Promocja została zakończona z powodu wyczerpania puli nagród. Sprawdź aktualne akcje specjalne.

150 zł premii z kontem osobistym w Raiffeisen Digital Banku. Ponadto 8% dla oszczędności

Publikacja:
150 zł premii z kontem osobistym w Raiffeisen Digital Banku. Ponadto 8% dla oszczędności
Czas trwania
Cel (zysk) 150 zł w formie przelewu.
Uczestnik Nowy posiadacz konta osobistego w Raiffeisen Digital Banku.
Po drodze Transakcje bezgotówkowe.
Nie czekaliśmy długo na nową promocję konta osobistego w Raiffeisen Digital Banku. Za założenie rachunku w tej instytucji i transakcje kartą wirtualną możesz obecnie zyskać 150 zł premii. Bank proponuje też konto oszczędnościowe oprocentowane na 8%, ale trzeba się samodzielnie rozliczyć z podatku od zysków kapitałowych.

Akcja "Świąteczna Promocja Cashback"

Organizatorem akcji jest Raiffeisen Digital Bank.

Do kiedy możesz skorzystać?

Promocja trwa do 4 stycznia 2024 r., ale może się zakończyć wcześniej, gdyż organizator przewidział nagrody tylko dla 500 osób.

W przypadku, gdy liczba uczestników spełniających warunki regulaminu przekroczy limit bonusów, zostaną one rozdzielone zgodnie z zasadą pierwszeństwa, w oparciu o datę otwarcia konta osobistego. Data spełnienia innych wymagań nie ma znaczenia.

Bank zobowiązał się, że poinformuje niezwłocznie na swojej stronie internetowej i w swoich kanałach w mediach społecznościowych o osiągnięciu limitu uczestników.

Co możesz zyskać?

Premia w promocji wynosi 150 zł.

Korzystając z oferty banku, można też zyskać 8% w skali roku na koncie oszczędnościowym.

Czy możesz skorzystać?

Uczestnikiem promocji może być osoba z pełną zdolnością do czynności prawnych, która po raz pierwszy otwiera rachunek bieżący za pośrednictwem aplikacji mobilnej Raiffeisen Digital Banku; osoby, które były już wcześniej klientami RDB, są wyłączone z udziału w tej akcji.

Co musisz zrobić?

Droga do 150 zł premii z kontem osobistym w Raiffeisen Digital Banku
 • Krok 1. Do 4 stycznia 2024 r. otwórz konto osobiste w Raiffeisen Digital Banku

  Do 4 stycznia 2024 r. pobierz i zainstaluj na swoim telefonie aplikację mobilną Raiffeisen Digital Banku, po czym otwórz w nim konto osobiste z kartą wirtualną.

 • Krok 2. Zrealizuj warunki aktywności

  Do 4 stycznia 2024 r. wykonaj płatności bezgotówkowe na łączną kwotę min. 300 zł, płacąc za nie kartą wirtualną Raiffeisen Digital Banku.

  Warunków promocji nie spełnią wypłaty z bankomatów, przelewy między rachunkami oraz transakcje między kartami. Niedozwolone są też operacje związane z kupnem voucherów, papierów wartościowych, walut i kryptowalut a także z hazardem oraz wszelkiego rodzaju darowiznami.

  Wykonanych transakcji nie możesz anulować ani zwrócić do 18 stycznia 2024 r.

 • Premia. Odbierz 150 zł premii

  Należne Ci 150 zł premii trafi do 19 stycznia 2024 r. na konto osobiste powiązane z wirtualną karta, którą wykonałeś promocyjne transakcje.

  Zgodnie z przepisami polskiego prawa tego typu nagroda nie podlega opodatkowaniu.

 • Dodatkowy bonus. Skorzystaj z oprocentowania 8% na koncie oszczędnościowym

  Będąc klientem Raiffeisen Digital Banku, masz prawo do skorzystania z promocyjnego oprocentowania w wysokości 8% na koncie oszczędnościowym.

Mission complete!

Konto objęte promocją

 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł
 • Bankomaty
  0 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł

Aldona Derdziak

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
3.7
(3 oceny)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(13)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
M
mike007
Gość

Hej, czy ktoś z Was dostał może nagrodę? Mieli wypłacać do 19 stycznia 2024 r. U mnie na razie brak tych 150 zł….

Odpowiedz

P
paladinek
Gość
@mike007

Chyba zostaje Ci reklamacja...

Odpowiedz

M
mike007
Gość
@paladinek

Tak, oczywiście nie omieszkałem złożyć reklamację. Dzisiaj jednak dostałem info, że została odrzucona bo nie znalazłem się w gronie 500 "szczęśliwców". Problem tkwi w tym, że ja zakładałem konto 27.12.2023, a info o zamknięciu promocji pojawiło się na stronie Raiffeisen coś w okolicach 30-31 grudnia (tak ktoś napisał na innym blogu). Zgodnie z regulaminem, decydowała data założenia rachunku (a nie data spełnienia wymaganych warunków do uzyskania premii). Łżą więc w żywe oczy.


Moje pytanie do szanownych czytelników lub twórców niniejszego bloga - czy ma ktoś może zapisany zrzut ekranu ze strony internetowej Raiffeisen zawierający komunikat o zakończonej promocji (wraz z datą)? Bo oczywiście bank zdążył "wyczyścić" wszelkie ślady na www, a w oficjalnym piśmie o odrzuceniu reklamacji nie wskazują, kiedy faktycznie promocja została zamknięta... Z góry dzięki za pomoc!

Odpowiedz

M
mar
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.
@mike007

i dlatego robię zrzuty ekranu gdy bliski jest koniec promocji ('na wszelki wypadek', 'z ostrożności procesowej')

Odpowiedz

M
mike007
Gość
@mar

Brawo Ty! A przypadkiem brałeś udział w tej promocji i zrobiłeś zrzut ekranu? Bo tak brzmiało moje pytanie/prośba. Jeśli tak, to daj znać na adres mike007 (małpeczka) poczta.fm.

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@mike007

Moim zdaniem niestety bank ma rację, choć nie postąpił zbyt fair ogłaszając zakończenie promocji z opóźnieniem.

W regulaminie akcji jest bowiem punkt 4.3, który brzmi (boldowanie ode mnie):

 Promocja ulega automatycznemu rozwiązaniu przed dniem zakończenia Okresu Obowiązywania Promocji z chwilą, gdy osiągnięty zostanie Limit Nagród. W przypadku, gdy liczba Uczestników spełniających Kryteria Kwalifikacyjne przekroczy Limit Nagród, do wypłat Nagrody stosuje się następujący mechanizm: Nagroda zostanie rozdzielona pomiędzy Odbiorców Nagrody zgodnie z zasadą pierwszeństwa, w oparciu o datę, w której Uczestnik pomyślnie otworzył swój rachunek bieżący, a tym samym pomyślnie zarejestrował się jako klient RDB. Data spełnienia innych Kryteriów Kwalifikacyjnych, tj. dokonania płatności nie ma znaczenia przy ocenie Odbiorców Nagrody w ramach Promocji. RDB poinformuje niezwłocznie o osiągnięciu Limitu Nagród na swojej stronie internetowej i w swoich kanałach informacyjnych w mediach społecznościowych.  

Przykłady z życia codziennego (także politycznego w ostatnich latach) pokazują, że słowo niezwłocznie może być różnie interpretowane.

Odpowiedz

M
mar
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.
@mike007

w tej promocji nie; w innej sytuacji uratował mnie zrzut ekranu (uznano reklamację - oferta była jeszcze na stronie nie zdjęta)

Odpowiedz

M
Michał
Gość

Przelew natychmiastowy kilkanaście godzin. Przelew zwykły- ponad 24 i dalej czekam. Takie są terminy żeby został zaksięgowany Przelew na tym koncie 😂

Odpowiedz

B
Bartek
Gość

Jak są rozliczane operacje walutowe kartą i jakie są opłaty?

Odpowiedz

K
kozak
Gość
@Bartek

Szukam i nie widzę, co za dziwny bank..

Odpowiedz

B
Błażej
Gość
Do 34 stycznia 2024 r. [...]

Chyba błąd wam się wkradł :)

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Błażej

Poprawione, dzięki!

Odpowiedz

A
Anna
Gość
@Aldona Derdziak

Jak są rozliczane operacje walutowe kartą i jakie są opłaty?

Odpowiedz