Oferta została wycofana ponieważ Getin Online zakończył działalność na polskim rynku.

Konto z Tabletem w Getin Online - Recenzja

Analiza produktowa

Oferta przeanalizowana przez analityka Moneteo na podstawie własnego doświadczenia, testów oraz informacji udostępnionych przez instytucję finansową. Analiza powstała oparciu o obiektywne kryteria wspólne dla wszystkich produktów w danej kategorii, dzięki czemu masz gwarancję rzetelnego porównania tej oferty względem konkurencji.

Pokaż więcej

Moneteo jest serwisem afiliacyjnym, czyli zarabiającym na pośrednictwie między Tobą a instytucją finansową. Współpraca (lub jej brak) z instytucją finansową nie wpływa na ocenę produktu.

Opracowane przez:
Aldona Derdziak
Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
Aldona Derdziak
Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych

146 publikacji 4489 komentarzy

Na Moneteo.com zajmuje się tematami oszczędnościowymi i walutowymi, skupiając się na kontach oszczędnościowych i walutowych oraz lokatach terminowych. Obserwuje rynek, dbając przy tym o aktualność danych. Do jej zawodowych zadań należy także kontakt z Czytelnikami.

Prestiżowe Konto z Tabletem w Getin Online to jedna z bardziej atrakcyjnych ofert na rynku rachunków osobistych. Właściciel konta otrzymuje w ramach promocji rachunku atrakcyjną nagrodę o wartości kilkuset złotych. Do wyboru są tablety IdeaTab Lenovo A3500-1 o wartości ok. 486 zł i Samsung Galaxy Tab 3 7.0 wart ok. 450 zł lub czytnik e-book Amazon Kindle o wartości 369 zł.

Spis treści

Czy zachęta w postaci urządzenia „na czasie” jest wystarczająca by założyć Konto z Tabletem?

W naszym artykule przeanalizowaliśmy główne parametry związane z Kontem osobistym z Tabletem oraz zwróciliśmy uwagę na szereg dodatkowych usług dostępnych dla użytkowników tego rachunku.

Podstawowe parametry Konta z Tabletem

Każdy potencjalny klient banku przy wyborze rachunku osobistego zwraca uwagę na kilka rzeczy: koszty obsługi konta i karty płatniczej, opłaty związane z przelewami i wypłatami z bankomatów oraz dodatkowe usługi dostępne dla posiadaczy konta. Parametry rachunku Konto z Tabletem prezentują się następująco:

Konto
9,99 zł / 19,98 zł
Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku

9,99 zł / 19,98 zł


opłata może zostać zmniejszona z 19,98 zł na 9,99 zł, jeżeli co miesiąc:

  • zapewnisz jednorazowy wpływ na rachunek min. 1000 zł z konta prowadzonego w innym banku
  • wykonasz transakcje kartą na min. 400 zł
Karta
2,99 zł
Bankomaty
0 zł
Bankomaty 0 zł

0 zł

Przelew internetowy
0 zł
Konto
Przeznaczenie konta

konto uniwersalne dla osób powyżej 18. roku życia

Oprocentowanie rachunku

0%

Opłata za otwarcie konta

0 zł

Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku

9,99 zł / 19,98 zł

Możliwość uniknięcia opłaty za prowadzenie rachunku

opłata może zostać zmniejszona z 19,98 zł na 9,99 zł, jeżeli co miesiąc:

  • zapewnisz jednorazowy wpływ na rachunek min. 1000 zł z konta prowadzonego w innym banku
  • wykonasz transakcje kartą na min. 400 zł
Karta
Typy kart płatniczych

Mastercard PayPass

Opłata za wydanie karty

0 zł

Miesięczna opłata za kartę

2,99 zł

Bankomaty i operacje gotówkowe
Wypłata z bankomatów w Polsce

0 zł

Wypłata z bankomatów za granicą

2%, min. 10 zł

Przelewy
Zwykły przelew internetowy

0 zł

Przelew natychmiastowy

niedostępne

Zlecenie stałe

0 zł

Polecenie zapłaty

0 zł

Koszt przelewu SEPA

niedostępne

Koszt przelewu (zagranicznego) SWIFT

niedostępne

Konto z Tabletem – warunki otrzymania nagrody

W ramach promocji możesz otrzymać jedną z atrakcyjnych nagród: tablet IdeaTab Lenovo A3500-1 lub Samsung Galaxy Tab 3 7.0 T110 albo czytnik e-book Amazon Kindle 5 o wartości odpowiednio 486 zł, 450 zł oraz 369 zł. Tablety posiadają system Android, wbudowane radio, kamerę oraz Bluetooth, możesz na nich oglądać filmy, słuchać muzyki i przeglądać dokumenty.

Filmik prezentujący możliwości tabletu Samsung Galaxy Tab 3 7.0 możesz zobaczyć poniżej:

Jeśli z kolei zależy Ci na wydajnym i wygodnym urządzeniu, na którym chcesz czytać e-booki, lepszym wyborem będzie czytnik Amazon Kindle z baterią działającą 21 dni bez przerwy. Wygląd czytnika Amazon zobaczysz poniżej:

W celu otrzymania nagrody należy otworzyć Prestiżowe Konto z Tabletem, zasilić je kwotą min. 1000 zł oraz dokonać 2 transakcji przy użyciu karty debetowej do konta w ciągu 2 miesięcy od przystąpienia do promocji. Umowa rachunku zawierana jest na 30 miesięcy, wcześniejsze jej zerwanie skutkuje obciążeniem klienta przez bank całkowitym lub częściowym kosztem nagrody.

Dodatkowe Usługi Oferowane Użytkownikom Konta z Tabletem

Konto osobiste z Tabletem w Getin Online jest oferowane wraz z pakietem opcjonalnych usług dodatkowych. Wśród nich wyróżnić można:

  • aplikacja mobilna – umożliwia realizowanie przelewów, zakładanie lokat czy też spłatę karty kredytowej;
  • lokaty terminowe – klient ma dostęp do bogatej oferty lokat, których oprocentowanie osiąga nawet 4,25% w skali roku w zależności od wybranego wariantu lokaty;
  • konto oszczędnościowe – jeśli otworzysz rachunek oszczędnościowy w ramach promocji (która trwa do odwołania), przez pierwsze trzy miesiące Twoje środki (do kwoty 100 tys. zł) będą oprocentowane promocyjną stawką 3,5% w skali roku;

Prestiżowe Konto z Tabletem w Getin Online to rachunek dla wymagających klientów, którzy podążają za nowymi technologiami i zwracają uwagę na nieograniczony dostęp do konta. Bank zapewnia również użytkownikom konta możliwość korzystania z aplikacji mobilnej oraz zakładania atrakcyjnie oprocentowanych lokat. Konto z Tabletem to konto dla aktywnych klientów, którzy posiadają stałe dochody i często korzystają z karty płatniczej. Takie osoby z pewnością będą usatysfakcjonowane nie tylko z nowoczesnego tabletu czy czytnika e-booków, ale także z pozostałych możliwości, które oferuje rachunek w Getin Online.

Komentarze i opinie

(0)
Dodaj swój komentarz...
Nie ma jeszcze komentarzy
Skomentuj jako pierwszy