Nawet 20 000 punktów (250 zł) za przystąpienie do programu Mastercard Bezcenne Chwile z kartą płatniczą Alior Banku

Publikacja:
Nawet 20 000 punktów (250 zł) za przystąpienie do programu Mastercard Bezcenne Chwile z kartą płatniczą Alior Banku
Czas trwania
Cel (zysk) 16 000 punktów (200 zł) dla posiadaczy kart debetowych lub 20 000 punktów (250 zł) dla korzystających z kart kredytowych Alior Banku.
Uczestnik Posiadacz karty płatniczej Mastercard wydanej przez Alior Bank, który nie uczestniczy jeszcze w Bezcennych Chwilach.
Po drodze Po zarejestrowaniu karty w Bezcennych Chwilach trzeba nią w ciągu 30 dni wykonać transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 100 zł.
Klienci Alior Banku po raz kolejny otrzymują solidny argument, by przystąpić do programu Mastercard Bezcenne Chwile. Ci, którzy zdecydują się zapisać do programu kartę debetową, mogą w sumie zyskać 16 000 punktów, czyli równowartość 200 zł. Na posiadaczy kart kredytowych czeka aż 20 000 punktów, czyli 250 zł. Warunki aktywności są przy tym niezwykle łatwe do realizacji!

Program lojalnościowy Mastercard Bezcenne Chwile polega na zbieraniu punktów podczas codziennych zakupów. Stosując standardowy „przelicznik”, uzbieranie odpowiedniej ich liczby, by móc je wymienić na atrakcyjną nagrodę, jest dość trudne. Stąd różnorodne akcje umożliwiające zdobycie bonusów, np. za zakupy u partnerów programu lub za zarejestrowanie karty w Bezcennych Chwilach.

Okres obowiązywania oferty i jej uczestnicy

Tym razem okazją do zdobycia punktów powitalnych jest 2. edycja promocji „Nagroda na start w Programie Mastercard dla kart Alior Banku” skierowana tylko do klientów Alior Banku. Termin jej zakończenia wyznaczono na 30 czerwca 2023 r. Do zdobycia jest w niej 8000 punktów (przez posiadaczy kart debetowych) lub 12 000 punktów (przez właścicieli kart kredytowych). Możliwe, że promocja zakończy się wcześniej. Zgodnie z z regulaminem bonus może otrzymać 11 550 tysięcy posiadaczy "debetówek" oraz 3850 osób korzystających z "kredytówek" Aliora.

Równolegle trwa odrębna akcja skierowana do klientów wszystkich banków współpracujących z Mastercard w programie Bezcenne Chwile. Promocja "Punkty na start", w której do zdobycia jest 8000 punktów powitalnych (bez względu na rodzaj karty płatniczej) zakończy się 17 maja 2023 r. lub wcześniej, gdyż i w niej jest ograniczona liczba nagród, konkretnie jest ich 78 333. Wydaje się, że to dużo, ale pamiętaj, że mogą się o nie ubiegać klienci wielu banków.

Podsumowując: korzystający z kart debetowych mogą liczyć na zdobycie 16 000 punktów w Bezcennych Chwilach (równowartość 200 zł), a posługujący się "kredytówkami" na 20 000 punktów (równowartość 250 zł).

W promocji mogą uczestniczyć osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych, które w czasie trwania oferty przystąpią do programu Bezcenne Chwile i zarejestrują w nim „plastik” od Aliora. Kluczowe, byś nigdy nie uczestniczył w Bezcennych Chwilach z kartą Alior Banku.

Zacznij od konta osobistego lub „kredytówki”

Jeśli nie uczestniczysz jeszcze w Bezcennych Chwilach i na dodatek nie jesteś klientem Alior Banku, to masz szansę na zgarnięcie kilku bonusów! Aktualnie trwają ciekawe promocje, które pozwolą Ci zdobyć nagrody powitalne i otworzą drogę do zdobycia punktów w programie Mastercarda.

Warunki promocji

Zasady akcji można streścić w zdaniu: wydaj odpowiednią kwotę kartą, a otrzymasz punkty w Bezcennych Chwilach. Oto szczegóły:

Start
 • Krok 1

  Jak najszybciej załóż Konto Jakże Osobiste w promocji (do zdobycia 400 zł w gotówce + 240 zł w postaci zwrotu części wydatków) albo sięgnij po kartę kredytową Mastercard OK! lub Mastercard TU i TAM.

 • Krok 2

  Do 17 maja 2023 r. przystąp do programu Mastercard Bezcenne Chwile i zarejestruj w nim swoją kartę płatniczą wydaną przez Alior Bank. Możesz to zrobić poprzez aplikację mobilną Alior Mobile lub bankowość internetową.

 • Informacja

  Dotrzymując powyższego terminu, będziesz miał szansę na maksymalną nagrodę, czyli bonusy z obu promocji. Jeśli na przystąpienie do programu zdecydujesz się później (ostateczna data to 30 czerwca 2023 r.), to zgarniesz tylko 8000 punktów (100 zł), posiadając kartę debetową od Aliora lub 12 000 punktów (150 zł), będąc posiadaczem "kredytówki" tego banku.

 • Krok 3

  W ciągu 30 dni od chwili przystąpienia do Bezcennych Chwil (Twój profil w programie zostanie uruchomiony w ciągu 14 dni od momentu zawarcia umowy) i zarejestrowania w programie "plastiku" z logo Mastercard wydanego przez Aliora zapłać nim przynajmniej 100 zł.

 • Premia

  Bonusowe punkty zdobyte w ramach akcji dostępnej tylko dla klientów Alior Banku otrzymasz na swoje konto w Bezcennych Chwilach w ciągu 30 dni roboczych od chwili spełnienia warunków regulaminu i będą one ważne tylko przez 3 miesiące od zasilenia Twojego rachunku w programie.

  Po upływie terminu ważności punkty bezpowrotnie przepadają.

Mission complete!

Ważne informacje

Niezależnie od tego, ile kart Aliora zarejestrujesz w Bezcennych Chwilach, możesz otrzymać tylko jeden bonus.

Pamiętaj, że punkty nie są przyznawane za transakcje zwrócone i anulowane, a także te wykonane w miejscach o określonych kodach MCC, których wykaz znajduje się w regulaminie promocji. Chodzi m.in. kasyna, zakup losów, przekazy pieniężne, a także doładowania portfeli cyfrowych (w tym SkyCash) oraz o zakup bonów/kart podarunkowych. Nie będziesz miał problemów z ustaleniem, czy transakcja zostanie zakwalifikowana do limitu, gdyż w bankowości elektronicznej, w szczegółach operacji, Alior Bank podaje kod MCC miejsca jej dokonania.

Zdobyta przez Ciebie premia nie podlega opodatkowaniu, nie musisz się z niej rozliczać w zeznaniu rocznym.

Mała rzecz, a cieszy

Jak widzisz, niewiele musisz zrobić, by zdobyć bonus. Przystąpienie do Bezcennych Chwil do niczego Cię nie zobowiązuje. Perspektywa zdobycia nagród może za to mobilizować do śledzenia ofert promocyjnych i zdobywania punktów w szybszy sposób, by jak najszybciej zgromadzić pokaźną ich ilość i wymienić je na atrakcyjne nagrody. Tylko od Ciebie zależy, kiedy i ile punktów zdobędziesz i jaki zrobisz z nich użytek. Pamiętaj tylko o krótkim terminie ich ważności. Po pojawieniu się punktów na Twoim koncie w Bezcennych Chwilach, jak najszybciej wymień je na nagrody z katalogu, np. na vouchery do wybranych sklepów o wartości 50 zł, z których każdy "kosztuje" 4000 punktów.

Udanych zakupów!

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(45)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
Y
YAR
Gość

A czy można jedną płatnością 100 zł zarejestrowaną kartą obsłużyć dwie wyżej opisane promocje naraz? Rozumiem, że obie są nadal aktualne?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@YAR

Obie akcje są aktywne. Nie widzę wykluczenia, aby jedną transakcją spełnić warunki promocji dla klientów Alior Banku, jak i samych Bezcennych Chwil.

Odpowiedz

J
Jan
Gość

Czy mogę zarejestrować kartę debetową i kredytową z Alior Banku w programie Bezcenne Chwile? Dostanę wtedy obie nagrody?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Jan

W promocji dotyczącej kart Alior Banku możesz zdobyć tylko jedną nagrodę, czyli tylko za jedną zarejestrowaną kartę.

Odpowiedz

Y
YAR
Gość

Czy można anulować swoje konto w Bezcennych Chwilach i zapisać kartę do programu od nowa? Czy to daje szansę otrzymania nagród w tej promocji po wypełnieniu warunków? Czy Państwo macie jakieś obserwacje w tej materii?

Odpowiedz

B
bankowicz
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.
@YAR

To nic nie da, bo daną kartę już raz zapisałeś w programie.

Odpowiedz

M
Michał
Gość

Czy, uzyskać 16000 punktów wystarczy zaznaczyć tę zgodę:

"Wyrażam zgodę na ujawnianie Mastercard przez moją Instytucję Finansową moich danych osobowych, w tym danych objętych tajemnicą bankową, takich jak informacje dotyczące karty, dane dotyczące transakcji oraz na ujawnienie powyższych informacji przez Mastercard spółce Mastercard International Inc., Verestro S.A. i Partnerom Wymiany Punktów - w celu zapewnienia skutecznego udziału w Programie, w tym identyfikowania transakcji kwalifikujących się do nagrody oraz umożliwienia wymiany punktów",

czy trzeba również zaznaczyć pozostałe zgody na kontakt mailowy i SMS?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Michał

Warunkiem korzystania z Bezcennych Chwil jest wyrażenie zgody marketingowej na choć jeden kanał kontaktu.

Zgoda na ujawnienie danych osobowych Mastercard przez Alior Bank związana jest z faktem, że Alior w pewnym sensie występuje w roli pośrednika przy zakładaniu Twojego profilu w Bezcennych Chwilach.

Odpowiedz

K
Kris
Gość

Witam, otrzymałem punkty, nie potrzebuje juz karty do konta, moge ja deaktywowac beż konsekwencji?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Kris

Tak jak pisał niżej Krzysztof:

Tak, po otrzymaniu nagrody możesz zrezygnować z karty. Pamiętaj o wykorzystaniu punktów (Mastercard powinien Cię poinformować przez ile dni po rezygnacji z karty będą one dostępne) oraz rozliczeniach z bankiem dotyczących opłat za kartę (jeśli nie spełniasz warunków aktywności zwalniających z opłaty).

Odpowiedz

M
Michał
Gość

Czy jak mam konto na bezcennych chwilach założone na siebie i podpięta swoją kartę to mogę dodać kartę np Ojca ? Tak żeby nie zakładać nowego konta czy musze wejść na jego aliora i tam aktywować i założyć nowe konto ?

Odpowiedz

B
bankowicz
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.
@Michał

Nie spotkałem się, aby dodawać czyjąś kartę, więc lepiej zrobić to standardowo, zakładając konto w BCh ojcu.

Odpowiedz

B
Bartek
Gość

Ktoś wie może jak to wyglada gdy skończą się Np. Tak jak teraz bony do circle ? Czy one jeszcze wrócą i warto czekać ? Czy już nie ma szans ?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Bartek

Na stronie programu ani Alior Bank nie ma informacji o wyczerpaniu puli nagród. Należy więc założyć, że nagrody są nadal dostępne. Niekoniecznie muszą to być bony do Circle K. Otrzymane punkty można przeznaczyć na nagrodę z katalogu programu wybraną wg własnego uznania.

Trudno powiedzieć, czy Mastercard i Alior Bank przygotują kolejną odsłonę promocji, jakie będą jej warunki i oferowane w niej nagrody.

Odpowiedz

B
Bartek
Gość
@Krzysztof Duliński

Chodziło mi bardziej o to iż mam 16000pkt chciałem wymienić na bon na stacje lecz widzę ze bony się już skończyły na circle. Czy one powrócą po jakimś czasie czy lepiej nie czekać i zamienić na coś innego ?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Bartek

Można odczekać, ale punkty mają swój termin ważności i lepiej na to uważać :)

Odpowiedz

K
Kamil
Gość

Dostałem 16.000 punktów Alior Bank karta debetowa ta promocja, oraz powitalne 8.000 punktów za dodanie dodatkowej karty debetowej VeloBank. Łącznie 300zł w punktach Bezcenne Chwile. Obie promocje nie wykluczają się,

Odpowiedz

K
Kasia
Gość

Czy zakup na kwotę min. 100 zł. liczy się od dnia przystąpienia do programu bezcenne chwile czy po 14 dniach tj. od uruchomienia

Rachunku Programu przez Mastercard ?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Kasia

To zależy - jeśli wcześniej nie miałeś żadnej karty w Bezcennych Chwilach, 30 dni liczy się od dołączenia do programu i uruchomienia rachunku programu przez Mastercard (może to być szybciej niż po 14 dniach roboczych). Jeśli rejestrujesz w programie kolejną kartę, 30 dni liczy się od dnia rejestracji.

Odpowiedz

K
Kasia
Gość
@Aldona Derdziak

Pierwszy raz rejestrowałam się w Bezcennych Chwilach i nie wiem od kiedy mam zatem zacząć wykonywać transakcje. Mimo, iż wykonałam transakcje na 100 zł. po rejestracji kary pojawia się w Bezcennych Chwilach - 0.

Odpowiedz

K
Kasia
Gość
@Aldona Derdziak

Dokładniej po rejestracji karty w BC 22 i 25 lutego dokonałam transakcji na ponad 100 zł, tymczasem w "moich transakcjach" pokazuje się brak transakcji. Nie wiem czy pokazują się one z większym opóźnieniem czy zrobiłam je za szybko po rejestracji?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Kasia

Jeśli widzisz swoje konto w Bezcennych Chwilach, to wydaje się, że jest ono aktywne i transakcje powinny zostać odnotowane. Faktycznie może to potrwać kilka dni, choć standardowo powinno zostać odnotowane w ciągu 2-3 dni roboczych.

Zakupy u partnerów programy oraz wykorzystane oferty przyspieszające powinnaś zobaczyć jako osobne pozycje, natomiast wszystkie inne płatności sumowane są w pozycji Pozostałe.

Odpowiedz

B
Bartek
Gość
@Krzysztof Duliński

Ja mam tak samo konto aktywne od 19.02 płatność 23.03 do tej pory brak jej adnotacji na koncie zreszta po nich było jeszcze kilka kolejnych i nic

Odpowiedz

B
Bartek
Gość
@Krzysztof Duliński

23.02”

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Bartek

W takiej sytuacji proponuję kontakt z obsługą Bezcennych Chwil z prośbą o wyjaśnienie sytuacji.

Odpowiedz

B
Bartek
Gość
@Krzysztof Duliński

Na maile nie odpisują :) ale na Facebooku otrzymałem taka odpowiedź

”Dzień dobry, przeprocesowanie transakcji może trwać do 6 tygodni”

na koncie żony sytuacja podobna i również widzę iż Pani Kasia tez ma taki problem. Ciekawe jak to wyglada u reszty.

Odpowiedz

B
Bartek
Gość
@Bartek

Właśnie otrzymałem swoje 16000 pkt choć nadal brak transakcji jakiejkolwiek w historii to punkty się zgadzają

Odpowiedz

M
MIECZYSŁAW Różycki
Gość

Mam kartę Aliora do konta firmowego,czy ta karta wyklucza udział w Bezcennych Chwilach karty do konta osobistego

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@MIECZYSŁAW Różycki

Jeśli posiadana przez Ciebie karta do rachunku firmowego nie była zarejestrowana w Bezcennych Chwilach, to możesz wziąć udział w tej promocji z "plastikiem" do rachunku osobistego. Regulamin zabrania bowiem udziału w akcji osobom, które uczestniczyły wcześniej z jakąś inną kartą Alior Banku.

Odpowiedz

J
Jan
Gość

Miałem kartę Aliora kiedyś zarejestrowaną w programie, ale zamknąłem konto. Jeśli znowu otworzę konto to mogę odebrać te punkty?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Jan

Niestety nie, regulamin wspomina bowiem, że uczestnik nigdy nie mógł mieć zarejestrowanej w programie karty Alior Banku.

Odpowiedz

A
Aaron
Gość
@Aldona Derdziak

A jeśli mam kartę kredytową w innym banku zarejestrowaną w programie, to co zyskam otwierając kolejną w tym banku?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Aaron

Karty kredytowe Aliora oferują moneyback i różne usługi dodatkowe. O możliwościach zdobycia bonusów przeczytasz w tym tekście: https://www.najlepszekonto.pl/zwrot-za-ekozakupy-600-zl-karta-kredytowa-ok-tu-i-tam-alior-bank-edycja-2

Odpowiedz

J
Janusz
Gość

niestety wielowalutowa MC aliora nie może zostać zarejestrowana w BC

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Janusz

Wykaz kart Alior Banku, które uczestniczą w programie Bezcenne Chwile znajduje się na specjalnej podstronie banku: https://www.aliorbank.pl/priceless-specials.html

Odpowiedz

N
Nikt
Gość
@Janusz

Słaba ta promocja, wykluczająca kantor wielowalutowy z kartą MC Debit ?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Nikt

Według mnie bardziej właściwym podejściem jest spojrzenie na wysokość nagród i warunki ich zdobycia, a nie na to z jaką kartą można po nie sięgnąć.

Można się zastanawiać czemu nie wszystkie banki wydające karty Mastercard uczestniczą w Bezcennych Chwilach albo współpracują z tym programem tylko z wybranymi czy wręcz jedną jedyną kartą ze swojej oferty. To już jednak pytanie bezpośrednio do każdego z banków.

Odpowiedz

K
Kris
Gość

Gdy punkty bezcenne chwile będą na koncie moge zrezygnowac z karty do której otrzymalem nagrodę?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Kris

Tak, po otrzymaniu nagrody możesz zrezygnować z karty. Pamiętaj o wykorzystaniu punktów (Mastercard powinien Cię poinformować przez ile dni po rezygnacji z karty będą one dostępne) oraz rozliczeniach z bankiem dotyczących opłat za kartę (jeśli nie spełniasz warunków aktywności zwalniających z opłaty).

Odpowiedz

K
Kris
Gość

Witam, jezeli jestem w programie bezcenne chwile w citi banku, to wpadnie tylko 100zl od Mastercard ?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Kris

Nie - jeśli masz już kartę Citi w programie, to możesz starać się o 12 tys. pkt z kartą Aliora, ale nie otrzymasz 8 tys. pkt w promocji samego Mastercarda dla nowych uczestników Bezcennych Chwil.

Odpowiedz

K
Kris
Gość
@Aldona Derdziak

"Przykład: masz "debetówkę" i "kredytówkę" banku X z logo Mastercard, ale tylko pierwszą z nich zarejestrowałeś w Bezcennych Chwilach. Zarejestrowanie drugiej karty tego banku w programie nie da Ci prawa ubiegania się o nagrodę. Nie ma za to przeszkód, byś zarejestrował w programie kartę z banku Y, z którą nie uczestniczysz dotąd w Bezcennych Chwilach"

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Kris

Przepraszam, źle zrozumiałam Twoje pytanie. Możesz zarejestrować kartę Aliora - wtedy otrzymasz zarówno punkty w promocji z 8000 pkt Mastercard, jak i 12 tys. pkt. w akcji dla klientów Alior Banku (w tej drugiej możesz mieć podpięte w Bezcennych Chwilach inne karty, nie może to być tylko karta Aliora).

Odpowiedz

J
Jarosław
Gość

A karencja? Czy jeżeli aktualnie nie posiadamy nic w Aliorze to....

Odpowiedz

M
Michał
Gość
@Jarosław

W tych promkach BC generalnie nie ma typowej karencji tylko "brak kart", a więc karencja "od zawsze". W praktyce po jakimś czasie karty z BC są usuwane kiedy je zamykamy w bankach choć niektórzy piszą o to do BC, by wtedy móc ponownie załapać się na takie promocje.

Także jeśli nie ma się Aliora w Bezcennych Chwilach to nic tylko się rejestrować, spełnić warunki i zgarnąć bony. Ja akurat już mam coś aktywnego Aliora w BC więc nic tu po mnie :P

Odpowiedz