HIT! 600 zł do Allegro i łatwiejsze warunki uniknięcia opłaty z kartą kredytową Citi Simplicity w Citibanku

Publikacja:
HIT! 600 zł do Allegro i łatwiejsze warunki uniknięcia opłaty z kartą kredytową Citi Simplicity w Citibanku
Popularność promocji
Czas trwania
Cel (zysk) 600 zł w postaci voucherów na zakupy na Allegro + łatwiejsze warunki uniknięcia opłat za kartę.
Uczestnik Nowy klient, czyli osoba, która nie posiadała karty kredytowej w Citibanku po 1 września 2022 r.
Po drodze Logowanie do bankowości elektronicznej Citibanku, transakcje bezgotówkowe kartą.
Za skorzystanie z karty kredytowej Citi Simplicity możesz zyskać obecnie nawet 600 zł do Allegro. Ważne, byś spełnił warunki aktywności opisane w regulaminie, czyli w każdym z 7 miesięcy po podpisaniu umowy o kartę wydał nią min. 300 zł. Do tego można łatwiej uniknąć opłaty za "kredytówkę" przez rok. Jest więc o co się starać.

Promocja "Jeszcze więcej na start" – edycja 5

Organizatorem akcji jest bank Citi Handlowy.

Do kiedy możesz skorzystać?

Obecna edycja potrwa do 19 września 2023 r.

Co możesz zyskać?

Do zdobycia są bony o łącznej wartości 600 zł do wykorzystania w serwisie Allegro.

Możliwe jest też skorzystanie z łatwiejszych warunków uniknięcia opłat za kartę przez 12 miesięcy.

Czy możesz skorzystać?

Chcąc wnioskować o kartę kredytową, musisz być osobą z pełną zdolnością do czynności prawnych i wykazać się określonymi dochodami.

Jeśli jesteś zatrudniony w oparciu o umowę o pracę lub umowę cywilno-prawną, Twoje miesięczne wynagrodzenie "na rękę" nie może być niższe niż 1200 zł, a w obecnym miejscu pracy powinieneś pracować od co najmniej 3 miesięcy.

Dla prowadzących działalność gospodarczą wymagania są nieco ostrzejsze – dochody min. 2500 zł netto, a okres funkcjonowania Twojej firmy nie może być krótszy niż 2 lata.

Wykaz dokumentów, których przedstawienie będzie konieczne do potwierdzenia wysokości Twoich dochodów, znajdziesz w regulaminie.

Z oferty skorzystają tylko osoby, które nie posiadały w tym banku głównej karty kredytowej po 1 września 2022 r. Z udziału w akcji wykluczeni są natomiast nierezydenci, a także obywatele i rezydenci podatkowi USA.

Posiadacze konta osobistego lub innych produktów Citibanku mogą wziąć udział w promocji.

Co musisz zrobić?

Droga do 600 zł do Allegro w Citibanku
 • Krok 1. Do 19 września 2023 r. zawnioskuj o kartę Citi Simplicity na stronie banku.

  Do 19 września 2023 r. złóż wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity na stronie banku.

 • Krok 2. Zawrzyj umowę z bankiem i aktywuj "kredytówkę"

  Zawrzyj umowę z bankiem, a następnie aktywuj kartę w aplikacji mobilnej Citi Mobile lub bankowości internetowej Citibank Online.

 • Krok 3. Przedstaw bankowi wymagane dokumenty potwierdzające dochody

  W ciągu 10 dni roboczych od złożenia wniosku przedstaw bankowi wymagane dokumenty potwierdzające dochody, które zadeklarowałeś we wniosku (ich wykaz znajdziesz w regulaminie).

 • Krok 4. Zaloguj się do bankowości elektronicznej

  Najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu podpisania umowy zaloguj się przynajmniej raz w aplikacji mobilnej Citi Mobile lub bankowości internetowej Citibank Online.

 • Krok 5. Aktywnie korzystaj z karty w każdym z trzech kolejnych miesięcy

  W pierwszym, drugim i trzecim miesiącu następującym po miesiącu zawarcia umowy (w każdym z tych miesięcy osobno) wykonaj kartą transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 300 zł.

  Bank nie uzna tzw. transakcji szczególnych (np. związanych z grami hazardowymi) i operacji gotówkowych (do których należą np. przelewy z rachunku karty oraz wypłaty z bankomatów). Do sumy promocyjnych płatności nie zostaną również wliczone transakcje zwrócone. W ramach promocji możesz płacić kartą główną, dodatkową lub „nośnikiem zbliżeniowym” (naklejką lub telefonem).

 • Premia. Odbierz pierwszy voucher do Allegro (200 zł)

  O spełnieniu warunków otrzymania premii zostaniesz poinformowany w wiadomości w serwisie Citibank Online najpóźniej do końca 4. miesiąca następującego po tym, w którym podpisałeś umowę o kartę.

  Voucher 200 zł na Allegro zostanie Ci przekazany (również w systemie bankowości internetowej) w terminie 60 dni od momentu przesłania wiadomości o spełnieniu warunków uprawniających do zdobycia premii.

  E-kod będzie ważny przez 12 miesięcy od momentu jego przekazania. Chcąc go zrealizować, należy wpisać jego numer w polu „Masz kod rabatowy” w serwisie Allegro.

  Szczegółowe zasady realizacji kart podarunkowych na Allegro znajdziesz w tekście "Bony, vouchery, kupony Allegro – atrakcyjna nagroda w promocjach bankowych".

 • Krok 6. Realizuj warunki aktywności w czterech kolejnych miesiącach

  W czwartym, piątym, szóstym lub siódmym miesiącu następującym po miesiącu zawarcia umowy (w co najmniej jednym z nich) wykonaj kartą transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 300 zł.

  Kryteria dotyczące transakcji bezgotówkowych są identyczne z tymi opisanymi wyżej.

  Za każdy miesiąc, w którym zrealizujesz ten warunek, otrzymasz bon na Allegro o wartości 100 zł. Niespełnienie warunku w jednym z miesięcy nie pozbawi Cię prawa do otrzymania bonusu za kolejny miesiąc.

 • Premia. Odbierz kolejne nagrody (maksymalnie 4 x 100 zł)

  O spełnieniu warunków otrzymania kolejnych premii zostaniesz poinformowany w bankowości internetowej najpóźniej do końca miesiąca następującego po tym, w którym osiągnąłeś wymaganą sumę wydatków „kredytówką”. Voucher 100 zł na Allegro zostanie Ci przekazany w ten sam sposób w terminie 60 dni od momentu przesłania tej wiadomości.

  Uwaga! Warto śledzić nasz serwis także po zawnioskowaniu o "kredytówkę", gdyż Citibank organizuje od czasu do czasu akcje specjalne z ciekawymi bonusami również dla obecnych posiadaczy tej karty.

 • Dodatkowy bonus. Zyskaj łatwiejsze warunki zwolnienia z opłaty za kartę

  Korzystając z opisywanej akcji, dodatkowo zyskasz możliwość łatwiejszego uniknięcia opłat za kartę przez cały rok. W tym celu począwszy od drugiego okresu rozliczeniowego (następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę), w każdym miesiącu utrzymywania karty wykonaj nią (lub nośnikiem zbliżeniowym) transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min 300 zł. Standardowo musiałbyś wydawać aż 1000 zł miesięcznie, więc ułatwienie jest znaczne 😀

Mission complete!

Posłużmy się przykładem. Jeśli podpiszesz umowę w styczniu 2023 r., to do końca lutego będziesz musiał zalogować się w aplikacji mobilnej Citibanku. Z kolei 300 zł "kredytówką" powinieneś wydawać co miesiąc od lutego do sierpnia 2023 r.

Każdą z nagród otrzymasz tylko wtedy, gdy w dniu jej przekazywania Twoja "kredytówka" będzie aktywna.

Wartość premii jest w całości zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Karta kredytowa Citi Simplicity w Citibanku

 • Karta
  0 zł / 12 zł

 • Bankomaty
  10%, min. 20 zł

 • Oprocentowanie
  18,5%
 • Okres bezodsetkowy
  56 dni
Unikalne cechy: kartę można powiązać z usługą Blik.

Przydatne dokumenty

 • Regulamin promocji "Jeszcze więcej na start" – edycja 5

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos