Wróć

HIT! Aż 900 zł łatwej premii za Konto Santander w Santander Bank Polska + łatwiejsze warunki karencji

10 komentarzy / opinii
HIT! Aż 900 zł łatwej premii za Konto Santander w Santander Bank Polska + łatwiejsze warunki karencji
Popularność promocji
Czas trwania
Cel (zysk) Do 900 zł: 300 zł premii gotówkowej + 200 zł w punktach Bezcenne Chwile + karta podarunkowa o wartości 100 zł (lub 4 bilety do kina) za otwarcie konta z polecenia + do 300 zł zwrotu za rachunki.
Uczestnik Osoba, która nie posiadała konta osobistego w Santander Bank Polska od 1 stycznia 2021 r.
Po drodze Wpływy, transakcje kartą i Blikiem, logowanie do aplikacji mobilnej banku.
Santander Bank Polska po raz kolejny proponuje pakiet promocji. W wyniku kumulacji do zgarnięcia jest w sumie nawet 900 zł! Zdobycie każdej z premii jest możliwe po spełnieniu prostych warunków. Co istotne, tym razem karencja dla łowców okazji została znacząco skrócona!

Promocja "Zyskaj 300 zł z kontem"

Organizatorem akcji "Zyskaj 300 zł z kontem" i pozostałych opisanych promocji jest Santander Bank Polska.

Do kiedy możesz skorzystać?

Z propozycji banku dotyczącej promocji konta osobistego możesz skorzystać do 31 października 2023 r.

Co możesz zyskać?

Santander Bank Polska znany jest z hojnego nagradzania swoich klientów, zarówno na początku współpracy, jak i później. Przekonuje o tym pakiet aktualnie dostępnych promocji:

 1. W akcji "Zyskaj 300 zł z kontem" do zgarnięcia jest 300 zł w gotówce (bonus będzie wypłacony w 2 częściach: 100 + 200 zł). Promocja trwa do 31 października 2023 r.
 2. W akcji "Możesz więcej z kartą Mastercard " związanej z programem Mastercard Bezcenne Chwile możesz zgarnąć 16 000 punktów, czyli równowartość 200 zł. Ta akcja również potrwa do 31 października 2023 r., jednak liczba nagród w tej promocji jest ograniczona i wynosi 2000 sztuk kodów Mastercard. O kolejności przyznania nagrody będzie decydowała data otwarcia konta, tak więc oferta może skończyć się przed czasem.
 3. W programie poleceń bank oferuje nowym i obecnym klientom nagrodę do wyboru: 100 zł w formie karty podarunkowej (do Biedronki, Decathlonu, RTV EURO AGD lub Zalando) albo 4 bilety do kina Helios / Cinema City.
 4. Dodatkowo jako posiadacz Konta Jakie Chcę Santandera będziesz mógł odzyskać nawet 300 zł w ciągu roku, regulując domowe rachunki ze swojego nowego konta.
 5. Decydując się na kartę Visa Dopasowana, możesz wziąć udział w konkursie i powalczyć o nagrody w różnej wysokości, max 1000 zł.
 6. Zakładając konto dla dziecka lub nastolatka, jako rodzina zyskacie dodatkowe 150 zł.
 7. Jeśli jesteś studentem, możesz także otrzymać kod promocyjny na kurs języka angielskiego do wykorzystania na platformie eTutor. Pula bonusów jest ograniczona jest do 2000.

Łączna kwota nagród jest więc niebagatelna i wynosi 900 zł (z kartą Mastercard) lub 700 zł + ewentualna premia za rachunek dla niepełnoletniego + szansa na nagrody w konkursie (z kartą Visa).

Czy możesz skorzystać?

Organizator stawia uczestnikom kilka warunków. Po pierwsze, muszą to być osoby pełnoletnie posiadające ważny dowód osobisty, polskie obywatelstwo i miejsce zamieszkania na terytorium Polski oraz pełną zdolność do czynności prawnych.

Po drugie, wykluczone są osoby, które w okresie od 1 stycznia 2021 r. posiadały w Santanderze konto osobiste (również jako współwłaściciele). Tym razem nie ma dodatkowego warunku oznaczającego dłuższą karencję dla osób, które po 1 kwietnia 2019 r. założyły w dowolnej promocji Konto Jakie Chcę (także w wersji dla Młodych) albo Konto Select. Ta wiadomość powinna szczególnie ucieszyć wszystkich łowców okazji 😀.

Jeżeli natomiast posiadasz jakiś inny produkt Santandera (np. konto firmowe lub kartę kredytową), to bez problemu możesz wziąć udział w promocji.

Aby móc ubiegać się o kurs języka angielskiego, musisz mieć status studenta, być w wieku 18-26 lat i od 1 września 2022 r. nie posiadać w Santanderze konta osobistego (również jako współwłaściciel). Także osoby, które po 1 kwietnia 2019 r. założyły w dowolnej promocji Konto Jakie Chcę (także w wersji dla Młodych) albo Konto Select, nie mogą skorzystać z tej propozycji.

Co musisz zrobić?

Droga do 900 zł w Santander Bank Polska

 • Krok 1. Do 31 października 2023 r. złóż wniosek o wybrany rachunek: Konto Santander, Konto Santander dla studenta lub Konto Santander Max.

  Do 31 października 2023 r. złóż internetowy wniosek o wybrany rachunek:

  • Konto Santander
  • Konto Santander dla studenta
  • Konto Santander Max

  z kartą debetową (pełną pulę nagród zgarniesz, wybierając tę z logo Mastercard, a decydując się na plastik z logo Visa, będziesz mógł wziąć udział w konkursie) i dostępem do bankowości elektronicznej, pamiętając o podaniu adresu e-mail oraz numeru telefonu.

  Jeśli studiujesz, zaznacz pole „Tak, jestem studentem”, oświadczając tym samym, że posiadasz taki status.

  We wniosku musisz wyrazić zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, kontakty ze strony banku, w tym w celach marketingowych drogą telefoniczną i elektroniczną oraz na przesyłanie korespondencji w formie elektronicznej (EKK, czyli elektroniczny kanał kontaktu).

  Miejsce, w którym musisz zaznaczyć wymagane zgody marketingowe, wygląda tak:

  Promocja Santander, wniosek o konto, zgody marketingowe.
 • Dodatkowy bonus. Zyskaj dodatkowe 100 zł w programie poleceń

  Jeśli chcesz zgarnąć dodatkowy bonus w programie poleceń, to po otwarciu konta wpisz kod polecenia w rubryce związanej z programem poleceń. Jeśli nie posiadasz takiego kodu, możesz skorzystać z naszego: 6LZ9SJ

  Pamiętaj o spełnieniu warunków aktywności dotyczących tej oferty!

 • Krok 2. Do 10 listopada 2023 r. zawrzyj umowę o wybrany rachunek

  Do 10 listopada 2023 r. zawrzyj umowę o rachunek z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej. Możesz to zrobić podczas spotkania z kurierem lub metodą "na selfie".

 • Dodatkowy bonus. Zostań Mistrzem Płatności z kartą Visa Dopasowana

  Zawalcz o nagrody w konkursiedo wygrania są premie pieniężne o różnej wartości, maksymalnie 1000 zł.

 • Krok 3. Zrealizuj warunki aktywności w listopadzie (100 zł + 16 000 punktów w Bezcennych Chwilach)

  W listopadzie 2023 r:

  • zapłać kartą lub Blikiem w punkcie stacjonarnym lub sklepie internetowym na łączną kwotę min. 300 zł (jeśli skończyłeś już 26 lat) lub choć jeden raz (będąc w wieku 18-25 lat),
  • zaloguj się minimum raz do aplikacji Santander mobile.

  Co musisz wiedzieć o transakcjach bezgotówkowych kartą? Liczą się zarówno te wykonane w sklepach stacjonarnych, jak i w Internecie. Co ważne, pod uwagę brana jest data rozliczenia (zaksięgowania) transakcji na rachunku. Zatem jeśli wykonasz je w ostatnich dniach miesiąca, bank najpewniej zaksięguje je na rachunku dopiero na początku kolejnego miesiąca.

  Do transakcji Blikiem nie są wliczane przelewy na telefon.

  Pamiętaj, że do otrzymania każdej kolejnej premii cząstkowej w promocji niezbędne jest spełnienie warunków uprawniających do uzyskania poprzedniej. Dla przykładu, jeśli nie spełnisz warunków w listopadzie, pozbawisz się szansy na bonusy w kolejnych etapach akcji.

 • Premia. Odbierz 100 zł premii + punkty w bezcennych Chwilach

  100 zł premii za otwarcie rachunku i aktywność w listopadzie otrzymasz na ROR w Santander Bank Polska do 31 grudnia 2023 r.

  Również do końca grudnia 2023 r. bank prześle Ci sms-em na numer telefonu podany we wniosku kod Mastercard, który zamienisz na 16 000 punktów (równowartość 200 zł) w programie Bezcenne Chwile.

  Natomiast kod na kurs języka angielskiego przysługujący studentom za zalogowanie się do aplikacji Santander mobile, otrzymasz do 31 grudnia 2023 r. sms-em lub w poczcie w Santander internet / mobile.

  Nagrodę (także i pozostałe) otrzymasz tylko wtedy, gdy w dniu ich przekazania Twój ROR będzie aktywny i nie odwołałeś wcześniej udzielonych zgód marketingowych.

 • Krok 4. Zrealizuj warunki aktywności w grudniu 2023 r., styczniu i lutym 2024 r. (200 zł)

  W grudniu, styczniu oraz lutym (w każdym z tych miesięcy):

  • zapewnij wpływ na konto na łączną kwotę min. 300 zł (będąc w wieku 18-25 lat) lub 1000 zł (jeśli skończyłeś już 26 lat),
  • zapłać kartą lub Blikiem w punkcie stacjonarnym lub sklepie internetowym na łączną kwotę min. 300 zł (jeśli skończyłeś już 26 lat) lub przynajmniej jeden raz (będąc w wieku 18-25 lat),
  • zaloguj się minimum raz do aplikacji Santander mobile.

  Warunek dotyczący wpływów nie został opisany w regulaminie zbyt szczegółowo – poniekąd to dobra informacja, gdyż można z tego wyciągnąć wniosek, że bank uzna każdy wpływ na konto, niezależnie od źródła. Przypominamy też, że wpływ nie musi być jednorazowy; ważne, by suma uznań na rachunku w danym miesiącu wyniosła min. 300/1000 zł, zależnie od wieku posiadacza konta.

 • Premia. Odbierz drugą część premii (200 zł)

  Przelew z drugą częścią premii gotówkowej (200 zł) zasili Twoje Konto Santander do 31 marca 2024 r.

 • Dodatkowy bonus. Zyskaj zwrot za rachunki (do 300 zł w ciągu roku)

  Opłacając domowe rachunki z konta osobistego w Santander Bank Polska, możesz otrzymać do 300 zł zwrotu w ciągu roku.

 • Krok 5. Zyskaj 600 zł moneyback z kartą kredytową Visa

  Wartość bonusów zdobytych w Santanderze możesz powiększyć o kolejne 600 zł, sięgając po kartę kredytową Visa i aktywnie z niej korzystając przez 12 miesięcy.

Mission complete!

Premie zwolnione są z opodatkowania, nie musisz się więc przejmować rozliczeniami z fiskusem.

Konto, którego dotyczy promocja

Konto
0 zł / 6 zł
Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku

0 zł / 6 zł


 • jeżeli masz mniej niż 26 lat, konto jest bezwarunkowo bezpłatne
 • jeżeli masz powyżej 26 lat, opłaty unikniesz, jeśli wykonasz transakcje kartą lub Blikiem na min. 300 zł/mies.
Karta
0 zł / 9 zł
Miesięczna opłata za kartę 0 zł / 9 zł

 • jeżeli masz mniej niż 26 lat, opłaty unikniesz, jeśli wykonasz 1 transakcję kartą (lub Google Pay/Apple Pay) lub Blikiem
 • jeżeli masz powyżej 26 lat, opłaty unikniesz, jeśli wykonasz transakcje kartą lub Blikiem na min. 300 zł/mies.
Bankomaty
0 zł / 3 zł
Bankomaty 0 zł / 3 zł

 • 0 zł - za wszystkie bankomaty dla klientów do 26 lat
 • 0 zł - bankomaty Santander Bank Polska
 • 3 zł za pozostałe maszyny dla klientów powyżej 26 lat

możesz także wykupić miesięczny pakiet bezpłatnych wypłat ze wszystkich bankomatów za 5 zł/mies. 

Przelew internetowy
0 zł
Zwykły przelew internetowy

0 zł


+ darmowe przelewy natychmiastowe bez ograniczeń

Unikalne cechy: darmowe przelewy natychmiastowe, zwrot 1% kwoty rachunków za gaz, prąd, TV, telefon i Internet.
 • Szczegóły oferty
 • Recenzja 4.5/ 5

Konto

 • Przeznaczenie konta

  konto osobiste dla osób powyżej 18. r.ż.

 • Oprocentowanie rachunku

  0%

 • Opłata za otwarcie konta

  0 zł

 • Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku

  0 zł / 6 zł

 • Możliwość uniknięcia opłaty za prowadzenie rachunku
  • jeżeli masz mniej niż 26 lat, konto jest bezwarunkowo bezpłatne
  • jeżeli masz powyżej 26 lat, opłaty unikniesz, jeśli wykonasz transakcje kartą lub Blikiem na min. 300 zł/mies.

Karta

 • Typy kart płatniczych

  Karta Dopasowana (Mastercard / Visa)

 • Funkcjonalność karty
  • płatności zbliżeniowe
  • płatności internetowe
  • cashback
  • 3D Secure
  • wielowalutowość
  • program rabatowy Mastercard Bezcenne chwile
 • Opłata za wydanie karty

  0 zł

 • Opłata za odnowienie karty
  • 0 zł dla osób poniżej 26 lat
  • 15 zł dla osób powyżej 26. roku życia
 • Miesięczna opłata za kartę

  0 zł / 9 zł

 • Możliwość uniknięcia opłaty za kartę

  jeżeli masz mniej niż 26 lat, opłaty unikniesz, jeśli wykonasz 1 transakcję kartą (lub Google Pay/Apple Pay) lub Blikiem

  jeżeli masz powyżej 26 lat, opłaty unikniesz, jeśli wykonasz transakcje kartą lub Blikiem na min. 300 zł/mies.

 • Płatność kartą za granicą

  2,8% za przewalutowanie transakcji

Bankomaty i operacje gotówkowe

 • Wypłata z bankomatów w Polsce
  • 0 zł - za wszystkie bankomaty dla klientów do 26 lat
  • 0 zł - bankomaty Santander Bank Polska
  • 3 zł za pozostałe maszyny dla klientów powyżej 26 lat

  możesz także wykupić miesięczny pakiet bezpłatnych wypłat ze wszystkich bankomatów za 5 zł/mies. 

 • Wypłata z bankomatu w Polsce Blikiem

  0 zł

 • Wypłata z bankomatów za granicą

  dla klientów do 26 lat:

  • 0 zł

  dla klientów powyżej 26. roku życia:

  • 5 zł - wypłata EUR
  • 10 zł - pozostałe waluty

  0 zł dla wszystkich klientów za wypłatę z bankomatów grupy Santander w Hiszpanii, Portugalii, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Chile, Meksyku, Brazylii, Argentynie i USA

 • Wpłata gotówki we wpłatomacie

  0 zł - wpłatomaty własne banku

 • Cashback
  • 0 zł dla osób do 26 lat
  • 1,50 zł dla osób powyżej 26 lat
 • Wpłata gotówki w oddziale banku
  • 10 zł dla osób do 26 lat
  • 0 zł dla osób powyżej 26 lat
 • Wypłata gotówki w oddziale banku
  • 10 zł dla osób do 26 lat
  • 0 zł dla osób powyżej 26 lat

Przelewy

 • Zwykły przelew internetowy

  0 zł

 • Przelew natychmiastowy

  0 zł

 • Zlecenie stałe

  0 zł

 • Polecenie zapłaty

  0 zł

 • Zwykły przelew w oddziale banku
  • 5 zł dla osób do 26 lat
  • 10 zł dla osób powyżej 26 lat
 • Koszt przelewu SEPA

  0 zł

 • Koszt przelewu (zagranicznego) SWIFT

  0,2%, min. 20 zł maks. 200 zł

 • Kody SMS (autoryzacja operacji)

  0 zł

 • Przelew na telefon Blik

  0 zł

Inne

 • Płatności mobilne
  Blik: płatności kodem Blik generowanym w aplikacji banku, płatności zbliżeniowe telefonem, wypłaty z bankomatów kodem Blik (dostępność innych funkcji może się różnić w zależności od banku).
  Google Pay: płatności zbliżeniowe telefonem dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym Android.
  Apple Pay: płatności dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym iOS (Apple).
  Garmin Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami Garmin.
  Fitbit Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami i opaskami sportowymi Fitbit.
  SwatchPAY!: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami Swatch.
  Xiaomi Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami i opaskami Xiaomi.

Zalety

 • konto sprawdzi się, jako główny rachunek do płatności i rozliczeń (darmowe przelewy natychmiastowe i zwrot za rachunki)
 • szeroka gama płatności mobilnych
 • liczne promocje dla nowych i obecnych klientów
 • funkcjonalna bankowość internetowa i mobilna

Wady

 • ograniczona sieć bezpłatnych bankomatów w kraju
 • przeciętna oferta walutowa
 • Atrakcyjność opłat
  4.0/ 5
 • Użyteczność rachunku
  4.5/ 5
 • Jakość obsługi klienta
  4.0/ 5
 • Promocje i bonusy
  5.0/ 5

Wyróżnikiem konta są bezpłatne przelewy natychmiastowe, bez limitów. Początkowo wydają się miłym dodatkiem, ale w praktyce często się z nich korzysta. Sprawdzone!

Konto Santander w wersji dla studenta adresowane jest do osób pełnoletnich, które nie ukończyły jeszcze 26 r.ż. Jego posiadacze mają do zrealizowania nieco inne zadania niż starsi, by uniknąć podstawowych opłat.

Konto Santander Max

Santander Bank Polska
Konto
15 zł
Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku

15 zł


opłaty nie można uniknąć

Karta
0 zł
Przelew internetowy
0 zł
Płatności mobilne
Blik: płatności kodem Blik generowanym w aplikacji banku, płatności zbliżeniowe telefonem, wypłaty z bankomatów kodem Blik (dostępność innych funkcji może się różnić w zależności od banku).
Google Pay: płatności zbliżeniowe telefonem dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym Android.
Apple Pay: płatności dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym iOS (Apple).
Garmin Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami Garmin.
Fitbit Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami i opaskami sportowymi Fitbit.
SwatchPAY!: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami Swatch.
Xiaomi Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami i opaskami Xiaomi.
+4
 • Szczegóły oferty

Konto

 • Przeznaczenie konta

  konto premium dla osób powyżej 18. r.ż.

 • Oprocentowanie rachunku

  0%

 • Opłata za otwarcie konta

  0 zł

 • Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku

  15 zł

 • Możliwość uniknięcia opłaty za prowadzenie rachunku

  opłaty nie można uniknąć

Karta

 • Typy kart płatniczych

  Dopasowana Mastercard

  Dopasowana Visa

 • Funkcjonalność karty
  • płatności zbliżeniowe
  • płatności internetowe
  • cashback
  • 3D Secure
  • wielowalutowość
  • chargeback
  • bezpłatny pakiet ubezpieczeń finansowych
 • Opłata za wydanie karty

  0 zł

 • Opłata za odnowienie karty

  15 zł - opłata pobierana od klientów, którzy ukończyli 26 lat.

 • Miesięczna opłata za kartę

  0 zł

 • Płatność kartą za granicą

  0% za przewalutowanie transakcji

Bankomaty i operacje gotówkowe

 • Wypłata z bankomatów w Polsce

  0 zł

 • Wypłata z bankomatu w Polsce Blikiem

  0 zł

 • Wypłata z bankomatów za granicą

  0 zł

 • Wpłata gotówki we wpłatomacie

  0 zł

 • Cashback

  0 zł

 • Wpłata gotówki w oddziale banku

  0 zł

 • Wypłata gotówki w oddziale banku

  0 zł

Przelewy

 • Zwykły przelew internetowy

  0 zł

 • Przelew natychmiastowy

  0 zł

 • Zlecenie stałe

  0 zł

 • Polecenie zapłaty

  0 zł

 • Zwykły przelew w oddziale banku

  10 zł

 • Koszt przelewu SEPA

  0 zł

 • Koszt przelewu (zagranicznego) SWIFT

  0,2%, min. 20 zł maks. 200 zł

 • Kody SMS (autoryzacja operacji)

  0 zł

 • Przelew na telefon Blik

  0 zł

Inne

 • Płatności mobilne
  Blik: płatności kodem Blik generowanym w aplikacji banku, płatności zbliżeniowe telefonem, wypłaty z bankomatów kodem Blik (dostępność innych funkcji może się różnić w zależności od banku).
  Google Pay: płatności zbliżeniowe telefonem dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym Android.
  Apple Pay: płatności dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym iOS (Apple).
  Garmin Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami Garmin.
  Fitbit Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami i opaskami sportowymi Fitbit.
  SwatchPAY!: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami Swatch.
  Xiaomi Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami i opaskami Xiaomi.

Konto Santander Max to sztywna opłata za prowadzenie rachunku, w zamian za co otrzymujemy bezpłatne korzystanie z karty debetowej, wypłaty z bankomatów i przelewy natychmiastowe.

Beata Szymańska

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(10)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
M
Mateusz
Gość

Zakładałem konto w jednej z poprzednich edycji w której jako ostatni bonus wpadał kupon do Biedronki. Nie dostałem go póki co ale, jeden z wymogów to: wykonasz min 3 przelewy w aplikacji mobilnej na rachunek obcy.


Czy przelew na inne moje konto w innym banku będzie traktowane jako rachunek obcy ? Czy musi być to przelew np. Na konto innej osoby w innym banku ?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Mateusz

Podaj link do opisu promocji, o której mówisz. Sprawdzimy zapisy w regulaminie, może one jednoznacznie odpowiadają na Twoje pytanie.

Odpowiedz

M
Mateusz
Gość
@Krzysztof Duliński

Linku nie mogę znaleźć ale to była promocja Santander Moc nagród trwająca w okresie 1-31 marzec

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Mateusz

Regulamin tej akcji znajdziesz pod opisem na tym linku: https://moneteo.com/bankonauci/moc-nagrod-z-nowym-kontem-400-zl-konto-jakie-chce-santander-bank-polska Wymóg dokonania przelewów opisany jest ogólnie a i sam przelew nie jest jakoś precyzyjnie zdefiniowany w tabeli na końcu regulaminu.

Odpowiedz

M
MIECZYSŁAW Różycki
Gość

Bank spadów po szkole specjalnej.Poleciłem konto,osoba polecona wypełniała wniosek,oto pytania

czy jesteś pracownikiem placówki dyplomatycznej

odpowiedź

NIE

następne pytanie

jakie stanowisko zajmujesz jako pracownik placówki dyplomatycznej

tu należy zaznaczyć jedno z wymienionych.

Zastanawiam się,czy tam pracują debile?

Odpowiedz

M
MIECZYSŁAW Różycki
Gość

uważajcie na daty płatności.do nagrody płatności w miesiącu kalendarzowym,do bezpłatnego konta i karty płatności w miesiącu rozliczeniowym

Odpowiedz

R
Robert
Gość

Karencja od stycznia 21 to wciąż ponad dwa i pół roku..

Odpowiedz

A
Adam
Gość
@Robert

Czepiasz się na siłę. Obiektywnie lepsza jest karencja 2.5 niż 4.5 roku. To krok w dobrą stronę. Jeśli znieśli karencję powiązaną z udziałem w promocji, to można się spodziewać, że za niedługo, np. z początkiem 2024 r. zmienią ją na styczeń 2022 r.

Odpowiedz

P
piotr
Gość
@Robert

U mnie konto zamknięte w marcu 2020 r. więc promka jak znalazł 🙂

Odpowiedz

P
Paweł
Gość
@piotr

o to to! ja zamykalem w kwietniu 2020 - więc witajcie kolejne piniążki od santandera :D

Odpowiedz