Bank Millennium zdecydował o przedłużeniu obecnej edycji do 14 lipca 2023 r. Tekst zawiera zaktualizowane informacje.

Program poleceń Banku Millennium. Do zdobycia: bilety do kina, bony zakupowe do 100 zł lub 7% na lokacie

Aktualizacja:
Program poleceń Banku Millennium. Do zdobycia: bilety do kina, bony zakupowe do 100 zł lub 7% na lokacie
Czas trwania
Cel (zysk) Do wyboru: 4 bilety do kina, 80 zł w formie bonu do Empiku lub Zalando, eKarta podarunkowa goodie o wartości 100 zł lub lokata oprocentowana na 7% w skali roku.
Uczestnik Nowy i obecny klient
Po drodze Należy założyć konto Millennium 360° i wykonać transakcje kartą i/lub Blikiem na łączną kwotę 360 zł.
To już 11. edycja programu poleceń konta osobistego "Lubię to polecam" w Banku Millennium. Bank konsekwentnie proponuje te same nagrody; są wśród nich bilety do kina, bony do sklepów internetowych empik.com i zalando.pl oraz eKarta podarunkowa goodie o wartości 100 zł. Pozostała też 3-miesięczna lokata, teraz z oprocentowaniem 7%. Sam wybierasz, którą nagrodę chcesz otrzymać za spełnienie naprawdę prostych warunków.

Każdy z bonusów ma wartość od ok. 80 zł do 100 zł i może go otrzymać zarówno obecny klient banku (osoba polecająca), jak i ten, kto założy konto Millennium 360˚ (osoba polecona). Dodatkowym atutem tego programu poleceń jest możliwość samodzielnego wyboru nagrody.

11. edycja programu „Lubię to polecam” potrwa do 14 lipca 2023 r.

Dla każdego coś miłego

Zacznijmy od przedstawienia nagród. Naszym zdaniem są one różnorodne i każdy powinien znaleźć wśród nich coś, co będzie dla niego najbardziej atrakcyjne:

 • 4 kody, które można wymienić na 4 bilety do sieci kin Multikino (tylko na filmy 2D) lub Helios (filmy 2D i 3D);
 • bon podarunkowy o wartości 80 zł do wykorzystania w sklepie internetowym empik.com;
 • karta upominkowa o wartości 80 zł na zakupy w sklepie internetowym zalando.pl;
 • eKarta podarunkowa goodie o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepach internetowych i stacjonarnych na terenie Polski;
 • 3-miesięczna lokata oprocentowana na 7% w skali roku.

Możliwe jest udzielenie dowolnej liczby rekomendacji, ale maksymalnie można zdobyć tylko 10 nagród za skuteczne polecenia.

Później przedstawimy dodatkowe informacje o bonusach. Teraz ustalmy, kto może wziąć udział w tej promocji i co musi zrobić, by zgarnąć wybraną nagrodę.

Warunki udziału dla osób zaproszonych (poleconych)

Zacznijmy od opisania zasad dotyczących osób, które nie mają jeszcze rachunku w Banku Millennium i chciałyby go otworzyć w ramach programu poleceń.

Kto może być zaproszonym?

Zaproszonym może być osoba pełnoletnia z pełną zdolnością do czynności prawnych, która w ciągu ostatnich 12 miesięcy poprzedzających zawarcie umowy rachunku w ramach tej promocji nie była stroną żadnej umowy z Bankiem Millennium ani osobą uprawnioną do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek produktu Banku Millennium (np. jako pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, kurator). Jeśli więc posiadałeś lub posiadasz Konto 360˚ lub Konto 360˚ Student (wycofane z oferty 25 kwietnia 2022 r.), nie możesz skorzystać z najnowszej promocji.

Z udziału w roli zaproszonego wyklucza także posiadanie karty przedpłaconej, dodatkowej karty kredytowej, poręczanie kredytu czy posiadanie jednostek uczestnictwa funduszy inwestycyjnych. Krótko mówiąc - korzystałeś z produktów Banku Millennium w ostatnim roku – nie możesz wziąć udział w tej akcji jako osoba polecona.

W regulaminie jest też zapis, że w roli zaproszonego nie może wystąpić ten, kto w przeszłości otworzył już konto w Banku Millennium w ramach programu poleceń.

Co zrobić, by zgarnąć nagrodę?

Jeśli spełniasz powyższe warunki, nadszedł czas, byś poznał zadania, jakie bank postawił przed Tobą na drodze po nagrodę.

Start
 • Krok 1

  Do 14 lipca 2023 r. załóż konto Millennium 360°, podając przy tym kod polecający otrzymany od aktualnego klienta banku (polecającego). Możesz to zrobić w placówce banku, za pośrednictwem Centrum Obsługi Telefonicznej lub korzystając z internetowego wniosku dostępnego na stronie programu. Jeśli nie znasz nikogo, kto mógłby rekomendować Ci rachunek, skorzystaj z naszego kodu poleceń: 33771652

 • Krok 2

  W ciągu 30 dni od założenia rachunku wykonaj transakcje bezgotówkowe w punktach handlowo-usługowych lub przez Internet przy użyciu karty debetowej lub Blikiem na łączną kwotę min. 360 zł.

 • Krok 3

  W ciągu 60 dni od otrzymania informacji, że spełniłeś warunki uprawniające do otrzymania nagrody, wybierz bonus dla siebie. Możesz tego dokonać w bankowości internetowej (Millenet), w aplikacji mobilnej, w placówce banku oraz w Centrum Obsługi Telefonicznej.

 • Premia

  Lokatę Lubię to polecam możesz założyć zaraz po jej wyborze, natomiast karty upominkowe otrzymasz w Millenecie lub aplikacji mobilnej w wiadomości sms w ciągu 7 dni.

Mission complete!

Ważne informacje

Składając wniosek o konto, musisz zaakceptować regulamin i wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych z Banku Millenium za pomocą środków porozumiewania się na odległość. Pamiętaj, że nie możesz odwołać jej w trakcie trwania programu.

Konieczne też jest przyzwolenie na przekazanie przez bank obecnemu klientowi informacji o wywiązaniu się przez Ciebie z warunków akcji.

Jeśli otworzysz konto metodą "na selfie", musisz udać się do placówki banku w ciągu 30 dni od otwarcia rachunku i złożyć wzór podpisu oraz okazać dokument tożsamości. Jeśli nie dopełnisz tego obowiązku, nie otrzymasz nagrody.

Przy ocenie spełnienia warunku transakcji bezgotówkowych nie będą brane pod uwagę wypłaty gotówki, przelewy, transakcje związane z grami hazardowymi oraz kwoty zwrócone na konto przed przekazaniem bonusów.

W trakcie zakładania rachunku otrzymasz swój indywidualny kod polecenia. Będziesz mógł go wykorzystać jako osoba polecająca, by zdobyć dla siebie kolejne nagrody.

Warunki udziału dla obecnych klientów (polecających)

Nadszedł czas na przedstawienie zasad dotyczących klientów Banku Millennium.

Kto może być polecającym?

Uczestnikiem programu (jako osoba polecająca) może być osoba pełnoletnia, z pełną zdolnością do czynności prawnych, posiadająca lub współposiadająca w Banku Millennium rachunek osobisty prowadzony w złotych (może być to zarówno nowe konto Millennium 360˚, jak i wycofane z oferty Konto 360˚ lub Konto 360˚Student). Posiadanie rachunku technicznego czy występowanie w roli pełnomocnika, kuratora, przedstawiciela ustawowego itp. nie daje możliwości ubiegania się o nagrody. Nie możesz być polecającym także wtedy, gdy jesteś tylko użytkownikiem karty przedpłaconej lub dodatkowej karty kredytowej.

Konieczne jest też wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji marketingowych z Banku Millenium za pomocą środków porozumiewania się na odległość i nieodwołanie jej w trakcie trwania programu. Jeśli zamierzasz polecać rachunek, upewnij się zatem, czy masz zaznaczone odpowiednie zgody. Możesz to sprawdzić w Millenecie, wchodząc do zakładki Ustawienia ogólne na swoim Profilu i wybierając później opcję Zgody i rezygnacje.

Niezbędne działania

Kolejne etapy starań o nagrodę wyglądają następująco:

Start
 • Krok 1

  Zapoznaj się z regulaminem, zaakceptuj go i przystąp do programu do 14 lipca 2023 r. Możesz to zrobić poprzez bankowość internetową (Zakładka „Konta”), aplikację mobilną, Centrum Obsługi Telefonicznej lub w placówkach banku.

 • Informacja

  Po rejestracji otrzymasz swój indywidualny kod polecenia składający się z 8 cyfr. Będziesz się nim posługiwał we wszystkich edycjach programu „Lubię to polecam”, pamiętaj jednak, że musisz się zarejestrować do każdej z nich. Bez tego system nie będzie „wiedział”, że uczestniczysz w danej edycji.

 • Krok 2

  Znajdź osobę zainteresowaną założeniem konta Millennium 360˚ w Banku Millenium, dopilnuj, by podczas zakładania rachunku skorzystała z Twojego kodu polecającego, a potem spełniła warunki aktywności. Gdyby tego nie zrobiła, bank nie przyzna nagrody ani Tobie, ani poleconemu.

 • Premia

  Po otrzymaniu informacji, że polecony spełnił warunki uprawniające do otrzymania nagrody, będziesz miał 60 dni na dokonanie wyboru bonusu dla siebie. Możesz to zrobić w bankowości internetowej (Millenet), w aplikacji mobilnej, w placówce banku oraz w Centrum Obsługi Telefonicznej.

Mission complete!

Uwaga: Każdy z posiadaczy wspólnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego może samodzielnie przystąpić do programu i zdobywać bonusy dla siebie, niezależnie od drugiego właściciela rachunku.

Zestaw informacji o nagrodach

Wspomnieliśmy już o nagrodach przygotowanych przez bank dla uczestników tej edycji programu poleceń. Teraz przedstawimy je dokładnie i opiszemy procedurę ich przekazania.

4 kody = 4 bilety do kina

Kody zostaną udostępnione w bankowości internetowej (Millenet) i aplikacji mobilnej oraz wysłane sms-em w ciągu 7 dni od dokonania wyboru. Możesz je wykorzystać w sieci Multikino (tylko na filmy 2D) lub Helios (filmy 2D i 3D). Kody będą ważne przez min. 60 dni.

80 zł w postaci bonu podarunkowego do Empiku

Bon do wykorzystania podczas zakupów w sklepie internetowym empik.com (tylko na produkty sprzedawane bezpośrednio przez Empik) też ma postać elektroniczną i jest udostępniany na tych samych zasadach co kody do kina. Ważność kodu będzie nie krótsza niż 60 dni.

Karta upominkowa o wartości 80 zł do Zalando

Zasady przekazania karty do sklepu internetowego zalando.pl są identyczne jak w przypadku kodów do kina czy bonu do Empiku, przy czym jest ona ważna bezterminowo.

eKarta podarunkowa goodie o wartości 100 zł

eKarta podarunkowa w aplikacji goodie o wartości 100 PLN do wykorzystania w sklepach stacjonarnych (za pomocą płatności zbliżeniowych Google Pay lub Apple Pay) i internetowych na terenie Polski.

W ciągu 7 dni od wyboru tego bonusu w Millenecie lub w aplikacji mobilnej poprzez sms otrzymasz kod, który będziesz mógł wymienić w ciągu 60 dni na eKartę w aplikacji goodie. eKarta będzie ważna przez 12 miesięcy od daty aktywacji w goodie.

3-miesięczna lokata na 7% w skali roku

Minimalna kwota lokaty to 500 zł, a maksymalna 25 000 zł. Lokata Lubię to polecam nie jest odnawialna - jej zerwanie oznacza, że nie otrzymasz odsetek.

Dodatkowe informacje

Niemal wszystkie bonusy przyznane w ramach programu „Lubię to polecam” zwolnione są z podatku dochodowego. Wyjątkiem jest 3-miesięczna lokata; w jej przypadku bank zobowiązany jest do pobrania 19-procentowego podatku dochodowego od wypracowanego zysku.

Zwracamy uwagę, że w momencie dokonywania wyboru nagrody konto zaproszonego do udziału w programie (czyli nowego klienta) nie może być zamknięte lub znajdować się w okresie wypowiedzenia!

Konto Millennium 360° - co warto o nim wiedzieć?

Konto Millennium 360° jest bezwarunkowo bezpłatne. Uniknięcie opłaty za korzystanie z karty zależy od wieku jej posiadacza.

 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł / 5 zł / 11 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 5 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Unikalne cechy: brak prowizji za przewalutowanie transakcji w walucie obcej do równowartości 1000 zł/mies.

Zwracamy uwagę, że dla zdobycia nagrody w ramach programu poleceń konieczne jest wykonanie transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 360 zł.

Solidna oferta dla każdego

Program poleceń Banku Millennium „Lubię to polecam” kusi możliwością samodzielnego wyboru nagrody zarówno przez polecającego, jak i poleconego. Opisany jest w prosty sposób, nie stawia wygórowanych wymagań żadnej ze stron. Szkoda, że Bank Millennium wprowadził ograniczenie co do liczby nagród możliwych do otrzymania za skuteczne rekomendacje.

Warto też podkreślić, że nowy klient Banku Millennium, tuż po zarejestrowaniu się do programu, otrzymuje swój kod poleceń, którym może się odtąd posługiwać, zachęcać innych do korzystania z usług Banku Millennium i tym samym zdobywać kolejne bonusy.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos