Wróć

Przegląd najlepszych promocji bankowych – wrzesień 2015

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych

Przegląd najlepszych promocji bankowych – wrzesień 2015
Spis treści

600 zł w promocji „Tańsze paliwo na Orlen” w Getin Banku

Wraz z początkiem września Getin Bank wycofał atrakcyjną i popularną promocję „Tanie Zakupy”, jednak klienci otrzymali w zamian inną, tym razem nastawioną na zakupy na stacjach Orlen. Akcja „Tańsze paliwo na Orlen” kierowana jest do wszystkich, zarówno obecnych jak i przyszłych posiadaczy Konta Getin UP, a można do niej przystąpić do 29 lutego 2016 r.

W ramach promocji do zyskania jest 5% wydatków kartą debetowa dokonanych na stacjach Orlen – miesięczny limit to 50 zł, a zwrot można otrzymywać przez 12 kolejnych miesięcy (czyli w sumie w promocji można zyskać 12 * 50 = 600 zł). W celu uzyskania moneybacku należy w każdym z miesięcy spełnić łącznie poniższe warunki:

 • Zapewnić wpływ wynagrodzenia, renty, emerytury lub stypendium w kwocie min. 1000 zł.
 • Dokonać transakcji kartą na łączną kwotę min. 300 zł.
 • Ustawić zgody marketingowe banku na „tak”.

Jeżeli promocja Cię zainteresowała, sprawdź także tę analizę Konta Getin UP.

80 zł za założenie Konta Godnego Polecenia i lokaty w BZ WBK

Do 15 września trwa wspólna promocja BZ WBK i firmy Agora S.A., w której można zyskać 70 zł za założenie Konta Godnego Polecenia (początkowo premia wynosiła 50 zł, jednak kilka dni temu organizator akcji podwyższył ją do 70 zł). Oferta skierowana jest do osób, które na dzień 20 sierpnia nie posiadały w banku konta osobistego, a warunkiem otrzymania nagrody jest:

 • Zarejestrowanie się na stronie promocji i wyrażenie zgody marketingowej.
 • Założenie Konta Godnego Polecenia wraz z kartą debetową.
 • Dokonanie transakcji kartą na min. 100 zł do 15 października 2015 r.

W promocji można również otrzymać dodatkowe 10 zł za założenie 4-miesięcznej Lokaty Mobilnej (oprocentowanie 2,5%), a osoba, która w danym dniu zrobi to najszybciej, otrzyma tablet Samsung Galaxy Tab 3 Lite Wifi.

O promocji pisaliśmy tutaj, a analizę Konta Godnego Polecenia znajdziesz na tej stronie.

100 zł za założenie Konta z Lwem Direct w ING

Bank ING przedłużył na kolejny miesiąc promocję, w której można zyskać 100 zł za otwarcie Konta z Lwem Direct. Z oferty mogą skorzystać osoby, które od 1 stycznia 2014 r. do 31 sierpnia 2015 r. nie posiadały w banku konta osobistego.

Pozostałe warunki to:

 • Złożenie wniosku o konto do 30 września 2015 r.
 • Zawarcie umowy o prowadzenie rachunku do 31 października 2015 r.
 • Dokonanie transakcji kartą debetową na łączną kwotę min. 1000 zł do 29 lutego 2016 r.

Opis powyższej promocji znajdziesz w naszej analizie Konta z Lwem Direct.

360 zł premii moneyback w Banku Millennium

Bank Millennium również zdecydował o wznowieniu promocji dla nowych posiadaczy Konta 360° oraz Konta 360° Student, którzy od 1 września 2014 r. do 27 sierpnia 2015 r. nie posiadali w tym banku konta osobistego. W akcji można otrzymać zwrot 2% transakcji dokonanych kartą debetową oraz zwrot 10% transakcji dokonanych poprzez BLIK. Maksymalna miesięczna kwota każdej z premii to 30 zł, a można ją odbierać przez 6 kolejnych miesięcy. Można więc zyskać 6 miesięcy * 2 rodzaje premii * 30 zł = 360 zł.

W celu otrzymania premii moneyback należy do 22 listopada założyć konto wraz z kartą debetową, a ponadto w każdym z miesięcy promocji:

 • Dokonać na Koncie 360° przynajmniej jednej transakcji kartą debetową.
 • Zapewnić miesięczne wpływy na rachunek na łączną kwotę min. 1000 zł (nie dotyczy Konta 360° Student).
 • Zalogować się do aplikacji mobilnej Banku Millennium.

Regulamin promocji Zyskaj 360 zł znajdziesz tutaj. O Koncie 360° pisaliśmy w tym artykule.

Moneyback + premie za otwarcie eKonta w mBanku

W mBanku kolejny miesiąc trwa promocja eKonta mobilnego oraz mobilnego plus. Nowi posiadacze tych rachunków mogą zyskać trzy atrakcyjne premie (a w sumie 300 zł), wystarczy założyć eKonto mobilne lub mobilne plus do 1 listopada 2015 r.:

 • 10 zł jednorazowo za aktywację dostępu do rachunku poprzez aplikację mobilną w ciągu 24 godzin od otwarcia konta;
 • 2% moneybacku od wartości transakcji dokonanych kartą debetową (lub kredytową) oraz poprzez płatności mobilne BLIK – miesięcznie max. 50 zł, premia przysługuje przez 5 miesięcy, warunki są następujące:
  • dokonanie i rozliczenie transakcji kartą debetową/płatnościami BLIK na min. 250 zł;
  • zapewnienie jednorazowego wpływu na eKonto w kwocie min. 1000 zł, przy czym przelew nie może pochodzić z innego rachunku należącego do posiadacza eKonta (najlepiej by środki pochodziły od innej osoby/firmy);
 • 40 zł jednorazowo za spełnienie powyższych warunków w każdym z miesięcy trwania promocji.

Regulamin promocji „Zarabiaj z eKontem mobilnym” znajdziesz tutaj. Więcej o rachunku eKoncie (i jego różnych wersjach) przeczytasz w tym artykule.

Ocena promocji

Funkcjonujące na rynku promocje to solidne oferty. Każda z nich oferuje nieco inne premie, jednak dzięki nim można naprawdę sporo zyskać.

Pod względem wartości najlepsza wydaje się nowa propozycja Getin Banku – w ciągu roku można tu otrzymać aż 600 zł, jednak obejmuje to tylko wydatki na stacjach Orlen, a w dodatku trzeba zachowywać pewną aktywność na rachunku.

Bank Millennium i mBank również oferują nowym klientom moneyback i także tutaj należy regularnie zasilać konto, płacić kartą, a także logować się do aplikacji mobilnej.

W BZ WBK i ING Banku Śląskim najłatwiej jest zgarnąć premie, ale z drugiej strony są one nieco niższe od pozostałych (co nie znaczy, że złe, bowiem każda premia jest mile widziana).

Banki próbują przywiązać do siebie nowych użytkowników atrakcyjnymi promocjami i trzeba przyznać, że przynosi to efekty, skoro niektóre z ofert zostają przedłużone bądź pojawiają się ponownie. Jeśli któraś z powyższych akcji przykuła twoją uwagę, zapoznaj się z warunkami promocji i załóż ten rachunek, który przyniesie Ci najwięcej korzyści.

Komentarze

(0)
Dodaj swój komentarz...
Nie ma jeszcze komentarzy
Skomentuj jako pierwszy