100 zł za założenie i korzystanie przez 2 miesiące z Konta w Porządku w Banku Pocztowym

Publikacja:
100 zł za założenie i korzystanie przez 2 miesiące z Konta w Porządku w Banku Pocztowym
Czas trwania
Cel (zysk) 50 lub 100 zł w formie przelewu.
Uczestnik Nowy klient Banku Pocztowego.
Po drodze Transakcje kartą, przelewy.
Bank Pocztowy przygotował nagrody dla nowych klientów. Za założenie Konta w Porządku i wydanie powiązaną z nim kartą debetową w ciągu 2 miesięcy w placówkach Poczty Polskiej minimum 100 zł otrzymasz 50 zł. Taką samą kwotę bank dołoży za zrealizowanie choćby jednego przelewu w bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej.

Promocja "Zyskaj 100 zł z Kontem w Porządku"

Organizatorem akcji jest Bank Pocztowy.

Do kiedy możesz skorzystać?

Regulamin promocji mówi, że trwa ona do 31 sierpnia 2023 r., ale znajduje się w nim zapis, że akcja zostanie zakończona po otwarciu 20 000 rachunków.

Co możesz zyskać?

Bank przygotował nagrodę o łącznej wartości 100 zł. Zastrzegł sobie przy tym w regulaminie prawo do podwyższenie wysokości nagród. Gdyby do tego doszło, to wyższą premię otrzymają osoby, które złożą wniosek o Konto w Porządku po terminie ogłoszenia zmiany.

Czy możesz skorzystać?

Do udziału w akcji zaproszone są osoby pełnoletnie posiadające polskie obywatelstwo i pełną zdolność do czynności prawnych, które w ciągu 3 miesięcy poprzedzających datę założenia Konta w Porządku nie były posiadaczami lub współposiadaczami rachunku osobistego w Banku Pocztowym.

Co musisz zrobić?

Droga do 100 zł premii w Banku Pocztowym
 • Krok 1. Do 31 sierpnia 2023 r. zawrzyj umowę o Konto w Porządku w Banku Pocztowym

  Do 31 sierpnia 2023 r. (pamiętaj o ograniczonej puli nagród):

  • zawrzyj umowę o Konto w Porządku wraz z kartą debetową Mastercard i dostępem do bankowości internetowej lub mobilnej, składając wniosek na stronie internetowej Banku Pocztowego.
  • wyraź zgody marketingowe na rzecz banku;
  • podaj numer telefonu komórkowego oraz adres e-mail;
  • aktywuj wybrany kanał dostępu do konta.
 • Krok 2. Wykonaj wymagane przez bank operacje

  Do końca drugiego miesiąca następującego po tym, w którym otworzyłeś Konto w Porządku:

  • dokonaj transakcje bezgotówkowe kartą debetową do Konta w Porządku w placówkach Poczty Polskiej na łączną kwotę min. 100 zł,
  • wykonaj min. 1 przelew w bankowości internetowej lub mobilnej.

  Uwaga: jeśli nie spełnisz drugiego warunku, Twoja premia wyniesienie tylko 50 zł.

  Wymagane płatności muszą zostać nie tylko wykonane w podanym wyżej terminie, ale i zaksięgowane w tym okresie na rachunku.

  Nie ma znaczenia, czy przelew wykonasz w bankowości internetowej czy w aplikacji mobilnej, ani to, czy będzie on na rachunek w innym banku czy też w ramach Banku Pocztowego.

  W myśl regulaminu transakcja bezgotówkowa w placówkach Poczty Polskiej może dotyczyć zakupu dowolnego towaru lub usługi.

 • Premia. Odbierz należną Ci nagrodę (50 lub 100 zł)

  Nagroda zostanie przekazana na założone w promocji Konto w Porządku do 15. dnia trzeciego miesiąca następującego po dacie podpisania umowy o ROR.

  Premię otrzymasz tylko wtedy, gdy w dniu jej wypłaty Twoje Konto w Porządku będzie nadal aktywne, nie wycofałeś wcześniej udzielonych przy jego zakładaniu zgód oraz nie skreśliłeś podanego numeru telefonu czy adresu e-mail.

  Nagroda zwolniona jest z opodatkowania, nie trzeba jej wykazywać w rocznym zeznaniu podatkowym.

Mission complete!

Na wszelki wypadek wyjaśnijmy kwestie związane z okresem realizacji zadań wskazanych w regulaminie promocji. Jeśli założysz ROR w maju, to warunki aktywności będziesz musiał spełnić do końca lipca, a premię otrzymasz w sierpniu 2023 r.

Konto w Porządku w Banku Pocztowym

Konto w Porządku

Bank Pocztowy
 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł / 6,99 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 2,50 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(1)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
A
Adam
Gość

"Placówki Poczty Polskiej kojarzą się na ogół z kopertami i znaczkami, więc wydanie tam 100 zł w ciągu 2 miesięcy zdaje się być dość trudnym zadaniem; zwłaszcza, że w najbliższym czasie nie ma świąt, przed którymi zwyczajowo wysyłamy wiele życzeń" - istnieje prostsze rozwiązanie: zamówić coś przez internet na kwotę minimum 100 złotych z opcją wyboru płatności przy odbiorze w placówce pocztowej. Wówczas nie trzeba podejmować niepotrzebnych inwestycji :)

Odpowiedz