300 zł w formie vouchera do Allegro lub Biedronki za kartę kredytową Santander Bank Polska

Publikacja:
300 zł w formie vouchera do Allegro lub Biedronki za kartę kredytową Santander Bank Polska
Czas trwania
Cel (zysk) 300 zł w formie e-karty do Allegro lub Biedronki + zwolnienie z opłat za kartę przez 12 miesięcy.
Uczestnik Osoba, która nie posiada głównej karty kredytowej Santander Bank Polska.
Po drodze Płatności kartą.
Santander zachęca, by przygotować się do wydatków związanych z tegorocznym Black Week, stworzyć sobie szansę, by część z nich przełożyć na później, korzystając z karty kredytowej. Jeśli sięgniesz teraz po "kredytówkę" w tym banku, to po spełnieniu warunków zapisanych w regulaminie promocji otrzymasz w nagrodę e-kod o wartości 300 zł do wydania w Biedronce lub na Allegro oraz roczne zwolnienie z opłaty miesięcznej za główną kartę kredytową.

Promocja "Karta kredytowa na Black Week 2023"

Organizatorem akcji jest Santander Bank Polska.

Do kiedy możesz skorzystać?

Promocja trwa do 20 listopada 2023 r. lub do wyczerpania puli 2000 promocyjnych wniosków o "kredytówkę".

Co możesz zyskać?

Do zdobycia są dwie nagrody:

 • e-kod o wartości 300 zł do wykorzystania w sieci Biedronka lub na Allegro;
 • bezwarunkowe zwolnienie z opłaty miesięcznej za główną kartę kredytową przez 12 miesięcy.

Czy możesz skorzystać?

Z propozycji Santandera mogą skorzystać wyłącznie osoby, które nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej w tym banku w określonym czasie; w tym przypadku od 1 lutego 2023 r. do dnia przystąpienia do akcji.

Ponadto uczestnik promocji musi być pełnoletni, posiadać pełną zdolność do czynności prawnych i w okresie trwania oferty specjalnej złożyć wniosek o dowolną kartę kredytową z logo Santandera. Ważne, by bank uznał, że masz odpowiednią zdolność kredytową i przyznał Ci wybraną "kredytówkę".

Co musisz zrobić?

Podpowiedzi Bankonautów: Chcąc w pełni wykorzystać możliwości, jakie daje udział w tej promocji, zwróć uwagę na dwie poniższe sugestie:
1. Będąc nowym klientem Santandera, możesz zacząć współpracę z tym bankiem od założenia konta osobistego w promocji powitalnej, by zgarnąć premię w wysokości kilkuset złotych;
2. Zastanawiając się nad wyborem karty kredytowej, powinieneś wiedzieć, że decydując się na plastik z logo Visa, masz szansę na zdobycie 600 zł moneyback.

Droga do 300 zł premii w Santanderze
 • Krok 1. Jak najszybciej złóż wniosek o Konto Santander i uzyskaj dostęp do bankowości elektronicznej

  Jak najszybciej złóż wniosek o Konto Santander i dopełnij formalności, by zyskać dostęp do bankowości elektronicznej.

  Jeśli jesteś już klientem Santandera i korzystasz z dostępu do jego produktów online, pomijasz ten krok.

 • Krok 2. Zarejestruj się w promocji

  Do 20 listopada 2023 r. (przypominamy o ograniczonej liczbie nagród) zarejestruj się w promocji, wypełniając formularz na jej stronie internetowej.

  Pamiętaj o akceptacji regulaminu akcji, wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do jej przeprowadzenia oraz wskazaniu sklepu, w którym chcesz wykorzystać nagrodę.

 • Krok 3. Do 20 listopada 2023 r. złóż wniosek o kartę kredytową

  Także do 20 listopada 2023 r. zaloguj się do bankowości elektronicznej, by złożyć wniosek o kartę kredytową. Po pozytywnej decyzji kredytowej i otrzymaniu "kredytówki" pocztą aktywuj ją online.

 • Krok 4. Sprawdź posiadanie zgód marketingowych

  Upewnij się, czy masz wyrażone zgody na kontakty marketingowe i otrzymywanie wiadomości z banku elektronicznymi kanałami kontaktu (EKK). Możesz to zrobić po zalogowaniu się do bankowości internetowej w zakładce Ustawienia -> Forma kontaktu z bankiem -> Zgody.

 • Premia. Skorzystaj ze zwolnienia z opłat za "kredytówkę"

  Nagrodą za spełnienie powyższych warunków jest bezwarunkowe zwolnienie z opłaty miesięcznej za główną kartę kredytową przez 12 miesięcy.

 • Krok 5. Zrealizuj wymagane płatności w 3 kolejnych miesiącach

  W grudniu 2023 r. oraz w styczniu i lutym 2024 r. (w każdym z tych miesięcy) wykonaj przynajmniej 5 płatności kartą kredytową na łączną kwotę min. 500 zł.

  Przy ocenie spełnienia tego warunku Santander Bank Polska nie uwzględni transakcji zwróconych, płatności Quasi Cash (operacje bezgotówkowe, podczas których dochodzi do wymiany środków na gotówkę/ jednostki pieniężne w szczególności w punktach oznaczonych jako kasyna, kasyna internetowe, gry losowe, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory) oraz płatności u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych, środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie, np.: Revolut, DiPocket.

 • Premia. Odbierz 300 zł do Allegro lub Biedronki

  Bank poinformuje Cię o przyznaniu nagrody najpóźniej 31 marca 2024 r. sms-em lub za pośrednictwem e-maila przesłanego w bankowości internetowej bądź mobilnej. W tej samej wiadomości znajdziesz elektroniczną kartę podarunkową o wartości 300 zł do wykorzystania w wybranym przez siebie sklepie.

  W regulaminie niestety nie określono terminu ważności e-kodów, które można zdobyć w tej promocji. Na ogół bony do Biedronki ważne są bezterminowo, a vouchery do Allegro mają kilkumiesięczny okres ważności.

  Chcąc zapłacić e-kodem w Biedronce, wystarczy podać tworzący go ciąg cyfr kasjerowi lub samodzielnie wpisać na kasie samoobsługowej. Możliwe jest wielokrotne korzystanie z vouchera aż do wyczerpania przypisanych do niego środków.

  Zasady wykorzystania nagrody na Allegro też nie są skomplikowane. Pisaliśmy o nich w tekście "Bony, vouchery, kupony Allegro – atrakcyjna nagroda w promocjach bankowych".

  Nagroda jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych i nie trzeba jej uwzględniać w rocznym zeznaniu podatkowym.

 • Dodatkowy bonus. Zyskaj premię w Bezcennych Chwilach z kartą kredytową Mastercard

  Jeśli zdecydujesz się na kartę kredytową Mastercard, to swój zysk możesz powiększyć o 24 000 punktów (300 zł) w programie Bezcenne Chwile w ramach odrębnej promocji przygotowanej przez tę organizację płatniczą.

 • Dodatkowy bonus. Walcz o nagrody w konkursie

  Będąc już klientem Santandera, będziesz miał prawo wziąć udział w konkursie rozgrywanym w dwóch kategoriach: najwyższa suma płatności oraz największa liczba płatności. W każdej z nich do wygrania są atrakcyjne nagrody.

Mission complete!

Produkty, których dotyczy promocja

 • Konto
  0 zł / 6 zł

 • Karta
  0 zł / 9 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 3 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł

Unikalne cechy: darmowe przelewy natychmiastowe, zwrot 1% kwoty rachunków za gaz, prąd, TV, telefon i Internet.

Visa Silver "Akcja Pajacyk"

Santander Bank Polska
 • Karta
  0 zł

 • Bankomaty
  4%, min. 10 zł

 • Oprocentowanie
  18,5%
 • Okres bezodsetkowy
  54 dni
Unikalne cechy: płatności kartą wspierają akcję "Pajacyk".

Karta kredytowa World Mastercard

Santander Bank Polska
 • Karta
  0 zł / 17,50 zł

 • Bankomaty
  4%, min. 10 zł

 • Oprocentowanie
  18,5%
 • Okres bezodsetkowy
  54 dni
Unikalne cechy: korzystne przewalutowania i brak prowizji za transakcje walutowe kartą.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos