Credit Agricole wprowadził do oferty Lokatę mobilną dla nowych klientów z oprocentowaniem 8,5% w skali roku. Tekst zawiera zaktualizowane informacje.

Mega bonus! Nawet 555 zł premii + 8,5% na Lokacie mobilnej za konto osobiste w Credit Agricole

Publikacja:
Mega bonus! Nawet 555 zł premii + 8,5% na Lokacie mobilnej za konto osobiste w Credit Agricole
Czas trwania
Cel (zysk) 555 zł: 55 zł za wpływ na rachunek + 500 zł zwrotu w formie moneybacku. Ponadto 8,5% na Lokacie mobilnej.
Uczestnik Nowy klient, czyli osoba, która po 31 grudnia 2020 r. nie posiadała konta w Credit Agricole.
Po drodze Należy założyć Konto dla Ciebie i aktywnie z niego korzystać. Im dłużej, tym wyższa premia. Za 6 miesięcy – do 105 zł, za 12 – do 205 zł, za 20 – do 555 zł.
Bank Credit Agricole odpalił kolejną edycję promocji Konta dla Ciebie, w której maksymalna nagroda wynosi aż 555 zł! Co trzeba zrobić, by otrzymać tak pokaźny bonus? Należy przez 20 miesięcy robić zakupy z kartą wydaną do konta osobistego, a w każdym z nich bank będzie zwracał 3% wydatków. Co ciekawe, można wybrać też krótsze okresy aktywności – 6 miesięcy (z premią do 105 zł) albo 12 miesięcy (z bonusem do 205 zł). Dodatkową nagrodą jest wysokie - 8,5% - oprocentowanie na Lokacie Mobilnej.

Bank Credit Agricole chętnie organizuje akcje promocyjne, w których uczestnik ma możliwość wyboru, jakie aktywności wypełni, by otrzymać premię. Tym razem wymagane działania są jasno określone, ale możesz za to zdecydować, jak długo będziesz je realizował, a co za tym idzie, jak wysoką premię zgarniesz.

Promocja "Do 555 zł dla Ciebie - edycja 5" potrwa do 30 czerwca 2023 r.

Nawet 555 zł premii

Nagrodą w promocji jest 3% moneyback od transakcji kartą wydaną do rachunku, Blikiem, telefonem (dopuszczalne jest Google Pay jak i Apple Pay) lub zegarkiem (nie ma znaczenia, czy zrobisz to z Fitbit Pay, czy Garmin Pay).

Wysokość premii uzależniona jest od zadeklarowanego przez Ciebie okresu aktywności:

 • 6 miesięcy – w każdym z nich musisz wykonać min. 3 płatności, maksymalna kwota zwrotu to 8,35 zł / mies. (musisz więc wydać ok. 280 zł), czyli 50 zł po 6 miesiącach;
 • 12 miesięcy – minimalna liczba płatności w każdym z nich wynosi 5, a maksymalny moneyback to 12,50 zł / mies. (wydatki rzędu 417 zł), czyli 150 zł po roku;
 • 20 miesięcy – Twoje zadanie to wykonanie w każdym z nich min. 10 transakcji, maksymalny zwrot to 25 zł / mies. (oznacza to wydanie ok. 834 zł), czyli 500 zł po 20 miesiącach.

A gdzie 55 zł brakujące do kwot, o których wspomnieliśmy na wstępie? Otóż, otrzymasz je za otwarcie Konta dla Ciebie lub Konta dla Ciebie VIP i zapewnienie na rachunek wpływów w kwocie min. 300 zł. Nie ma znaczenia, czy założysz ROR jako indywidualny, czy wspólny.

Karencja, czyli dla kogo jest ta promocja

Jak to w promocjach bywa, także i w tej akcji są określone warunki uczestnictwa. O premię mogą starać się osoby, które po 31 grudnia 2020 r. nie posiadały rachunku w Credit Agricole.

Załóż konto, spełnij warunki i zgarnij premię

Lubimy promocje o przejrzystych, prostych zasadach. Jak sam zobaczysz, od premii dzieli Cię naprawdę niewiele:

Start
 • Krok 1

  Do 30 czerwca 2023 r. złóż wniosek o otwarcie Konta dla Ciebie lub Konta dla Ciebie VIP z kartą na stronie internetowej banku.

  Musisz przy tym:

  • wybrać elektroniczną wersję wyciągów z konta (bank będzie je przesyłał na Twój adres e-mail lub będą one dostępne w bankowości elektronicznej);
  • wyrazić zgodę na otrzymywanie ofert marketingowych.
 • Informacja

  Po złożeniu wniosku online, zadzwoni do Ciebie konsultant i zaproponuje 3 metody dopełnienia formalności. Sposób określenia okresu aktywności zależy od tego, którą z nich wybierzesz:

  • finalizacja w aplikacji - okres aktywności zaznaczasz samodzielnie w aplikacji;
  • dopełnienie formalności w placówce - odpowiednią opcję zaznaczy w systemie doradca bankowy po rozmowie z Tobą;
  • opcja spotkanie z kurierem - podczas rozmowy telefonicznej konsultant zapyta Cię dodatkowo o wybrany okres aktywności i zaznaczy go w systemie.
 • Krok 2

  Aktywuj dostęp do bankowości internetowej CA24 eBank lub aplikacji mobilnej CA24 mobile i zaloguj się do konta.

 • Krok 3

  Do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta zapewnij wpływ na rachunek w wysokości min. 300 zł.

 • Premia

  Premię "podstawową" – 55 zł – otrzymasz do końca miesiąca następującego po tym, w którym zapewnisz wpływ.

 • Krok 4

  Płać aktywnie otrzymaną kartą, Blikiem, zegarkiem lub telefonem. Zwróć uwagę na minimalną liczbę transakcji wymaganą w zależności od wybranego przez siebie okresu aktywności:

  • 6 miesięcy aktywności – min. 3 płatności / mies.
  • 12 miesięcy aktywności – przynajmniej 5 transakcji / mies.
  • 20 miesięcy aktywności – min. 10 płatności / mies.

  3% wydanych kwot, ale nie więcej, niż podaliśmy na wstępie, będzie wracało na Twój rachunek.

 • Premia

  Premię za każdy okres otrzymasz do końca kolejnego miesiąca.

Mission complete!

Sytuacje, gdy terminy wykonania kolejnych działań nie są określone konkretnymi datami, zawsze mogą budzić wątpliwości, więc przedstawmy je na przykładzie. Załóżmy, że otworzyłeś rachunek w kwietniu. Wówczas na zapewnienie wpływu 300 zł masz czas do końca maja, a nagrodę otrzymasz w czerwcu.

Trzymając się powyższego przykładu – jeśli wybierzesz 6-miesięczny okres aktywności, to transakcje musisz wykonywać od maja do października 2023 r.

Kilka istotnych informacji

Promocja nie łączy się z innymi akcjami dotyczącymi otwarcia rachunku czy przeniesienia konta, a także z programem poleceń. Nie ma jednak przeszkód, byś jako klient Credit Agricole występował w roli polecającego i zgarniał bonusy za skuteczne rekomendacje.

Nie ma znaczenia, czy rachunek otworzysz jako indywidualny, czy wspólny.

Jeśli w którymś z miesięcy nie wykonasz minimalnej wymaganej liczby transakcji, to nie dostaniesz premii, ale nie pozbawi Cię to prawa do ubiegania się o nią w kolejnym okresie.

Premii nie otrzymasz, jeśli Twoje konto będzie w okresie wypowiedzenia.

Uwaga na transakcje

Bank nie będzie uwzględniał w promocji transakcji w punktach o określonych kodach MCC wymienionych w regulaminie (np. związanych z grami hazardowymi czy internetowymi przekazami pieniężnymi).

Niedozwolone są także przelewy na telefon Blikiem, wypłaty z bankomatów, przelewy lub doładowania portfeli cyfrowych z użyciem systemów płatności internetowych typu Revolut, SkyCash czy PayPal, a także płatności kartami typu Curve.

Wpływ na konto

Wymagany wpływ 300 zł może być sumą wpłat gotówkowych oraz przelewów. Przy ocenie spełnienia tego warunku bank nie weźmie pod uwagę przelewów pomiędzy Twoimi rachunkami. Dotyczy to przelewów z innych kont w Credit Agricole, a także w innych bankach, jeżeli jesteś ich posiadaczem, współposiadaczem lub pełnisz wobec nich rolę pełnomocnika.

Dodatkowe bonusy

Nawiązując współpracę z Credit Agricole, możesz zdobyć także inne bonusy. Spójrz, co bank aktualnie proponuje swoim klientom.

8,5% na Lokacie Mobilnej

W czasach spadającego oprocentowania depozytów propozycja założenia Lokaty mobilnej z oprocentowaniem 8,5% w skali roku, i to na pół roku, wygląda bardzo kusząco.

 • Oprocentowanie
  8,5%
 • Zakres kwot
  1000 - 30 000 zł
 • Czas trwania
  180 dni
 • Konto osobiste
  TAK

Inne promocje

Nie ma przeszkód, byś po nawiązaniu współpracy z Credit Agricole brał udział w innych akcjach przygotowanych przez bank dla jego klientów.

Rachunki w Credit Agricole – co warto wiedzieć?

Myśląc o przystąpieniu do tej promocji, musisz zdecydować nie tylko, jak długo chcesz aktywnie korzystać z konta, ale przede wszystkim, który z promowanych rachunków założysz.

Konto dla Ciebie

Najważniejsze cechy Konta dla Ciebie? 0 zł za prowadzenie konta, kartę wielowalutową i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Brzmi ciekawie, ale trzeba spełnić pewne warunki.

 • Konto
  0 zł / 10 zł

 • Karta
  0 zł / 10 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 9 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł

Konto dla Ciebie VIP

To rachunek dla osób bardziej wymagających, z którym wiąże się nieco więcej przywilejów, ale i obowiązków.

Konto dla Ciebie VIP

Credit Agricole
 • Konto
  0 zł / 50 zł

 • Karta
  0 zł
 • Bankomaty
  0 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Unikalne cechy: brak prowizji za przewalutowanie płatności w walucie obcej i darmowe przelewy natychmiastowe.

Im więcej płacisz, tym więcej zyskujesz

Lubimy akcje, w których uczestnik ma realny wpływ na wysokość zdobytej premii. Ty zapewne też docenisz fakt, że bank pozwala Ci wybrać, jak długo będziesz realizował warunki aktywności.

Nic nie stoi na przeszkodzie, by wybrać najdłuższy okres i zapewnić sobie prawo aż do 25 zł moneybacku co miesiąc. Nic nie ryzykujesz, bo zawsze otrzymasz tylko 3% wydatków, a jeśli nawet nie wykonasz w danym miesiącu wymaganej liczby transakcji, to po prostu za ten okres nie otrzymasz premii i będziesz mógł o nią walczyć w kolejnym miesiącu.

Rozważ dobrze tę propozycję. Co prawda zdobycie maksymalnego bonusu potrwa ponad 1,5 roku, ale przecież gra toczy się o 555 zł, a nie tylko o stówę czy dwie 😀

Beata Szymańska

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos