wykorzystaniem kodu lub czeku Blik na kwotę min. 500 zł (jeśli otworzyłeś Konto za Zero) lub 1000 zł (gdy podpisałeś umowę o Konto bez Granic).

  W przypadku wyboru PKO Konta dla Młodych regulamin wymaga, byś wykonał po min. 1 wspomnianej wyżej transakcji lub ich dowolną liczbę, ale pod warunkiem, że ich łączna wartość wyniesie min. 200 zł.

  Dla Konta Aurum i Konta Platinium II wymagane jest wykonanie po min. 3 opisane powyżej płatności lub ich dowolną liczbę, o ile Twoje łączne wydatki wyniosą min. 1000 zł (gdy założyłeś Konto Aurum) lub 1500 zł (po otwarciu Konta Platinium II).

  Otwierając nie tylko ROR dla siebie, ale i PKO Konto Dziecka dla pociechy, trzeba spełnić wspomniane wyżej warunki aktywności przypisane do dorosłego rachunku oraz dopilnować, by dziecko zapłaciło przynajmniej 2 razy kartą.

 • Premia

  Należną Ci premię w formie przelewu na Twoje nowe konto otrzymasz maksymalnie do 14. dnia kolejnego miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki promocji. Jeśli otworzyłeś także PKO Konto Dziecka, to 50 zł zasili nowo otwarty rachunek pociechy.

Mission complete!

Pamiętaj o podaniu kodu polecenia!

Podanie tego kodu jest niezbędne, aby móc starać się o nagrodę. Kod jest 9-cyfrowym numerem telefonu, który polecający podał podczas rejestracji. Musisz go wpisać w dolnej części pierwszej strony wniosku o otwarcie wybranego rachunku. Miejsce, w którym wpisujemy kod, wygląda tak:

Miejsce na wpisanie kodu polecenia w programie Polecam PKO BP

Transakcje bezgotówkowe

Regulamin programu poleceń stwierdza, że bank uwzględni każdy zakup towarów lub usług dokonany przy użyciu karty w terminalach płatniczych POS (tradycyjnie i zbliżeniowo), w Internecie lub poprzez płatność zbliżeniową telefonem.

Natomiast w przypadku transakcji Blik nie będą honorowane takie operacje, jak wpłaty i wypłaty z bankomatów oraz przelewy na telefon.

Aplikacja IKO

Zwracamy też uwagę, że aplikacja IKO, z której będziesz wykonywał transakcje Blik, musi być powiązana z nowo otwartym kontem. Piszemy o tym na wypadek, gdybyś miał ją już aktywną do innego rodzaju rachunku.

Premie dla polecającego: od 50 do 200 zł

Także przed osobą polecającą bank nie stawia większych wyzwań. Jeśli zdecydowałeś się na udział w akcji, powinieneś tylko wykonać następujące działania:

Start
 • Krok 1

  Zarejestruj się na stronie programu, podając swoje imię, nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu (musi on być taki sam, jaki podałeś przy zakładaniu swojego konta w PKO BP).

  Jeśli dokonałeś rejestracji przy okazji poprzednich edycji, to nie musisz tego robić ponownie, od razu możesz przekazać swój kod poleconemu.

  Źródło: strona internetowa PKO BP
 • Krok 2

  Znajdź osobę (lub kilka) chętną do skorzystania z usług PKO BP, przekaż jej kod polecenia i ewentualnie dyskretnie pilnuj, by wypełniła warunki przyznania premii.

  Pamiętaj, że spełnienie wymagań regulaminu akcji przez osobę poleconą jest podstawą przyznania nagrody zarówno dla niej, jak i dla Ciebie!

 • Premia

  100 zł premii za każde skuteczne polecenie (maksymalnie za 10) PKO Konta za Zero lub PKO Konta bez Granic plus po 50 zł za skuteczne rekomendacje PKO Konta dla Młodych (także maksymalnie za 10) otrzymasz w formie przelewu na swoje konto najpóźniej do 14. dnia kolejnego miesiąca następującego po miesiącu, w którym osoba polecona spełniła warunki promocji.

  Takie same zasady wypłaty bonusów dotyczą klientów Bankowości Osobistej. Jeśli jesteś jednym z nich, to za skuteczną rekomendację (maksymalnie za 10) Konta Aurum lub Platinium II otrzymasz 200 zł.

  W przypadku dorosłego, którego dziecko posiada PKO Konta Dziecka, też obowiązuje limit 10 skutecznych poleceń. Premia w wysokości 50 zł wpłynie za rachunek rodzica według opisanych wyżej zasad.

Mission complete!

Co warto wiedzieć o kontach z oferty PKO BP

Przyjrzyjmy się rachunkom, które można otworzyć w tej edycji programu poleceń.

PKO Konto za Zero

To sztandarowy rachunek PKO BP, który faktycznie może stać się kontem „za zero” po spełnieniu kilku prostych warunków. Przekonując znajomych do jego otwarcia, możesz zwrócić im uwagę na fakt, że konto prowadzone jest bezpłatnie, a opłaty za kartę debetową można łatwo uniknąć, wykonując min. 5 transakcji w miesiącu.

Konto
0 zł
Karta
0 zł / 10 zł
Miesięczna opłata za kartę

0 zł / 10 zł


opłaty unikniesz, jeżeli w ciągu miesiąca wykonasz min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą (w tym: Apple Pay) lub Blikiem

Bankomaty
0 zł / 10 zł
Bankomaty 0 zł / 10 zł

 • 0 zł - bankomaty własne banku
 • 10 zł - pozostałe bankomaty
Przelew internetowy
0 zł
 • Szczegóły oferty
 • Recenzja 4/ 5

Konto

 • Przeznaczenie konta

  konto osobiste dla osób powyżej 18. r.ż.

 • Oprocentowanie rachunku

  0%

 • Opłata za otwarcie konta

  0 zł

 • Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku

  0 zł

Karta

 • Typy kart płatniczych

  PKO Ekspres VISA payWave

 • Funkcjonalność karty
  • płatności zbliżeniowe
  • płatności internetowe
  • cashback
  • 3D secure
  • wielowalutowość
  • możliwość wyboru własnego wizerunku karty
 • Opłata za wydanie karty

  0 zł

 • Opłata za odnowienie karty

  0 zł

 • Miesięczna opłata za kartę

  0 zł / 10 zł

 • Możliwość uniknięcia opłaty za kartę

  opłaty unikniesz, jeżeli w ciągu miesiąca wykonasz min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą (w tym: Apple Pay) lub Blikiem

 • Płatność kartą za granicą

  4% za przewalutowanie transakcji

Bankomaty i operacje gotówkowe

 • Wypłata z bankomatów w Polsce
  • 0 zł - bankomaty własne banku
  • 10 zł - pozostałe bankomaty
 • Wypłata z bankomatu w Polsce Blikiem

  0 zł

 • Wypłata z bankomatów za granicą

  0 zł + 4% od wartości transakcji za przewalutowanie

 • Wpłata gotówki we wpłatomacie
  • 0 zł - we wpłatomatach własnych
  • 0,5% od wartości transakcji min. 2 zł - pozostałe wpłatomaty
 • Cashback

  2 zł

 • Wpłata gotówki w oddziale banku
  • 0 zł - pierwsza wpłata w miesiącu
  • 10 zł - kolejne wpłaty
 • Wypłata gotówki w oddziale banku
  • 0 zł - pierwsza wypłata w miesiącu
  • 10 zł - kolejne wypłaty

Przelewy

 • Zwykły przelew internetowy

  0 zł

 • Przelew natychmiastowy

  4,99 zł

 • Zlecenie stałe

  0 zł

 • Polecenie zapłaty

  1 zł

 • Zwykły przelew w oddziale banku

  10 zł

 • Koszt przelewu SEPA

  0 zł (spread na EUR ok. 5%)

 • Koszt przelewu (zagranicznego) SWIFT

  25 zł

 • Kody SMS (autoryzacja operacji)

  0 zł

 • Przelew na telefon Blik

  0 zł

Inne

 • Płatności mobilne
  Blik: płatności kodem Blik generowanym w aplikacji banku, płatności zbliżeniowe telefonem, wypłaty z bankomatów kodem Blik (dostępność innych funkcji może się różnić w zależności od banku).
  Google Pay: płatności zbliżeniowe telefonem dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym Android.
  Apple Pay: płatności dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym iOS (Apple).
  Garmin Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami Garmin.
  SwatchPAY!: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami Swatch.
  Xiaomi Pay: płatności zbliżeniowe kartami Mastercard wybranymi zegarkami i opaskami Xiaomi.
  HCE: płatności zbliżeniowe telefonem przez aplikację banku dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym Android.

Zalety

 • nowoczesna aplikacja mobilna IKO
 • szerokie możliwości załatwienia spraw urzędowych dzięki e-Tożsamości
 • korzystne warunki obsługi walutowej

Wady

 • wysokie prowizje za wypłaty kartą z obcych bankomatów
 • prowizja za wypłatę podczas zakupów (cashback)
 • Atrakcyjność opłat
  4/ 5
 • Użyteczność rachunku
  4.5/ 5
 • Jakość obsługi klienta
  4/ 5
 • Promocje i bonusy
  3.5/ 5

PKO Konto dla Młodych

PKO dla Młodych to bezpłatny i prosty w obsłudze rachunek dla osób w wieku 18-26 lat.

Konto
0 zł
Karta
0 zł / 5 zł
Miesięczna opłata za kartę 0 zł / 5 zł

opłaty unikniesz, jeśli wykonasz min. 2 transakcje kartą lub Blikiem miesięcznie

Bankomaty
0 zł
Bankomaty 0 zł

wszystkie bankomaty krajowe i zagraniczne

Przelew internetowy
0 zł
 • Szczegóły oferty
 • Recenzja 4.5/ 5

Konto

 • Przeznaczenie konta

  konto osobiste dla osób w wieku 13-26 lat

 • Oprocentowanie rachunku

  dla osób w wieku 13-18 lat:

  • 5% - do 2500 zł
  • 1% - powyżej 2500 zł

  dla osób w wieku 18-26 lat: 0%

 • Opłata za otwarcie konta

  0 zł

 • Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku

  0 zł

 • Przekształcenie konta

  gdy skończysz 26 lat, rachunek zmieniany jest na PKO Konto za Zero

Karta

 • Typy kart płatniczych

  PKO Ekspres Visa

 • Funkcjonalność karty
  • płatności zbliżeniowe
  • płatności internetowe
  • wielowalutowość
  • cashback
  • 3D Secure
  • własny wizerunek karty
 • Opłata za wydanie karty

  0 zł

 • Opłata za odnowienie karty

  0 zł

 • Miesięczna opłata za kartę

  0 zł / 5 zł

 • Możliwość uniknięcia opłaty za kartę

  opłaty unikniesz, jeśli wykonasz min. 2 transakcje kartą lub Blikiem miesięcznie

 • Płatność kartą za granicą

  4% za przewalutowanie transakcji

Bankomaty i operacje gotówkowe

 • Wypłata z bankomatów w Polsce

  0 zł

 • Wypłata z bankomatu w Polsce Blikiem

  0 zł

 • Wypłata z bankomatów za granicą

  0 zł

 • Wpłata gotówki we wpłatomacie

  0 zł - wpłata we wpłatomacie PKO BP

 • Cashback

  2 zł

 • Wpłata gotówki w oddziale banku

  0 zł

 • Wypłata gotówki w oddziale banku

  0 zł

Przelewy

 • Zwykły przelew internetowy

  0 zł

 • Przelew natychmiastowy

  4,99 zł

 • Zlecenie stałe

  0 zł

 • Polecenie zapłaty

  1 zł

 • Zwykły przelew w oddziale banku

  8 zł

 • Koszt przelewu SEPA

  0 zł (spread na EUR ok. 5%)

 • Koszt przelewu (zagranicznego) SWIFT

  25 zł

 • Kody SMS (autoryzacja operacji)

  0 zł

 • Przelew na telefon Blik

  0 zł

Inne

 • Płatności mobilne
  Blik: płatności kodem Blik generowanym w aplikacji banku, płatności zbliżeniowe telefonem, wypłaty z bankomatów kodem Blik (dostępność innych funkcji może się różnić w zależności od banku).
  Google Pay: płatności zbliżeniowe telefonem dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym Android.
  Apple Pay: płatności dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym iOS (Apple).
  Garmin Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami Garmin.
  SwatchPAY!: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami Swatch.
  Xiaomi Pay: płatności zbliżeniowe kartami Mastercard wybranymi zegarkami i opaskami Xiaomi.
  HCE: płatności zbliżeniowe telefonem przez aplikację banku dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym Android.

Zalety

 • konto założysz bez wizyty w oddziale za pośrednictwem kuriera
 • darmowe konto i wypłaty ze wszystkich bankomatów krajowych i zagranicznych
 • dobra oferta dla podróżnika: karta wielowalutowa do 10 rachunków walutowych
 • preferencyjny kredyt studencki
 • konto atrakcyjne dla poszukiwacza nowinek (jedna z najlepszych aplikacji mobilnych na rynku)

Wady

 • nieciekawa oferta oszczędnościowa
 • Atrakcyjność opłat
  4.5/ 5
 • Użyteczność rachunku
  5/ 5
 • Jakość obsługi klienta
  4/ 5
 • Promocje i bonusy
  3/ 5

PKO Konto bez Granic

Ten typ rachunku rekomendowany jest dla osób często podróżujących za granicę. Możesz do niego otworzyć konta walutowe w aż 10 walutach i płacić podpiętą do nich kartą wielowalutową bez kosztów przewalutowania. Otrzymujesz też m.in. darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą, debet na koncie do 1000 zł przez 30 dni.

PKO Konto Bez Granic

PKO BP
Konto
17,90 zł
Karta
0 zł
Bankomaty
0 zł
Bankomaty 0 zł

0 zł

Przelew internetowy
0 zł
 • Szczegóły oferty

Konto

 • Przeznaczenie konta

  konto osobiste dla osób powyżej 18. r.ż.

 • Oprocentowanie rachunku

  0%

 • Opłata za otwarcie konta

  0 zł

 • Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku

  17,90 zł

Karta

 • Typy kart płatniczych

  PKO Ekspres VISA payWave

 • Funkcjonalność karty
  • płatności zbliżeniowe
  • płatności internetowe
  • cashback
  • 3D secure
  • wielowalutowość
  • możliwość wyboru własnego wizerunku karty
 • Opłata za wydanie karty

  0 zł

 • Opłata za odnowienie karty

  0 zł

 • Miesięczna opłata za kartę

  0 zł

 • Płatność kartą za granicą

  3,5% za przewalutowanie transakcji

Bankomaty i operacje gotówkowe

 • Wypłata z bankomatów w Polsce

  0 zł

 • Wypłata z bankomatów za granicą

  0 zł

 • Wpłata gotówki we wpłatomacie

  0 zł

 • Cashback

  0 zł

 • Wpłata gotówki w oddziale banku

  0 zł

 • Wypłata gotówki w oddziale banku

  0 zł

Przelewy

 • Zwykły przelew internetowy

  0 zł

 • Przelew natychmiastowy

  4,99 zł

 • Zlecenie stałe

  0 zł

 • Zwykły przelew w oddziale banku

  0 zł

 • Koszt przelewu SEPA

  0 zł

 • Koszt przelewu (zagranicznego) SWIFT

  25 zł

 • Kody SMS (autoryzacja operacji)

  0 zł

 • Przelew na telefon Blik

  0 zł

Inne

 • Płatności mobilne
  Blik: płatności kodem Blik generowanym w aplikacji banku, płatności zbliżeniowe telefonem, wypłaty z bankomatów kodem Blik (dostępność innych funkcji może się różnić w zależności od banku).
  Google Pay: płatności zbliżeniowe telefonem dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym Android.
  Apple Pay: płatności dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym iOS (Apple).
  Garmin Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami Garmin.
  SwatchPAY!: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami Swatch.
  Xiaomi Pay: płatności zbliżeniowe kartami Mastercard wybranymi zegarkami i opaskami Xiaomi.
  HCE: płatności zbliżeniowe telefonem przez aplikację banku dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym Android.

Oferta Bankowości Osobistej

Konto Aurum i Konto Platinium II należą do segmentu premium, są prestiżowymi rachunkami dla osób ceniących dyskretne i indywidualne podejście banku. Wśród ich cech warto wymienić rozszerzony Program Przywilejów, opiekę prywatnego doradcy, priorytetową obsługę w specjalnych pomieszczeniach w placówkach oraz dedykowaną specjalnie dla ich posiadaczy infolinię.

Przepustka po dodatkowe bonusy

Warto też dodać, że założenie konta osobistego jest swego rodzaju przepustką do udziału w innych akcjach specjalnych dla klientów PKO BP. Bank zachęca w nich do skorzystania z różnych produktów, np. karty płatniczej, wykupienia ubezpieczenia (majątkowego, komunikacyjnego itp.) albo zapoznania się z aplikacją mobilną.

Warto sprawdzić, za co aktualnie można zdobyć bonus.

Atrakcyjna premia za niewielką aktywność

Zasady uczestnictwa w najnowszej edycji programu poleceń PKO BP są proste – jedynym warunkiem, jaki musisz spełnić jako osoba polecona, jest aktywne posługiwanie się kartą lub Blikiem. Po otworzeniu rachunku możesz też skorzystać z promocji dla obecnych klientów i w równie prosty sposób zyskać kolejne profity.

Z kolei biorąc udział w programie jako osoba polecająca, niczym nie ryzykujesz, a możesz wiele zyskać. Na dobrą sprawę Twoja aktywność sprowadza się do rejestracji w promocji i przekazania swoim znajomym kodu polecającego. Jeśli więc jesteś zadowolony z usług PKO BP i chcesz polecać jego produkty, program „Polecam PKO Bank Polski” może przypaść Ci do gustu, bo w prosty sposób możesz zyskać aż 1500 zł (albo i 3500 zł jako klient Bankowości Osobistej), a nawet o 500 zł więcej, jeśli Twoja pociecha posiada PKO Konto Dziecka.

Słowem, program jest korzystny zarówno dla obecnych, jak i nowych klientów banku. A zatem – otwórz wybrany rachunek i polecaj produkty PKO BP w kolejnych edycjach programu poleceń!

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(12)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
K
Kasia
Gość

Czy data spełnienia warunku, jakim jest wykonanie płatności liczy się w dacie waluty, czyli wykonania płatności kartą, czy w dacie operacji po jej zaksięgowaniu?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Kasia

Przy płatnościach kartą liczy się data ich zaksięgowania na rachunku.

Odpowiedz

B
Bogusia
Gość

Czy w oddziale też można otworzyć konto z kodem polecającym? Próbowałam założyć konto 2 razy, raz z opcją kuriera, drugi raz przez selfie, cały proces kończył się "sukcesem", a potem przychodził SMS od banku, że odrzucili mój wniosek.

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Analityk produktów finansowych
@Bogusia

Regulamin programu przewiduje otwarcie konta z kodem polecającym jedynie za pośrednictwem strony banku (także strony programu poleceń).

Odpowiedz

P
Piotr
Gość

Czy, mimo że posiadam już Rachunek Rejestrowy (obligacje) w Biurze Maklerskim PKO BP to będę traktowany w tej promocji jako nowy klient oraz będę musiał dodatkowo udać się do placówki by złożyć wzór podpisu, potrzebnego do uruchomienia wszystkich funkcjonalności konta?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Piotr

Patrząc na wymogi regulaminu programu poleceń, będziesz nowym klientem, gdyż nie posiadasz ROR-u w PKO BP. Ale czy zostaniesz uznany za "znanego już bankowi klienta" ze względu na fakt posiadania rachunku rejestrowego, to trudno powiedzieć, choć Twoje dane są już w systemie banku. Sugeruję kontakt z PKO BP i upewnienie się co do tego.

Odpowiedz

D
Dominik
Gość

Dzień dobry,

czy w przypadku gdy mam kod polecający od kogoś z kontem "konto za zero" i mam chęć założyć konto Aurum to czy ja oraz polecający dostaną swoje nagrody za Aurum?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Dominik

Nie, gdyż jak napisaliśmy na początku tekstu, w przypadku kont z oferty Bankowości Osobistej polecający musi mieć tego typu konto oraz polecony też musi założyć ROR z tej grupy.

Odpowiedz

J
Jakub
Gość

Konto za Zero też się klasyfikuje do promocji, jeśli wezmę tylko konto bez karty i blikiem spełnię warunki?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Jakub

Regulamin promocji wymaga, by osoba polecona wykonała zarówno transakcje bezgotówkowe kartą, jak i płatności Blikiem (opisaliśmy to w Kroku 2 harmonogramu działań dla poleconego). Tak więc zrezygnowanie z "debetówki" nie pozwoli na zdobycie premii.

Odpowiedz

D
Damian
Gość
@Krzysztof Duliński

Krzysztof, jesteś pewien? Z Waszego artykułu, powyżej:

"dowolną liczbę transakcji bezgotówkowych kartą i/lub płatności przy użyciu aplikacji mobilnej IKO z wykorzystaniem kodu lub czeku Blik na kwotę min. 500 zł (jeśli otworzyłeś Konto za Zero)"

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Damian

Oj, zapomniałem o tej drugiej opcji. Regulamin daje prawo wyboru co do sposobu realizacji warunku aktywności, więc bez karty, tylko z Blikiem, też można działać.

Odpowiedz