Nawet 600 zł za eKonto do usług + 120 zł za eKonto Junior w mBanku + 6,5% na rachunku Moje cele

Publikacja:
Nawet 600 zł za eKonto do usług + 120 zł za eKonto Junior w mBanku + 6,5% na rachunku Moje cele
Czas trwania
Cel (zysk) 720 zł: 400 zł za aktywność (200 zł w gotówce + 200 zł w formie bonu do Biedronki) + 200 zł za otwarcie konta na selfie lub przez e-dowód + 120 zł za eKonto dla dziecka + 6,5% na rachunku Moje cele.
Uczestnik Nowy klient.
Po drodze Wpływy, transakcje kartą.
Weź udział w promocji
mBank powraca do pomysłu dodatkowego bonusu za otwarcie konta osobistego. Aktualnie do zdobycia są premie gotówkowe: 400 zł dla posiadacza ROR-u i 120 zł za założenie rachunku dla dziecka oraz 200 zł w formie vouchera do Biedronki. W sumie więc do zgarnięcia jest 720 zł, a do tego bank proponuje 6,5% na rachunku do automatycznego oszczędzania "Moje cele" oraz bezpłatny dostęp do usługi Allegro Smart przez miesiąc.

Promocja „Zyskaj bonus od mBanku II"

Organizatorem akcji jest mBank. Ta sama instytucja zorganizowała też trwającą równolegle promocję "Zyskaj premię z eKontem do usług".

Do kiedy możesz skorzystać?

Akcja "Zyskaj bonus od mBanku II" trwa do 27 czerwca 2024 r. i obowiązuje w niej limit premii – 3000.

Natomiast promocja z "premią" w tytule zaplanowana jest do 5 czerwca 2024 r. Jako że to z nią związane są premie gotówkowe, to właśnie do tego dnia musisz podpisać z mBankiem umowę o eKonto do usług.

Co możesz zyskać?

W promocji „Zyskaj premię z eKontem do usług" do zdobycia jest następujący zestaw bonusów:

 • 200 zł - 100 zł za założenie rachunku oraz za szybki wpływ i transakcje, a także 2 × 50 zł za aktywność;
 • 200 zł za otwarcie ROR metodą na selfie lub z e-dowodem;
 • 120 zł za założenie eKonta Junior dla dziecka, które nie ukończyło 13 r.ż.;
 • 6,5% na rachunku do automatycznego oszczędzania Moje cele. Podwyższona stawka obejmuje środki do 50 tys. zł i obowiązuje przez 3 pełne miesiące kalendarzowe po otwarciu konta.

W akcji "Zyskaj bonus od mBanku II" nagrodami są:

 • 200 zł w formie e-bonu do Biedronki (100 + 50 + 50 zł);
 • darmowy dostęp przez miesiąc do usługi Allegro Smart za zapisanie się do promocji.

Możesz je zdobyć pod warunkiem, że wniosek o eKonto do usług otworzysz metodą na selfie lub z e-dowodem.

Organizator przygotował po 3000 sztuk każdej z nagród. Informacja o liczbie rachunków pozostałej do otwarcia będzie podawana na stronie promocji . Licznik ma być aktualizowany minimum raz w tygodniu.

Czy możesz skorzystać?

Pełną pulę, czyli 720 zł, mogą zdobyć osoby, które nie posiadały w mBanku od 1 stycznia 2015 r. konta osobistego ani oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017. Wykluczenie obejmuje również współposiadaczy wspomnianych rachunków.

Jeśli nie byłeś klientem mBanku od 1 stycznia 2020 r., to masz szansę na zgarnięcie 520 zł (bez bonów do Biedronki).

Co musisz zrobić?

Droga do 720 zł premii w mBanku
 • Krok 1. Do 27 czerwca 2024 r. zapisz się do udziału w promocji

  Do 27 czerwca 2024 r. zapisz się do udziału w promocji (pamiętaj o ograniczonej puli voucherów).

  Przypominamy, że jeśli chcesz walczyć o pełną pulę - czyli 720 zł - to z formalnościami musisz zdążyć do 5 czerwca 2024 r.

 • Krok 2. W podanym terminie złóż wniosek o eKonto do usług wraz z kartą

  Także do 27 czerwca 2024 r.

  • złóż wniosek o eKonto do usług wraz z kartą oraz – opcjonalnie – z rachunkiem do automatycznego oszczędzania Moje cele;
  • wyraź zgodę na przystąpienie do programu mOkazje.

  Nie zapomnij też o wymaganych oświadczeniach i akceptacji regulaminu.

  Pamiętaj, że:

  • dodatkowy bonus – 200 zł w gotówce, oraz bony do Biedronki otrzymasz, jeśli otworzysz konto przez e-dowód lub na selfie;
  • warunkiem zdobycia voucherów na zakupy jest też złożenie wniosku o ROR w tym samym dniu, w którym zapiszesz się do udziału w promocji;
  • o rachunek do automatycznego oszczędzania Moje cele wnioskujesz już na etapie składania wniosku o eKonto do usług; zaznacz odpowiednie pole w tym miejscu, aby mieć szansę na wyższe oprocentowanie „resztek” z wykonywanych transakcji;
  • na etapie wnioskowania o eKonto do usług możesz także włączyć bezpłatną usługę CyberRescue, pomocną np. przy kradzieży konta w mediach społecznościowych.

  Bank przygotował krótkie instrukcje, które pozwolą Ci spokojnie przejść przez niezbędne działania:

  Jeśli nie zależy Ci na dodatkowych 200 zł, pozostaje opcja z tradycyjnym podpisaniem umowy w obecności kuriera.

 • Krok 3. Zapewnij szybki wpływ i wykonaj transakcje kartą

  Aby otrzymać 100 zł za szybki wpływ i transakcje oraz voucher o wartości 100 zł do Biedronki wraz z miesięczną subskrypcją usługi Allegro Smart:

  • w ciągu 7 dni kalendarzowych od daty otwarcia rachunku zapewnij jednorazowy wpływ w wysokości min. 1000 zł ORAZ
  • w miesiącu otwarcia eKonta i/lub w kolejnym wykonaj przynajmniej 8 transakcji kartą (w tym płatności telefonem) i/lub Blikiem na dowolną kwotę.

  Jeśli chodzi o warunek wpływu, to należy pamiętać, że musi on być jednorazowy – nie liczy się suma, chodzi o co najmniej 1000 zł w jednym przelewie. Może on pochodzić z dowolnego źródła z wyjątkiem innego konta w mBanku, którego jesteś posiadaczem lub współposiadaczem. Najprościej będzie po prostu wykonać przelew z Twojego rachunku w innym banku. W regulaminie promocji jest zapis, że zaliczona będzie także wpłata we wpłatomacie i oddziale banku.

  Z kolei transakcje możesz wykonać w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych oraz w Internecie przy użyciu karty lub Blika, także zbliżeniowego. Liczą się też mobilne płatności zbliżeniowe, o ile do portfela Google Pay / Apple Pay dodałeś kartę od mBanku.

  Ważne, by transakcje nie zostały anulowane (zwrócone) przed 15. dniem kolejnego miesiąca od ich wykonania.

 • Premia. Odbierz voucher do Biedronki (100 zł) i 100 zł za szybki wpływ i transakcje

  Voucher do Biedronki oraz kod umożliwiający aktywację usługi Allegro Smart zostanie Ci udostępniony w formie kafelka mOkazji w serwisie transakcyjnym w sekcji Finanse > mOkazje i aplikacji mobilnej Profil > mOkazje do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta. Nagrody specjalne będą dostępne w serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej przez 60 dni.

  W tym samym terminie otrzymasz na eKonto do usług 100 zł za szybki wpływ i transakcje.

  mOkazje to specjalny program lojalnościowy, umożliwiający otrzymanie zwrotu za zakupy kartą u wybranych partnerów banku. W ramach programu są też udostępniane oferty własne mBanku. Aby skorzystać z mOkazji, należy jednak dodatkowo wykonać następujące kroki:

  • aktywować mOkazje w systemie transakcyjnym lub w aplikacji mobilnej;
  • wyrazić zgodę na przetwarzanie przez mBank danych osobowych oraz na przekazanie przez bank informacji objętych tajemnicą bankową partnerom programu (i nie odwołać ich do dnia otrzymania ostatniego zwrotu), a także zaakceptować regulamin mOkazji.
 • Krok 4. Aktywnie korzystaj z rachunku w dwóch kolejnych miesiącach

  Aby otrzymać dodatkowo 2 × 50 zł oraz kolejne 2 e-bony do Biedronki (tym razem po 50 zł), spełnij te same warunki aktywności również w każdym z dwóch kolejnych miesięcy.

  Oznacza to, że musisz zapewnić jednorazowy wpływ w wysokości min. 1000 zł i wykonać przynajmniej 8 transakcji kartą lub Blikiem w drugim pełnym miesiącu oraz w trzecim pełnym miesiącu po otwarciu eKonta do usług.

 • Premia. Odbierz premię (2 × 50 zł i vouchery do Biedronki)

  Każda z premii gotówkowych wpłynie na Twoje konto oddzielnie. Vouchery do Biedronki znajdziesz w mOkazjach.

  Generalna zasada jest taka, że bonusy otrzymujesz w miesiącu następującym po tym, w którym zrealizowałeś warunki uprawniające do ich zdobycia. Wyjątkiem jest sytuacja, gdy wymagania spełnisz w miesiącu założenia konta. Wówczas i tak premię otrzymasz do końca drugiego pełnego miesiąca po podpisaniu umowy.

 • Dodatkowy bonus. Zyskaj 6,5% na rachunku oszczędnościowym Moje cele

  Dodatkową zachętą do skorzystania z oferty mBanku jest rachunek do automatycznego oszczędzania Moje cele, który w ramach promocji oferuje oprocentowanie 6,5% w skali roku (dla osób, które otworzą ROR metodą na selfie lub przez e-dowód) lub 5,3% (w pozostałych przypadkach). Maksymalna kwota to 50 tys. zł, a czas naliczania wyższych odsetek to 3 pełne miesiące kalendarzowe po założeniu konta.

  Ważne! Aby bank naliczył promocyjne oprocentowanie, suma wpływów w każdym z miesięcy musi być o min. 100 zł wyższa niż suma obciążeń. Innymi słowy, ostatniego dnia roboczego miesiąca saldo rachunku Moje cele musi być o co najmniej 100 zł wyższe niż w poprzednim miesiącu.

 • Dodatkowy bonus. Otwórz eKonto Junior i zgarnij kolejne 120 zł

  Po założeniu rachunku osobistego dla siebie możesz zgarnąć dodatkowe 120 zł za otwarcie darmowego rachunku eKonto Junior (dla dziecka do 13. roku życia). Regulamin wymaga, byś zrobił to w miesiącu otwarcia ROR lub w kolejnym.

  Przykład: założenie konta osobistego dla siebie w kwietniu oznacza, że na otwarcie eKonta dla pociechy masz czas do końca maja, a nagrodę z tego tytułu bank wypłaci do 30 czerwca 2024 r.

Mission complete!

Wyjaśnijmy zawiłości związane z terminami wykonywania poszczególnych działań na konkretnych przykładach. Jeśli otworzysz rachunek np. 10 kwietnia r., to:

 • Do 17 kwietnia zapewnij wymagany wpływ na konto,
 • W kwietniu i / lub do końca maja wykonaj 8 transakcji kartą lub Blikiem. Bank przekaże Ci należne premie (100 zł w gotówce + 100 zł do Biedronki + kod do aktywacji usługi Allegro Smart) do końca czerwca 2024 r.
 • Wpływ na konto + 8 transakcji kartą lub Blikiem musisz także zrealizować w czerwcu i lipcu 2024 r. Za wykazanie się aktywnością w każdym z nich zyskasz kolejne nagrody gotówkowe po 50 zł oraz vouchery do Biedronki o takiej samej wartości. Bonusy zostaną wypłacone do końca lipca i sierpnia 2024 r.
 • Jeśli spełnisz wszystkie warunki promocji, 200 zł premii za skorzystanie z metody na selfie lub przez e-dowód otrzymasz do końca sierpnia 2024 r.

Premie cząstkowe są od siebie niezależne, tzn., że jeśli przypadkiem nie spełnisz warunków uzyskania którejkolwiek z nich, to wciąż możesz się spokojnie ubiegać o pozostałe.

Wszystkie nagrody uzyskane w promocji są zwolnione z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Konta, których dotyczy promocja

 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł / 9 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 2,50 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
 • Oprocentowanie
  6,5%
 • Opłata za konto
  0 zł
 • Konto osobiste
  TAK

 • Konto oszczędnościowe
  NIE
 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł
 • Bankomaty
  0 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Unikalne cechy: karta płatnicza dostępna jest dla dzieci od 1. roku życia.
Weź udział w promocji

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
4.7
(9 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(7)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
M
Mac
Gość

Może słabo szukałem ale mbank strasznie zakamuflował informacje o akcji "Zyskaj bonus od mBanku II". Jest gdzieś na stronie mbanku odnośnik do tej akcji albo jakaś informacja o niej? Gdyby nie bezpośredni link do samej akcji podany tutaj na tej stronie to bym nawet o tej akcji nie wiedział... tak więc dziękuję :)

Jeszcze druga sprawa: aby skorzystać z akcji "Zyskaj bonus od mBanku II" trzeba na stronie tej akcji kliknąć w przycisk "zapisz się do promocji" i wypełnić formularz. Tyle jest oczywiste. Czy założenie konta musi się odbyć również poprzez tę stronę i kliknięcie przycisku "załóż konto"(który obecnie jest nieaktywny)? Czy można np. przez aplikacje założyć konto?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Mac

mBank ma specyficzną politykę marketingową i część promocji nie jest widoczna na jego stronie internetowej.

Po zapisaniu się do promocji, chcąc zgarnąć pełną pulę, należy skorzystać z aplikacji mobilnej i z jej pomocą doprowadzić do otwarcia ROR-u.

Odpowiedz

T
Tomek
Gość

Ponoć w następnej promocji mBanku będzie do zgarnięcia aż 1000zł, z tym że będzie ona dostępna dla klientów którzy nie posiadali konta od 1 stycznia 1995 :P

Odpowiedz

J
Jarosław
Gość

Błąd chyba do poprawy, wykluczeni są posiadacze po 1 stycznia 2020...


"Jeśli byłeś klientem mBanku po 1 stycznia 2020 r., to masz szansę na zgarnięcie..."

Odpowiedz

M
mar
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.
@Jarosław

w promocji „Zyskaj bonus od mBanku II”

Nowy klient banku – osoba, która od 01.01.2015 r. nie była i nadal nie jest posiadaczem lub współposiadaczem: • rachunku oszczędnościowo–rozliczeniowego i/lub • rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017

w promocji „Zyskaj premie z eKontem do usług”

Nowy klient banku – osoba, która od 01.01.2020 r. nie była i nadal nie jest posiadaczem lub współposiadaczem: • rachunku oszczędnościowo–rozliczeniowego i/lub • rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017. 

Odpowiedz

K
Katarzyna
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.
@Jarosław

Tak, powinno byc "Jeśli NIE byłeś..."

Odpowiedz

Justyna Kalicińska
Członek załogi
@Katarzyna

Dziękujemy! Oczywiście, zgubiło się nam "nie". Już poprawione :).

Odpowiedz