200 zł do Allegro z kartą kredytową Credit Agricole

Publikacja:
200 zł do Allegro z kartą kredytową Credit Agricole
Czas trwania
Cel (zysk) 200 zł do Allegro.
Uczestnik Nowy posiadacz karty kredytowej banku Credit Agricole, który w ciągu 2 lat nie posiadał takiej karty w tym banku.
Po drodze Transakcje kartą.
W przygotowanej przez bank Credit Agricole promocji kart kredytowych nagrodę, czyli 200 zł do Allegro, można otrzymać za samo podpisanie umowy (w przypadku karty Maxima) lub wykonanie "kredytówką" choćby jednej transakcji na dowolną kwotę (decydując się na inną kartę). Trzeba się jednak spieszyć, bo oferta trwa zaledwie kilka dni.

Promocja "Czerwcowy Happy Days - karta kredytowa"

Organizatorem akcji jest bank Credit Agricole.

Do kiedy możesz skorzystać?

Akcja trwa do 22 czerwca 2024 r.

Co możesz zyskać?

Nagrodą jest voucher o wartości 200 zł do wykorzystania w serwisie Allegro.

Czy możesz skorzystać?

O premię mogą starać się osoby, które w ciągu 2 lat poprzedzających dzień złożenia wniosku o wybraną kartę kredytową nie były posiadaczami kredytówki w Credit Agricole – dotyczy to kart Mastercard Silver i Gold, Visa lub Mastercard Maxima oraz kart Visa Standard, Silver i Gold.

Bank wymaga również, by uczestnik promocji był posiadaczem jego konta osobistego (do wyboru masz Konto dla Ciebie w wersji podstawowej, jak i VIP oraz MOVE!). To generalnie dobra informacja, bo jeśli dotąd nie współpracujesz z Credit Agricole, możesz zgarnąć atrakcyjną premię za otwarcie rachunku osobistego.

Dopuszczalne jest także posiadanie wycofanych już z oferty kont typu PROSTOOszczędzające.

Co musisz zrobić?

Droga do 200 zł do Allegro w banku Credit Agricole
 • Krok 1. Otwórz w Credit Agricole wybrany rachunek osobisty, np. Konto dla Ciebie

  Jak najszybciej otwórz w Credit Agricole wybrany rachunek osobisty, np. Konto dla Ciebie; możesz skorzystać z jednej z aktualnych promocji, by zgarnąć premię powitalną.

  Jeśli posiadasz już ROR w tym banku, od razu przechodzisz do kolejnego kroku.

 • Krok 2. Do 22 czerwca 2024 r. złóż wniosek o wybraną kartę kredytową

  Do 22 czerwca 2024 r. złóż wniosek o kartę kredytową Credit Agricole Silver bądź Gold albo też Maxima. Możesz to zrobić za pośrednictwem strony banku, dzwoniąc na infolinię CA24 lub odwiedzając placówkę Credit Agricole.

  W formularzu zaznacz zgody na kontakt telefoniczny i mailowy. Pamiętaj też o akceptacji regulaminu promocji.

 • Krok 3. Zrealizuj choć 1 transakcję kartą

  Jeśli zdecydujesz się na wybór karty kredytowej Silver lub Gold w ciągu 45 dni od daty podpisania umowę o "kredytówkę" wykonaj nią minimum 1 transakcję bezgotówkową na dowolną kwotę.

  Oprócz tradycyjnych płatności kartą w punktach stacjonarnych i sklepach internetowych bank honoruje również transakcje Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay, Xiaomi Pay i SwatchPAY.

  W ramach promocji niedozwolone są transakcje w miejscach oznaczonych kodami MCC wymienionymi w regulaminie. Chodzi m.in. o kasyna, instytucje finansowe, brokerów ubezpieczeniowych i przekazy pieniężne. Nie zostaną także uwzględnione operacje przelewu lub doładowania innych portfeli cyfrowych lub rachunków płatniczych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych takich jak np. Revolut, SkyCash czy PayPal.

  Uwaga: decydując się na kartę Visa/Mastercard Maxima nie musisz realizować transakcji, by zasłużyć na nagrodę, wystarczy sam fakt podpisania umowy o tę "kredytówkę".

 • Premia. Odbierz voucher do Allegro

  Voucher do Allegro otrzymasz w będącym częścią aplikacji CA24 Mobile - pełna korzyści Klubie Korzyści w ciągu 75 dni od daty podpisania umowy o kartę. Bank powiadomi Cię o przekazaniu nagrody sms-em i od dnia jego otrzymania będziesz miał 3 miesiące na odebranie e-bonu. Będzie on ważny do 27 października 2024 r.

  O zasadach wykorzystania tego typu bonusów pisaliśmy w tekście "Bony, vouchery, kupony Allegro – atrakcyjna nagroda w promocjach bankowych".

  Wartość nagrody jest w całości zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Mission complete!

Pamiętaj, że powinieneś terminowo spłacać zadłużenie na karcie kredytowej. Jeśli dotychczas nie korzystałeś z takich produktów, zapoznaj się z naszym poradnikiem Jak mądrze wybrać kartę kredytową i rozsądnie z niej korzystać?

Karty kredytowe objęte promocją

Karta kredytowa Silver

Credit Agricole
 • Karta
  0 zł / 10 zł

 • Bankomaty
  5%, min. 12,90 zł

 • Oprocentowanie
  18,5%
 • Okres bezodsetkowy
  54 dni

Karta kredytowa Gold

Credit Agricole
 • Karta
  0 zł / 75 zł / 190 zł

 • Bankomaty
  4% min. 11,90 zł

 • Oprocentowanie
  18,5%
 • Okres bezodsetkowy
  56 dni

Karta Maxima

Karta Maxima może być wydana zarówno z logo organizacji płatniczej Mastercard, jak i Visa. Wydanie i prowadzenie tej "kredytówki" jest bezpłatne, ale trzeba określić rodzaj abonamentu, z którego chce się korzystać - Podstawowy (kosztuje 10 zł/miesiąc) lub Premium (19 zł miesięcznie).

W każdym z nich okres bezodsetkowy wynosi 54 dni i można korzystać z bonusów w Klubie Korzyści oraz 2% zwrotu wydatków w popularnych sieciach handlowych. W wersji Premium dochodzą do tego jeszcze zwroty za wydatki związane z podróżami, ubezpieczenie w podróży, pakiety wypłat z bankomatów oraz przelewów z rachunku karty bez opłat.

Przydatne dokumenty

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
4
(1 ocena)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos