Wróć

50 zł do Żabki z limitem w koncie w Credit Agricole

1 komentarz / opinia
50 zł do Żabki z limitem w koncie w Credit Agricole
Czas trwania Do końca: 1 dzień
Cel (zysk) 50 zł do wykorzystania w Żabce.
Uczestnik Posiadacz konta osobistego w Credit Agricole.
Po drodze Wniosek o limit w koncie, transakcje bezgotówkowe kartą.
Warunkiem otrzymania od Credit Agricole e-kodu o wartości 50 zł do Żabki jest podpisanie umowy o limit w koncie w wysokości min. 1500 zł i wykonanie kartą do konta osobistego min. 5 transakcji bezgotówkowych.

Promocja "Weź limit i zyskaj"

Organizatorem akcji jest bank Credit Agricole.

Do kiedy możesz skorzystać?

Promocja trwa do 22 września 2023 r.

Co możesz zyskać?

Nagrodą jest e-kod o wartości 50 zł do wykorzystania w sieci sklepów Żabka.

Czy możesz skorzystać?

W promocji mogą uczestniczyć osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych posiadające w Credit Agricole jeden z rachunków osobistych: Konto dla Ciebie, Konto dla Ciebie MOVE! lub Konto dla Ciebie VIP oraz aktywną aplikację CA24 Mobile. Dopuszczalne jest, by podpisanie umowy o ROR i aktywowanie aplikacji nastąpiło w trakcie trwania promocji.

Bank zastrzegł, że minimalny wymagany dochód to 1000 zł netto. W przypadku wnioskujących o limit w koncie wspólnym dochody drugiego posiadacza rachunku muszą wynosić przynajmniej 800 zł netto.

Jako, że mamy do czynienia z produktem kredytowym, trzeba się liczyć z badaniem zdolności i wiarygodności kredytowej. Od jej wyniku bank uzależnia przyznanie (lub nie) limitu w koncie i jego wysokość.

Co musisz zrobić?

Droga do 50 zł do Żabki w Credit Agricole

 • Krok 1. Sprawdź, czy spełniasz warunki przystąpienia do promocji

  Sprawdź, czy:

  • masz aktywną aplikację mobilną CA24 Mobile – pełna korzyści. Jeśli nie, to ją pobierz i aktywuj;
  • jesteś członkiem Klubu Korzyści. Gdybyś jeszcze w nim nie uczestniczył, kliknij w zakładkę Korzyści w prawym dolnym rogu aplikacji mobilnej CA24 Mobile, a następnie wybierz sekcję Klub korzyści, po czym kliknij w przycisk pozwalający na dołączenie do Klubu;
  • wyraziłeś zgodę na otrzymywanie od banku informacji o ofertach Partnerów Klubu korzyści.
 • Krok 2. Do 22 września 2023 r. zawnioskuj o limit w koncie

  Do 22 września 2023 r. zawnioskuj o limit w koncie w kwocie min. 1500 zł z opłatą miesięczną. Możesz to zrobić podczas wizyty w placówce banku Credit Agricole lub kontaktując się z CA24 Infolinią.

 • Krok 3. Podpisz z Credit Agricole umowę o limit w koncie

  Po zbadaniu przez bank Twojej zdolności kredytowej i przyznaniu Ci limitu podpisz z Credit Agricole umowę o ten produkt.

  Zwracamy uwagę, że w momencie odnowienia limitu Credit Agricole naliczy opłatę za jego ponowne uruchomienie zgodnie z tabelą opłat i prowizji z dnia odnowienia. Zasady odnowienia opisane będą w umowie limitu w koncie.

 • Krok 4. Do 30 października 2023 r. wykonaj 5 transakcji bezgotówkowych kartą

  Do 30 października 2023 r. wykonaj kartą debetową do konta osobistego min. 5 transakcji bezgotówkowych, kwota nie ma znaczenia.

  W promocji nie zostaną uwzględnione płatności w punktach wymienionych w regulaminie oznaczonych następującymi kodami MCC:

  • 4829 - internetowe przekazy pieniężne;
  • 6012 - instytucje finansowe;
  • 6051 - przekazy pieniężne w instytucjach finansowych;
  • 6211 - brokerzy ubezpieczeniowi;
  • 7995 - kasyna oraz zakłady bukmacherskie i tym podobne;
  • 8999 - profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna.

  Niedozwolone są również przelewy lub doładowania portfeli cyfrowych lub rachunków płatniczych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych typu Revolut, SkyCash czy PayPal, płatności kartami typu Curve, przelewy na telefon Blik i wypłaty z bankomatów.

 • Premia. Odbierz e-kod o wartości 50 zł do Żabki

  Informację o przyznaniu Ci e-kodu do Żabki otrzymasz do 30 listopada 2023 r. w wiadomości sms lub powiadomieniu push.

  Voucher znajdziesz w Klubie korzyści będącym częścią aplikacji CA24 Mobile w zakładce Moje nagrody i będziesz go mógł odebrać i wykorzystać do 31 grudnia 2023 r.

  Otrzymana nagroda jest zwolniona z podatku dochodowego, nie musisz się z niej rozliczać przed urzędem skarbowym.

Mission complete!

Limit w koncie - co to za produkt?

Limit w koncie to usługa, która pozwala jego posiadaczowi korzystać z większej puli środków niż jego własne. Inaczej mówiąc, możesz wydać więcej, niż posiadasz realnie pieniędzy. Odsetki płacisz tylko wtedy, kiedy korzystasz z limitu. Bank odejmuje je od Twoich wpływów na rachunek.

Wysokość przyznanego limitu uzależniona jest od badania zdolności kredytowej klienta i jego dotychczasowej współpracy z bankiem. Limit przyznawany jest na ogół na 12 miesięcy, po czym przeważnie umowa zostaje automatycznie przedłużona na kolejny okres.

Opłata za przyznanie limitu wynosi aktualnie 2,5% przyznanej kwoty, min. 90 zł. Takie samy zasady naliczania opłat dotyczą przedłużenia umowy limitu oraz jego podwyższenia (prowizja liczona jest od kwoty podwyższenia).

Opłata miesięczna za korzystanie z limitu to 0,15% przyznanej kwoty, min. 6 zł.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(1)
Sortuj od najnowszych
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google.
M
Mariusz
Gość
wczoraj

w tej edycji nie ma zwolnienia z opłat, więc średnio się opłaca jak od razu na starcie jest 90 zł + 6 zł co miesiąc :)

Odpowiedz