Wróć

200 zł premii + pakiet dodatkowych korzyści z Kartą Kredytową Citibank World Mastercard

Publikacja:
200 zł premii + pakiet dodatkowych korzyści z Kartą Kredytową Citibank World Mastercard
Czas trwania
Cel (zysk) 200 zł w gotówce + dodatkowe profity (zwolnienie z opłaty za kartę, zwrot prowizji za przewalutowanie transakcji, promocyjne warunki cenowe usługi "Raty w Karcie")
Uczestnik Osoba, która nie posiadała karty kredytowej Citibank World Mastercard po 1 stycznia 2023 r.
Po drodze Transakcje kartą.
Prawdziwa niespodzianka! City Handlowy, znany dotąd z aktywnego promowania karty Citi Simplicity, tym razem uruchomił akcję specjalną związaną z Kartą Kredytową Citibank World Mastercard. Możesz w niej zyskać nawet 200 zł premii, a także skorzystać z dodatkowych profitów, takich jak zwolnienie z opłaty rocznej przez 36 miesięcy, zwrot prowizji za przewalutowanie transakcji oraz promocyjne warunki korzystania z usługi "Raty w Karcie".

Promocja "Podróżuj i zyskuj z Kartą Kredytową Citibank World Mastercard”

Organizatorem akcji jest bank Citi Handlowy.

Do kiedy możesz skorzystać?

Promocja trwa do 31 grudnia 2023 r.

Co możesz zyskać?

Bank przygotował cały pakiet korzyści. Lista benefitów obejmuje:

 • 200 zł premii za aktywne korzystanie z karty kredytowej Citibank World Mastercard przez okres 12 miesięcy,
 • zwolnienie z opłaty rocznej za wydanie i obsługę karty głównej przez okres 36 miesięcy od dnia zawarcia umowy o kredytówkę;
 • zwrot prowizji za przewalutowanie transakcji dla dwóch wskazanych przez uczestnika 30-dniowych promocyjnych okresów w każdym z 3 pierwszych lat od chwili wydania karty,
 • preferencyjne warunki usługi "Raty w Karcie";
 • zwolnienie z opłaty rocznej za wydanie karty i jej obsługę przez 36 miesięcy.
Czy możesz skorzystać?

Z oferty Citi Handlowego nie mogą skorzystać osoby, które od dnia 1 stycznia 2023 były posiadaczami karty kredytowej Citibank World Mastercard, a także nierezydenci i obywatele Stanów Zjednoczonych (lub rezydenci podatkowi USA).

Co musisz zrobić?

Droga po 200 zł premii w Citibanku i inne nagrody

 • Krok 1. Wypełnij formularz kontaktowy na stronie banku.

  Do 31 grudnia 2023 r. wypełnij formularz kontaktowy na stronie banku.

 • Krok 2. Dostarcz bankowi dokument potwierdzający Twoje dochody

  W ciągu 10 dni roboczych od dnia złożenia wniosku dostarcz bankowi dokument potwierdzający Twoje dochody.

 • Krok 3. Zawrzyj z bankiem umowę o kartę

  Także do 31 grudnia 2023 r. zawrzyj z bankiem umowę o kartę.

 • Krok 4. Aktywuj kartę w aplikacji mobilnej Citi Mobile

  Po otrzymaniu karty dokonaj jej aktywacji w bankowości mobilnej Citi Mobile lub serwisie bankowości internetowej Citibank Online.

 • Premia. Skorzystaj ze zwolnienia z opłat za kartę i innych bonusów

  Po wywiązaniu się z tych prostych zadań zostaniesz zwolniony z opłaty rocznej za wydanie i obsługę karty przez okres 36 miesięcy. Otrzymasz również prawo do zwrotu prowizji za przewalutowanie transakcji i promocyjnych warunków usługi "Raty w Karcie".

  Zwolnienie z opłat dotyczy tylko karty głównej. Obejmuje opłatę roczną za jej wydanie oraz obsługę karty przez 36 miesięcy liczonych od pełnego miesiąca kalendarzowego następującego po tym, w którym umowa została zawarta. Zwolnienie obejmuje również miesiąc podpisania umowy.

  Ze zwrotu prowizji za przewalutowanie transakcji możesz skorzystać w wybranym przez siebie terminie, maksymalnie 2 razy w każdym roku liczonym od daty zawarcia umowy przez okres maksymalnie 30 dni kalendarzowych (tak więc zwrot prowizji za przewalutowanie będzie Ci przysługiwał nawet 60 dni w roku i w sumie 6 razy w ciągu pierwszych 3 lat trwania umowy).

  Aby skorzystać z tego benefitu, musisz spełnić następujące warunki:

  • zgłosić 30-dniowy okres, w którym będziesz wykonywać transakcje objęte zwrotem prowizji, za pośrednictwem dedykowanej strony w serwisie bankowości internetowej Citibank Online w sekcji Korzyści minimum 5 roboczych przed wykonaniem płatności,
  • okres między ustawieniem pierwszego i drugiego 30-dniowego okresu musi wynosić minimum 3 dni robocze,
  • zadbać o to, by były to transakcje bezgotówkowe dokonane w walucie innej niż złoty,
  • w przypadku transakcji internetowych dokonać płatności wyłącznie w punktach o kodach MCC (Merchant Category Code) związanymi z podróżami, np. w biurach podróży, hotelach, w miejscach zakupu biletów kolejowych, lotniczych czy autobusowych (ich szczegółową listę znajdziesz w regulaminie), przy czym nie mogą to być płatności Blikiem.

  Zwrot zostanie przekazany na rachunek karty, zmniejszając Twoje zadłużenie lub zwiększając saldo dostępnych środków, w miesiącu następującym po miesiącu, w którym nastąpiło spełnienie powyższych warunków. Informację o kwocie zwrotu znajdziesz na wyciągu.

  Usługa "Raty w karcie" umożliwia spłatę ratalną wydatków poczynionych kartą kredytową. Możesz wybrać transakcje, które chcesz rozłożyć na raty, a resztę salda spłacić w całości bez odsetek. Musisz jednak pamiętać, by były to transakcje na kwotę większą niż 100 zł i przeprowadzone w punktach o określonych kodach MCC (tych samych, co w przypadku zwrotu prowizji za przewalutowanie).

  W ramach tej nagrody bank nie pobierze prowizji za otwarcie Planu spłat ratalnych „Komfort”, zrezygnuje również z opłaty operacyjnej za obsługę Planu. Ponadto zastosuje oprocentowanie zmienne 9,99%, zamiast standardowego.

  Ważne! Z tej nagrody możesz skorzystać wielokrotnie, uruchamiając "Raty w Karcie" przy pomocy usługi CitiPhone lub odwiedzając placówkę banku.

 • Krok 5. Aktywnie korzystaj z karty przez 12 miesięcy

  Przez 12 miesięcy w każdym pełnym okresie rozliczeniowym następującym po miesiącu zawarcia umowy o kartę, wykonaj nią transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 500 zł LUB przeprowadź min. 10 płatności bezgotówkowych na dowolną kwotę.

  Wymagane transakcje bezgotówkowe nie mogą być płatnościami odrzuconymi i szczególnymi (za takowe uważane są m.in. transakcje związane z grami hazardowymi czy wymianą walut). Ponadto na dzień przyznania nagrody karta kredytowa Citibank World Mastercard musi być aktywna.

 • Premia. Odbierz premię (200 zł)

  Wiadomość o przyznaniu nagrody (czyli 200 zł) otrzymasz poprzez serwis Citibank Online najpóźniej do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełniłeś warunki jej przyznania.

  Premia wpłynie na rachunek Twojej karty kredytowej nie później niż 60 dni od daty otrzymania informacji o spełnieniu warunków, zmniejszając Twoje zadłużenie lub zwiększając saldo dostępnych środków.

Mission complete!

Premie zwolnione są z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych i nie musisz zgłaszać ich fiskusowi.

Karta kredytowa Citibank World Mastercard

Citibank Mastercard World

Citi Handlowy
Karta
0 zł / 18 zł
Opłata za kartę

0 zł / 18 zł


opłaty unikniesz, jeśli w danym cyklu rozliczeniowym wykonasz transakcje bezgotówkowe na min. 1500 zł (opłata zwracana jest w kolejnym cyklu)

Bankomaty
10%, min. 20 zł
Bankomaty 10%, min. 20 zł

bankomaty krajowe i zagraniczne

Oprocentowanie
18,5%
Okres bezodsetkowy
56 dni
 • Szczegóły oferty

Informacje ogólne

 • Polecana dla
  • aktywnego użytkownika
  • łowcy promocji
 • Operator karty

  Mastercard

 • Rodzaj karty

  zwykła

 • Okres ważności

  3 lata

 • Minimalny dochód

  1200 zł

Opłaty

 • Wydanie karty

  0 zł

 • Opłata za kartę

  0 zł / 18 zł

 • Możliwość uniknięcia opłaty za kartę

  opłaty unikniesz, jeśli w danym cyklu rozliczeniowym wykonasz transakcje bezgotówkowe na min. 1500 zł (opłata zwracana jest w kolejnym cyklu)

 • Wypłata z bankomatów w Polsce

  10%, min. 20 zł

 • Wypłata z bankomatów za granicą

  10%, min. 20 zł

 • Płatność kartą za granicą

  6,8%

 • Wydanie karty dodatkowej

  0 zł / 9 zł (108 zł rocznie)

  opłaty unikniesz, gdy w danym cyklu rozliczeniowym wykonasz transakcje bezgotówkowe na min. 1500 zł (opłata zwracana jest w kolejnym cyklu)

Zadłużenie

 • Oprocentowanie

  18,5%

 • Okres bezodsetkowy

  56 dni

 • Maks. limit kredytowy

  ustalany indywidualnie

 • Wysokość spłaty minimalnej

  min. 30 zł, wysokość ustalana na koniec cyklu rozliczeniowego

 • Przekroczenie limitu karty

  0 zł

Inne

 • Płatności mobilne
  Blik: płatności kodem Blik generowanym w aplikacji banku, wypłaty z bankomatów kodem Blik (dostępność innych funkcji może się różnić w zależności od banku).
  Google Pay: płatności zbliżeniowe telefonem dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym Android.
  Apple Pay: płatności dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym iOS (Apple) i kart Mastercard.

Z posiadaniem tej karty związany jest atrakcyjny program lojalnościowo-rabatowy. w którym możesz zbierać punkty i wymieniać je na vouchery do renomowanych sieci handlowych współpracujących z Citibankiem.

Beata Szymańska

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(2)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
J
Jarosław
Gość

Czy ja dobrze rozumiem że mając kartę SimpliCity, mogę otworzyć kartę World której nigdy nie miałem i zalapie się na premię? Wyłączeniu podlegają osoby które miały kk World a nie dowolną kk Citibank?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Jarosław

Warunki tej promocji faktycznie wykluczają udział w niej tylko posiadaczy karty kredytowej World. Zapis w regulaminie brzmi tak:

Z Oferty wyłączone/eni są: a) osoby, które od dnia 01.01.2023 były posiadaczami Karty Kredytowej Citibank World Mastercard;


Odpowiedz