Wróć

Promocja została zakończona z powodu wyczerpania puli nagród. Sprawdź aktualne akcje Banku BPS.

8000 punktów (100 zł) w programie Bezcenne Chwile za płatności mobilne dla klientów Banku BPS

Publikacja:
8000 punktów (100 zł) w programie Bezcenne Chwile za płatności mobilne dla klientów Banku BPS
Czas trwania
Cel (zysk) 8000 punktów (100 zł) w programie Bezcenne Chwile.
Uczestnik Klient Banku BPS, który uczestniczy w programie Mastercard Bezcenne Chwile, ale nie zarejestrował dotąd karty tego banku w jednym z portfeli cyfrowych.
Po drodze Rejestracja w programie Bezcenne Chwile, dodanie karty do jednego z portfeli cyfrowych, płatności mobilne.
Posiadasz kartę płatniczą Mastercard wydaną przez Bank BPS? Masz szansę na zdobycie 8000 punktów w programie lojalnościowym Bezcenne Chwile, które będziesz mógł wymienić na nagrody o wartości 100 zł. Wymagania są bardzo proste - wystarczy, że dodasz kartę do jednego z portfeli cyfrowych i zapłacisz mobilnie min. 100 zł.

Promocja "Pokochasz od pierwszego płacenia, edycja 2"

Organizatorem promocji jest organizacja płatnicza Mastercard, Bank BPS występuje w roli partnera.

Do kiedy możesz skorzystać?

Akcja trwa do 31 grudnia 2023 r., ale może zakończyć się wcześniej, gdyż organizator przygotował tylko 3300 nagród po 8000 punktów.

Co możesz zyskać?

Do zdobycia jest 8000 punktów w programie lojalnościowym Mastercard Bezcenne Chwile, które stanowią równowartość 100 zł.

Czy możesz skorzystać?

Uczestnikiem promocji może być osoba fizyczna z pełną zdolnością do czynności prawnych posiadająca kartę płatniczą - debetową lub kredytową - z logo Mastercard wydaną przez bank BPS. Ważne, by ta karta nie była dodana do żadnego z portfeli cyfrowych - Google Pay, Apple Pay, Fitbit Pay, Garmin Pay czy Xiaomi Pay przed dniem startu promocji (16 października 2023 r.).

Co musisz zrobić?

Droga po 8000 punktów (100 zł) z kartą Banku BPS

 • Krok 1. Do 31 grudnia 2023 r. zarejestruj kartę Banku BPS w Bezcennych Chwilach

  Do 31 grudnia 2023 r. (przypominamy o ograniczonej puli nagród) przystap do programu Bezcenne Chwile i zarejestruj w nim kartę płatniczą wydaną przez Bank BPS, pamiętając o wyrażeniu zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

  Konto w Bezcennych Chwilach zostanie uruchomione w ciągu 14 dni roboczych od dokonania rejestracji.

  Jeśli już uczestniczysz w programie Bezcenne Chwile, od razu przechodzisz do kolejnego kroku.

 • Krok 2. Dodaj kartę płatniczą Banku BPS do jednego z portfeli cyfrowych

  Również do 31 grudnia 2023 r. dodaj swoją "debetówkę" lub "kredytówkę" Banku BPS do jednego z portfeli cyfrowych: Google Pay, Apple Pay, Fitbit Pay, Garmin Pay lub Xiaomi Pay.

  Na stronie promocji znajdziesz przydatne wskazówki, jak to zrobić w przypadku tych najpopularniejszych, czyli Apple Pay i Google Pay.

  Nie ma przeszkód, byś dodał kartę Banku BPS zarejestrowaną w Bezcennych Chwilach do kilku portfeli cyfrowych, ale nie pozwoli Ci to na zdobycie wielu nagród. Regulamin jasno stanowi, że uczestnik akcji może otrzymać tylko jeden bonus.

 • Krok 3. Zapłać mobilnie łącznie min. 100 zł

  Także do 31 grudnia 2023 r. zapłać mobilnie na łączną kwotę min. 100 zł.

  Masz dużą swobodę co do miejsca realizacji wymaganej transakcji bezgotówkowej. W regulaminie promocji jest jednak wykaz kodów MCC miejsc, w których transakcje są "zakazane":

  • 4829 – internetowe przekazy pieniężne;
  • 6010 – instytucje finansowe (gotówka z kas banków);
  • 6011 – instytucje finansowe (gotówka z bankomatów);
  • 6012 – instytucje finansowe (towary i usługi);
  • 6050 – przekazy pieniężne w instytucjach finansowych;
  • 6051 – przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne);
  • 6540 – instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty)

  Niedozwolone są też doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych (w tym portfela elektronicznego SkyCash) oraz zakup lub doładowanie wszelkich kart podarunkowych, prezentowych oraz bonów elektronicznych.

 • Premia. Odbierz 8000 punktów w Bezcennych Chwilach

  Nagrodę, czyli 8000 punktów, otrzymasz na swoje konto w programie Bezcenne Chwile w ciągu 30 dni roboczych po spełnieniu wszystkich warunków. Punkty będą ważne przez 3 miesiące od dnia ich przyznania, w tym czasie możesz je wymienić na nagrodę z katalogu programu.

  Nagrody w postaci punktów w programach lojalnościowych nie podlegają opodatkowaniu, nie trzeba się z nich rozliczać przed urzędem skarbowym

Mission complete!

Oferta Banku BPS

Najbardziej wszechstronnym rachunkiem osobistym z oferty Banku BPS jest wygodneKonto, które łączy w sobie zalety konta internetowego z obsługą w oddziale, dzięki czemu masz swobodę wyboru sposobu korzystania z ROR-u. Warunkiem uniknięcia wynoszącej 11 zł/miesiąc opłaty za ten rachunek jest zasilenie go w poprzednim miesiącu kwotą min. 5000 zł.

Inna możliwość to skorzystanie z iKonta, czyli typowego rachunku internetowego. Jego prowadzenie kosztuje 7 zł/miesiąc. Z opłaty zwalnia zapewnienie wpływu w wysokości min. 1000 zł. Nie muszą go spełniać osoby w wieku poniżej 26 lat.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(12)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
J
Jano
Gość

Wydaje mi się, że nie do końca pomysł z zupełnie nową kartą, o której wspomniał @Tomek może zdać egzamin. Wg. mnie zapis "przed 16 października 2023 r. nie była dodana ..." oznacza, że już przed 16.10 powinniśmy być właścicielami tej karty... Oczywiście może jest to jakaś nadinterpretacja z mojej strony:) ale zapisy regulaminu są takie a nie inne...

Być może autorom artykułu udałoby się zebrać te wątpliwości komentujących osób i wyjaśnić je bezpośrednio u organizatora?;)

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Gość
@Jano

Według obsługi Bezcennych Chwil możliwe jest sięgnięcie po kartę w trakcie trwania promocji i zarejestrowanie jej w programie.

Kolejne punkty regulaminu rozpatrywane są w kontekście tej karty, która teraz jest dodawana do Bezcennych Chwil.

Odpowiedz

J
Jano
Gość
@Krzysztof Duliński

Dziękuję bardzo za szybkie uzyskanie i przekazanie wyjaśnienia:) Odpowiedź daje więc możliwość wzięcia udziału w programie, o której wspomniał @Tomek:)

Odpowiedz

J
Jano
Gość
@Krzysztof Duliński

Z tego co widzę w TOiP, to o ile się nie mylę, wydanie nowej karty w miejsce zastrzeżonej kosztuje 20 zł... Czyli de facto korzyść w przypadku "żonglerki" z nową kartą wyniosłaby 80 zł...

Odpowiedz

K
Katarzyna
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.
@Jano

Wydaje mi się, że karta zastrzeżona to inny przypadek. Tutaj chcesz zrezygnować (zamknąć) kartę wypowiadając jej umowę. Wg mnie powinno być za darmo, ale trzeba pewnie iść do oddziału, odczekać miesiąc wypowiedzenia, znowu jechać do oddziału po wyrobienie nowej karty, czekać aż dojdzie pocztą i może nie starczyć czasu na zrobienie transakcji. Jednak nie będę tego sprawdzać, bo szkoda czasu dla 100 zł. Jakby było 300 zł to co innego.

Odpowiedz

J
Jano
Gość
@Katarzyna

Hmm, być może masz rację - faktycznie mogą to być różne przypadki. Jeśli mi się uda, to postaram się podjechać w przyszłym tygodniu do oddziału by poznać szczegóły.

Odpowiedz

M
mike007
Gość

Brałem udział w pierwszej edycji tej promocji, po otrzymaniu nagrody usunąłem kartę BPS z portfela Google. Regulamin mówi, iż uczestnicy muszą spełnić m.in. ten warunek: "w Czasie trwania Promocji są posiadaczami aktywnej i ważnej Karty Partnera, która przed rozpoczęciem Czasu trwania Promocji, tj. przed 16 października 2023 r., nie była dodana do żadnego z Portfeli Cyfrowych". I tutaj mam zgryz, bo bezpośrednio przed 16.10.2023 karta nie była dodana. Ale już miesiąc wcześniej była. Regulamin jest nieprecyzyjny, bo wg mnie powinno być zapisane, że karta "nigdy wcześniej nie była dodana do żadnego z portfeli" albo proste wykluczenie uczestników Pierwszej edycji... Co myślicie?

Odpowiedz

K
Katarzyna
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.
@mike007

Chciałbyś brać udział, ale wg mnie zapis należy interpretować: "NIGDY przed 16 października 2023 r., nie była dodana do żadnego z Portfeli Cyfrowych". To po prostu promocja dla nowych i trzeba się z tym pogodzić.

Odpowiedz

T
Tomek
Gość
@mike007

Moim zdaniem nie ma nic na temat nowej karty. Zakładasz więc nową kartę MC w oddziale i to tę kartę zgłaszasz do programu.

Wtedy spełnisz wszystkie warunki regulaminu drugiej edycji promocji ;-)

Odpowiedz

K
Katarzyna
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.
@Tomek

Chyba masz rację, ale czy wydadzą mu drugą kartę do konta to dyskusyjne, ewentualnie zamknąć starą kartę, po miesiącu wyrobić nową i próbować załapać się na promocję.

Odpowiedz

M
mike007
Gość
@Tomek

@Tomek - dzięki za bardzo kreatywną propozycję ;-) Niestety, w przypadku BPS każda akcja wymaga osobistej wizyty w oddziale, więc z tej perspektywy patrząc zbyt dużo zachodu, żeby zgarnąć bonus w promce... Ale doceniam rozwiązanie! ;-)

Odpowiedz

K
Katarzyna
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.
@mike007

Zgadzam się droga przez mękę dla 100 zl.

Odpowiedz