1000 zł do sklepów Vistula z kartą kredytową Citi Simplicity w Citi Handlowym

Publikacja:
1000 zł do sklepów Vistula z kartą kredytową Citi Simplicity w Citi Handlowym
Czas trwania
Cel (zysk) 1000 zł: 900 zł w e-bonie do sklepów Vistula + 10% rabatu (max 100 zł) + zwolnienie z opłat przez rok.
Uczestnik Osoba, która od 1 kwietnia 2023 r. nie posiadała w Citibanku głównej karty kredytowej.
Po drodze Transakcje kartą.
Citi Handlowy po raz kolejny zaskakuje kreatywnością. Za skorzystanie z karty kredytowej Citi Simplicity i blisko roczną aktywność możesz otrzymać aż 900 zł do wykorzystania w sklepach Vistula, a do tego 10% rabatu na cały asortyment (max 100 zł zniżki). Uwaga: pula nagród jest mocno ograniczona!

Promocja „Łap profity od Citi Simplicity - Vistula”

Organizatorem akcji jest bank Citi Handlowy.

Do kiedy możesz skorzystać?

Oferta obowiązuje do 31 maja 2024 r. lub do wyczerpania skromnej puli 200 umów o kartę zawartych w ramach promocji.

Informacja o wyczerpaniu puli przed czasem pojawi się na stronie akcji.

Co możesz zyskać?

Nagrodą w akcji specjalnej Citibanku jest 900 zł do wykorzystania w sklepach stacjonarnych Vistula. Dodatkowo można otrzymać 10% rabatu (maksymalna zniżka 100 zł) do tej sieci sklepów.

Za samo złożenie wniosku i zawarcie umowy uczestnik promocji zostanie zwolniony z opłat za obsługę karty w pierwszym roku po jej wydaniu.

Czy możesz skorzystać?

Z promocji mogą skorzystać osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych, które od 1 kwietnia 2023 r. nie posiadały w Citibanku głównej karty kredytowej. Tradycyjnie z udziału wykluczeni są nierezydenci, a także obywatele i rezydenci podatkowi USA.

Minimalne warunki uprawniające do ubiegania się o kredytówkę to pełnoletność, miesięczny dochód min. 1200 zł netto i zatrudnienie w obecnym miejscu pracy przez co najmniej 3 miesiące. Wymagania wobec przedsiębiorców to miesięczny dochód min. 2500 zł netto miesięcznie oraz obecność firmy na rynku od co najmniej 2 lat.

Bank wymaga dostarczenia dokumentów potwierdzających dochody. Pamiętaj, że przyznanie karty uzależnione jest od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.

Co musisz zrobić?

Droga po 1000 zł do Vistuli od Citibanku
 • Krok 1. Do 31 maja 2024 r. złóż wniosek o kartę kredytową na stronie banku

  Do 31 maja 2024 r. (pamiętaj o ograniczonej puli nagród!) złóż wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity na stronie banku.

 • Krok 2. Dostarcz bankowi wymagany dokument dochodowy

  W ciągu 10 dni od złożenia wniosku o kartę dostarcz bankowi czytelny dokument potwierdzający Twoje dochody. Wykaz wymaganych dokumentów znajdziesz w Załączniku nr 1 do regulaminu. Dla przykładu, w przypadku umów o pracę oraz cywilno-prawnych bank poprosi o wyciąg z rachunku bankowego z wpływami z tytułu wynagrodzenia za okres ostatnich 3 miesięcy.

  W regulaminie zaznaczono, że:

  jeśli dostarczony Dokument Dochodowy nie będzie wystarczający do potwierdzenia zdolności kredytowej Uczestnika, Uczestnik zobowiązany będzie dostarczyć, na prośbę Banku, dodatkowe Dokumenty Dochodowe.

 • Krok 3. Podpisz z bankiem umowę i aktywuj kartę

  Gdy uzyskasz pozytywną ocenę zdolności kredytowej, podpisz z bankiem umowę o kartę kredytową, a po jej otrzymaniu dokonaj jej aktywacji w aplikacji Citi Mobile.

  Na tym etapie zyskasz roczne zwolnienie z opłat za kartę Citi Simplicity.

 • Krok 4. Przystąp do programu Bezcenne Chwile

  Do końca miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę przystąp do programu Bezcenne Chwile i zarejestruj w nim otrzymaną "kredytówkę".

 • Krok 5. Spełnij warunek aktywności w pierwszych dwóch miesiącach

  W pierwszym i drugim miesiącu kalendarzowym (każdym osobno) następującym po miesiącu podpisania umowy wykonaj min. 5 transakcji kartą na łączną kwotę min. 500 zł.

  Bank uzna płatności bezgotówkowe kartą główną, dodatkową lub nośnikiem zbliżeniowym w sklepach stacjonarnych i internetowych. Ważne, by nie były to transakcje zwrócone ani tzw. szczególne (chodzi tu np. o płatności związane z hazardem, przelewy z rachunku karty czy doładowanie cyfrowych portfeli lub kont w rodzaju Revoluta).

 • Premia. Odbierz e-kod na 200 zł

  Informację o przyznaniu nagrody w postaci e-kodu Vistula o wartości 200 zł otrzymasz najpóźniej do końca kolejnego miesiąca po spełnieniu wszystkich powyższych warunków w serwisie Citibank Online.

  Kod zostanie przekazany w bankowości internetowej Citibanku w ciągu kolejnych 30 dni.

  Voucher będzie ważny do 31 maja 2025 r. i można go wykorzystać w sklepach stacjonarnych.

  Pamiętaj, że Twoja karta w dniu przyznania nagrody musi być aktywna!

 • Krok 6. Wykonuj transakcje kartą w trzecim miesiącu

  W trzecim miesiącu następującym po miesiącu zawarcia umowy o kartę Citi Simplicity wykonaj min. 5 transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 500 zł.

 • Krok 7. Odbierz e-kod na 100 zł

  Za spełnienie powyższego warunku otrzymasz e-kod Vistula o wartości 100 zł. Warunki jego przekazania będą takie same jak w przypadku kodu na 200 zł.

 • Krok 8. Płać kartą w czwartym i piątym oraz siódmym i ósmym, a także dziesiątym i jedenastym miesiącu

  Minimum 5 transakcji kartą na łączną kwotę min. 500 zł powinieneś także wykonać w czwartym i piątym miesiącu oraz w siódmym i ósmym, a także w dziesiątym i jedenastym miesiącu następujących po miesiącu zawarcia umowy o kartę (w każdym z nich osobno).

 • Premia. Odbierz 3 vouchery po 200 zł

  Za każdy z 2-miesięcznych okresów, w którym zrealizujesz warunki aktywności, otrzymasz e-bon do Vistuli (czyli w sumie 3) o wartości 200.

  Zasady przekazania i wykorzystania voucherów za aktywność w tych miesiącach są identyczne z tymi opisanymi wyżej.

 • Krok 9. Wykonaj transakcje kartą w szóstym i dziewiątym miesiącu

  W szóstym i dziewiątym miesiącu następującym po miesiącu zawarcia umowy o kartę Citi Simplicity (w każdym osobno) także wykonaj min. 5 transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę 500 zł.

 • Premia. Odbierz 10% rabatu do Vistuli

  Za każdy miesiąc, w którym spełnisz powyższy warunek (czyli za 6. i 9. po miesiącu podpisania umowy o kartę), otrzymasz kod rabatowy na 10% (maksymalnie 50 zł) do sklepów stacjonarnych Vistula. Warunki jego przyznania są takie same jak w przypadku voucherów.

  Rabat obowiązuje na cały asortyment w cenie regularnej i nie łączy się z e-kodem Vistula. Kod rabatowy trzeba wykorzystać w ciągu 30 dni od daty jego otrzymania. Do jednej transakcji można zrealizować tylko jeden kod rabatowy

  W celu jego realizacji należy podać kod rabatowy pracownikowi sklepu przed dokonaniem płatności.

Mission complete!

Przykład: podpisujesz umowę w marcu 2024 r. Miesiące Twojej aktywności (wykonywania transakcji kartą) będą obejmowały okres od kwietnia 2024 r. do lutego 2025 r. Za transakcje wykonane w kwietniu i maju oraz w lipcu i sierpniu, a także w październiku i listopadzie 2024 r. oraz styczniu i lutym 2025 r. otrzymasz e-kody Vistula o wartości 200 zł (4 kody). Za płatności w czerwcu bank nagrodzi Cię 100-złotowym e-kodem, natomiast za aktywność we wrześniu i grudniu 2024 r. zyskasz 10% rabatu (2 nagrody).

Wartość wszystkich nagród jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Karta kredytowa objęta promocją

 • Karta
  0 zł / 12 zł

 • Bankomaty
  10%, min. 20 zł

 • Oprocentowanie
  18,5%
 • Okres bezodsetkowy
  56 dni
Unikalne cechy: kartę można powiązać z usługą Blik.

Przydatne dokumenty

Aldona Derdziak

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
4.3
(10 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos