Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 490 zł za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas.

500 zł za BEZPŁATNE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas (+ premia za kartę kredytową dla chętnych)

Publikacja:
500 zł za BEZPŁATNE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas (+ premia za kartę kredytową dla chętnych)
Czas trwania
Cel (zysk) 500 zł. Premia podstawowa: 300 zł w gotówce. Dodatkowy bonus: 16 000 punktów (200 zł) w Bezcennych Chwilach.
Uczestnik Nowy klient BNP Paribas, czyli osoba, która nie posiadała rachunku osobistego w tym banku w ostatnich 12 miesiącach przed datą złożenia wniosku o ROR.
Po drodze Przelewy, transakcje kartą, wpływy.
Podpisanie umowy o Konto Otwarte na Ciebie i raczej standardowa aktywność w korzystaniu z niego przez 2 miesiące pozwala zdobyć 300 zł premii. Można ją powiększyć o 16 000 punktów (200 zł) w programie Bezcenne Chwile, a nawet o więcej, decydując się na sięgnięcie po kartę kredytową.

Promocja "Daj się porwać okazji"

Organizatorem akcji jest spółka Hagen, bank BNP Paribas ma status partnera promocji.

Promocję z punktami w programie Bezcenne Chwile przygotowała organizacja płatnicza Mastercard.

Do kiedy możesz skorzystać?

Akcja trwa do 10 grudnia 2023 r. lub do wyczerpania limitu 3000 rejestracji.

Promocja związana z Bezcennymi Chwilami ma potrwać do 31 grudnia 2023 r., ale może zakończyć się wcześniej, gdyż jej organizator przewidział ograniczoną pulę nagród.

Co możesz zyskać?

Do zdobycia jest w sumie 500 zł. Premia składa się z:

 • 300 zł premii gotówkowej za założenie konta i aktywność w dwóch kolejnych miesiącach (50 + 125 + 125 zł);
 • 16 000 punktów (200 zł) w programie lojalnościowym Mastercard Bezcenne Chwile.

Czy możesz skorzystać?

O premię mogą się starać osoby pełnoletnie z pełną zdolnością do czynności prawnych, o ile posiadają polskie obywatelstwo i dowód osobisty, który jest niezbędny do zawarcia umowy rachunku oraz w okresie 12 miesięcy poprzedzających datę złożenia wniosku o ROR nie posiadały (także jako współposiadacz) konta osobistego w BNP Paribas.

Z udziału w akcji wykluczone są osoby, które w dniu wnioskowania o Konto Otwarte na Ciebie są stroną umowy ramowej dotyczącej rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych.

Co musisz zrobić?

Droga do 500 zł premii w BNP Paribas
 • Krok 1. Do 10 grudnia 2023 r. zarejestruj się na stronie promocji

  Do 10 grudnia 2023 r. zarejestruj swój udział w promocji na stronie internetowej (pamiętaj o ograniczonej puli wniosków), wypełniając formularz. Na tym etapie musisz zaakceptować regulamin akcji i wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do jej przeprowadzenia.

 • Krok 2. Złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wybraną kartą

  Także do 10 grudnia 2023 r. skorzystaj z linka (a dokładniej z przycisku „Otwórz konto”), który wyświetli się na ekranie po dokonaniu rejestracji (otrzymasz go także na podany adres e-mail) i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wybraną kartą i usługami bankowości elektronicznej.

  Koniecznie podaj we wniosku o konto te same dane osobowe i kontaktowe co w formularzu!

 • Krok 3. Podpisz z bankiem umowę o ROR i nadaj PIN do karty

  Do 31 grudnia 2023 r.:

  • Podpisz z BNP Paribas umowę o wspomniane produkty (odbywa się to w systemie Autenti z wykorzystaniem unikalnego kodu SMS). Do wyboru masz dwie ścieżki – wypełnienie wniosku internetowego i weryfikację tożsamości w obecności kuriera lub przejście całego procesu w aplikacji GOmobile, gdzie potwierdzenie tożsamości następuje w drodze wideoweryfikacji;
  • Nadaj PIN do karty (najlepiej jest to zrobić w ciągu 7 dni od otrzymania przesyłki z kartą).

  Do otrzymania każdej kolejnej części premii konieczne jest spełnienie warunków uprawniających do uzyskania poprzedniej. Inaczej mówiąc, jeśli po otwarciu konta nie nadasz kodu PIN do karty w wymaganym terminie, pozbawisz się szansy na bonus za aktywność w kolejnych miesiącach.

 • Krok 4. Prześlij dane niezbędne do przekazania Ci nagrody

  Do 19 stycznia 2024 r. organizator prześle na adres e-mail podany podczas rejestracji w promocji informację o przyznaniu Ci nagrody za założenie ROR. W wiadomości znajdziesz link do bezpiecznej strony internetowej. Skorzystaj z niego i do 26 stycznia 2024 r. podaj numer Konta Otwartego na Ciebie, na które ma być przekazana premia.

  Gdybyś nie podał numeru rachunku do przelewu nagrody w wymaganym terminie, to możesz to zrobić później. Organizator przypomni Ci o tym w wiadomości sms na numer telefonu podany w formularzu rejestracyjnym lecz nie wcześniej niż 2 miesiące po upływie terminu. Niezbędne dane do przelewu musisz podać najpóźniej 7 grudnia 2024 r.

 • Premia. Odbierz premię za otwarcie rachunku

  Należną Ci nagrodę pieniężną za otwarcie ROR (50 zł) otrzymasz na Konto Otwarte na Ciebie do końca stycznia 2024 r.

 • Krok 5. Aktywnie korzystaj z rachunku w styczniu i lutym 2024 r.

  W styczniu i w lutym 2024 r. (każdym z tych miesięcy):

  • zrealizuj min. 4 transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę min. 25 zł każda,
  • zapewnij wpływy na ROR na łączną kwotę min. 1000 zł,
  • wykonaj przelew na kwotę min. 200 zł.

  Wymagania regulaminu spełni każda płatność kartą za towary w punktach handlowo-usługowych, w tym przez Internet, w drodze zamówień pocztowych i telefonicznych; transakcji możesz także dokonywać przez Google Pay i Apple Pay.

  Wykluczone są operacje dokonane za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności takich jak Blik, PayU, Przelewy24, Blue Media itd. W regulaminie zapisano, że transakcje nie mogą być wykonane w miejscach o kodach MCC wymienionych w załączniku. Chodzi m.in. o gry hazardowe, przekazy pieniężne i brokerów ubezpieczeniowych.

  Jak chodzi o wpływy, to regulamin mówi, że dozwolone są wszelkie przelewy na Konto Otwarte na Ciebie, z wyłączeniem tych pochodzących z rachunków w BNP Paribas, których uczestnik promocji jest współposiadaczem (w tym prowadzonych w ramach systemu bankowości elektronicznej pod marką GOoptima), rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych przez Bank BNP Paribas, także tych, których umowa została podpisana z Raiffeisen Polbankiem przejętym później przez BNP.

  Regulamin pozwala na wykonanie przelewu z konta osobistego za pomocą bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile, z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz tych dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, Blik, w tym przelewów na telefon Blik.

 • Premia. Odbierz nagrodę za aktywność w kolejnych miesiącach (2 x 125 zł)

  Wiadomość o przyznaniu kolejnych nagród (2 x 125 zł) otrzymasz odpowiednio do 26 lutego oraz 26 marca 2024 r., a przelewy zostaną wysłane do ostatniego dnia danego miesiąca.

 • Dodatkowy bonus. Sięgnij po 200 zł w Bezcennych Chwilach

  Swoją zdobycz możesz powiększyć o 16 000 punktów (200 zł), realizując wymagania promocji "Mobilni zyskują".

Mission complete!

Wszystkie premie zwolnione są z opodatkowania, nie trzeba się z nich rozliczać z urzędem skarbowym.

Wskazówka Bankonautów: 500 zł to wysoka premia, ale... możesz ją jeszcze powiększyć! 😉 Trwa bowiem promocja karty kredytowej, w której do zgarnięcia jest 500 zł300 zł do Biedronki + równowartość 200 zł w Bezcennych Chwilach.

Konto objęte promocją

 • Konto
  0 zł / 2,50 zł

 • Karta
  0 zł – 12 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 7 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Unikalne cechy: do konta można wybrać jedną z pięciu kart debetowych, z których każda oferuje nieco inne usługi i opłaty.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(2)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
A
Andrzej
Gość

Jesteście pewni, że zapłącenie kartą w Google Pay da prawo do nagrody, przecież to jest pośrednik a to jest zabronione..

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Andrzej

Google Pay jest narzędziem pozwalającym płacić kartą, w trakcie płatności używane są dane przypisane do karty.

Odpowiedz