Zegarek Garmin Fenix 7 (o wartości 2789 zł) w konkursie dla nowych klientów Banku Pocztowego

Publikacja:
Zegarek Garmin Fenix 7 (o wartości 2789 zł) w konkursie dla nowych klientów Banku Pocztowego
Czas trwania
Cel (zysk) Zegarek Garmin Fenix 7 o wartości 2789 zł.
Uczestnik Nowy klient Banku Pocztowego.
Po drodze Nagrodę otrzymają osoby, które wykonają Wirtualną Kartą Mastercard największą liczbę transakcji na kwotę min. 10 zł.
Sięgając po Kartę Wirtualną Mastercard z oferty Banku Pocztowego i aktywnie korzystając z niej zgodnie z wymogami konkursu, możesz wygrać 1 z 90 zegarków Garmin Fenix 7. Przedstawiamy akcję dla miłośników nowoczesnych płatności.

Przed kilkoma miesiącami w ofercie Banku Pocztowego pojawiła się Karta Wirtualna Mastercard. Teraz rozpoczął się konkurs, który ma propagować transakcje bezgotówkowe i zachęcać do dokonywania ich wspomnianą "debetówką". Formalnie organizatorem akcji jest spółka Albedo Marketing. Nagrody ufundowała firma Mastercard, a Bank Pocztowy ma status zleceniodawcy przygotowania konkursu. Do wygrania jest 1 z 90 smartwatchy Garmin Fenix 7, których wartość określono w regulaminie na kwotę 2789 zł.

Kto może przystąpić do konkursu?

W rywalizacji o zegarek mogą wziąć osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych, które w okresie 6 miesięcy przed rozpoczęciem konkursu (10 maja 2023 r.) nie posiadały w Banku Pocztowym rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego.

Co zrobić, by zdobyć smartwatcha?

Twoje zadanie sprowadza się do otwarcia konta osobistego w Banku Pocztowym i aktywnego korzystania z wydanej do niego Karty Wirtualnej Mastercard. Oto szczegóły.

Start
 • Krok 1

  Jak najszybciej, najpóźniej do 10 lipca 2023 r., otwórz jeden z rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych z oferty Banku Pocztowego wraz z Kartą Wirtualną Mastercard.

  Musisz przy tym wyrazić zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Bank Pocztowy w celach marketingowych, kontaktowanie się z Tobą telefonicznie i drogą elektroniczną w celu przedstawienia produktów banku.

 • Krok 2

  Do 10 lipca 2023 r. wykonaj otrzymaną Kartą Wirtualną Mastercard jak najwięcej transakcji bezgotówkowych spełniających wymagania regulaminu.

  Uwaga: przy ustalaniu rankingu najaktywniejszych uczestników konkursu zostaną wzięte pod uwagę tylko płatności na kwotę min. 10 zł i wykonane w miejscach, których nie ma na liście "zakazanych" kodów MCC. Szczegóły znajdziesz niżej.

 • Informacja

  Przy ustalaniu liczby płatności nie zostaną uwzględnione:

  • drugie oraz kolejne transakcje dokonane w tym samym dniu oraz w tym samym punkcie / sklepie internetowym;
  • wszelkie płatności, w których nie dochodzi do rzeczywistej transakcji pomiędzy dwoma różnymi podmiotami – płacącym oraz otrzymującym płatność, np. uczestnik konkursu dokonuje płatności na rzecz samego siebie lub podmiotu powiązanego (m.in. spółki kierowanej przez niego lub w której jest wspólnikiem);
  • transakcje, w przypadku których nastąpił zwrot świadczenia (np. towaru, usługi lub pieniędzy).
 • Krok 3

  90 osób, które wykonały największą liczbę poprawnych transakcji, do 31 lipca 2023 r. otrzyma informację o przyznaniu nagrody. Stanie się to w SMS-ie przesłanym na numer telefonu podany przy zakładaniu rachunku.

  Będąc w gronie laureatów, w ciągu 7 dni od otrzymania informacji musisz wejść na wskazaną w niej stronę internetową i podać dane niezbędne do przekazania smartwatcha.

 • Premia

  Nagrody zostaną wysłane pocztą kurierską w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez organizatora zwrotnej wiadomości e-mail z wymaganymi danymi.

Mission complete!

Bardzo ważne zastrzeżenie

Przystępując do konkursu, musisz wiedzieć, że jego regulamin zawiera obszerną listę kodów MCC określających miejsca, w których nie można realizować transakcji. Dokonane tam płatności nie zostaną uwzględnione przy tworzeniu rankingu najaktywniejszych.

Jako że na liście znajdują się punkty handlowo-usługowe, z których wielu z nas korzysta na co dzień, przedstawiamy pełny wykaz "zakazanych" kodów MCC:

 • 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne;
 • 5122 – dotyczący m.in. właścicieli aptek;
 • 5715 – hurtownie napojów alkoholowych;
 • 5813 – pijalnie (napoje alkoholowe), bary, tawerny, kluby nocne i dyskoteki;
 • 5912 – drogerie i apteki; 5921 – sklepy z piwem, winem, alkoholem;
 • 6010 – instytucje finansowe (gotówkę z kas banków);
 • 6011 – instytucje finansowe (gotówkę z bankomatów);
 • 6012 – instytucje finansowe (towary i usługi);
 • 6050 – przekazy pieniężne w instytucjach finansowych;
 • 6051 – przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne);
 • 6540 – instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty);
 • 7511 – obstawianie zakładów (włącznie z loteriami), żetony w kasynach;
 • 8999 – określający wolne zawody;
 • 9311 – dotyczący podatków.

Niedozwolone są też wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych (w tym portfela elektronicznego SkyCash) oraz zakup lub doładowanie różnego rodzaju kart podarunkowych, prezentowych oraz elektronicznych bonów, nawet jeżeli nie znajdują w ramach powyższych kodów MCC; a także wszelkie pozycje obciążające saldo gotówkowe uczestnika.

Gdyby się zdarzyło, że dwóch lub więcej uczestników dokona tej samej liczby transakcji spełniających wymogi regulaminu, nagrodę otrzyma ten, kto wcześniej dokonał ostatniej z tych płatności. 

Do chwili rozstrzygnięcia konkursu, czyli do 10 sierpnia 2023 r., nie możesz zamknąć konta i karty, które wziąłeś, by móc uczestniczyć w konkursie ani nawet złożyć wypowiedzenia dotyczącego tych produktów.

Organizator zadba o rozliczenie z urzędem skarbowym należnego podatku, jako laureat nie będziesz musiał się tym martwić.

Produkty Banku Pocztowego

Bank Pocztowy ma w swojej ofercie dwa konta osobistych adresowanych do różnych kategorii klientów. Najbardziej uniwersalne jest Konto w Porządku.

Konto w Porządku

Bank Pocztowy
 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł / 6,99 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 2,50 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł

Karta Wirtualna Mastercard nie ma swojego fizycznego odpowiednika. Jej dane są dostępne w bankowości elektronicznej tuż po złożeniu wniosku. PIN nadajesz sam w bankowości elektronicznej, dzięki czemu już po chwili możesz korzystać z karty! Będąc jej posiadaczem, masz dostęp do bezpłatnego pakietu ubezpieczeń i dodatkowych korzyści w ramach program Mastercard Bezcenne Chwile.

Karta wydawana jest bezpłatnie, darmowe są też wypłaty zbliżeniowe z bankomatów na całym świecie. Miesięczna opłata za korzystanie z niej wynosi 4,99 zł.

Zegarek czeka

Wiesz już, co jest do wygrania i jakie działania należy podjąć, by dać sobie szansę na zdobycie smartwatcha. Jeśli jesteś zainteresowany konkursem, przemyśl jeszcze na spokojnie sprawę i podejmij ostateczną decyzję. W razie przystąpienia do rywalizacji życzymy Ci powodzenia, niech jeden z zegarków przypadnie właśnie Tobie!

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(10)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
K
Kucho
Gość

Czy już ktoś dostał smsa odnoście nagrody ?

Odpowiedz

P
piter
Gość
@Kucho

sms przyszedł dzisiaj

Odpowiedz

M
Michał
Gość
@piter

Ile transakcji było potrzebnych do zdobycia nagrody?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Michał

Chcąc poznać odpowiedzieć na to pytanie, trzeba by dotrzeć do osoby, która zajęła 90. miejsce w rankingu i tym samym była ostatnią, którą otrzymała nagrodę.

Taką informację posiada zapewne tylko Bank Pocztowy. Trudno powiedzieć, czy zechce się nią podzielić, gdybyś zapytał o to jako uczestnik promocji.

Odpowiedz

M
Michał
Gość
@Krzysztof Duliński

Jasne, chciałem wiedzieć mniej więcej ile transakcji kwalifikowało do zdobycia nagrody

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Michał

Tego niestety nie wiemy; może Piter zdradzi ile zrobił operacji i da to jakiś pogląd na sprawę.

Odpowiedz

K
Kucho
Gość
@Krzysztof Duliński

Transakcji które by się kwalifikowały zgodnie z regulaminem zrobiłem około 330 . Które by to było miejsce na 90 nie wiem .

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Kucho

Dzięki za wiadomość. Wiemy tyle, że kilkadziesiąt operacji raczej nie wystarczyło, by się załapać na nagrodę ?

Odpowiedz

P
Przemek
Gość
@Krzysztof Duliński

Ja zrobilem 84 i sie zalapalen :)

Odpowiedz

P
Piter
Gość
@Kucho

Ja około 100, raczej to nie była duża liczba, bo względnie mało popularny bank i przy ograniczeniu 1 transakcji w punkcie dziennie wyeliminowane 'nabijanie' w przypadku osób np z działalnością, które robią zakupy na duże kwoty i opcją robienia ich wielokrotnie w 1 miejscu.

Odpowiedz