Rodzinna gra planszowa za Konto Samodzielniaka w BNP Paribas

Publikacja:
Rodzinna gra planszowa za Konto Samodzielniaka w BNP Paribas
Czas trwania
Cel (zysk) Rodzinna gra planszowa Monopoly Super Electronic Banking (179,90 zł) LUB Monopoly edycja „Mega GOLD” (169,90 zł).
Uczestnik Osoba dorosła posiadająca dziecko w wieku 7-13 lat.
Po drodze Założenie Konta Karty Samodzielniaka wraz z tą kartą, transakcje kartą.
BNP Paribas zachęca do korzystania ze swojej oferty nie tylko dorosłych, ale i dzieci. Po spełnieniu przez pociechę prostych warunków aktywności otrzymacie rodzinną grę planszową pozwalającą wprowadzić dziecko w świat nowoczesnej bankowości.

Promocja "Czas na grę"

Organizatorem akcji jest Bank BNP Paribas.

Do kiedy możesz skorzystać?

Promocja trwa do 11 grudnia 2023 r. lub do momentu odnotowania 1200 zgłoszeń do udziału w promocji. Informacja o wyczerpaniu liczby przystąpień do tej akcji specjalnej będzie dostępna u doradcy w oddziale Banku BNP Paribas.

Co możesz zyskać?

Do zdobycia jest jedna z dwóch gier:

 • Monopoly Super Electronic Banking o wartości 179,90 zł LUB
 • Monopoly edycja „Mega GOLD”, której wartość podana w regulaminie wynosi 169,90 zł.

Czy możesz skorzystać?

W tym przypadku mamy do czynienia z warunkami dotyczącymi dzieci oraz dorosłych.

Małoletni, który skończył 7 lat, ale nie świętował jeszcze 13. urodzin, może wziąć udział w promocji, o ile nie korzystał dotąd z Karty Samodzielniaka wydanej do Konta Karty Samodzielniaka, a jego rodzin/opiekun prawny jest posiadaczem rachunku osobistego w BNP Paribas. W promocji nie mogą brać udziału dzieci i nastolatkowie, którzy otrzymali premię w jednej z poprzednich akcji promocyjnych dotyczących produktów objętych opisywaną promocją.

Podpowiedź Bankonautów: jeśli dotąd nie jesteś klientem tego banku, to zakładając teraz ROR, możesz zgarnąć premię powitalną. Sprawdź, jakie akcje specjalne dla dorosłych przygotował BNP.

Co musisz zrobić?

Droga do zdobycia rodzinnej gry planszowej w BNP Paribas
 • Krok 1. Przystąp do wybranej promocji dla dorosłych

  Jak najszybciej przystąp do wybranej promocji dla dorosłych i załóż Konto Otwarte na Ciebie.

  Jeśli posiadasz już rachunek osobisty w BNP Paribas, to od razu przechodzisz do kolejnego kroku.

 • Krok 2. Do 11 grudnia 2023 r. załóż Konto Karty Samodzielniaka dla dziecka

  Do 11 grudnia 2023 r. (pamiętaj o ograniczonej liczbie zgłoszeń) załóż w BNP Paribas rachunek dla dziecka w wieku 7-13 lat.

  Jako że niepełnoletni nie posiada nawet ograniczonej zdolności do czynności prawnych, możesz samodzielnie dopełnić wszelkich formalności w oddziale i otworzyć dziecku Konto Karty Samodzielniaka z Kartą Samodzielniaka lub Mikrokartą Samodzielniaka (nie można nimi płacić w Internecie). Właścicielem konta formalnie będziesz Ty.

  Wykaz placówek banku, w których możesz założyć wspomniane produkty, znajdziesz tutaj.

  Jeśli nie jesteś przekonany do otwierania rachunku bankowego dla swojej pociechy, to zachęcamy Cię do lektury tekstu „5 powodów, by założyć dziecku konto w banku”.

 • Krok 3. Zgłoś przystąpienie do promocji

  Podczas wizyty w placówce w BNP Paribas związanej z otwieraniem produktów dla dziecka zgłoś chęć udziału w promocji i podpisz oświadczenie, że akceptujesz jej warunki

 • Krok 4. Dopilnuj wykonania przez dziecko transakcji bezgotówkowych

  Dopilnuj, by Twoja pociecha w miesiącu następującym po tym, w którym otworzyłeś dla niej Konto Karty Samodzielniaka, wykonała min. 5 transakcji bezgotówkowych przy użyciu Karty Samodzielniaka.

  Pod uwagę nie są brane transakcje zwrócone.

 • Premia. Odbierz rodzinną grę planszową

  Losowo przydzielone gry będą wysyłane do zwycięzców przesyłką kurierską na adres korespondencyjny dorosłego klienta. Stanie się to w trakcie miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym zostaną spełnione warunki aktywności.

  Zdobyta nagroda zwolniona jest z podatku dochodowego, nie trzeba jej wykazywać w rocznym zeznaniu podatkowym.

Mission complete!

Ramy czasowe promocji najlepiej przedstawić na konkretnym przykładzie. Jeśli załatwisz wszelkie formalności związane z otwarciem produktów dla dziecka i przystąpieniem do promocji w listopadzie, to Twoja pociecha musi zrealizować transakcje bezgotówkowe w grudnia 2023 r., a przesyłka z nagrodą będzie wysłana w styczniu 2024 r.

Produkty, których dotyczy promocja

 • Konto
  0 zł / 2,50 zł

 • Karta
  0 zł – 12 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 7 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Unikalne cechy: do konta można wybrać jedną z pięciu kart debetowych, z których każda oferuje nieco inne usługi i opłaty.
 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł
 • Bankomaty
  0 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł

Konto Karty Samodzielniaka to rachunek dla dzieci w wieku 7-13 lat - jest to subkonto rachunku rodzica, dzięki czemu można wydać do niego kartę debetową.

Zwracamy uwagę na opłatę za Mikrokartę Samodzielniaka oraz prowizję za wypłatę z bankomatu Blikiem .

Przydatne dokumenty

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos