Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: Do 900 zł premii z BIZnest Kontem w Nest Banku.

Dwuosobowy wyjazd na Igrzyska Olimpijskie w Paryżu za płatności kartą Visa dla klientów Nest Banku

Publikacja:
Dwuosobowy wyjazd na Igrzyska Olimpijskie w Paryżu za płatności kartą Visa dla klientów Nest Banku
Czas trwania
Cel (zysk) Nagroda główna: wyjazd na Igrzyska Olimpijskie w Paryżu (wartość nagrody 49 tys. zł). Nagroda I stopnia - torba weekendowa.
Uczestnik Klient Nest Banku posiadający kartę płatniczą Visa.
Po drodze Rejestracja w promocji, transakcje kartą płatniczą Visa.
Nest Bank zaprasza swoich klientów do udziału w loterii, w której nagrodą główną jest dwuosobowy wyjazd na Igrzyska Olimpijskie w Paryżu. Każda transakcja bezgotówkowa kartą Visa wydaną przez ten bank oznacza jeden los, dodatkowe szanse na wygraną związane są z korzystaniem z usługi Visa Mobile.

Loteria „Leć na Igrzyska Olimpijskie w Paryżu w 2024 r. dzięki Visa”

Organizatorem akcji jest spółka Unique One.

Do kiedy możesz skorzystać?

Zgłoszenia do udziału w loterii można dokonać do 27 maja 2024 r., do 12:00.

Co możesz zyskać?

Do zdobycia są:

 • Nagroda główna - dwuosobowy wyjazd w dniach 8-9 sierpnia 2024 r. na Igrzyska Olimpijskie w Paryżu. Nagroda obejmuje przelot oraz nocleg w hotelu. Z treści regulaminu można wnioskować, że w pakiecie jest też wstęp na mecz koszykówki. Wartość wygranej to 49 tys. zł. Przewidziano 3 nagrody tego typu.
 • Nagroda I stopnia - torba weekendowa o wartości 150 zł. Rozdanych zostanie 300 toreb.

Regulamin dopuszcza możliwość wygrania po jednej nagrodzie każdego typu.

Czy możesz skorzystać?

Do udziału w loterii uprawnieni są posiadacze kart płatniczych Visa wydanych przez Nest Bank, zarówno osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych, jak i przedsiębiorcy.

Osoba fizyczna, która dokona zgłoszenia jako konsument, nie może już wziąć udziału w loterii jako przedsiębiorca i na odwrót.

Co musisz zrobić?

Podpowiedź Bankonautów: jeśli nie współpracujesz dotąd z Nest Bankiem, to na początek zapoznaj się z promocjami dla nowych klientów, w których możesz zgarnąć nagrody powitalne.

Droga do wygranej w loterii z kartą Visa od Nest Banku
 • Krok 1. Do 27 maja 2024 do godz. 12:00 zarejestruj się w loterii

  Do 27 maja 2024 r. zarejestruj swój udział w loterii. Możesz to zrobić na specjalnym wniosku w bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Nest Banku.

  Pamiętaj, by zaakceptować regulamin oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych oraz przekazanie przez Nest Bank organizatorowi informacji o Twoich transakcjach w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia loterii.

  Rozważ też udzielenie zgód marketingowych, gdyż każdy uczestnik, który je posiada odnośnie wszystkich kanałów kontaktu (tj. za pośrednictwem wiadomości SMS/MMS, w rozmowach telefonicznych, za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz bankowości internetowej i aplikacji mobilnej) lub udzieli ich w trakcie dokonywania zgłoszenia, otrzymuje dodatkowo 1 los w losowaniach, bez względu na liczbę dokonanych transakcji kartą.

  Potwierdzenie złożonego wniosku otrzymasz na adres e-mail wskazany w Nest Banku do kontaktu.

  Uwaga: rejestracja możliwa jest tylko do 12:00 w dniu 27 maja 2024 r., po południu można będzie tylko wykonywać transakcje!

 • Krok 2. Jak najczęściej płać kartą Visą

  Do 23:59 w dniu 27 maja 2024 r. jak najczęściej płać kartą Visa.

  Dozwolone są płatności w punktach stacjonarnych, jak i sklepach internetowych.

  Nie ma znaczenia, czy użyjesz "plastiku", czy też karty dodanej do telefonu lub zegarka. Możesz też płacić z wykorzystaniem usługi Visa Mobile.

  Nie zostaną uwzględnione:

  • transakcje typu money transfer (np. zasilenia kart Revolut, Curve),
  • płatności związane z zakupem kryptowalut (np. w serwisach Binance, Cucoin),
  • transakcje bezpośrednio związane z udziałem w grach hazardowych (wykluczenie to nie obejmuje zakupu produktów promocyjnych do loterii promocyjnych i audioteksowych),
  • transakcje zwrócone,
  • wpłaty i wypłaty gotówki w bankomatach przy użyciu karty.

  Transakcja kartą = 1 los
  Płatność z wykorzystaniem usługi Visa Mobile = 2 losy

 • Krok 3. Śledź swoją pocztę elektroniczną, odbieraj telefon

  4 kwietnia, 8 maja i 5 czerwca 2024 r. odbędą się losowania nagród spośród losów przyznanych w poprzednim miesiącu. W każdym z terminów zostanie rozlosowana 1 Nagroda główna oraz 100 Nagród I stopnia.

  Laureaci Nagród głównych zostaną powiadomieni o wygranej telefonicznie w dniu losowania lub kolejnym dniu roboczym.

  Zdobywcy toreb otrzymają informację na adres e-mail w ciągu 2 dni roboczych od daty losowania. W obu przypadkach zostaną przekazane instrukcje co do dalszego postępowania.

 • Premia. Ciesz się z nagrody

  Jeśli los przydzieli Ci torbę weekendową, będziesz miał 5 dni roboczych na odesłanie do organizatora formularza, który znajdziesz w załączniku do wiadomości; jest on też załącznikiem do regulaminu loterii.

  Torby zostaną wysłane do laureatów przesyłką kurierską do 31 lipca 2024 r.

  Podobny formularz będziesz musiał też odesłać do organizatora po tym, jak zostaniesz laureatem nagrody głównej. Będziesz miał na to tylko 3 dni robocze, na dodatek nie wystarczy wersja elektroniczna oświadczenia, konieczne jest też nadanie poleconej przesyłki pocztowej lub kurierskiej. Do 20 czerwca 2024 r. musisz też podać w korespondencji elektronicznej dane osoby, która będzie Ci towarzyszyła w wyjeździe.

  Elektroniczny voucher z informacjami na temat wyjazdu na Igrzyska Olimpijskie w Paryżu otrzymasz na podany adres e-mail do 31 lipca 2024 r.

  Nagrody I stopnia nie podlegają opodatkowaniu, a do Nagrody głównej przewidziana jest nagroda pieniężna na zapłacenie należnego podatku. Jego uiszczeniem i załatwieniem niezbędnych formalności zajmie się organizator.

Mission complete!

Produkty, których dotyczy promocja

 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł
 • Bankomaty
  0 zł / 6 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł
 • Bankomaty
  0 zł / 6 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Unikalne cechy: darmowe wpłatomaty i rachunki pomocnicze w walucie obcej.

Przydatne dokumenty

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos