Wróć
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 500 zł premii za aktywne korzystanie z DARMOWEJ karty kredytowej BNP Paribas.

400 zł premii za BEZPŁATNE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

51 komentarzy / opinii
400 zł premii za BEZPŁATNE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas
Popularność promocji
Czas trwania
Cel (zysk) 400 zł w gotówce.
Uczestnik Nowy klient BNP Paribas, czyli osoba, która nie posiadała rachunku osobistego w tym banku w ostatnich 12 miesiącach przed datą złożenia wniosku o ROR.
Po drodze Wymagana jest aktywność na rachunku przez 2 miesiące, czyli wykonywanie przelewów i płatności Blikiem oraz zapewnienie wpływów.
Założenie Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas oraz korzystanie z niego jedynie przez 2 miesiące przyniesie Ci 3 premie o łącznej wartości 400 zł. Wymagania sprowadzają się do dokonywania transakcji Blikiem, realizacji przelewów i zapewnienia wpływów. Czy w prostych warunkach zdobycia atrakcyjnej premii nie kryje się jakiś haczyk...? Sprawdzamy.

Spółka Hagen, organizator akcji dotyczących rachunków osobistych z oferty banku BNP Paribas, przygotowała kolejną ciekawą akcję dotyczącą Konta Otwartego na Ciebie, tym razem pod hasłem "Dobry start".

Łączna premia w wysokości 400 zł składa się z trzech części: 70 + 165 + 165 zł.

Atrakcyjna nagroda i proste warunki aktywności sprawiają, że choć termin zakończenia akcji wyznaczono na 13 marca 2023 r., to może się ona zakończyć wcześniej, gdyż wyczerpie się niewielka pula 9000 promocyjnych wniosków.

Kto może uczestniczyć w promocji?

Promocja adresowana jest do nowych klientów banku, czyli osób, które nie posiadały w BNP Paribas rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (także jako współposiadacz) w ciągu 12 miesięcy przed dniem złożenia wniosku w ramach akcji. Z udziału w niej wyklucza także bycie stroną umowy ramowej dotyczącej rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego, karty i Elektronicznych Kanałów Dostępu w BNP Paribas w dniu wnioskowania o konto.

Uczestnik musi być obywatelem Polski z pełną zdolnością do czynności prawnych i posiadać dowód osobisty, który jest niezbędny do założenia konta.

Łatwa droga do zdobycia premii

Jak wspomnieliśmy, wymagania dotyczące aktywności (w stosunku do oferowanej premii) nie są szczególnie wygórowane. Każdy powinien sobie poradzić z ich realizacją przy okazji zwykłego korzystania z konta:

Start
 • Krok 1

  Do 13 marca 2023 r. wypełnij formularz rejestracyjny na stronie promocji. Pamiętaj, że przyjętych zostanie tylko 9000 zgłoszeń!

  Na tym etapie:

  • zaakceptuj regulamin akcji,
  • wyraź wszystkie zgody (na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji oraz na wymianę informacji między organizatorem a bankiem).
 • Krok 2

  Skorzystaj z linka, który wyświetli Ci się na ekranie (otrzymasz go także na wskazany adres e-mail) i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej. Te czynności także musisz wykonać do 13 marca 2023 r.

 • Krok 3

  Do 31 marca 2023 r. zawrzyj z BNP Paribas umowę o wspomniane produkty. Odbywa się to przy użyciu unikalnego kodu SMS w systemie Autenti, przy czym weryfikacja może nastąpić podczas spotkania z kurierem lub w aplikacji GOmobile z wykorzystaniem wideoweryfikacji.

  Do tego dnia musisz także aktywować kartę (ze względów technicznych najlepiej to zrobić w ciągu 7 dni od jej otrzymania).

 • Krok 4

  Wiadomość o zdobyciu pierwszej nagrody - 70 zł za otwarcie konta, otrzymasz do 22. dnia miesiąca następującego po tym, w którym aktywowałeś kartę. W korespondencji znajdziesz link, który zaprowadzi Cię do strony, na której musisz podać numer konta założonego w promocji. Zadanie to powinieneś wykonać do 26. dnia miesiąca, w którym otrzymasz informację.

 • Krok 5

  W pierwszym miesiącu po miesiącu aktywacji karty spełnij warunki uzyskania drugiej nagrody:

  • zrealizuj 3 transakcje Blikiem;
  • zapewnij wpływy w łącznej wysokości min. 700 zł;
  • wykonaj przelewy w bankowości elektronicznej na łączną kwotę min. 300 zł.
 • Premia

  Wiadomość o zdobyciu 165 zł za aktywność w miesiącu po aktywacji karty otrzymasz do 22. dnia drugiego miesiąca po dacie aktywacji karty, a pieniądze wpłyną na Twój rachunek do jego końca.

 • Krok 6

  W drugim miesiącu po aktywacji karty spełnij dokładnie te same warunki co w pierwszym, czyli:

  • zrealizuj 3 transakcje Blikiem;
  • zapewnij wpływy w łącznej wysokości min. 700 zł;
  • wykonaj przelewy w bankowości elektronicznej na łączną kwotę min. 300 zł.
 • Premia

  Trzecia część premii wpłynie na Twój rachunek do końca kolejnego miesiąca.

Mission complete!

Brak dat może rodzić wątpliwości co do przebiegu wszystkich działań. Dlatego w regulaminie zamieszczono tabelkę, która usuwa niejasności. Dla wariantu z założeniem konta i aktywacją karty w grudniu lub w styczniu terminy wyglądają następująco:

Terminy realizacji zadań w promocji "Dobry start" w BNP Paribas
Warianty dla pozostałych miesięcy znajdziesz w regulaminie.

Wymagane działania

Jak widzisz, regulamin wymaga od Ciebie różnych rodzajów aktywności. Ważne, byś dobrze wszystko zrozumiał.

Aktywacja karty

W tej promocji terminy na spełnienie warunków liczone są od miesiąca aktywacji karty. Regulamin definiuje to następująco:

Aktywacja Karty dokonana przez jej posiadacza:
a) w Systemie Bankowości Internetowej lub Aplikacji Mobilnej lub
b) poprzez Centrum Telefoniczne, Telefoniczne Centrum Obsługi Klienta, Private Line lub w Centrum Bankowości
Prywatnej (opłata według cennika operatora), lub
c) w dowolnym bankomacie z użyciem PIN-u, lub
d) płacąc Kartą za zakupy z użyciem PIN-u (poza Transakcjami Zbliżeniowymi), lub
e) w oddziale Banku.

Wpływy na rachunek

Dozwolone są wpływy, które nie będą pochodziły z Twojego konta prowadzonego w BNP Paribas (także tego, którego jesteś współposiadaczem) lub pod marką GOoptima oraz z rachunków kredytowych służących do obsługi udzielonych Ci przez BNP Paribas kredytów lub pożyczek. Ostatnie ograniczenie dotyczy kredytów zaciągniętych w Raiffeisen Polbanku, który został przejęty przez BNP.

Wykluczone są także wpłaty gotówkowe.

Krótko mówiąc, najprostszym rozwiązaniem jest przekazywanie pieniędzy ze swojego rachunku w innym banku, np. w formie zlecenia stałego, by nie zapomnieć o tym obowiązku. Pieniądze nie muszą leżeć przez określony czas na koncie. Śmiało możesz ich użyć do wykonania wymaganych przelewów; nie ma znaczenia, czy wykonasz je na swój rachunek w innym banku, czy do kogoś innego.

Transakcje Blik

Regulamin dopuszcza płatności przy użyciu kodu Blik w punktach handlowo-usługowych oraz w Internecie.

Uwaga: nie są brane pod uwagę przelewy na telefon Blik, a także operacje o konkretnych kodach MCC wskazanych w regulaminie (hazard, przekazy pieniężne itp.).

Przelewy elektroniczne

W ramach promocji zostaną uznane polecenia przelewu złożone w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Niedozwolone są jedynie przelewy natychmiastowe oraz operacje wykonane za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, Blik.

Dodatkowe informacje

Aby zyskać kolejną część nagrody, konieczne jest spełnienie warunków otrzymania wcześniejszej premii. Oznacza to, że jeśli nie uda Ci się wykonać wymaganych działań w pierwszym miesiącu po założeniu rachunku, to nie otrzymasz nagrody za aktywność w kolejnym okresie.

Gdybyś nie podał numeru konta we wskazanym terminie, to nie wpadaj w panikę, nic straconego. Możesz to też zrobić później, tyle tylko, że wtedy będziesz musiał się skontaktować z organizatorem mailowo. Ostateczny termin na podanie rachunku do przesłania nagrody to 10 marca 2024 r.

Do chwili otrzymania premii nie możesz zrezygnować z konta czy wydanej do niego karty.

Nagroda, którą otrzymasz, jest zwolniona z podatku dochodowego, nie musisz się z niej rozliczać przed fiskusem.

Konto Otwarte na Ciebie z kartą do wyboru

Konto Otwarte na Ciebie prowadzone jest bezwarunkowo za darmo, a najciekawsze w nim jest to, że możesz samodzielnie wybrać jedną z trzech związanych z nim kart płatniczych. Przypominamy, że do ubiegania się o premię niezbędne jest wnioskowanie o konto wraz z dowolną kartą.

Najbardziej uniwersalna wydaje się nam Karta Otwarta na Dzisiaj, która co prawda kosztuje 5 zł miesięcznie, ale opłaty można łatwo uniknąć, realizując min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą (lub Google Pay / Apple Pay). Wniosek jest taki, że choć w promocji wymagane są transakcje Blik, to ich wykonywanie nie pomoże w uniknięciu opłaty za korzystanie z plastiku.

Konto
0 zł
Karta
0 zł – 12 zł
Miesięczna opłata za kartę 0 zł – 12 zł

opłaty za Kartę Otwartą na Dzisiaj Mastercard lub Kartę Visa Filmowa (7 zł) unikniesz, jeżeli:

 • nie ukończyłeś 26. roku życia LUB
 • w poprzednim miesiącu wykonałeś min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą lub Google Pay/Apple Pay ORAZ min. 1 raz zalogujesz się w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile ORAZ wyrazisz zgody na komunikację w celach marketingowych w formie elektronicznej oraz telefonicznej oraz braku sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych i profilowanie. Jeśli spełnisz jedynie pierwszy z podanych warunków, to opłata zostanie obniżona do 2 zł.

W ramach oferty specjalnej (do grudnia 2023 r. włącznie – regulamin) opłaty za Kartę Otwartą na eŚwiat Mastercard (8 zł) oraz Kartę Otwartą na Świat Mastercard (12 zł) możesz obniżyć o 2 zł (odpowiednio 6 zł za kartę eŚwiat i 10 zł za kartę Świat), jeżeli:

 • min. 1 raz zalogujesz się w bankowości elektronicznej ORAZ
 • wyrazisz zgody na komunikację w celach marketingowych w formie elektronicznej oraz telefonicznej oraz braku sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych i profilowanie

Bankomaty
0 zł / 7 zł
Bankomaty 0 zł / 7 zł

Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard i Karta Visa Filmowa:

 • 0 zł - bankomaty własne i Planet Cash
 • 7 zł - pozostałe bankomaty(opłata nie jest pobierana, jeśli użytkownik nie skończył 26. roku życia)

0 zł - Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard oraz Karta Otwarta na Świat Mastercard

Przelew internetowy
0 zł
Unikalne cechy: do konta można wybrać jedną z czterech kart debetowych, z których każda oferuje nieco inne usługi i opłaty.
 • Szczegóły oferty
 • Recenzja 4/ 5

Konto

 • Przeznaczenie konta

  konto osobiste dla osób powyżej 18. r.ż.

 • Oprocentowanie rachunku

  0%

 • Opłata za otwarcie konta

  0 zł

 • Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku

  0 zł

Karta

 • Typy kart płatniczych
  • Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard
  • Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard
  • Karta Otwarta na Świat Mastercard
  • Karta Visa Filmowa (mobilna lub fizyczna)
 • Funkcjonalność karty
  • płatności zbliżeniowe
  • płatności internetowe
  • cashback (niedostępny dla Karty Visa Filmowa)
  • 3D Secure
  • bezpłatne ubezpieczenie „CYBER Pomoc” oferowane do Karty Otwartej na eŚwiat Mastercard
  • bezpłatne ubezpieczenie „Rezygnacja z Podróży” oferowane do Karty Otwartej na Świat Mastercard
  • program rabatowy Mastercard Bezcenne chwile
 • Opłata za wydanie karty

  0 zł

 • Opłata za odnowienie karty

  0 zł

 • Miesięczna opłata za kartę
  • 0 zł / 2 zł / 7 zł - Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard i Karta Visa Filmowa
  • 6 zł / 8 zł - Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard
  • 10 zł / 12 zł - Karta Otwarta na Świat Mastercard
 • Możliwość uniknięcia opłaty za kartę

  opłaty za Kartę Otwartą na Dzisiaj Mastercard lub Kartę Visa Filmowa (7 zł) unikniesz, jeżeli:

  • nie ukończyłeś 26. roku życia LUB
  • w poprzednim miesiącu wykonałeś min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą lub Google Pay/Apple Pay ORAZ min. 1 raz zalogujesz się w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile ORAZ wyrazisz zgody na komunikację w celach marketingowych w formie elektronicznej oraz telefonicznej oraz braku sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych i profilowanie. Jeśli spełnisz jedynie pierwszy z podanych warunków, to opłata zostanie obniżona do 2 zł.

  W ramach oferty specjalnej (do grudnia 2023 r. włącznie – regulamin) opłaty za Kartę Otwartą na eŚwiat Mastercard (8 zł) oraz Kartę Otwartą na Świat Mastercard (12 zł) możesz obniżyć o 2 zł (odpowiednio 6 zł za kartę eŚwiat i 10 zł za kartę Świat), jeżeli:

  • min. 1 raz zalogujesz się w bankowości elektronicznej ORAZ
  • wyrazisz zgody na komunikację w celach marketingowych w formie elektronicznej oraz telefonicznej oraz braku sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych i profilowanie

 • Płatność kartą za granicą
  • 0 zł - Karta Otwarta na Świat Mastercard
  • 5% za przewalutowanie transakcji - pozostałe karty

Bankomaty i operacje gotówkowe

 • Wypłata z bankomatów w Polsce

  Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard i Karta Visa Filmowa:

  • 0 zł - bankomaty własne i Planet Cash
  • 7 zł - pozostałe bankomaty(opłata nie jest pobierana, jeśli użytkownik nie skończył 26. roku życia)

  0 zł - Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard oraz Karta Otwarta na Świat Mastercard

 • Wypłata z bankomatu w Polsce Blikiem
  • 0 zł - bankomaty zlokalizowane na terenie oddziałów banku
  • 5 zł - pozostałe bankomaty
 • Wypłata z bankomatów za granicą

  Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard i Karta Visa Filmowa

  • 0 zł - bankomaty BNP Paribas i Global Alliance
  • 7 zł - wypłaty EUR w strefie EOG (opłata nie jest pobierana, jeśli użytkownik nie skończył 26. roku życia)
  • 3%, min. 12 zł - pozostałe bankomaty

  Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard

  • 0 zł - bankomaty BNP Paribas i Global Alliance
  • 0 zł - wypłaty EUR w strefie EOG
  • 3%, min. 12 zł - pozostałe bankomaty

  Karta Otwarta na Świat Mastercard

  • 0 zł - bankomaty BNP Paribas i Global Alliance
  • 0 zł - wypłaty EUR w strefie EOG
  • 7 zł - pozostałe bankomaty
 • Wpłata gotówki we wpłatomacie
  • 0 zł - wpłatomaty zlokalizowane na terenie oddziałów banku
  • 0,5%, min. 10 zł - wpłatomaty Euronet i Planet Cash
  • 5 zł - wpłatomaty Planet Cash i pozostałe wpłatomaty znakiem systemu Blik, gdy transakcja realizowana jest Blikiem
 • Cashback

  1 zł

 • Wpłata gotówki w oddziale banku

  12 zł

 • Wypłata gotówki w oddziale banku

  12 zł

Przelewy

 • Zwykły przelew internetowy

  0 zł

 • Przelew natychmiastowy

  5 zł

 • Zlecenie stałe

  0 zł

 • Polecenie zapłaty

  0 zł

 • Zwykły przelew w oddziale banku

  12 zł

 • Koszt przelewu SEPA

  0 zł

 • Koszt przelewu (zagranicznego) SWIFT

  0,2%, min. 30 zł maks. 200 zł

 • Kody SMS (autoryzacja operacji)

  0 zł

 • Przelew na telefon Blik

  0 zł

Inne

 • Płatności mobilne
  Blik: płatności kodem Blik generowanym w aplikacji banku, wypłaty z bankomatów kodem Blik (dostępność innych funkcji może się różnić w zależności od banku).
  Google Pay: płatności zbliżeniowe telefonem dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym Android.
  Apple Pay: płatności dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym iOS (Apple).
  Garmin Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami Garmin.
  Fitbit Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami i opaskami sportowymi Fitbit.
  SwatchPAY!: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami Swatch.
  Xiaomi Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami i opaskami Xiaomi.
 • Pozostałe

  Płatne SMS-y informujące o wybranych zdarzeniach na rachunku (0,20 zł / szt., opcjonalnie)

Zalety

 • wysokie premie dla nowych klientów za założenie konta
 • konto atrakcyjne dla poszukiwacza nowinek ze względu na płatności mobilne oraz ciekawą aplikację GOmobile
 • konto założysz za pośrednictwem kuriera lub metodą wideoweryfikacji w aplikacji

Wady

 • niewielka różnorodność usług dodatkowych
 • brak możliwości uniknięcia miesięcznej opłaty za Kartę Otwartą na eŚwiat i Kartę Otwartą na Świat
 • drogie wypłaty z bankomatów dla posiadaczy Karty Otwartej na Dzisiaj
 • Atrakcyjność opłat
  3.5/ 5
 • Użyteczność rachunku
  3.5/ 5
 • Jakość obsługi klienta
  4/ 5
 • Promocje i bonusy
  4.5/ 5

Aż 400 zł premii za kilka operacji

Krótki okres karencji, łatwe warunki do spełnienia i atrakcyjna premia z pewnością są dostateczną zachętą, by wziąć udział w opisywanej akcji. Z decyzją, czy zechcesz się w niej zarejestrować, nie zwlekaj zbyt długo, by nie okazało się, że Twój wniosek nie zmieści się w promocyjnej puli.

Powodzenia! 🙂

Przydatne dokumenty

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(51)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
E
Ela
Gość

Czy jest jakiś zapis odnośnie tego jak długo trzeba posiadać konto? Czy nagroda może być cofnięta?

Odpowiedz

Justyna Kalicińska
Analityk produktów finansowych
@Ela

Nie może zostać cofnięta, ale musisz posiadać aktywne konto, kartę i dostęp do bankowości elektronicznej aż do przekazania ostatniej nagrody.

Odpowiedz

E
Ela
Gość
@Justyna Kalicińska

Dziękuję ?

Odpowiedz

K
Kamil
Gość

Od września zeszłego roku bralem udział w promocjach dla nowych klientów w 5 bankach. Ten jako pierwszy nie wypłacił nagrody w terminie. Do tego problemy z aktywacją konta na początku, długi czas oczekiwania na kartę, wolna obsługa na czacie/ infolinii.

Odpowiedz

A
Adam
Gość

Dostał ktoś już informację o przyznaniu drugiej nagrody -> 165 zł?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Adam

Wiadomość powinna wpłynąć najpóźniej dzisiaj, jeśli do tej pory jej nie dostałeś.

Odpowiedz

A
Adam
Gość
@Aldona Derdziak

Jest, dzisiaj o 12:51 wysłali wiadomość

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Adam

Gratulacje! ? Zapraszamy do udziału w innych promocjach. Śledzimy bankowe strony i informujemy na bieżąco o nowych akcjach.

Odpowiedz

Q
Qba
Gość

"Gdybyś nie podał numeru konta we wskazanym terminie, to nie wpadaj w panikę, nic straconego. Możesz to też zrobić później, tyle tylko, że wtedy będziesz musiał się skontaktować z organizatorem mailowo. Ostateczny termin na podanie rachunku do przesłania nagrody to 10 marca 2024 r." O jaki numer konta chodzi? Nagroda nie wpływa na konto założone w Paribas? W jaki ewentualnie sposób mogę podać to konto organizatorowi?

Odpowiedz

M
Malwina
Gość
@Qba

Chodzi o numer konta, które założyłeś w promocji. W mailu z informacją o pierwszej nagrodzie jest link, w który trzeba kliknąć - link przenosi na stronę organizatora i tam trzeba podać ten numer. Masz to dokładnie wyjaśnione w punkcie 4 harmonogramu, łącznie z obowiązującymi terminami

Odpowiedz

Q
Qba
Gość
@Malwina

Dzięki:) Ostatnie pytanie, jeśli założyłem konto powiedzmy 3 marca, 7 marca dotarła do mnie karta i już dzisiaj mam aktywne konto to ten przelew, płatności blik, kartą i wpływy mam zapewnić już w marcu i kwietniu? czy w kwietniu i maju?

Odpowiedz

Justyna Kalicińska
Analityk produktów finansowych
@Qba

Zerknij na tabelę umieszczoną pod harmonogramem - tam rozpisano schemat wykonywania poszczególnych czynności. Konkretny scenariusz dla rachunku założonego w marcu znajdziesz w regulaminie promocji.

Odpowiedz

P
Paweł
Gość

Nie wiem czy to Hagen kręci,czy BNP. Założyłem konto 11.stycznia z linka od eBroker . Przekierowało mnie na stronę promocji Dobry Start i dostałem linka do kontynuacji. Zakładanie konta dokończyłem przez aplikację. Dostałem kartę i od razu ją aktywowałem. W lutym szybko spełniłem warunki 2.nagrody. Ale maila nie dostałem. Wczoraj na infolinii,powiedziano mi,że "nie przez link zakładałem,to się nie należy". Napisałem reklamację. Już dziś dostałem odpowiedź,że bank stwierdził,że link nie taki... Tylko do tej pory jest strona promocji i inaczej się nie da założyć konta w promocji Dobry Start? Dzwonić lub pisać do BNP?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Paweł

Organizatorem promocji jest Hagen i to do tej firmy należy złożyć reklamację. Trudno powiedzieć, co poszło nie tak - masz potwierdzenie rejestracji w promocji?

Odpowiedz

A
Anna
Gość

Mam maila:) po 7 dzis

Odpowiedz

D
Dariusz
Gość

Dostał już ktoś linka z informacją o nagrodzie za styczeń?

Odpowiedz

A
Adam
Gość
@Dariusz

Właśnie nie

Odpowiedz

K
Kris
Gość
@Dariusz

Ja również nie otrzymalem linka, dajcie Nać czy dostaliście za styczeń

Odpowiedz

A
Anna
Gość
@Dariusz

Tez nie mam :/ miało być do dzis

Odpowiedz

Justyna Kalicińska
Analityk produktów finansowych
@Dariusz

Ostatnio wiadomości z informacją o nagrodzie były wysyłane po godz. 22.

Odpowiedz

A
Anna
Gość
@Justyna Kalicińska

To czekamy, dam znać

Odpowiedz

S
Sebastian
Gość
@Justyna Kalicińska

A wiadomość będzie na maila czy w bankowości internetowej banku?

Odpowiedz

P
Przemo
Gość
@Dariusz

Ja do dzisiaj nie mam wiadomości z banku o spełnieniu warunków promocji w styczniu. Czy ktoś otrzymał wczoraj taką wiadomość?

Odpowiedz

D
Dariusz
Gość
@Dariusz

Dobra, jest e-mail o 7:02 :)

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Sebastian

Informacja będzie przekazana mailem.

Odpowiedz

M
Mariusz
Gość
@Kris

Pierwsza nagroda powinna być do 26,druga i trzecia do 22,trzeba przeczytać regulamin banku

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Mariusz

Mówisz o przekazaniu nagrody. W wątku chodzi o samą wiadomość o tym, że premia zostanie przyznana uczestnikom.

Odpowiedz

A
AccountMaster
Gość

UWAGA osoby które miały wcześniej rachunek w Raiffeisen! Po założeniu konta w BNP Paribas nie mogłem zalogować się do GOonline przy pomocy widniejącego na umowie loginu gdyż system wymagał ode mnie podania hasła, którego przecież jeszcze nie ustaliłem. Po wielu próbach połączenia się z konsultantem infolinii w końcu się udało (chyba z 15 minut ciągłego oczekiwania). Co się okazało - login który on widział w systemie był zupełnie inny niż ten który otrzymałem w umowie. A to dlatego że... kiedyś posiadałem rachunek w Raiffaisenie przejętym później przez BNP. Konta w Raiffaisen były zamknięte w 2019 ale bankowość elektroniczna już nie, dlatego przy otwieraniu rachunku w Paribas automatycznie zaciągnęły się stare dane takie jak login, nr telefonu i zapewne też hasła (w systemie, ale na umowie był już inny login który nie działał). Dostęp udało się uzyskać resetując hasło dla starego loginu podesłanego przez konsultanta, dobrze że miałem jeszcze telefon ze starym numerem na który przyszły kody autoryzacji. Plus dla konsultanta (sądząc po głosie starszy, doświadczony pracownik) za pomoc w rozwiązaniu problemu ale bałagan jaki mają po integracjach systemów to jest kuriozum.

Odpowiedz

R
RAFAŁ
Gość

Witam

Czyli jak mam elektroniczny dostęp, bez żadnych produktów to nie mogę skorzystać z prmocji?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@RAFAŁ

Może to wskazywać na brak zamkniętej umowy o korzystanie z elektronicznych kanałów dostępu. Najlepiej byłoby wypowiedzieć tę umowę, aby mieć pewność, że karencja nas nie obejmie.

Odpowiedz

M
Marcin
Gość

Witam, Jeśli konto zamknąłem 23.12.2021 , a elektroniczny dostęp 24 stycznia 2022 , to czy mogę odtworzyć konto 25 stycznia 2023 roku i czy w takim razie będę łapał się na promocję 400 zł za konto ? . Pozdrawiam Marcin

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Marcin

Tak, możesz w tej sytuacji skorzystać z promocji.

Odpowiedz

W
Wojciech
Gość

Kiedy powinienem zgłosić dyspozycję zamknięcia konta, jeśli ostatnia premia będzie wypłacona do końca kwietnia 2023?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Wojciech

Wtedy wypowiedzenie możesz złożyć w maju.

Odpowiedz

W
Wojciech
Gość
@Aldona Derdziak

Jak złożę w kwietniu by od 1 maja zamknąć konto to drugiej premii nie uzyskam? Czy płatność kartą obowiązuje także w miesiącu założenia konta?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Wojciech

Trudno powiedzieć, kiedy dokładnie nastąpi wypłata nagrody. Generalna zasada jest taka, że wypowiedzenie możesz złożyć dopiero wtedy, gdy bonus będzie już na Twoim koncie.

W miesiącu otwarcia konta nie trzeba wykonywać transakcji kartą, by uniknąć pobrania przez bank prowizji. Bank spogląda na spełnienie tego warunku dopiero w pierwszym pełnym miesiącu korzystania z ROR.

Odpowiedz

W
Wojciech
Gość
@Krzysztof Duliński

Dziękuję za odpowiedź. Czy w okresie wypowiedzenia muszę wykonać transakcje kartą, wpływy i płatności?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Wojciech

Odpowiedź zależy od tego, kiedy dojdzie do rozwiązania umowy, czy bank będzie miał okazję, by pobrać ewentualną prowizję z rachunku w dniu, w którym to robi. Osobiście doradzałbym wykonanie wymaganych operacji, by mieć pewność, że nie będzie żadnych komplikacji.

Odpowiedz

W
Wojciech
Gość
@Krzysztof Duliński

Czy są jakieś kary umowne za wypowiedzenie konta?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Wojciech

Nie, nie ma takich opłat.

Odpowiedz

K
Kamil
Gość

Czy może być karta debetowa mobilna czy musi być plastik

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Kamil

Karta może być mobilna.

Odpowiedz

M
Manio
Gość

"przelewy w bankowości elektronicznej na łączną kwotę min. 300 zł."

czyli jak te 700 zł z powrotem przeleje się na własne konto w innym banku to warunek jest spełniony ?

nic nie trzeba kupować, nie trzeba wydawać pieniędzy, tylko raz w miesiącu przelew zrobić z własnego konta w innym banku 700 zł na konto bnp paris i z powrotem ?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Manio

Możesz tak zrobić, nic nie stoi na przeszkodzie.

Odpowiedz

O
Oksana
Gość
@Aldona Derdziak

Czy mogę zrobić tak ze przelew 100zł z jednego konta na konto bnp i tak siedem razy i czy zdążę i do kiedy jest szansa zrobienia tego drugiego warunku zeby otrzymać 165 zł czy ile bo nie wiem

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Oksana

Możesz zapewnić kilka wpływów na łączną kwotę min. 700 zł. Czas na spełnienie warunków zależy od tego, kiedy aktywowałaś kartę do konta (pomocna będzie tabela, którą zamieściliśmy w tekście).

Odpowiedz

D
Dawid
Gość

W regulaminie promocji jest taki zapis: "2. Każdy Uczestnik może wziąć udział w Promocji tylko jeden raz."

Czy to oznacza, że jak 2 lata temu brałem udział w podobnej promocji w BNP Paribas to już teraz nie mogę?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Dawid

Słowo "Promocji" jest napisane z wielkiej litery, co oznacza, że odnosi się do tej konkretnej akcji. To, że kiedyś byłeś klientem BNP Paribas nie ma znaczenia, o ile spełniony jest warunek karencji, to znaczy nie łączy Cię z bankiem umowa ramowa i od momentu zamknięcia ROR upłynęło min. 12 miesięcy.

Odpowiedz

A
Adam
Gość

Zrobienie zdjęcia dowodu aplikacją banku graniczy z cudem, wielokrotnie otwierałem konto zdalnie w innych bankach i tam nie było żadnego problemu, a tu za przeproszeniem jakiś d... programista nie potrafi porządnie zbudować podstawowej funkcji aplikacji

Odpowiedz

K
Katarzyna
Gość

Do administratora

Kto ma aktywne konto w Paribasie, rzucili na koniec roku prostą promocję na kody na Allegro na 150 zł

https://www.bnpparibas.pl/klienci-indywidualni/konta/promocja-korzystaj-aktywnie-zyskuj

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Analityk produktów finansowych
@Katarzyna

Dzięki ? zapewne już zauważyłaś, że opisujemy tę promocję tutaj: https://www.najlepszekonto.pl/150-zl-allegro-biedronka-konto-otwarte-na-ciebie-bnp-paribas

Odpowiedz