Do 250 zł premii za założenie Konta z Lwem Direct w ING Banku Śląskim

Publikacja:
Do 250 zł premii za założenie Konta z Lwem Direct w ING Banku Śląskim
Czas trwania
Cel (zysk) 120 lub 250 zł za założenie rachunku i aktywność.
Uczestnik Nowy klient, czyli osoba, która między 1 października 2021 r. a 19 stycznia 2023 r. nie posiadała w ING konta osobistego ani żadnego innego produktu.
Po drodze Należy założyć Konto z Lwem w wersji Direct lub Komfort, aktywnie płacić kartą, portfelem cyfrowym lub Blikiem, zapewnić wpływ na rachunek w wysokości min. 1000 zł oraz otworzyć cel oszczędnościowy i zasilić go kwotą min. 300 zł.
Bez zbędnej zwłoki ING Bank Śląski uruchomił nową promocję Konta z Lwem Direct i Komfort. Nowa edycja przynosi niezmienione warunki i wyższą premię. Za założenie jednego z rachunków, aktywne posługiwanie się kartą i Blikiem oraz skorzystanie z Otwartego Konta Oszczędnościowego możesz otrzymać 120 zł lub 250 zł premii.

Spodziewaliśmy się, że ING ponownie zaproponuje premię za założenie konta osobistego, a okazało się, że bank zaoferował jeszcze więcej. Do zdobycia jest 120 zł lub 250 zł w gotówce, a warunki najnowszej akcji są bliźniaczo podobne do zadań obowiązujących w poprzedniej edycji. Akcja trwa do 30 marca 2023 r.

Ponownie dla nowych klientów

Oferta specjalna ING niezmiennie skierowana jest do nowych klientów będących osobami z pełną zdolnością do czynności prawnych. Najważniejszy warunek to nieposiadanie w tym banku konta osobistego między 1 października 2021 r. a 19 stycznia 2023 r. Dotyczy to takich rachunków jak Konto z Lwem Direct, Komfort i Mobi, Konto z Lwem Premium, Konto Active, Klasyczne, Student i PRP.

Ponadto regulamin jednoznacznie wyklucza posiadaczy i współposiadaczy innych produktów ING Banku Śląskiego oraz pełnomocników. Jeśli więc posiadasz w tej instytucji np. kredyt lub konto firmowe, nie będziesz mógł wziąć udziału w najnowszej promocji.

Dodatkowo uczestnik akcji musi być osobą pełnoletnią oraz posiadać numer telefonu komórkowego polskiego operatora.

Nawet 250 zł dla aktywnych

Nowa edycja promocji wiąże się ze spełnieniem kilku warunków – oto, co powinieneś zrobić, aby otrzymać 250 zł premii:

Start
 • Krok 1

  Do 30 marca 2023 r. otwórz Konto z Lwem Direct lub Komfort wraz z kartą debetową poprzez stronę banku.

  Na tym samym etapie powinieneś również zawrzeć umowę o Otwarte Konto Oszczędnościowe (OKO) oraz wyrazić zgodę na marketing banku drogą elektroniczną oraz otrzymywanie profilowanych informacji handlowych.

 • Krok 2

  Najpóźniej do 30 czerwca 2023 r. wykonaj kartą, portfelem mobilnym (Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay) lub Blikiem transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 1000 zł – za spełnienie tego warunku otrzymasz 120 zł premii.

 • Krok 3

  Jeśli chcesz zyskać 250 zł zamiast 120 zł premii, również do 30 czerwca 2023 r. spełnij dodatkowo poniższe wymagania:

  • wykonaj min. 3 płatności Blikiem w sklepach internetowych (mogą to być transakcje w ramach tych opisanych w poprzednim kroku),
  • przynajmniej w trzech miesiącach zapewnij wpływ na konto w łącznej kwocie min. 1000 zł,
  • otwórz przynajmniej jeden cel oszczędnościowy na OKO założonym w promocji,
  • dopilnuj, by na dzień 30 czerwca 2023 r. na celu oszczędnościowym było min. 300 zł.
 • Premia

  120 lub 250 zł premii wpłynie na Twoje Otwarte Konto Oszczędnościowe do 14 lipca 2023 r. Do tego dnia nie możesz zamknąć rachunku osobistego, karty ani OKO.

Mission complete!

O tym pamiętaj

ING proponuje nowym klientom 120 lub 250 zł w gotówce. Wyższą premię otrzymasz, jeśli spełnisz wszystkie warunki przewidziane dla "podstawowego" bonusu 120 zł (czyli założenie konta i transakcje bezgotówkowe) oraz dodatkowo zapłacisz Blikiem w Internecie, zapewnisz wpływy na rachunek i założysz cel oszczędnościowy, zasilając go kwotą min. 300 zł.

Jeśli już jesteśmy przy wpływach, to dodajmy, że bank nie będzie uznawał wpłat własnych w oddziale lub wpłatomacie. W bieżącej edycji nie zostaną uznane wpływy z rachunków, których posiadaczem jest uczestnik promocji, zatem pozostaje tu skorzystanie z pomocy kogoś zaufanego.

ING rozumie transakcje bezgotówkowe dość szeroko – mogą to być płatności w sklepach stacjonarnych, internetowych i przez telefon (wypłaty gotówki są wykluczone!) wykonane kartą, Blikiem lub portfelem mobilnym, czyli za pomocą Apple Pay, Google Pay oraz Garmin Pay. Pamiętaj jednak, że jeśli chcesz otrzymać wyższą nagrodę, obowiązkowo musisz przeprowadzić trzy transakcje w Internecie z użyciem Blika – pozostałe płatności możesz wykonać za pomocą cyfrowego portfela lub karty.

Jak to zwykle przy promocjach bywa, transakcje anulowane lub zwrócone nie zostaną zakwalifikowane jako spełniające warunki akcji.

Jeśli podczas składania wniosku zapomnisz o karcie debetowej, możesz zamówić ją najpóźniej do 30 marca 2023 r.

Nie ma przeszkód, byś założył nawet kilka celów oszczędnościowych. Ważne, by suma ich sald 30 czerwca 2023 r. wynosiła min. 300 zł. Regulamin nie precyzuje kwestii wpłat na cel oszczędnościowy. Wygląda więc na to, że możesz wykonać jednorazowy przelew w kwocie 300 zł i transakcja ta zostanie uznana za spełniającą warunki akcji.

Na koniec jeszcze jedna dobra wiadomość – nagroda jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Nowoczesna oferta ING

ING ma w swojej ofercie wiele argumentów na rzecz nawiązania z nim współpracy.

Konto z Lwem Direct

Rachunek osobisty w ING plasuje się w ścisłej czołówce na rynku. Za prowadzenie Konta z Lwem Direct nie zapłacisz ani złotówki, a opłaty za kartę debetową unikniesz, dokonując transakcji na łączną kwotę min. 300 zł w "miesiącu" (liczonym od 29. dnia miesiąca do 28. dnia miesiąca następnego).

Dodatkowo otrzymujesz dostęp do świetnej bankowości elektronicznej i mobilnej oraz szerokiej gamy płatności telefonem.

 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł / 10 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 10 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł

Otwarte Konto Oszczędnościowe

Pod względem wysokości oprocentowania zgromadzonych na nim środków OKO należy do czołówki rynkowej. Jego atutem jest także możliwość dokonywania nieograniczonej liczby bezpłatnych internetowych przelewów wewnętrznych w miesiącu.

 • Oprocentowanie
  5,25%

 • Okres obowiązywania
  3 miesiące
 • Zakres kwot
  do 200 tys. zł
 • Konto osobiste
  NIE
Oferta dla nowych klientów.

Promocja z lepszą premią

Spodziewaliśmy się nowej odsłony promocji kont osobistych w ING, a wyższa premia mile nas zaskoczyła. Warunki pozostały bez zmian (choć warunek wpływu jest nieco zaostrzony), a nowi klienci mogą zyskać nawet 250 zł przelewem. Razem z premią gotówkową uczestnik akcji otrzymuje także niezłe oprocentowanie Otwartego Konta Oszczędnościowego, co w obecnych warunkach jest szczególnie istotne. Pamiętaj jednak, że wyższa stawka przyznawana jest w określonych ramach czasowych, jeżeli więc zależy Ci na zgarnięciu obu bonusów, nie zwlekaj z podjęciem decyzji.

Godne odnotowania jest, że sam możesz wybrać, czy poprzestajesz na niższej premii, czy wykażesz się nieco większą aktywnością i sięgniesz po całą pulę. Podstawowy bonus za założenie konta i transakcje bezgotówkowe wynosi 120 zł i tutaj wystarczy zapłacić kartą lub telefonem/Blikiem 1000 zł do końca czerwca. Jeśli chcesz powalczyć o 250 zł, dodatkowo pamiętaj o transakcjach Blikiem w Internecie i wpływach na konto, załóż cel oszczędnościowy i zasil go kwotą min. 300 zł.

Reasumując, jeżeli spełniasz warunki przystąpienia do promocji i jesteś w stanie wywiązać się z jej wymagań, najnowsza propozycja ING Banku Śląskiego może być całkiem ciekawą ofertą.

Aldona Derdziak

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(16)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
Y
YAR
Gość

Jeszcze jedno pytanie: rozumiem, że transakcje zwrócone nie liczą się w promocji, a czy mają znaczenie jeśli chodzi o uniknięcie opłaty za kartę do konta Direct?

Odpowiedz

B
bankowicz
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.
@YAR

Mogą się liczyć, chyba PKO BP tak robi.

Odpowiedz

Y
YAR
Gość

Witam, czy te transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 1000 zł mogą być zrealizowane poprzez przelew BLIK na telefon? Czy jeden z warunków, który mówi, że przynajmniej w trzech miesiącach zapewnij wpływ na konto w łącznej kwocie min. 1000 zł, oznacza, że należy zasilić konto w kwietniu, maju i czerwcu br na łączną kwotę 1000 zł, czy też 1000 zł każdego miesiąca? I zasilenie kwotą 1000 zł musi nastąpić w każdym miesiącu?


Proszę o odpowiedź


Pozdrawiam :-)

YAR


Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@YAR

Blik na telefon może zostać potraktowany jako przelew, więc osobiście nie ryzykowałabym takiego sposobu. Co do przelewów, zasilenie na kwotę min. 1000 zł powinno nastąpić w każdym miesiącu osobno, przy czym powinny to być 3 miesiące, niekoniecznie po sobie.

Odpowiedz

S
soc
Gość

Czy wpływ na konto może być od członka rodziny?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@soc

Tak, może być.

Odpowiedz

Z
Zbigniew
Gość

Może ktoś się orientuje do kiedy ma być wypłacone 200 zł z poprzedniej promocji?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Zbigniew

Kiedy zakładałeś konto?

Odpowiedz

Z
Zbigniew
Gość
@Aldona Derdziak

15 listopada, bonus na start się właśnie wczoraj skończył. Wiem że w marcu muszę jeszcze spełnić warunki promocji, a wypłata to nie pamiętam kiedy.

Odpowiedz

Z
Zbigniew
Gość
@Zbigniew

Tzn ja już w lutym spełnię, ale marzec będzie trzeba chyba czekać na tych co w grudniu zakładali.

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Zbigniew

Musiała to być ta promocja: https://www.najlepszekonto.pl/do-200-zl-konto-z-lwem-direct-ing-bank-slaski-pazdziernik-2022-styczen-2023 Wypłata premii nastąpi do 4 maja.

Odpowiedz

Z
Zbigniew
Gość
@Aldona Derdziak

Dokładnie o to mi chodziło, dzięki.

Odpowiedz

A
Adam
Gość

Muszę zamówić karte jesli bede placil blikiem?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Adam

Tak, karta jest wymagana.

Odpowiedz

J
Jerycho
Gość

Do podanych dat trzeba wykonać transakcje czy one muszą być do wtedy zaksięgowane przez bank?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Jerycho

Regulamin mówi o zapłaceniu do wskazanych dat określonych kwot. Wynika z tego, że decyduje data wykonania płatności , a nie jej zaksięgowania. Ważne, by transakcja nie została anulowana.

Odpowiedz