Wróć
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 430 zł za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas.

450 zł premii: 250 zł do Żabki i 200 zł w gotówce za BEZPŁATNE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Publikacja:
450 zł premii: 250 zł do Żabki i 200 zł w gotówce za BEZPŁATNE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas
Czas trwania
Cel (zysk) 250 zł do Żabki + 200 zł w gotówce.
Uczestnik Nowy klient BNP Paribas, czyli osoba, która nie posiadała rachunku osobistego w tym banku w ostatnich 12 miesiącach przed datą złożenia wniosku o ROR.
Po drodze Wymagana jest aktywność na rachunku przez 3 miesiące (płatności Blik, przelewy oraz zapewnienie wpływów).
Założenie Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas oraz korzystanie z niego jedynie przez 3 miesiące przyniesie Ci e-bony do Żabki o łącznej wartości 250 zł + 200 zł w formie premii pieniężnej. Wymagania sprowadzają się do płatności Blikiem, wykonywania przelewów i zapewnienia wpływów. Czy w prostych warunkach zdobycia atrakcyjnej premii nie kryje się jakiś haczyk...? Sprawdzamy.

Spółka Hagen, organizator akcji dotyczących rachunków osobistych z oferty banku BNP Paribas, przygotowała kolejną chwytliwą akcję dotyczącą Konta Otwartego na Ciebie, tym razem pod hasłem "Skocz po bonus".

Łączna premia wynosi 450 zł i składa się z trzech części:

 • 100 zł do sklepów Żabka w formie 10 e-bonów o wartości 10 zł każdy,
 • 150 zł do Żabki w 15 e-bonach po 10 zł,
 • 200 zł premii pieniężnej.

Atrakcyjna nagroda i proste warunki aktywności sprawiają, że choć termin zakończenia akcji wyznaczono na 15 czerwca 2023 r., to może się ona zakończyć wcześniej, gdyż wyczerpie się pula 6000 promocyjnych wniosków.

Kto może uczestniczyć w promocji?

Promocja adresowana jest do nowych klientów banku, czyli osób, które nie posiadały w BNP Paribas rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (także jako współposiadacz) w ciągu 12 miesięcy przed dniem złożenia wniosku w ramach akcji. Z udziału w niej wyklucza także bycie stroną umowy ramowej dotyczącej rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego, karty i Elektronicznych Kanałów Dostępu w BNP Paribas w dniu wnioskowania o konto.

Uczestnik musi być obywatelem Polski z pełną zdolnością do czynności prawnych i posiadać dowód osobisty, który jest niezbędny do założenia konta.

Jak zdobyć bony do Żabki i premię pieniężną?

Jak wspomnieliśmy, wymagania dotyczące aktywności (w stosunku do oferowanej premii) nie są szczególnie wygórowane. Każdy powinien sobie poradzić z ich realizacją przy okazji zwykłego korzystania z konta:

Start
 • Krok 1

  Do 15 czerwca 2023 r. wypełnij formularz rejestracyjny na stronie promocji. Pamiętaj, że przyjętych zostanie tylko 6000 zgłoszeń!

  Na tym etapie:

  • zaakceptuj regulamin akcji,
  • wyraź wszystkie zgody (na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji oraz na wymianę informacji między organizatorem a bankiem).
 • Krok 2

  Skorzystaj z linka, który wyświetli Ci się na ekranie (otrzymasz go także na wskazany adres e-mail) i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej. Te czynności także musisz wykonać do 15 czerwca 2023 r.

 • Krok 3

  Do 30 czerwca 2023 r. zawrzyj z BNP Paribas umowę o wspomniane produkty. Odbywa się to przy użyciu unikalnego kodu SMS w systemie Autenti, przy czym weryfikacja może nastąpić podczas spotkania z kurierem lub w aplikacji GOmobile z wykorzystaniem wideoweryfikacji.

  Do tego dnia musisz także aktywować kartę (ze względów technicznych najlepiej to zrobić w ciągu 7 dni od jej otrzymania).

 • Krok 4

  W miesiącu następującym po aktywacji karty wykonaj min. 5 transakcji Blik o wartości min. 20 zł każda.

 • Premia

  Wiadomość o zdobyciu pierwszej nagrody - 10 e-bonów do Żabki -  otrzymasz do 22. dnia następnego miesiąca po spełnieniu warunków. Same kody otrzymasz SMS-em do końca tego samego miesiąca

 • Krok 5

  W drugim miesiącu po miesiącu aktywacji karty spełnij warunki uzyskania drugiej nagrody (15 e-bonów do Żabki):

  • wykonaj przelewy na łączną kwotę min. 350 zł,
  • zapłać min. 6 razy Blikiem na dowolną kwotę.
 • Premia

  Wiadomość o zdobyciu drugiej nagrody trafi do Ciebie do 22. dnia następnego miesiąca. SMS-a z kodem otrzymasz zaś do końca tego samego miesiąca.

 • Krok 6

  W 3. miesiącu po miesiącu aktywacji karty spełnij warunki uzyskania trzeciej nagrody - 200 zł w gotówce, czyli:

  • zrealizuj przelewy na łączną kwotę min. 350 zł,
  • wykonaj min. 6 transakcji Blik na dowolną kwotę,
  • zapewnij wpływy na konto o łącznej wartości min. 500 zł.
 • Krok 7

  Wraz z informacją mailową o ostatniej nagrodzie otrzymasz link do bezpiecznej strony, z którego musisz skorzystać do 26. dnia miesiąca, w którym dostałeś wiadomość, by podać numer ROR, na który mają być przesłane pieniądze.

 • Premia

  Organizator zrealizuje przelew do końca tego samego miesiąca, w którym dostałeś wiadomość o nagrodzie pieniężnej.

Mission complete!

Terminy spełnienia kolejnych warunków zależą od tego, w którym miesiącu aktywowałeś swoją kartę debetową. Regulamin zawiera przydatną tabelę, która ułatwi ogarnięcie tych zasad:

Wymagane działania

Jak widzisz, regulamin wymaga od Ciebie zasadniczo trzech rodzajów aktywności – przelewów, wpływów i płatności Blikiem. Ważne, byś dobrze wszystko zrozumiał.

Wpływy na rachunek

Dozwolone są wpływy, które nie będą pochodziły z Twojego konta prowadzonego w BNP Paribas (także tego, którego jesteś współposiadaczem) lub pod marką GOoptima oraz z rachunków kredytowych służących do obsługi udzielonych Ci przez BNP Paribas kredytów lub pożyczek. Kolejne ograniczenie dotyczy kredytów zaciągniętych w Raiffeisen Polbanku, który został przejęty przez BNP. Wykluczone są także wpłaty gotówkowe.

Krótko mówiąc, najprostszym rozwiązaniem jest przekazywanie pieniędzy ze swojego rachunku w innym banku, np. w formie zlecenia stałego, by nie zapomnieć o tym obowiązku. Pieniądze nie muszą leżeć przez określony czas na koncie. Śmiało możesz ich użyć do wykonania wymaganych transakcji.

Zwróć uwagę, że o ile w kwietniu wysokość wpływu nie ma znaczenia, to w maju i w czerwcu każdy z nich powinien wynosić min. 100 zł.

Transakcje Blik

Regulamin określa je dość ogólnie, jako transakcje wykonane z konta osobistego przy użyciu kodu Blik. Uwaga: nie są brane pod uwagę przelewy na telefon Blik, a także operacje o konkretnych kodach MCC wskazanych w regulaminie (hazard, przekazy pieniężne itp.).

Przelewy elektroniczne

Uznane zostaną przelewy dokonane zarówno przez bankowość internetową GOonline, jaki aplikację mobilną GOmobile. Niedozwolone są jedynie przelewy natychmiastowe oraz operacje wykonane za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, Blik.

Dodatkowe informacje

Aby zyskać kolejną część nagrody, konieczne jest spełnienie warunków otrzymania wcześniejszej premii. Oznacza to, że jeśli nie uda Ci się wykonać wymaganych działań w pierwszym miesiącu po założeniu rachunku, to nie otrzymasz nagrody za aktywność w kolejnym okresie.

Do chwili otrzymania premii nie możesz zrezygnować z konta czy wydanej do niego karty.

Gdybyś nie przekazał w podanym wyżej terminie numeru rachunku, na który ma trafić 200 zł, to nie stanie się nic złego. W tej sytuacji musisz się skontaktować mailowo z organizatorem (adres znajdziesz w regulaminie) i podać potrzebne dane. Ostateczny termin na ich przesłanie upływa 25 czerwca 2024 r.; po tym terminie premia nie zostanie wydana.

Nagroda, którą otrzymasz, jest zwolniona z podatku dochodowego, nie musisz się z niej rozliczać przed fiskusem.

Każdego e-bonu możesz użyć tylko raz. Regulamin korzystania z nich znajdziesz tutaj.

Konto Otwarte na Ciebie z kartą do wyboru

Konto Otwarte na Ciebie prowadzone jest bezwarunkowo za darmo, a najciekawsze w nim jest to, że możesz samodzielnie wybrać jedną z trzech związanych z nim kart płatniczych. Przypominamy, że do ubiegania się o premię niezbędne jest wnioskowanie o konto wraz z dowolną kartą (w grę wchodzi również jej mobilny odpowiednik).

Najbardziej uniwersalna wydaje się nam Karta Otwarta na Dzisiaj, która daje możliwość uniknięcia opłaty za korzystanie z plastiku.

Konto
0 zł / 2,50 zł
Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku

0 zł / 2,50 zł


opłaty standardowej unikniesz, jeżeli:

 • zalogujesz się co najmniej 1 raz do systemu bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile w poprzednim miesiącu kalendarzowym ORAZ
 • wyrazisz zgody na komunikację w celach marketingowych w formie elektronicznej oraz telefonicznej oraz braku sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych i profilowanie
Karta
0 zł – 12 zł
Miesięczna opłata za kartę 0 zł – 12 zł

opłaty za Kartę Otwartą na Dzisiaj Mastercard lub Kartę Visa Filmowa/Tenisową (7 zł) unikniesz, jeżeli:

 • nie ukończyłeś 26. roku życia LUB
 • w poprzednim miesiącu wykonałeś min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą lub Google Pay/Apple Pay 

Bankomaty
0 zł / 7 zł
Bankomaty 0 zł / 7 zł

Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard i Karta Visa Filmowa/Tenisowa:

 • 0 zł - bankomaty własne i Planet Cash
 • 7 zł - pozostałe bankomaty (opłata nie jest pobierana, jeśli użytkownik nie skończył 26. roku życia)

0 zł - Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard oraz Karta Otwarta na Świat Mastercard

Przelew internetowy
0 zł
Unikalne cechy: do konta można wybrać jedną z pięciu kart debetowych, z których każda oferuje nieco inne usługi i opłaty.
 • Szczegóły oferty
 • Recenzja
  3.8

Konto

Karta

Bankomaty i operacje gotówkowe

Przelewy

Inne

Konto

 • Przeznaczenie konta

  konto osobiste dla osób powyżej 18. r.ż.

 • Oprocentowanie rachunku

  0%

 • Opłata za otwarcie konta

  0 zł

 • Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku

  0 zł / 2,50 zł

 • Możliwość uniknięcia opłaty za prowadzenie rachunku

  opłaty standardowej unikniesz, jeżeli:

  • zalogujesz się co najmniej 1 raz do systemu bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile w poprzednim miesiącu kalendarzowym ORAZ
  • wyrazisz zgody na komunikację w celach marketingowych w formie elektronicznej oraz telefonicznej oraz braku sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych i profilowanie

Karta

 • Typy kart płatniczych
  • Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard
  • Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard
  • Karta Otwarta na Świat Mastercard
  • Karta Visa Filmowa (mobilna lub fizyczna)
  • Karta Visa Tenisowa (mobilna lub fizyczna)
 • Funkcjonalność karty
  • płatności zbliżeniowe
  • płatności internetowe
  • cashback (niedostępny dla Karty Visa Filmowa)
  • 3D Secure
  • bezpłatne ubezpieczenie „CYBER Pomoc” oferowane do Karty Otwartej na eŚwiat Mastercard
  • bezpłatne ubezpieczenie „Rezygnacja z Podróży” oferowane do Karty Otwartej na Świat Mastercard
  • program rabatowy Mastercard Bezcenne chwile
 • Opłata za wydanie karty

  0 zł

 • Opłata za odnowienie karty

  0 zł

 • Miesięczna opłata za kartę
  • 0 zł / 7 zł - Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard i Karta Visa Filmowa/Tenisowa
  • 8 zł - Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard
  • 12 zł - Karta Otwarta na Świat Mastercard
 • Możliwość uniknięcia opłaty za kartę

  opłaty za Kartę Otwartą na Dzisiaj Mastercard lub Kartę Visa Filmowa/Tenisową (7 zł) unikniesz, jeżeli:

  • nie ukończyłeś 26. roku życia LUB
  • w poprzednim miesiącu wykonałeś min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą lub Google Pay/Apple Pay 

 • Płatność kartą za granicą
  • 0 zł - Karta Otwarta na Świat Mastercard
  • 5% za przewalutowanie transakcji - pozostałe karty

Bankomaty i operacje gotówkowe

 • Wypłata z bankomatów w Polsce

  Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard i Karta Visa Filmowa/Tenisowa:

  • 0 zł - bankomaty własne i Planet Cash
  • 7 zł - pozostałe bankomaty (opłata nie jest pobierana, jeśli użytkownik nie skończył 26. roku życia)

  0 zł - Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard oraz Karta Otwarta na Świat Mastercard

 • Wypłata z bankomatu w Polsce Blikiem
  • 0 zł - bankomaty zlokalizowane na terenie oddziałów banku
  • 5 zł - pozostałe bankomaty
 • Wypłata z bankomatów za granicą

  Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard i Karta Visa Filmowa/Tenisowa

  • 0 zł - bankomaty BNP Paribas i Global Alliance
  • 7 zł - wypłaty EUR w strefie EOG (opłata nie jest pobierana, jeśli użytkownik nie skończył 26. roku życia)
  • 3%, min. 12 zł - pozostałe bankomaty

  Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard

  • 0 zł - bankomaty BNP Paribas i Global Alliance
  • 0 zł - wypłaty EUR w strefie EOG
  • 3%, min. 12 zł - pozostałe bankomaty

  Karta Otwarta na Świat Mastercard

  • 0 zł - bankomaty BNP Paribas i Global Alliance
  • 0 zł - wypłaty EUR w strefie EOG
  • 7 zł - pozostałe bankomaty
 • Wpłata gotówki we wpłatomacie

  Wpłata z użyciem karty:

  • 0 zł - wpłatomaty zlokalizowane na terenie oddziałów banku
  • 0,5%, min. 10 zł - wpłatomaty Euronet i Planet Cash

  Wpłata Blikiem:

  • 0 zł - wpłatomaty zlokalizowane na terenie oddziałów banku
  • 5 zł - wpłatomaty obce
 • Cashback

  1 zł

 • Wpłata gotówki w oddziale banku

  0 zł - pierwsza wpłata w miesiącu

  12 zł - druga i kolejne wpłaty

 • Wypłata gotówki w oddziale banku

  0 zł - pierwsza wypłata w miesiącu

  12 zł - druga i kolejne wypłaty

Przelewy

 • Zwykły przelew internetowy

  0 zł

 • Przelew natychmiastowy

  6 zł

 • Zlecenie stałe

  0 zł

 • Polecenie zapłaty

  0 zł

 • Zwykły przelew w oddziale banku

  12 zł

 • Koszt przelewu SEPA

  0 zł

 • Koszt przelewu (zagranicznego) SWIFT

  0,2%, min. 30 zł maks. 200 zł

 • Kody SMS (autoryzacja operacji)

  0 zł

 • Przelew na telefon Blik

  0 zł

Inne

 • Płatności mobilne
  Blik: płatności kodem Blik generowanym w aplikacji banku, wypłaty z bankomatów kodem Blik (dostępność innych funkcji może się różnić w zależności od banku).
  Google Pay: płatności zbliżeniowe telefonem dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym Android.
  Apple Pay: płatności dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym iOS (Apple).
  Garmin Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami Garmin.
  Fitbit Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami i opaskami sportowymi Fitbit.
  SwatchPAY!: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami Swatch.
  Xiaomi Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami i opaskami Xiaomi.
 • Pozostałe

  Płatne SMS-y informujące o wybranych zdarzeniach na rachunku (0,20 zł / szt., opcjonalnie)

Zalety

 • wysokie premie dla nowych klientów za założenie konta
 • konto atrakcyjne dla poszukiwacza nowinek ze względu na płatności mobilne oraz ciekawą aplikację GOmobile
 • konto założysz za pośrednictwem kuriera lub metodą wideoweryfikacji w aplikacji

Wady

 • niewielka różnorodność usług dodatkowych
 • brak możliwości uniknięcia miesięcznej opłaty za Kartę Otwartą na eŚwiat i Kartę Otwartą na Świat
 • drogie wypłaty z bankomatów dla posiadaczy Karty Otwartej na Dzisiaj
 • Atrakcyjność opłat
  4/ 5
 • Użyteczność rachunku
  3.1/ 5
 • Jakość obsługi klienta
  3.5/ 5
 • Promocje i bonusy
  4.7/ 5

Skocz po 450 zł

Promocje Konta Otwartego na Ciebie przyzwyczaiły nas do prostych warunków i atrakcyjnych nagród. Tak jest i w najnowszej akcji, w której możesz zyskać zarówno bony do sklepów Żabka, jak i premię pieniężną. Sięgnięcie po te bonusy wymaga tylko płatności Blikiem przez 3 miesiące, a dodatkowo także wpływu na konto i przelewów z niego. Jedyne, do czego mamy drobne zastrzeżenie, to podział bonów na małe nominały, ale ich łączna kwota wciąż jest zachęcająca.

Nie zwlekaj zbyt długo z decyzją o udziale w akcji, aby nie okazało się, że Twój wniosek nie zmieści się w promocyjnej puli.

Powodzenia! 🙂

Aldona Derdziak

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos