Credit Agricole wprowadził do oferty Lokatę mobilną dla nowych klientów z oprocentowaniem 8,5% w skali roku. Tekst zawiera zaktualizowane informacje.

300 zł za przeniesienie konta do Credit Agricole. Ponadto 8,5% na Lokacie mobilnej

Publikacja:
300 zł za przeniesienie konta do Credit Agricole. Ponadto 8,5% na Lokacie mobilnej
Czas trwania
Cel (zysk) 300 zł w gotówce + Lokata mobilna na 8,5%.
Uczestnik Nowy klient, czyli osoba, która nie posiadała konta w Credit Agricole po 31 grudnia 2020 r.
Po drodze Aby uzyskać 300 zł za przeniesienie konta, należy przez 3 kolejne miesiące zapewniać wpływy na rachunek w łącznej wysokości min. 3000 zł.
Credit Agricole nieustannie przyciąga klientów nowymi promocjami. Za przeniesienie konta do tego banku ponownie możesz zyskać 100 lub 300 zł premii, w zależności od zapewnianych wpływów na nowy ROR. Będziesz mógł też otworzyć półroczną Lokatę mobilną z oprocentowaniem 8,5% w skali roku.

Bank Credit Agricole cyklicznie organizuje akcje specjalne dotyczące Konta dla Ciebie i jego wersji VIP. Z najnowszej promocji, odbywającej się pod hasłem "Przeniesienie konta 7", możesz skorzystać do 30 czerwca 2023 r. Do zdobycia 100 zł lub 300 zł wystarczy zapewnienie wpływów na rachunek przez 3 kolejne miesiące.

Dodatkową zachętą jest możliwość skorzystania z Lokaty mobilnej z oprocentowaniem 8,5% w skali roku.

Sprawdź, czy możesz skorzystać z oferty

Jak zapewne wiesz, większość promocji organizowanych przez banki jest przeznaczona dla nowych klientów. Najnowsza akcja Credit Agricole nie jest tu wyjątkiem i również w niej obowiązuje okres karencji. O nagrodę nie mogą się ubiegać osoby, które po 31 grudnia 2020 r. posiadały konto osobiste w tym banku.

Nie dotyczy Cię to zastrzeżenie? Możesz śmiało skorzystać z oferty.

100 lub 300 zł premii

Podstawowym warunkiem, który umożliwi Ci zdobycie nagrody, jest otwarcie Konta dla Ciebie lub Konta dla Ciebie VIP. Harmonogram wszystkich niezbędnych działań prezentuje się następująco:

Start
 • Krok 1

  Do 30 czerwca 2023 r. podpisz umowę o Konto dla Ciebie lub Konto dla Ciebie VIP (indywidualne lub wspólne) wraz z kartą debetową. Możesz to zrobić w oddziale banku lub dzwoniąc na infolinię CA24.

  Na tym etapie pamiętaj, by:

  • aktywować dostęp i zalogować się do bankowości elektronicznej CA24 ebank lub CA24 Mobile,
  • wybrać elektroniczne wyciągi z konta (wysyłane na Twój adres email lub dostępne w CA24 ebank),
  • wyrazić zgody na otrzymywanie od banku i podmiotów współpracujących ofert marketingowych.
 • Krok 2

  W ciągu 7 dni od zawarcia umowy podpisz upoważnienie do przeniesienia rachunku i dołącz odpowiedni wniosek (podając nazwę obecnego banku, numer przenoszonego konta i dyspozycję jego zamknięcia oraz nazwę firmy / instytucji przekazującej wynagrodzenie, np. pracodawcy, uczelni wyższej, ZUS).

  UWAGA: Zadbaj o to, by Twoje podpisy na upoważnieniu oraz wniosku były zgodne ze wzorem podpisu złożonym w dotychczasowym banku.

 • Krok 3

  Przez 3 kolejne miesiące kalendarzowe (licząc od miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta) zapewnij wpływ na rachunek w Credit Agricole w wysokości min. 3000 zł (lub min. 1000 zł).

 • Premia

  Premię 300 zł za wpływy min. 3000 zł (lub 100 zł, jeśli rachunek będzie zasilany niższymi kwotami) otrzymasz do końca miesiąca następującego po tym, w którym na Twoim koncie został odnotowany trzeci wpływ spełniający warunki promocji.

Mission complete!

Co bank rozumie przez „wpływ na konto”?

Warto w tym miejscu od razu wyjaśnić, jak bank definiuje pojęcie „wpływu”. Zgodnie z regulaminem jest to suma wpłat gotówkowych oraz przelewów w okresie miesiąca kalendarzowego, z jednym istotnym zastrzeżeniem – pieniądze nie mogą pochodzić z Twoich rachunków w Credit Agricole oraz z kont, które posiadasz w innych bankach (także tych, których jesteś współposiadaczem lub pełnomocnikiem). Reasumując, wpływ nie musi być jednorazowy, ważne by suma przelewów wyniosła w danym miesiącu min. 1000 zł / 3000 zł.

Jak zatem najłatwiej spełnić warunek zapewnienia wpływu? W grę wchodzą takie opcje jak np. rzeczywisty wpływ wynagrodzenia (renty, emerytury, zasiłku, stypendium), wpłata gotówkowa w oddziale Credit Agricole lub przelew przychodzący z rachunku członka rodziny, np. z konta żony, męża, rodzica czy dziecka.

Konto dla Ciebie

0 zł za prowadzenie konta, kartę wielowalutową i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, ale pod pewnymi warunkami – to najkrótsza charakterystyka rachunku Konto dla Ciebie. Jak prezentują się jego pozostałe parametry?

 • Konto
  0 zł / 10 zł

 • Karta
  0 zł / 10 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 9 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł

Konto dla Ciebie VIP to rachunek z kategorii premium, z którym wiążą się pewne przywileje, ale i wyższe opłaty

Konto dla Ciebie VIP

Credit Agricole
 • Konto
  0 zł / 50 zł

 • Karta
  0 zł
 • Bankomaty
  0 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Unikalne cechy: brak prowizji za przewalutowanie płatności w walucie obcej i darmowe przelewy natychmiastowe.

Lokata mobilna na 8,5%

W czasach, gdy inne banki tną oprocentowanie depozytów, propozycja Credit Agricole wygląda bardzo interesująco.

 • Oprocentowanie
  8,5%
 • Zakres kwot
  1000 - 30 000 zł
 • Czas trwania
  180 dni
 • Konto osobiste
  TAK

Ciąg dalszy ciekawej promocji

Trudno zliczyć, ile to już razy Credit Agricole przekonywał klientów, aby przenieśli do niego swoje konta osobiste. Za każdym razem premia jest podobna, a obecnie wynosi nawet 300 zł przy wpływach w kwocie min. 3000 zł. Niestety akcji nie można połączyć z inną promocją, zawsze jednak możesz polecać konta jako obecny klient i zgarniać premie w programie poleceń.

Dostępne są też inne promocje Credit Agricole:

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(25)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
K
Krzysztof
Gość

Złożyłem wniosek ale sprawdziłem, że konto zamknąłem 5 stycznia 2021... Myślicie, że to przejdzie?. Pani w oddziale pytała czy miałem otwarte konto w ciągu ostatnich dwóch lat.

Odpowiedz

Y
Yanek
Gość
@Krzysztof

Może nie przejść. Masz w regulaminie "Z promocji nie mogą skorzystać osoby, które posiadały konto u nas po 31 grudnia 2020 roku" - no a Ty posiadałeś. Fakt, że tylko przez 4 dni, ale jednak :-)

Odpowiedz

K
Krzysztof
Gość

Rachunki z jakich banków biorą udział w promocji? Chodzi mi o rachunek do zamknięcia?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Krzysztof

Nie ma tu ograniczeń jeśli chodzi o banki.

Odpowiedz

K
Klara
Gość

Dziś zakładałam konto i pracownik w banku powiedział że muszą być wpływy wynagrodzenia. Jak myślicie czy jednak przelew od innej osoby z innego banku nie przejdzie?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Klara

Zawsze sugerujemy daleko idącą ostrożność we wszelkiego rodzaju próbach obchodzenia regulaminu. O ile bank mógłby przyjąć przelew od innej osoby z tytułem "wynagrodzenie", to gdyby doszło do kontroli skarbowej u Ciebie lub u nadawcy takiego przelewu, to zaczęłoby się dociekanie z jakiego tytułu było wynagrodzenie, pojawiłyby się pytania o umowę, na podstawie której zostało ono wypłacone, poruszone byłyby kwestie składek ZUS itp. Wygenerowane w ten sposób kłopoty przysporzyłyby zapewne wiele więcej stresów niż radość z otrzymania premii od Credit Agricole.

Odpowiedz

K
Klara
Gość
@Krzysztof Duliński

Zgodnie z informacją na tej stronie nie musi być przelew wynagrodzenia? Z konta członka rodziny itp.

Odpowiedz

K
Klara
Gość
@Klara

Nie jest moim zamiarem obchodzenie regulaminu. W tytule chciałam wpisać po prostu przelew. W opisie promocji jest zapis że może pochodzić od członków rodziny. Już nic nie rozumiem

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Klara

Jeśli masz na myśli przelew od zaufanej osoby z tytułem przelew/wpłata to nie powinno być problemów. W poprzednim komentarzu zwróciłem uwagę, że nie warto zbytnio gmatwać sprawy, bo można sobie niepotrzebnie narobić kłopotów. Im prościej - tym lepiej.

Odpowiedz

M
Maciej B
Gość

Ważne informacje! w regulaminie promocji jest błąd - nie da się przeniesienia konta załatwić telefonicznie (rozmowa dzisiejsza z konsultantką przez infolinię). Pozostaje tylko i wyłącznie wizyta w oddziale. Będę próbował to załatwić we wtorek, 02.05. Ok. 3 minut zajęło Pani na infolinii żeby dotrzeć do tej promocji, jakaś strasznie ukryta jest ta promocja w przeciwieństwie do tej 555. Ja dla zasady spróbuję ją przejść, będę informował na bieżąco czy wszystko w niej pójdzie sprawnie (aczkolwiek nie podoba mi się mocno zapis o tym samym podpisie co w poprzednim banku, już kiedyś miałem z tym olbrzymi problem, bo niby podpisy się różniły)

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Maciej B

Dzięki za informacje!

Odpowiedz

M
Maciej B
Gość
@Aldona Derdziak

Nie ma sprawy, dzisiaj byłem w oddziale, miła Pani poprowadziła mnie przez cały proces zakładania konta z przeniesieniem (w oddziale jest informacja o promocji), wszystkie dokumenty podpisane, wysłane do Nest Banku (to tam gdzie miałem stare konto), rachunek już aktywny, teraz pozostaje kwestia zaakceptowania wniosku przez Nest Bank. No cóż zobaczymy co dalej...

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Maciej B

Trzymamy kciuki :)

Odpowiedz

M
Maciej B
Gość

Witam, jest inna opcja niż wizyta w oddziale lub infolinia? Nie można otworzyć konta przez internet?

Odpowiedz

M
Maciej B
Gość
@Maciej B

I drugie pytanie - jest jakiś wzór upoważnienia i wniosku, który trzeba dołączyć do upoważnienia? Jest mowa o odpowiednim wniosku...

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Maciej B

Niestety promocja z przeniesieniem konta nie jest dostępna online, tylko telefonicznie lub w oddziale. W tej drugiej opcji pracownik przekaże Ci do wypełnienia odpowiednie dokumenty.

Odpowiedz

M
Maciej B
Gość
@Aldona Derdziak

Dzięki, Aldona za odpowiedź. A w pierwszej opcji (telefon)? Nie ukrywam że nie chce mi się biegać po oddziałach, bo jest ich coraz mniej i są czynne w dziwnych godzinach. Bez Was bym tej promocji nawet nie zauważył, jakoś na swojej stronie się nie chwalą. Nie miałem najlepszych doświadczeń z tym bankiem, mam nadzieję, że tym razem mnie nie rozczarują

Odpowiedz

M
Maciej B
Gość
@Aldona Derdziak

Aldona, to zamykane konto nie musi być kontem, gdzie wpływało wynagrodzenie? Może być dowolne? (wydaje się że tak). Ktoś z obecnych tutaj przechodził już tą promocję?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Maciej B

Na stronie nie widzę tych załączników. Nie znam szczegółów telefonicznego przenoszenia konta, ale może być tak, że dokumenty dotyczące samego przeniesienia i tak trzeba będzie złożyć w placówce.

Credit Agricole ma też inną promocję (bez przeniesienia konta), dostępną online, gdzie premia jest wyższa, ale i warunków do spełnienia więcej: https://www.najlepszekonto.pl/do-555-zl-dla-ciebie-konto-dla-ciebie-credit-agricole-edycja-5

Odpowiedz

M
Maciej B
Gość
@Aldona Derdziak

Tak, ta promocja 555 jest od dłuższego czasu, ale uważam że jest mocno przeciętna i trzeba angażować się przez kilkanaście miesięcy. Ta z przeniesieniem konta jest o wiele łatwiejsza, ale jest mocno niedoprecyzowana przez CA. Skoro podpisy mają być tożsame z podpisami w poprzednim banku to na pewno muszą zostać przez bank jakoś zweryfikowane. Jak sobie głębiej pomyślę to jakikolwiek rachunek przez telefon/oddział zakładałem z 10 lat temu, a rachunki miałem już wszędzie. To odstrasza.

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Maciej B

Regulamin tego nie precyzuje, zatem można przyjąć, że to może być dowolne konto. W poprzednich edycjach się to udawało.

Odpowiedz

K
Krzysztof
Gość

Zamknąłem kilka dni temu rachunek, wciąż jest okres wypowiedzenia. Czy mogę podać ten rachunek we wniosku do zamknięcia konta?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Krzysztof

Wydaje mi się to ryzykowne. Nie można wykluczyć, że zamykany rachunek ma już "specjalny" status i jego przeniesienie nie będzie możliwe. Sugeruję kontakt z instytucją, w której biegnie Ci okres wypowiedzenia i ustalenie, czy wniosek o przeniesienie ROR-u złożony w innym banku zostanie zrealizowany.

Inne wyjście, to anulowanie złożonego wypowiedzenia umowy. Jest to możliwe do kilku dni przed upływem okresu wypowiedzenia.

Odpowiedz

K
Krzysztof
Gość

Czy muszę podawać dane pracodawcy?Moge podać np swój adres domowy jako pracodawcę?

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Członek załogi
@Krzysztof

Bank siłą rzeczy będzie znał Twój adres, więc może się połapać ? Intencją banku jest to, by na konto regularnie wpływały środki z zewnętrznej firmy lub instytucji.

Odpowiedz