400 zł do Allegro i 360 zł moneyback z kartą kredytową TurboKARTA w Santander Consumer Banku

Publikacja:
400 zł do Allegro i 360 zł moneyback z kartą kredytową TurboKARTA w Santander Consumer Banku
Czas trwania
Cel (zysk) 760 zł: 400 zł do Allegro + 360 zł moneyback.
Uczestnik Nowy posiadacz karty kredytowej Santander Consumer Banku.
Po drodze Transakcje kartą.
Kogo nie satysfakcjonował moneyback w wysokości 360 zł z kartą kredytową Visa TurboKARTA od Santander Consumer Banku, ten powinien ponownie przyjrzeć się wspomnianej kredytówce – a to dlatego, że teraz może zgarnąć dodatkowo vouchery o wartości 400 zł do wykorzystania w serwisie Allegro. Aby je zdobyć, należy w kolejnych miesiącach wydawać promowaną kartą po min. 600 zł.

Promocja "Weź kartę i zyskaj bony"

Organizatorem akcji jest Santander Consumer Bank.

Do kiedy możesz skorzystać?

Promocja trwa do 29 lutego 2024 r.

Co możesz zyskać?

Do zdobycia jest premia w postaci voucherów o wartości 400 zł do wykorzystania w serwisie Allegro.

Ponadto możesz zdobyć moneyback w wysokości 360 zł wynikający z faktu, że jedną z cech Visa TurboKARTY jest zwrot części wydatków w miejscach wskazanych w regulaminie programu sprzedaży premiowej "Zakupy z premią".

Czy możesz skorzystać?

Szansę na otrzymanie 4 bonów do Allegro po 100 zł ma tylko 1500 osób, które jako pierwsze zawrą umowę o Visa TurboKARTĘ. Z udziału w akcji wykluczone są osoby, które posiadają kredytówkę Santander Consumer Banku lub były jej posiadaczami w 2022 i w 2023 r.

W związku z tym, że mamy do czynienia z produktem kredytowym, trzeba się liczyć z badaniem wiarygodności i zdolności kredytowej. Od wyników tej analizy zależy decyzja o przyznaniu (lub nie) karty kredytowej i wysokości jej limitu.

Co musisz zrobić?

Droga do 400 zł do Allegro i 360 zł moneyback w Santander Consumer Banku
 • Krok 1. Złóż wniosek o kartę kredytową Visa TurboKARTA

  Do 29 lutego 2024 r. złóż wniosek o kartę kredytową Visa TurboKARTA i podpisz z Santander Consumer Bankiem umowę.

  Przed rozpoczęciem korzystania z kredytówki zachęcamy do lektury tekstu "Jak mądrze wybrać kartę kredytową i rozsądnie z niej korzystać". Wszystkim nie zaszkodzi przeczytanie poradnika nt. bezpiecznego posługiwania się "kredytówką".

 • Krok 2. Zaloguj się do bankowości elektronicznej

  W ciągu 30 dni od daty podpisania umowy przynajmniej raz zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej.

 • Krok 3. Aktywnie korzystaj z karty kredytowej

  Po podpisaniu umowy aktywnie korzystaj z otrzymanej kredytówki. Przez 5 miesięcy (licząc od tego, w którym zawarłeś umowę) wydawaj nią bezgotówkowo min. 600 zł miesięcznie.

  Z promocji wyłączone są transakcje kartą dokonane w punktach prowadzących działalność określoną kodami MCC podanymi w regulaminie:

  • 4829 - przelew środków pieniężnych,
  • 6010, 6012, 6051 - instytucje finansowe – ręczne wypłaty gotówkowe; towary i usługi; waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne,
  • 6211 - pośrednicy ubezpieczeniowi,
  • 6540 - instytucje niefinansowe – zakup/obciążenie karty,
  • 7995 - obstawianie zakładów (włącznie z loteriami), żetony w kasynach.

  Nie zostaną także uwzględnione operacje przelewu lub doładowania innych portfeli cyfrowych lub rachunków płatniczych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych takich jak np. Revolut, SkyCash czy PayPal.

 • Premia. Odbierz bony do Allegro (4 x 100 zł)

  Za każdy miesiąc, w którym zrealizujesz powyższe zadanie (maksymalnie za 4 miesiące), bank przekaże Ci voucher do Allegro o wartości 100 zł. Otrzymasz go, o ile nie będziesz miał zaległości w spłacie karty dłuższej niż 10 dni i na kwotę wyższą niż 50 zł.

  Bon trafi do Ciebie do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełniłeś warunki aktywności. Bank przekaże Ci go w wiadomości SMS przesłanej na numer telefonu podany we wniosku o kartę.

  O zasadach korzystania z voucherów podczas zakupów pisaliśmy w tekście "Bony, vouchery, kupony Allegro – atrakcyjna nagroda w promocjach bankowych".

 • Krok 4. Korzystaj z Visa TurboKARTY w kolejnych miesiącach

  Aktywnie korzystaj z Visa TurboKARTY, a dodatkowo bank zwróci Ci część innych wydatków:

  • 5% na samodzielnych myjniach samochodowych (działających poza stacjami paliw);
  • 3% transakcji bezgotówkowych w restauracjach, pubach, kawiarniach i fast foodach;
  • 1% płatności na stacjach paliw.
 • Premia. Odbierz należny Ci moneyback (max 30 zł/miesiąc)

  Należny Ci zwrot, maksymalnie 30 zł w miesiącu, zostanie zaksięgowany na rachunku karty kredytowej w dniu generowania wyciągu za dany okres rozliczeniowy. Premia będzie widoczna jako „Twoje oszczędności”.

Mission complete!

Nagrody, które otrzymasz, korzystając z propozycji Santander Consumer Banku, nie podlegają opodatkowaniu, nie musisz się z nich rozliczać przed fiskusem.

Karta objęta promocją

 • Karta
  0 zł / 6,90 zł

 • Bankomaty
  6%, min. 10 zł

 • Oprocentowanie
  18,5%
 • Okres bezodsetkowy
  54 dni

Wyróżnikiem tej "kredytówki" jest możliwość otrzymywania w każdym miesiącu zwrotu części wydatków (maksymalnie 30 zł/miesiąc) dokonanych w określonych przez Santander Consumer Bank miejscach.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos