Nawet 2400 zł premii i brak opłat za Konto Biznes przez 12 miesięcy dla klientów firmowych banku Credit Agricole

Publikacja:
Nawet 2400 zł premii i brak opłat za Konto Biznes przez 12 miesięcy dla klientów firmowych banku Credit Agricole
Czas trwania
Cel (zysk) 2400 zł: 100 zł za otwarcie Konta Biznes w aplikacji, 300 zł za przelewy do ZUS i US, 1500 zł za aktywność przez 12 miesięcy + 500 zł za produkt kredytowy lub terminal płatniczy.
Uczestnik Nowy klient firmowy Credit Agricole.
Po drodze Bank przyznaje premie za założenie konta, przelewy do ZUS i US, transakcje kartą oraz sięgnięcie po terminal płatniczy lub produkt kredytowy
Bank Credit Agricole nie chce zostać w tyle i też włącza się w walkę o przychylność przedsiębiorców. Proponuje im premię – nawet 2400 zł – za aktywność na rachunku firmowym i skorzystanie z dodatkowych produktów oraz zwolnienie z wybranych opłat przez rok.

Choć czasy nie są najlepsze dla biznesu (a może właśnie dlatego), banki bardzo aktywnie walczą o pozyskanie klientów firmowych. Premie można zdobyć za otwarcie rachunku bieżącego i używanie go przez pewien czas, a także za skorzystanie z innych produktów. W efekcie wartość bonusów liczona jest nawet w tysiącach złotych.

Przejdźmy do przedstawienia propozycji Credit Agricole pod hasłem „Nawet 2400 zł premii z Kontem Biznes”, z której możesz skorzystać do 30 czerwca 2023 r.

Doprecyzujmy od razu, że promocją Konta Biznes objęte są pakiety: Solista, Sonata i Symfonia.

Bogactwo nagród

Zacznijmy od nagród, a jest ich kilka:

 • zwolnienie z opłat za prowadzenie konta i przelewy Elixir (w tym do ZUS/US i split payment) przez 12 miesięcy. Za konto nie zapłacisz od miesiąca, w którym je uruchomiłeś, a za przelewy bank nie będzie pobierał prowizji od miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o Konto Biznes;
 • 100 zł premii gotówkowej za otwarcie rachunku w aplikacji CA24 Otwórz Konto Biznes lub CA24 Mobile i zapewnienie wpływu w wysokości 500 zł;
 • 1500 zł za aktywne korzystanie z konta i wydanej do niego karty;
 • 300 zł za przelewy do ZUS i US;
 • 500 zł za zawarcie z bankiem umowy kredytowej lub skorzystanie z terminala płatniczego.

Jak widzisz, łącznie do zgarnięcia jest nawet 2400 zł (2300 zł, jeśli nie założysz rachunku w aplikacji).

Uczestnicy promocji

Promocja jest adresowana do nowych klientów, czyli przedsiębiorców, którzy 31 grudnia 2022 r. nie posiadali w Credit Agricole rachunku firmowego.

Regulamin zawiera dokładny opis podmiotów mogących ubiegać się o bonusy. Są nimi:

 • osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, które samodzielnie lub w formie spółek osobowych prowadzą działalność gospodarczą, wykonują wolne zawody;
 • osoby prawne i jednostki organizacyjne nieposiadające osobowości prawnej, o ile posiadają zdolność prawną.

Droga po premię za otwarcie rachunku

Jeśli spełniasz warunki udziału w promocji, Twoja ścieżka prowadząca do zdobycia premii wygląda następująco:

Start
 • Krok 1

  Do 30 czerwca 2023 r. złóż wniosek o wybrany pakiet Konta Biznes i zawrzyj z Credit Agricole stosowną umowę. Wyraź przy tym zgody na otrzymywanie od banku informacji marketingowych (w tym handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej i podpisz dokument „Potwierdzenie przystąpienia do promocji” stanowiący załącznik do jej regulaminu.

  Uwaga: szansę na maksymalną premię gotówkową będziesz miał tylko wtedy, gdy po wypełnieniu formularza dalsze formalności dokonasz w aplikacji CA24 Otwórz Konto Biznes lub CA24 Mobile. Znajdziesz ją w sklepie z aplikacjami Google Play lub App Store.

 • Premia

  Tylko tyle wystarczy, by Credit Agricole zwolnił Cię z opłaty za konto i przelewy Elixir przez 12 miesięcy.

 • Krok 2

  Najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta zapewnij wpływ na rachunek w wysokości min. 500 zł.

 • Premia

  Nagrodę w wysokosci 100 zł otrzymasz na Konto Biznes do końca kolejnego miesiąca.

 • Krok 3

  Przez 12 miesięcy następujących po tym, w którym otworzyłeś rachunek firmowy w Credit Agricole:

  • aktywnie korzystaj z otrzymanej karty debetowej. Jeśli w danym miesiącu wykonasz min. 3 transakcje bezgotówkowe, bank zwróci Ci 3% wydatków "plastikiem, maksymalnie 125 zł/miesiąc;
  • realizuj przelewy do ZUS lub US. Za każdy miesiąc, w którym spełnisz ten warunek, otrzymasz 25 zł.
 • Premia

  Należny Ci bonus - 3% wydatków kartą + 25 zł za przelewy do ZUS lub US - otrzymasz na Konto Biznes do końca kolejnego miesiąca.

Mission complete!

Przedstawmy to na przykładzie. Otwarcie rachunku w styczniu 2023 r. oznacza, że warunki aktywności musisz spełniać od lutego 2023 r. do stycznia 2024 r. Jeśli założysz konto w aplikacji, to czas na zapewnienie wpływu 500 zł masz do końca lutego, a 100 zł premii bank wypłaci Ci do końca marca 2023 r.

Premia za produkt kredytowy lub terminal płatniczy

Warunkiem jej zdobycia jest zawarcie z Credit Agricole umowy o kredyt firmowy, ewentualnie skorzystanie z terminala płatniczego oferowanego przez firmę Elavon. Dopełnienie niezbędnych formalności musi nastąpić w ciągu 12 pełnych miesięcy kalendarzowych od otwarcia rachunku firmowego. W przypadku sięgnięcia po terminal, warunkiem wypłaty bonusu jest zapewnienie w 3 kolejnych miesiącach (także licząc od kolejnego po podpisaniu dokumentów) wpływów z terminala w wysokości min. 500 zł.

Premia będzie wypłacona tylko za jeden produkt.

To trzeba wiedzieć

W promocji musisz realizować różne aktywności, więc powinieneś wiedzieć o kilku szczegółach.

Płatność kartą

Chodzi o płatność za towary lub usługi w sklepach i innych punktach handlowo-usługowych przy użyciu karty do konta (w tym także płatność internetowa przy użyciu danych na karcie). Dozwolone są też płatności mobilne, np. z wykorzystaniem telefonu (Apple Pay, Google Pay) lub zegarka / opaski sportowej (Garmin Pay, Fitbit Pay, Swatch Pay).

Nie zostaną uwzględnione transakcje wykonane w miejscach oznaczonych kodami MCC wymienionymi w regulaminie (m.in. przekazy pieniężne, operacje związane z hazardem i ubezpieczeniami) oraz przelewy lub doładowania portfeli cyfrowych lub rachunków płatniczych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, np. Revolut, SkyCash czy PayPalNiedozwolone są też przelewy na telefon Blik oraz wypłaty z bankomatów.

Wpływy na Konto Biznes

W regulaminie nie wskazano źródeł, z których muszą pochodzić pieniądze ani nie określono zakazanych operacji. Jako, że mówimy o rachunku firmowym, to na wypadek ewentualnej kontroli skarbowej sugerujemy, by środki były należnością od kontrahentów lub zostały przesłane z Twojego prywatnego rachunku.

Dodatkowe ważne informacje

Bank nie wypłaci premii, jeśli Konto Biznes będzie zamknięte lub w okresie wypowiedzenia.

Zdobyte nagrody będą miały związek z prowadzoną przez Ciebie działalnością gospodarczą, więc musisz je ująć po stronie przychodów i rozliczyć się z nich z fiskusem.

Konto Biznes Credit Agricole

Bank Credit Agricole oferuje różne pakiety w ramach Konta Biznes. Naszym zdaniem najbardziej uniwersalny jest ten o nazwie Solista Biznes.

 • Konto
  0 zł / 15 zł

 • Karta
  0 zł / 9 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 3%, min. 5 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł / 1,20 zł

Unikalne cechy: darmowe wpłatomaty banku.

Oto porównanie tego rachunku z innymi wariantami:

Pakiety Konta Biznes w banku Credit Agricole

Szeroki zakres możliwości

Podoba nam się pomysł uzależnienia wysokości premii od aktywności uczestnika promocji. Dzięki temu mniejsza lub większa nagroda jest w zasięgu dosłownie każdego przedsiębiorcy. Pamiętaj, że warunkiem otrzymania moneybacku za płatności kartą jest wykonanie "plastikiem" w danym miesiącu min. 3 płatności bezgotówkowych.

Szczególnie mogą się cieszyć przedsiębiorcy nawiązujący kontakt z Credit Agricole i mający w perspektywie skorzystanie z kredytu firmowego lub terminala płatniczego. Sięgnięcie po któryś z tych produktów oznacza, że maksymalny bonus może wynieść aż 2400 zł!. To naprawdę pokaźny zastrzyk gotówki. Przypominamy o zwolnieniu z opłat przez okrągły rok, to są konkretne pieniądze, które zostaną w Twojej firmie.

O tym, że banki naprawdę ostro rywalizują o względy przedsiębiorców, możesz się przekonać, spoglądając na nasz ranking kont firmowych, w którym znajdziesz informacje o podstawowych opłatach oraz aktualnych promocjach. Jeśli nie przypadła Ci do gustu propozycja Credit Agricole, być może znajdziesz coś ciekawego dla siebie w ofertach innych banków.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(6)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
M
Mieczysław
Gość

Otwarcie rachunku w styczniu 2023 r. oznacza, że warunki aktywności musisz spełniać OD LUTEGO 2023r. DO STYCZNIA 2023 r.

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Mieczysław

Dzięki za czujność, zrobiłem konieczną zmianę. Ta sytuacja potwierdza starą regułę dziennikarską, która mówi, że redakcji najtrudniej dostrzec najbardziej oczywiste błędy ?

Odpowiedz

M
Mieczysław
Gość

Nie zupełnie poprawiono błędy

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Mieczysław

W takim razie prosimy o wiadomość przez formularz kontaktowy, przyjrzymy się tej sprawie.

Odpowiedz

M
MIECZYSŁAW Różycki
Gość

Proszę poprawić błędy:

1.100 zł za otwarcie konta w aplikacji i wpływ 500 zł,a nie 100 zł za otwarcie konta w aplikacji i 100 zł za wpływ

2.nie można spełniać warunków od lutego 2022,jeśli otworzyło się konto w styczniu 2023

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@MIECZYSŁAW Różycki

Obie nieścisłości zostały poprawione, dziękujemy za komentarz.

Odpowiedz