Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 300 zł za Konto Przekorzystne w Banku Pekao + Konto Oszczędnościowe na 7%.

300 zł za Konto Przekorzystne w Banku Pekao + Konto Oszczędnościowe na 6,5%

Publikacja:
300 zł za Konto Przekorzystne w Banku Pekao + Konto Oszczędnościowe na 6,5%
Popularność promocji
Czas trwania
Cel (zysk) 300 zł: 200 zł w gotówce + 8000 punktów (100 zł) w Bezcennych Chwilach + 6,5% na Koncie Oszczędnościowym.
Uczestnik Osoby, które w okresie od 1 sierpnia 2021 r. do 2 listopada 2023 r. nie posiadały w Banku Pekao konta osobistego ani lokaty terminowej.
Po drodze Transakcje kartą.
Bank Pekao kontynuuje swoją promocję z 200-złotową premią gotówkową dla nowych klientów! Otrzymasz ją, jeśli założysz teraz Konto Przekorzystne i w każdym z trzech kolejnych miesięcy wykonasz min. 5 transakcji bezgotówkowych. Premię możesz powiększyć o równowartość 100 zł w programie Bezcenne Chwile.

Akcja "Otwórz konto na selfie i otrzymaj nagrodę" (edycja 10)

Organizatorem promocji jest Bank Pekao SA. Akcję z bonusowymi punktami w programie Bezcenne Chwile przygotowała organizacja płatnicza Mastercard.

Do kiedy możesz skorzystać?

Promocja "Otwórz konto na selfie i otrzymaj nagrodę" trwa do 8 stycznia 2024 r., natomiast ta związana z Bezcennymi Chwilami do 15 stycznia 2024 r.

Co możesz zyskać?

Do zdobycia jest 200 zł premii gotówkowej. 50 zł otrzymasz za założenie rachunku, natomiast za aktywność możesz zyskać 150 zł.

Posiadaczom konta osobistego bank proponuje także promocyjną stawkę 6,5% na Koncie Oszczędnościowym (przez 5 miesięcy, do 100 tys. zł).

Ponadto, jeśli wybierzesz kartę Mastercard, dasz sobie szansę na zdobycie 8000 punktów (równowartość 100 zł) w programie Bezcenne Chwile oraz będziesz w nim szybciej zbierał punkty, a tym samym w krótszym czasie wymienisz je na nagrody z katalogu programu.

Czy możesz skorzystać?

Nie ma żadnych przeciwwskazań, byś uczestniczył w promocji, o ile od 1 sierpnia 2021 r. do 2 listopada 2023 r. nie posiadałeś w Banku Pekao (również jako współposiadacz) rachunku osobistego w polskich złotych ani lokaty terminowej.

Uwaga: bank wymaga także, by uczestnik był obywatelem polskim, mieszkał w Polsce i w dniu przystępowania do promocji nie posiadał w Pekao żadnego produktu kredytowego.

Co musisz zrobić?

Droga do 300 zł premii i 6,5% dla oszczędności w Banku Pekao SA
 • Krok 1. Do 8 stycznia 2024 r. złóż wniosek o Konto Przekorzystne

  Do 8 stycznia 2024 r. złóż wniosek o Konto Przekorzystne wraz z kartą debetową oraz dostępem do bankowości internetowej i aplikacji mobilnej PeoPay.

  Uwaga: wybierając kartę Mastercard, będziesz mógł zgarnąć dodatkowe 100 zł w programie lojalnościowym Bezcenne Chwile.

 • Krok 2. Zawrzyj z bankiem umowę o wymagane produkty

  Zawrzyj umowę za pośrednictwem podstrony banku lub w aplikacji PeoPay z wykorzystaniem weryfikacji tożsamości przy pomocy selfie.

  Uwaga! Jeśli nie uda Ci się z powodów technicznych zawrzeć umowy o Konto Przekorzystne zdalnie, możesz dopełnić formalności w oddziale i nie pozbawi Cię to prawa do otrzymania premii.

 • Premia. Odbierz premię za założenie konta (50 zł)

  Za samo założenie konta otrzymasz 50 zł premii gotówkowej. Przelew trafi na Twój rachunek do połowy drugiego miesiąca następującego po tym, w którym doszło do zawarcia umowy.

  Nagroda nie zostanie wypłacona w przypadku, gdy zamkniesz ROR lub kartę debetową przed jej przekazaniem, a także gdy wycofasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Identyczna zasada odnosi się do kolejnych bonusów.

 • Dodatkowy bonus. Zyskaj bonusowe punkty w programie Bezcenne Chwile (równowartość 100 zł)

  Będąc posiadaczem karty Mastercard wydanej przez Bank Pekao SA, możesz zyskać dodatkowe bonusy w programie Bezcenne Chwile:

 • Krok 3. Aktywnie korzystaj z rachunku przez 3 kolejne miesiące

  W każdym z 3 kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu otwarcia Konta Przekorzystnego wykonaj przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub zbliżeniowo aplikacją PeoPay.

  Transakcje bezgotówkowe muszą być wykonane na terytorium Polski w złotych polskich kartą debetową lub zbliżeniowo aplikacją PeoPay. Płatności Blikiem nie zostaną uwzględnione.

  Promocją nie są objęte transakcje, w których dokonano zwrotu towaru lub usługi, odrzucone bądź nieautoryzowane, a także te wykonane w miejscach o kodach MCC wymienionych w regulaminie. Chodzi o internetowe przekazy pieniężne (MCC 4829), przekazy pieniężne w instytucjach finansowych (MCC 6050), przekazy pieniężne w Instytucjach niefinansowych, czyli walutę obcą, zlecenia pieniężne i czeki podróżne (MCC 6051).

 • Premia. Odbierz nagrodę (3 x 50 zł) za aktywność

  Za spełnienie warunku aktywności otrzymasz 150 zł premii. Należny bonus trafi na Twój rachunek do połowy drugiego miesiąca po spełnieniu wszystkich wymagań.

 • Dodatkowy bonus. Zyskaj 6,5% na Koncie Oszczędnościowym

  Jako posiadacz konta osobistego możesz otrzymać promocyjną stawkę na Koncie Oszczędnościowym (6,5% w skali roku, przez 5 miesięcy, do 100 tys. zł).

Mission complete!

Przykład: założyłeś konto w listopadzie 2023 r., więc 50 zł z tego tytułu otrzymasz do 15 stycznia 2024 r. Warunki aktywności realizujesz wtedy od grudnia 2023 r. do lutego 2024 r., a premia (50 zł, 100 zł lub 150 zł) wpłynie na Twój rachunek do 15 kwietnia 2024 r.

Zdobyta premia nie podlega opodatkowaniu, nie musisz się z niej rozliczać przed fiskusem.

Konta, których dotyczy promocja

 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł / 4 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 2,3% min. 5 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Unikalne cechy: korzystne przewalutowania i brak prowizji za transakcje walutowe kartą.

Unikalną cechą rachunku i karty wydawanej do niego są przewalutowania po świetnym kursie organizacji płatniczej. To rozwiązanie idealnie sprawdzi się podczas zagranicznej podróży.

 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł
 • Bankomaty
  0 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Unikalne cechy: korzystne przewalutowania i brak prowizji za transakcje walutowe kartą.

Główna różnica między wspomnianymi wersjami rachunku to bezwarunkowy brak opłat za kartę i korzystanie z bankomatów dla osób, które nie ukończyły 26.r.ż.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
3
(1 ocena)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(3)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
M
Michał
Gość

Można połączyć z programem poleceń?

Odpowiedz

P
paladinek
Gość
@Michał

Nie widzę już wykluczenia w regulaminie..

Odpowiedz

K
Katarzyna
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.
@paladinek

Regulamin:

Promocja nie łączy się z innymi promocjami organizowanymi przez nas w Okresie przystąpienia do Promocji, ---z wyjątkiem--- promocji dotyczących kont oszczędnościowych i lokat, Programu Poleceń oraz Promocji „OK,GO!” (edycja VI i kolejne).

A więc można dodać polecenie

Odpowiedz