Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 100 zł dla nastolatka z Kontem Mobi z oferty ING Banku Śląskiego.

100 zł dla nastolatka z Kontem Mobi z oferty ING Banku Śląskiego

Publikacja:
100 zł dla nastolatka z Kontem Mobi z oferty ING Banku Śląskiego
Czas trwania
Cel (zysk) 100 zł w gotówce.
Uczestnik Osoba posiadająca dostęp do serwisu Moje ING.
Po drodze Wpływ na konto dziecka.
Dzięki promocji ING Banku Śląskiego możesz sprawić prezent dla swojej pociechy, która ukończyła 13 lat, ale nie świętowała jeszcze 18 urodzin. Wystarczy, że założysz jej Konto Mobi i spełnisz bardzo proste warunki aktywności. W nagrodę bank przekaże nastolatkowi 100 zł.

Promocja "100 zł na start"

Organizatorem akcji jest ING Bank Śląski.

Do kiedy możesz skorzystać?

Akcja trwa do 19 września 2023 r.

Co możesz zyskać?

Nagrodą jest 100 zł, które trafi na konto niepełnoletniego.

Są też korzyści trudne do wyceny, czyli oswojenie nastolatka z nowoczesną bankowością. Dotyczą one zarówno małoletnich, jak i rodziców, o czym możesz się przekonać, czytając nasz tekst "5 powodów, by założyć dziecku konto w banku". W tekście "Kochani rodzice, załóżcie mi konto" pisaliśmy z kolei o tym, jakich argumentów może użyć nastolatek, by przekonać rodziców do założenia mu rachunku bankowego.

Czy możesz skorzystać?

Jeśli chcesz zdobyć premię dla syna lub córki, musisz być pełnoletnim klientem ING Banku Śląskiego z pełną zdolnością do czynności prawnych i posiadać dostęp do bankowości elektronicznej Moje ING.

Radzimy nie zwlekać z niezbędnymi działaniami, by jakieś nieprzewidziane okoliczności nie uniemożliwiły wywiązania się z tego warunku.

Jeszcze jedno: aby bank wypłacił premię dla Twojej pociechy, nie może być ona posiadaczem Konta Mobi w dniu Twojego przystąpienia do tej akcji specjalnej. Regulamin nie wspomina nic o okresie karencji.

Co musisz zrobić?

Droga po 100 zł premii w ING Banku Śląskim
 • Krok 1. Załóż rachunek dla siebie na stronie promocji i zgarnij premię powitalną

  Jeśli nie posiadasz jeszcze konta osobistego w ING Banku Śląskim, to jak najszybciej załóż rachunek dla siebie na stronie promocji i zgarnij 250 zł premii (ostateczny termin na wypełnienie tego warunku to 10 października 2023 r.).

  Jeżeli jesteś już klientem tego banku i korzystasz z bankowości internetowej Moje ING, przejdź prosto do kolejnego kroku.

 • Krok 2. Upewnij się, że wyraziłeś zgody marketingowe

  Przed przystąpieniem do promocji dotyczącej Konta Mobi dla nastolatków upewnij się, że wyraziłeś w banku zgodę na przekazywanie informacji handlowych drogą elektroniczną (w tym profilowanych informacji handlowych). Możesz to sprawdzić w zakładce Moje dane w bankowości internetowej, na infolinii lub w oddziale.

  Bank nie wymaga utrzymania zgody marketingowej do końca trwania akcji. Ważne jest jedynie to, byś miał ją wyrażoną w momencie przystąpienia do promocji – potem możesz ją w każdej chwili wycofać. Zarówno Ty, jak i Twoja pociecha musicie jednak posiadać swoje produkty aż do wypłaty premii.

 • Krok 3. Otwórz Konto Mobi dla nastolatka

  Do 19 września 2023 r. w serwisie Moje ING otwórz Konto Mobi dla nastolatka, który skończył 13 lat, ale nie obchodził jeszcze "osiemnastki".

  Równocześnie przystąp do promocji i zaakceptuj jej regulamin. Jeśli jesteś przedstawicielem ustawowym więcej niż jednego dziecka, wystarczy, że zapiszesz się do promocji tylko raz. Możesz założyć konta dla kilku nastolatków i każdy z nich po spełnieniu warunków akcji otrzyma nagrodę.

  Przy składaniu internetowego wniosku potrzebny Ci będzie dowód osobisty niepełnoletniego, a jeśli macie różne nazwiska także skan lub zdjęcie aktu urodzenia dziecka. Umowę "podpiszesz" przy pomocy kodu autoryzacyjnego otrzymanego w wiadomości SMS lub PIN-em w aplikacji Moje ING Mobile.

 • Krok 4. Wykonaj przelew na konto dziecka

  Do 20 października 2023 r. wykonaj przelew (także Blik na telefon) ze swojego rachunku w ING na Konto Mobi pociechy w kwocie min. 50 zł.

 • Premia. Odbierz 100 zł premii

  Nagrodę, czyli 100 zł, bank wypłaci na założone w promocji Konto Mobi nastolatka w jednym z trzech terminów, w zależności od tego, kiedy spełnisz warunki zapisane w regulaminie:

  • do 4 września 2023 r, jeśli nastąpiło to do 20 sierpnia 2023 r.;
  • do 4 października 2023 r., gdy warunki zostały zrealizowane do 20 września 2023 r.;
  • do 4 listopada 2023 r., jeżeli wymagania regulaminu wypełniłeś do 20 października 2023 r.

  Otrzymana w tej promocji premia zwolniona jest z opodatkowania, nastolatek ani Ty nie musicie rozliczać się z niej przed urzędem skarbowym.

Mission complete!

Konto Direct w ING Banku Śląskim

 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł / 10 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 10 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł

Konto Mobi w ING Banku Śląskim

 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 2,50 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł

Przydatne dokumenty

 • Regulamin promocji "100 zł na start"

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos