300 zł premii moneyback za aktywne korzystanie z DARMOWEJ karty kredytowej BNP Paribas

Aktualizacja:
300 zł premii moneyback za aktywne korzystanie z DARMOWEJ karty kredytowej BNP Paribas
Czas trwania
Cel (zysk) 300 zł moneyback
Uczestnik Nowy klient, czyli osoba, która nie posiadała karty kredytowej w BNP Paribas po 1 czerwca 2021 r.
Po drodze Należy wyrobić kartę kredytową w BNP Paribas i aktywnie z niej korzystać przez 6 miesięcy.
BNP Paribas ponownie zachęca do skorzystania ze swojej karty kredytowej wysoką premią. Dzięki aktywnemu korzystaniu z "kredytówki" przez 6 miesięcy możesz zyskać nawet 300 zł w formie moneybacku. Ponadto przez 12 miesięcy będziesz zwolniony z opłat za kartę.

Nagrody dla aktywnych

Promocją objęte są karty kredytowe Mastercard Standard i Mastercard Gold. Biorąc udział w akcji, możesz zyskać 5% zwrotu za transakcje bezgotówkowe w ciągu 6 kolejnych okresów rozliczeniowych (maks. do 50 zł miesięcznie, razem nawet 300 zł).

To jeszcze nie wszystko – bank przygotował dla Ciebie dodatkowo roczne zwolnienie z opłaty za obsługę karty. I choć ten bonus w pierwszej chwili nie robi dużego wrażenia, to jednak przyniesie Ci wymierną korzyść – karta stanie się bezwarunkowo bezpłatna, tak więc nie będziesz musiał pamiętać o kwotowym limicie transakcji, które musiałbyś wykonać, by uniknąć miesięcznej prowizji.

Termin i uczestnicy akcji

Akcja trwa do 31 maja 2023 r. i mogą w niej wziąć udział pełnoletnie osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych, które od 1 czerwca 2021 r. do 1 kwietnia 2023 r. nie były związane z bankiem BNP Paribas umową o kartę kredytową. Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji.

300 zł moneybacku

Prawdę mówiąc, Twoje zadanie sprowadza się do aktywnego korzystania z karty kredytowej:

Start
 • Krok 1

  Do 31 maja 2023 r. zawrzyj umowę o kartę kredytową Mastercard Standard lub Mastercard Gold. Zacznij od wypełnienia dedykowanego formularza na stronie banku.

  Konsultant oddzwoni do Ciebie i przekaże szczegóły oferty, a także przeprowadzi Cię przez proces wnioskowania o kredytówkę.

 • Krok 2

  Aktywnie korzystaj z karty kredytowej w okresie 6 kolejnych cykli rozliczeniowych, liczonych od dnia podpisania umowy. Bank będzie Ci zwracał 5% za każdą transakcję bezgotówkową kartą, maksymalnie 50 zł w danym cyklu.

 • Premia

  Należny zwrot znajdziesz w wysyłanym do Ciebie zestawieniu transakcji po zakończeniu każdego okresu rozliczeniowego.

Mission complete!

Zwróć uwagę na to, że w tej promocji pierwszy okres rozliczeniowy rozpoczyna się w dniu zawarcia umowy o kartę kredytową i kończy w tzw. dniu rozliczenia, czyli wskazanym w umowie dniu miesiąca, w którym sporządzane jest zestawienie transakcji. Przykładowo: jeżeli umowę o kartę zawrzesz 15 kwietnia 2023 r., a dzień rozliczenia będzie ustalony na 14 maja 2023 r., to kolejny okres rozliczeniowy będzie trwał od 15 maja do 14 czerwca 2023 r. Analogicznie musisz wyliczyć daty pozostałych 4 cykli.

Kilka ważnych szczegółów

Oto kilka informacji uzupełniających.

Transakcje kartą

Bank uznaje wyłącznie transakcje bezgotówkowe definiowane jako płatność za towary lub usługi w punktach handlowo-usługowych lub sklepach internetowych z wyłączeniem podmiotów identyfikowanych kodami MCC 5300 – handel hurtowy oraz 4111 – usługi transportowe.

Natomiast transakcje gotówkowe, zwrócone, przeznaczone na spłatę zadłużenia w innym banku, będące zasileniem karty lub innego instrumentu płatniczego, w tym operacje przez portfel elektroniczny, przekazy pieniężne i płatności związane z grami hazardowymi nie zostaną przez bank zaliczone.

To też musisz wiedzieć

Pamiętaj też, że do chwili otrzymania nagrody nie możesz zrezygnować z karty ani złożyć sprzeciwu wobec przetwarzania przez bank Twoich danych osobowych w celach marketingowych. Gdybyś to zrobił, bank nie wypłaci Ci premii.

Otrzymana nagroda nie podlega opodatkowaniu.

Karty kredytowe Mastercard objęte promocją

W ramach promocji możesz wybrać jedną z kart kredytowych Mastercard – w wersji Standard lub Gold. Podstawowa różnica między nimi dotyczy wysokości opłat, przy czym nie musisz się nimi martwić, gdyż dodatkowym bonusem w tej akcji jest brak konieczności spełniania jakichkolwiek warunków przez 12 miesięcy, by karta była bezpłatna.

Karta kredytowa Mastercard Standard

Jej okres bezodsetkowy wynosi 56 dni. Poza promocją opłata miesięczna za obsługę karty Mastercard Standard wynosi 9 zł. Można jej uniknąć pod warunkiem wykonania w danym okresie transakcji na łączną kwotę min. 1000 zł.

 • Karta
  0 zł / 12 zł

 • Bankomaty
  6%, min. 10 zł

 • Oprocentowanie
  18,5%
 • Okres bezodsetkowy
  56 dni

Karta kredytowa Mastercard Gold

Przy tej karcie wymagania wobec jej posiadaczy są nieco wyższe. Warunkiem zwolnienia z opłaty (15 zł/miesiąc) jest wykonanie kartą transakcji na łączną kwotę min. 2000 zł.

Dodatkowa premia za konto osobiste

Proponujemy, byś przed złożeniem wniosku o „kredytówkę” zastanowił się nad otwarciem rachunku osobistego w BNP Paribas, dzięki czemu zgarniesz dodatkową premię.

Niezła premia dla aktywnych

Uczestnicząc w promocji karty kredytowej BNP Paribas, nie musisz wykonywać żadnych specjalnych płatności. Po prostu używasz kredytówki do regulowania należności za zakupy, których i tak byś dokonywał.

Pamiętaj jednak, że korzystanie z karty kredytowej wiąże się z zaciągnięciem zobowiązania, które należy spłacić w terminie, by nie narazić się na niepotrzebne koszty. Wiele cennych informacji na temat korzystania z „kredytówek” znajdziesz w naszym poradniku.

Beata Szymańska

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(4)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
R
Ryszard
Gość

czy doladowanie konta Revolut kwota ktore w systemie bankowym bedzie figurowac jako platnoc karta pozwoli na spelnienie warunku aktywnego uzytkowanie karty i bedzie podstawá do spelnienia warunku i otrzymania nagrody?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Ryszard

Zgodnie z definicją z regulaminu zasilenie Revoluta nie spełni warunku promocji.

Odpowiedz

D
Dariusz
Gość

Szkoda, że moneyback obowiązuje jedynie przez 6 miesięcy. Na kk w TMUB jest również 5% ale można korzystać bez ograniczeń czasowych

Odpowiedz

M
mar
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.
@Dariusz

jedno ale: kk TMUB aktualnie nie jest dostępna... zniknęła z rynku w 2020 w listopadzie

Odpowiedz