60 zł moneyback z kartą kredytową + zwolnienie z opłat dla klientów Credit Agricole

Publikacja:
60 zł moneyback z kartą kredytową + zwolnienie z opłat dla klientów Credit Agricole
Czas trwania
Cel (zysk) 60 zł w formie moneyback.
Uczestnik Nowy posiadacz karty kredytowej banku Credit Agricole, który w ciągu 2 lat nie posiadał takiej karty w tym banku.
Po drodze Transakcje kartą.
Zastanawiasz się nad kartą kredytową? Jeśli tak, to może zainteresuje Cię najnowsza promocja Credit Agricole. Złóż wniosek o "kredytówkę" Silver lub Gold z limitem min. 5000 zł i korzystaj z niej aktywnie przez 3 miesiące. Bank nagrodzi Cię za to zwrotem części wydatków, maksymalnie możesz zgarnąć 60 zł. Dodatkowo zostaniesz zwolniony z opłat za korzystanie/wydanie karty.

Promocja "Tyle możliwości w jednej karcie"

Organizatorem akcji jest bank Credit Agricole.

Do kiedy możesz skorzystać?

Akcja trwa do 31 marca 2024 r.

Co możesz zyskać?

Nagrodą jest moneyback w wysokości 5 zł za każdą transakcję w wysokości min. 100 zł; maksymalnie 20 zł/miesiąc, czyli 60 zł w całym okresie promocyjnym.

Credit Agricole nie będzie pobierał opłaty miesięcznej za obsługę kart Silver przez 12 pierwszych okresów rozliczeniowych od momentu ich wydania. Z kolei posiadacze kart Gold w pierwszym roku nie zapłacą prowizji za jej wydanie.

Czy możesz skorzystać?

O premię mogą starać się osoby, które w ciągu 2 lat poprzedzających dzień złożenia wniosku o wybraną kartę kredytową nie były posiadaczami kredytówki w Credit Agricole – dotyczy to kart Mastercard Silver i Gold oraz kart Visa Standard, Silver i Gold.

Bank wymaga również, by uczestnik promocji był posiadaczem jego konta osobistego (do wyboru masz Konto dla Ciebie w wersji podstawowej, jak i VIP oraz MOVE!). To generalnie dobra informacja, bo jeśli dotąd nie współpracujesz z Credit Agricole, możesz zgarnąć atrakcyjną premię za otwarcie rachunku osobistego.

Dopuszczalne jest także posiadanie wycofanych już z oferty kont typu PROSTOOszczędzające.

Co musisz zrobić?

Droga do 60 zł moneyback w banku Credit Agricole
 • Krok 1. Otwórz w Credit Agricole wybrany rachunek osobisty, np. Konto dla Ciebie

  Jak najszybciej otwórz w Credit Agricole wybrany rachunek osobisty, np. Konto dla Ciebie; możesz skorzystać z jednej z aktualnych promocji, by zgarnąć premię powitalną.

  Jeśli posiadasz już ROR w tym banku, od razu przechodzisz do kolejnego kroku.

 • Krok 2. Do 31 marca 2024 r. złóż wniosek o wybraną kartę kredytową

  Do 31 marca 2024 r. złóż wniosek o kartę kredytową Credit Agricole Silver bądź Gold z minimalnym limit 5000 zł. Najwygodniej zrobisz to za pośrednictwem strony banku.

  W formularzu zaznacz zgody na kontakt telefoniczny i mailowy. Pamiętaj też o akceptacji regulaminu promocji.

 • Krok 3. Zrealizuj wymagane transakcje, by otrzymać zwrot części wydatków

  W miesiącu zawarcia umowy o kartę, a także w dwóch kolejnych, wykonaj nią choć jedną transakcję bezgotówkową na kwotę min. 100 zł. Za każdą taką płatność bank odda Ci 5 zł, maksymalnie 20 zł/miesiąc, czyli 60 zł w całym okresie promocyjnym.

  Niewykonanie premiowanej transakcji w danym miesiącu kalendarzowym nie ma wpływu na możliwość wykonywania transakcji premiowych w pozostałych miesiącach.

  Oprócz tradycyjnych płatności kartą w punktach stacjonarnych i sklepach internetowych bank honoruje również transakcje Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay, Xiaomi Pay i SwatchPAY.

  W ramach promocji niedozwolone są transakcje w miejscach oznaczonych kodami MCC wymienionymi w regulaminie. Chodzi m.in. o kasyna, instytucje finansowe, brokerów ubezpieczeniowych i przekazy pieniężne. Nie zostaną także uwzględnione operacje przelewu lub doładowania innych portfeli cyfrowych lub rachunków płatniczych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych takich jak np. Revolut, SkyCash czy PayPal.

 • Premia. Odbierz należny Ci moneyback

  Należny Ci zwrot otrzymasz na rachunek karty kredytowej w dniu zaksięgowania transakcji bezgotówkowej.

  Wartość nagrody jest w całości zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Mission complete!

Pamiętaj, że powinieneś terminowo spłacać zadłużenie na karcie kredytowej. Jeśli dotychczas nie korzystałeś z takich produktów, zapoznaj się z naszym poradnikiem Jak mądrze wybrać kartę kredytową i rozsądnie z niej korzystać?

Karty kredytowe objęte promocją

Karta kredytowa Silver

Credit Agricole
 • Karta
  0 zł / 10 zł

 • Bankomaty
  5%, min. 12,90 zł

 • Oprocentowanie
  18,5%
 • Okres bezodsetkowy
  54 dni

Karta Visa Gold

Jej wydanie kosztuje aż 190 zł, ale można uniknąć tego kosztu, wykonując 3 transakcje w ciągu 90 dni od podpisania umowy. Opłaty roczne w kolejnych latach są uzależnione od tego, ile zapłacisz kartą w roku poprzednim, czyli 0 zł przy transakcjach na min. 18 tys. zł, 75 zł przy płatnościach od 12 do 18 tys. zł i 190 zł przy transakcjach niższych niż 12 tys. zł. Opłata jest obniżana tylko w przypadku terminowej spłaty zadłużenia.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(3)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
J
Jewerly
Gość

A co to się podziało, że taka marniutka premia, na dodatek wymagane są regularne dość znaczne zakupy. Kiepściutka promocyjka.

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Jewerly

Też jestem zdania, że tym razem Credit Agricole bardzo skromnie nagradza nowych posiadaczy swoich "kredytówek". Może to taka "oferta przejściowa", po której pojawi się coś wyjątkowo atrakcyjnego... Zobaczymy, co czas przyniesie.

Odpowiedz

J
Jarosław
Gość
@Jewerly

Dokładnie, CA bada rynek chyba. Czy ktoś się skusi na taki ochłap

Odpowiedz