Wróć

Promocje last minute - akcje z kontem

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych

Promocje last minute - akcje z kontem
Spis treści

Na przełomie roku kończy się bardzo wiele promocji. Warto się im przyjrzeć, by jakaś okazja Wam nie umknęła.

Tym, którzy wątpią w sens udziału w akcjach specjalnych, polecamy na początek lekturę naszego tekstu o pozytywnym wpływie udziału w promocjach na postawę życiową.

Zdecydowanych przyjąć postawę Łowcy Promocji od razu zapraszamy do czytania poniższego tekstu. Przedstawiamy w nim skrótowo, naszym zdaniem, kończące się w najbliższych dniach najciekawsze akcje związane z założeniem konta. Po świętach przypomnimy o dobiegających końca promocjach związanych z nowoczesnymi metodami płatnościami. Szybka płatność - błyskawiczna nagroda - zdążycie jeszcze z nich skorzystać.

Kolejność opisu przypominanych niżej promocji nie wiąże się z oceną ich atrakcyjności.

Dla ułatwienia, nasze propozycje podzieliliśmy na dwie grupy – pierwsza to akcje dla klientów indywidualnych, a druga - oferty dla przedsiębiorców.

Załóż konto, spełnij warunki, ciesz się nagrodą

Akcje specjalne związane z założeniem konta czy podpisaniem umowy o inny produkt bankowy (np. kartę kredytową) na ogół wymagają także wykazania się aktywnością w korzystaniu z nich. Nie inaczej jest i w opisywanych promocjach. Ważne, by przystąpić do nich w najbliższych dniach, przed upływem terminu określonego w regulaminie. Czasu na spełnienie warunków aktywności jest więcej.

Propozycje dla klientów indywidualnych

Zaczynamy od przypomnienia akcji dla osób indywidualnych. W skrótowym opisie znajdziesz najważniejsze informacje i odesłanie do tekstu ze szczegółami dotyczącymi danej promocji.

100 zł od Alior Banku

Jeśli po 15 listopada 2016 r. nie miałeś konta osobistego w Alior Banku, to do 31 grudnia 2018 r. możesz przystąpić do kolejnej edycji promocji Konta Jakże Osobistego. Po założeniu tego rachunku wraz z kartą debetową, zapewnieniu w określonym w regulaminie czasie wpływu min. 1 000 zł i wykonaniu trzech transakcji bezgotówkowych bank nagrodzi Cię premią w wysokości 100 zł. Płatności możesz zrealizować w sklepach stacjonarnych i internetowych, korzystając z karty debetowej lub Blika.

Szczegóły znajdziesz tutaj. Tam też przeczytasz o innych akcjach specjalnych w Alior Banku, w których do zdobycia są kolejne nagrody.

Propozycje ING Banku Śląskiego – od 100 do 140 zł nagrody

Aktualnie trwają dwie akcje specjalne ING Banku Śląskiego. Adresatami pierwszej z nich są ludzie młodzi – poniżej 26 r.ż., którzy za założenie młodzieżowej wersji rachunku osobistego w pakiecie z kartą debetową i atrakcyjnym kontem oszczędnościowym mogą zyskać od 100 zł do 140 zł. Równolegle trwa druga, bliźniaczo podobna, akcja promocyjna z identycznymi nagrodami skierowana do nowych klientów banku. W niej także są do zgarnięcia premie w różnej wysokości, uzależnione od aktywności posiadacza rachunku.

Premie w Citi Handlowym – do zdobycia 150 zł + dodatkowe bonusy

31 grudnia mija termin przystąpienia do dwóch promocji konta Citi Priority w Citibanku. Warunki udziału w nich sprowadzają się do założenia wspomnianego rachunku i wykazania się wymaganą przez regulamin danej akcji specjalnej aktywnością. Do zdobycia jest „gołe” 150 zł zwrotu za zakupy lub identyczna nagroda, której uzupełnieniem może być 4% zwrotu za transakcje w walutach obcych.

200 zł za aktywność na Koncie Optymalnym od BGŻ BNP Paribas

Tylko 1 500 osób może skorzystać z premii w wysokości 200 zł oferowanej przez BGŻ BNP Paribas za założenie Konta Optymalnego i aktywne korzystanie z niego. Muszą to być nowi klienci (okres karencji wynosi 2 lata), którzy do 31 grudnia 2018 r. przystąpią do promocji. Po założeniu rachunku trzeba zalogować się do aplikacji mobilnej GOmobile i wykonać min. 3 transakcje w sklepach spożywczych. Za taką aktywność bank wypłaci 50 zł. Wykonanie w każdym z miesięcy luty, marzec i kwiecień 2019 r. 5 transakcji bezgotówkowych kartą w sklepach spożywczych i zapewnienie wpływu na konto w wysokości min. 1 000 zł to trzy kolejne bonusy po 50 zł.

Zainteresowanych szczegółami tej propozycji odsyłamy do naszego opisu.

Studenci rządzą – 100 (a nawet 180) zł od Santandera

Także do 31 grudnia studenci mają czas, by założyć Konto Jakie Chcę z oferty Santandera. Podstawowe warunki to studiowanie na polskiej uczelni, wiek 18-26 lat i brak konta osobistego w Santanderze po 1 marca 2018 r. Nadajesz się? To przeczytaj nasz artykuł, w którym poznasz dalsze szczegóły. Znajdziesz w nim podpowiedź, co zrobić, by Twój bonus powiększył się o 80 zł. W sumie możesz więc zdobyć 180 zł przy niewielkim wysiłku.

3 dychy dla uczniów

Santander ma też propozycję dla uczniów. Zachęca ich, by do 31 grudnia 2018 r. założyli Konto Jakie Chcę i do końca miesiąca następującego po tym, w którym podpisali umowę o konto, wykonali 5 transakcji bezgotówkowych. Za tak niewielki wysiłek oferuje im 30 zł.

Więcej szczegółów dotyczących sposobu otwarcia rachunku Konto Jakie Chcę w ramach tej akcji specjalnej znajduje się w naszym tekście.

Akcje specjalne dla przedsiębiorców

Czas na obiecane na wstępie przypomnienie propozycji dla prowadzących działalność gospodarczą.

Nawet 1620 zł od Aliora

Alior Bank przygotował też nagrody dla przedsiębiorców. Przystępując do 31 grudnia 2018 r. do promocji „Zgarnij premię z iKontem Biznes Alior Banku – 4 edycja”, masz nie tylko szansę na 120 zł za założenie wspomnianego rachunku i zapewnienie wpływu w wysokości 500 zł, ale i na kolejne bonusy – 6-miesieczną prenumeratę „Pulsu Biznesu” oraz nawet 1 500 zł za aktywność na koncie.

Warto poznać bliżej zasady tej promocji.

800 zł w trzech promocjach w BGŻ BNP Paribas

Rozpoczynając tę akcję specjalną, BGŻ BNP Paribas zapytał przedsiębiorców: „Czyj biznes ma większe szanse na sukces?” i od razu odpowiedział sam sobie: „Tego, kto umie korzystać z okazji!”. Właśnie dla takich osób przedstawił nie jedną, ale aż trzy okazje. Możesz wykorzystać każdą z nich, ale możesz też poprzestać tylko na jednej lub dwóch. Najważniejsze to założenie do 31 grudnia rachunku firmowego w BGŻ BNP Paribas i wykazanie się aktywnością w korzystaniu z niego. Za ten etap otrzymasz 100 zł nagrody. Kolejne możliwości to podpisanie umowy o terminal POS (nagroda w wysokości 300 zł w bonach Sodexo) i skorzystanie z kredytu w rachunku bieżącym (bonus wynosi 400 zł, także w bonach Sodexo). W sumie jest więc do zdobycia nawet 800 zł.

Zasady wszystkich trzech akcji szczegółowo opisaliśmy w tym tekście.

100 zł i dwuletnie zwolnienie z opłat w mBanku

Sama premia pieniężna – 100 zł – może nie wygląda nazbyt zachęcająco, ale bank proponuje dodatkowo zwolnienie z niektórych opłat związanych z prowadzeniem konta firmowego i korzystaniem z wydanej do niego karty przez 2 lata. Później będzie pobierał za te usługi opłaty zgodnie z obowiązującą wówczas tabelą opłat i prowizji. Nie stawia przy tym żadnych barier, które uniemożliwiłyby Ci ucieczkę z mBanku, gdybyś uznał po 2 latach, że jego oferta nie jest dla Ciebie atrakcyjna. Może więc warto rozważyć tę propozycję.

Szczegółowe informacje znajdziesz w naszym artykule.

Postanowienie noworoczne – „będę korzystał z promocji”

Nic nie stoi na przeszkodzie, by postanowienie noworoczne zrobić i zacząć je realizować jeszcze w „starym” roku. Zachęcamy, by jednym z nich było: „W 2019 r. będę uczestniczył/a w promocjach, by cieszyć się bonusami”. Jeśli masz wątpliwości, czy to tak wypada wykorzystywać bank, przeczytaj nasz tekst pt.: „Dlaczego banki organizują promocje”. Przekonasz się, że przynosi to korzyści obu stronom.

Wierzymy, że wielu z Was skorzysta z którejś wspomnianych wyżej promocji i wytrwacie w swoim postanowieniu o korzystaniu z takich akcji w 2019 r. Będziemy Was w tym wspierali. Na naszym portalu znajdziecie informacje o trwających akcjach specjalnych, podpowiedzi, co zrobić, by zmaksymalizować zyski i ostrzeżenia przed „pułapkami” zapisanymi w regulaminach promocji.

Komentarze

(0)
Dodaj swój komentarz...
Nie ma jeszcze komentarzy
Skomentuj jako pierwszy