HIT! Aż 900 zł za kartę kredytową Citi Simplicity w Citi Handlowym

Publikacja:
HIT! Aż 900 zł za kartę kredytową Citi Simplicity w Citi Handlowym
Popularność promocji
Czas trwania
Cel (zysk) 900 zł: 600 zł na Allegro + 24 000 punktów (300 zł) w programie Bezcenne Chwile.
Uczestnik Nowy klient, czyli osoba, która nie posiadała karty kredytowej w Citibanku po 1 stycznia 2023 r.
Po drodze Logowanie do bankowości elektronicznej Citibanku, rejestracja karty w programie Bezcenne Chwile, transakcje bezgotówkowe kartą.
Rekordowa premia od Citibanku! Za skorzystanie z karty kredytowej Citi Simplicity możesz zyskać nawet 600 zł do Allegro, a do tego równowartość 300 zł w punktach programu Bezcenne Chwile. Jakby tego było mało, bank zastosował bardzo krótką karencję. Trzeba się jednak pośpieszyć – nagrody przewidziano tylko dla 2500 uczestników!

Promocja "Więcej z kartą kredytową Citibank"

Organizatorem akcji jest bank Citi Handlowy.

Do kiedy możesz skorzystać?

Oferta dostępna jest do 31 sierpnia 2023 r. lub do osiągnięcia limitu 2500 zawartych umów o kartę kredytową Citi Simplicity.

Co możesz zyskać?

Do zdobycia jest:

 • 600 zł do Allegro, po 100 zł za każdy z 6 miesięcy spełniania warunków aktywności;
 • 24 000 punktów w programie Bezcenne Chwile, których wartość to aż 300 zł.

Do tego bank gwarantuje uczestnikom promocji roczne zwolnienie z opłaty za obsługę karty bez dodatkowych warunków.

Czy możesz skorzystać?

Chcąc uczestniczyć w tej promocji musisz być osobą z pełną zdolnością do czynności prawnych i wykazać się określonymi dochodami.

Jeśli jesteś zatrudniony w oparciu o umowę o pracę lub umowę cywilno-prawną, Twoje miesięczne wynagrodzenie "na rękę" nie może być niższe niż 1200 zł, a w obecnym miejscu pracy powinieneś pracować od co najmniej 3 miesięcy.

Dla prowadzących działalność gospodarczą wymagania są nieco ostrzejsze – dochody min. 2500 zł netto, a okres funkcjonowania Twojej firmy nie może być krótszy niż 2 lata.

Wykaz dokumentów, których przedstawienie będzie konieczne do potwierdzenia wysokości Twoich dochodów, znajdziesz w regulaminie.

Poza dość oczywistym warunkiem uzyskania pozytywnej oceny zdolności kredytowej, Citibank wprowadził też ograniczenie dotyczące karencji, które tym razem jest jednak wyjątkowo liberalne. Z oferty skorzystają osoby, które nie posiadały w tym banku głównej karty kredytowej po 1 stycznia 2023 r. Z udziału w akcji wykluczeni są natomiast nierezydenci, a także obywatele i rezydenci podatkowi USA.

Posiadacze konta osobistego lub innych produktów Citibanku mogą wziąć udział w promocji.

Co musisz zrobić?

Droga do 600 zł do Allegro i 300 zł w Bezcennych Chwilach w Citibanku
 • Krok 1. Do 31 sierpnia 2023 r. zawnioskuj o kartę kredytową Citi Simplicity na stronie banku.

  Do 31 sierpnia 2023 r. złóż wniosek o kartę Citi Simplicity na stronie banku.

  Pamiętaj, że limit wynosi 2500 umów, który może szybko ulec wyczerpaniu!

 • Krok 2. Przedstaw bankowi wymagane dokumenty poświadczające dochody

  W ciągu 10 dni roboczych od złożenia wniosku przedstaw bankowi wymagane dokumenty potwierdzające dochody, które zadeklarowałeś we wniosku (ich wykaz znajdziesz w regulaminie).

 • Krok 3. Zawrzyj z Citibankiem umowę o kartę kredytową Citi Simplicity

  Zawrzyj umowę z bankiem, a następnie aktywuj kartę w aplikacji mobilnej Citi Mobile lub bankowości internetowej Citibank Online.

  Ważne! Pamiętaj, by przy zawarciu umowy wyrazić zgody na otrzymywanie informacji marketingowych przez bankowość elektroniczną, e-mail, SMS oraz przez telefon.

 • Krok 4. Zaloguj się do bankowości elektronicznej i przystąp do Bezcennych Chwil

  Najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu podpisania umowy:

  • zaloguj się przynajmniej raz w aplikacji mobilnej Citi Mobile lub bankowości internetowej Citibank Online,
  • przystąp do programu Bezcenne Chwile i zarejestruj w nim swoją kartę.
 • Premia. Skorzystaj z rocznego zwolnienia za obsługę karty

  Spełnienie powyższych wymagań wystarczy do uzyskania rocznego zwolnienia z opłaty za obsługę karty.

 • Krok 5. Aktywnie korzystaj z karty w każdym z trzech kolejnych miesięcy

  W pierwszym, drugim i trzecim miesiącu następującym po miesiącu zawarcia umowy (w każdym z tych miesięcy osobno) wykonaj kartą transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 300 zł.

  Bank nie uzna tzw. transakcji szczególnych (np. związanych z grami hazardowymi) i operacji gotówkowych (do których należą np. przelewy z rachunku karty oraz wypłaty z bankomatów). Do sumy promocyjnych płatności nie zostaną również wliczone transakcje zwrócone. W ramach promocji możesz płacić kartą główną, dodatkową lub „nośnikiem zbliżeniowym” (naklejką lub telefonem).

 • Premia. Odbierz 24 000 punktów (300 zł) w Bezcennych Chwilach

  Po spełnieniu wszystkich powyższych warunków otrzymasz 24 000 punktów w programie Bezcenne Chwile.

  O ich przyznaniu zostaniesz poinformowany w wiadomości widocznej w bankowości elektronicznej najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków, zaś punkty będą naliczone naliczone w ciągu 30 dni od daty otrzymania wspomnianej informacji.

  Punkty będą ważne przez 9 miesięcy od daty ich zapisania na Twoim profilu w Bezcennych Chwilach.

 • Krok 6. Aktywnie korzystaj z karty od 4. do 9. miesiąca po podpisaniu umowy

  W czwartym, piątym, szóstym, siódmym, ósmym i dziewiątym miesiącu po zawarciu umowy spełnij ten sam warunek dotyczący transakcji (płatności na łączną sumę 300 zł w danym miesiącu).

  Za każdy miesiąc, w którym spełnisz warunek, otrzymasz 100 zł do Allegro. Niespełnienie warunku w jednym z miesięcy nie pozbawi Cię prawa do otrzymania bonusu za kolejny miesiąc.

 • Premia. Odbierz po 100 zł za aktywność w kolejnych miesiącach

  O przyznaniu premii za dany miesiąc bank poinformuje przez bankowość elektroniczną do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. E-kod o wartości 100 zł do wykorzystania na Allegro otrzymasz w ten sam sposób w ciągu 30 dni od momentu przesłania informacji.

  O tym, jak korzystać z voucherów na Allegro, pisaliśmy w tekście "Bony, vouchery, kupony Allegro – atrakcyjna nagroda w promocjach bankowych".

  Zwracamy uwagę, że Citibank organizuje od czasu do czasu akcje specjalne z ciekawymi bonusami również dla obecnych posiadaczy tej karty, więc warto śledzić nasz serwis.

Mission complete!

Posłużmy się przykładem. Jeśli podpiszesz umowę w marcu 2023 r., to do końca kwietnia będziesz musiał zalogować się w aplikacji mobilnej Citibanku oraz zarejestrować kartę w Bezcennych Chwilach. Z kolei 300 zł powinieneś wydawać co miesiąc od kwietnia do listopada 2023 r. Przy czym aby otrzymać 24 000 punktów w Bezcennych Chwilach, powyższy warunek musisz spełnić w kwietniu, maju i czerwcu. Natomiast później możesz, ale nie musisz tyle wydawać w każdym miesiącu od września do listopada 2023 r. Za ten, w którym zapłacisz kartą min. 300 zł, otrzymasz 100 zł do wykorzystania na zakupy na Allegro.

Wszystkie nagrody otrzymasz tylko wtedy, gdy w dniu ich przekazywania Twoja kredytówka będzie aktywna.

Bony do Allegro, jak i premia w postaci punktów w programie Bezcenne Chwile zwolnione są z podatku dochodowego, nie musisz się z nich rozliczać przed urzędem skarbowym.

Karta kredytowa Citi Simplicity w Citibanku

 • Karta
  0 zł / 12 zł

 • Bankomaty
  10%, min. 20 zł

 • Oprocentowanie
  18,5%
 • Okres bezodsetkowy
  56 dni
Unikalne cechy: kartę można powiązać z usługą Blik.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(22)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
Ł
Łukasz
Gość

Hej. Od jakiegoś czasu prowadzę z bankiem City dyskusje odnośnie płatności bo zakładając kartę pytałem się konsultanta jak to wyglada i stwierdził tak jak w regulaminie promocji, że wystarczy dokonać e miesiącu transakcje za 300zł i będzie Ok, pytałem się czy to nie problem abym z tej karty płacił BLIK i także potwierdził bo to prostsze niż przepisywać cały numer karty itp. Wiec od początku płaciłem blik ale pieniądze schodziły z karty kredytowej. Gdy jednak okazało się ze moja karta choć zarejestrowana w Bezcenne Chwile nie wykazuje moich transakcji (kilka tysięcy miesięcznie) zadałem pytanie bankowi bo Bezcenne Chwile od kilku miesięcy nie odpowiadają na zapytania. I bank stwierdził, ze transakcje Blik nie są akceptowane ale o tym w regulaminie ani słowa nie ma. Czy ktoś ma podobnie???

Odpowiedz

B
bankowicz
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.
@Łukasz

W Bezcennych Chwilach liczą się stricte transakcje kartą, dlatego ich system nie widzi płatności Blikiem mimo, że jako źródło płatności wybrana została karta kredytowa.

Odpowiedz

U
ujcidoego
Gość

Mastercard poinformował o wyczerpania puli nagród w akcji dotyczącej programu Bezcenne Chwile. Tekst zawiera zaktualizowane informacje.

1. Gdzie Mastercard poinformował o wyczerpaniu puli nagród w akcji dotyczącej programu Bezcenne Chwile?

2. W którym miejscu zaktualizowaliście informacje na ten temat?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@ujcidoego

Twoje pytanie zapewne dotyczy własnej akcji Mastercard z premią w postaci 8000 punktów, która miała trwać do 17 maja 2023 r. Stosowny komunikat pojawił się na stronie programu Bezcenne Chwile https://bezcennechwile.mastercard.pl/zasady-programu

Nasza aktualizacja polegała na usunięciu akapitu dotyczącego tej promocji z powyższego opisu.

Fakt, że mieliśmy do czynienia z akcją własną Mastercarda adresowaną do klientów wszystkich banków uczestniczących w Bezcennych Chwilach oraz promocją Citibanku, w której częścią nagrody są też punkty w tym programie, mógł wprowadzić nieco zamieszania. Dlatego uspokajam - wspomniane na wstępie 24 000 punktów jest integralną częścią bonusu przewidzianego przez Citibanku i nadal są one do zdobycia ?

Odpowiedz

G
Gosia
Gość

Założyłam w citi konto i zarejestrowałam na początku maja w bezcennych chwilach kartę debetową. Czy jeśli chciałabym przystąpić do promocji kredytówki, to czy premia w bezcennych chwilach mi przysługuje? Czy też można zarejestrować i dostać nagrodę za tylko jedną kartę w tym banku?


Pozdrawiam

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Gosia

W regulaminie promocji, w punkcie dotyczącym uczestników jest następujący zapis:

nie później niż do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę dokonają Przystąpienia do Programu Bezcenne Chwile, zgodnie z Regulaminem Programu i zarejestrują w Programie Bezcenne Chwile Kartę, 

Wynika z niego, że osoby już uczestniczące w Bezcennych Chwilach nie mogą otrzymać tym razem nagrody w postaci bonusowych punktów.

Odpowiedz

M
Marek
Gość
@Krzysztof Duliński

To jeżeli już jestem w programie bezcenne chwile (mam zarejestrowane 3 karty z innych banków) to dodadjąć tą z City nie dostanę tych 24k puntków?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Marek

Cytowany punkt regulaminu wskazuje, że obecni uczestnicy Bezcennych Chwil nie mogą otrzymać bonusowych punktów.

Odpowiedz

M
Marek
Gość
@Krzysztof Duliński

No to pasowałoby zaznaczyć że to nie jest promocja dla ludzi którzy już korzystają z programu Bezcenne Chwile bo śmiem twierdzić że takich ludzi jest od groma.

Jest opcja jak to obejść? np. zarejestrować na innego e-mail?

Odpowiedz

M
Marek
Gość
@Krzysztof Duliński

I jak pan interpretuje ten zapis? zapytałem o tą sprawę konsultanta w city i odpisał mi, że "regulamin nie wyklucza tego abym otrzymał punkty" mając już zarejestrowane karty innych banków w programie bezcenne chwile.

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Marek

Liczne kontakty z pracownikami banków nauczyły nas, że ich interpretacje zapisów regulaminów są bardzo różne, często sprzeczne. Dlatego zawsze powtarzamy, że ostatecznym dokumentem w oparciu, o który rozstrzygane są wszelkie spory, udzielane są odpowiedzi na reklamacje jest regulamin. Moim zdaniem cytowany punkt regulaminu nie pozwala, by z promocji skorzystała osoba, która już jest uczestnikiem Bezcennych Chwil.

Co do obejścia tego zapisu, zarejestrowania się w programie z innym adresem e-mail. Mieliśmy sygnały, że takie działanie jest skuteczne, pozwala zdobyć punkty, ale nie możemy ręczyć za jego skuteczność.

Odpowiedz

M
Marek
Gość

Dzień dobry, skąd pochodzi informacja o warunkach, które należy spełnić aby uzyskać zwolnienie z opłaty rocznej? Pomimo szukania, nie mogę nigdzie znaleźć informacji.

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Marek

Standardowe warunki zwolnienia z opłaty opisane są w taryfie opłat i prowizji. W promocji przez rok można łatwiej uniknąć tej opłaty.

Odpowiedz

J
Jarek
Gość

W jaki sposób mogę wykorzystać bon 100 PLN do Allegro? Mogę za jego pomocą opłacić zakupy na allegro?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Jarek

Bonem możesz opłacić zakupy na Allegro, piszemy o tym w osobnym tekście: https://www.najlepszekonto.pl/kupony-allegro-zasady-wykorzystania

Odpowiedz

J
Jarek
Gość
@Aldona Derdziak

Bardzo dziękuję za wyczerpującą odpowiedź.

Odpowiedz

A
Andrzej
Gość

Dzień dobry, Mam kartę kredytową Citi. Chcę zapłacić faktury przez Payappka kartą kredytową. Czy bank naliczy dodatkową prowizję, ponieważ płatności mają chyba MCC 4900 ? Jeżeli tak to czy mogę bez prowizji zrobić płatności za pomocą BLIKa?

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Członek załogi
@Andrzej

Kiedyś, w ramach testów, opłaciłem niewielki rachunek na Moje Usługi (dawna nazwa PayAppki) kartą kredytową Citi. Prowizja nie została pobrana, ale zaznaczam, że było to co najmniej 2 lata temu i nie daję gwarancji, że nic się nie zmieniło w podejściu banku do takich transakcji.

Odpowiedz

A
Adam
Gość

Dzień dobry,

Składałem wniosek przez internet, wysłałem w załączniku pdf dokumenty potwierdzające moje dochody - wyciąg z innego banku. Z banku City Handlowy dostałem tylko listem poleconym wzór umowy o kartę kredytową. Później dostałem smsa że bank zaakceptował i przyznaje mi kartę kredytową i już ją posiadam. Moje pytanie brzmi czy nadal muszę wysłać dokumenty potwierdzające moje dochody ?


Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Adam

Jeśli już załączyłeś odpowiedni dokument i otrzymałeś kartę, to moim zdaniem nie będzie to konieczne.

Odpowiedz

T
Tomek
Gość

Jakich dokumentów wymagają przy prowadzeniu działalności?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Tomek

Odpowiedź znajdziesz w załączniku do regulaminu promocji. Bank różnicuje wymagania zależnie od formy prowadzenia działalności gospodarczej.

Odpowiedz